o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Wizyta w burdelu - wyrzucone pieniądze?

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[27.03.2009] 18:33
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Każdy, kto miał do czynienia z prostytutkami, musiał sobie zadać pytanie: po co one to robią, skoro nie mają pojęcia, jak się do tego zabrać. Nie można bowiem liczyć na to, że w agencji towarzyskiej, czyli burdelu, człowiek zostanie uczciwie obsłużony. W większości wypadków jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

http://doza.o2.pl/?s=4097&t=11599 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.03.2009] 00:38
ubaw po pachy...
Pierwszy raz od długiego czasu ubawiłem się setnie, czytając artykuł (?) na o2, chociaż napisano go z właściwą o2 rażącą niedbałością i brakiem profesjonalizmu . Dlaczego się tak ubawiłem? Bo mam wrażenie, że nieszczęsny autor opisuje w dużej mierze własne doświadczenia, łącznie z ową "lepiącą się koszulką i rozpływającym się makijażem", he he! A ta osoba powyżej, która wszystkich nienawidzi? Wygląda mi to na tanią prowokację

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14620191]
[29.03.2009] 04:30
james007
Ja
to
robie
dla
twojego
dobra
człowieku
bo
katoliczką
jestem

IP i czas połączenia logowane. [14620606]
[29.03.2009] 09:46
giguś-oryg
Jimena vel Himena katolicka (09.03.28 21:16):
Zabiłabym
takich
skurwieli
którzy
tam
chodzą
nienawidze
prostytutek
ich klientów
kobie które
usuneły ciąże
gejów
lesbijek i
tych
wszystkich
grzeszników
taki
facet
czy taka
kobieta
którzy
mają
co kolwiek
wspólnego
z prostytucją
to ŚMIECIE
@@@ mac

zawsze mnie interesują wyłącznie takie niedostępne z pozoru panny a potem się okazują niesamowicie gorące w łużku kocice, że nie jedna dziwka, wywłoka to kłoda, same bałamucenie takich to przyjemność ogromna i rozkosz niesamowita oczywiście jak jest ładna he he he

IP i czas połączenia logowane. [14620755]
[29.03.2009] 13:12
smike
"Może się także zdarzyć, że pobyty u naszej dzieweczki tak nam wejdą w krew, że będziemy chcieli nawrócić ją na drogę cnoty, a może nawet (oby nie!) zaproponować małżeństwo i wspólne życie w małym domku na przedmieściu. Ona może nawet się na to zgodzić - im bardziej ochoczo, tym gorzej - potem na pewno okaże się, że kiedy my wychodzimy do pracy z naszego małego domku na przedmieściu, ona zaczyna przyjmować facetów, którzy odwiedzają nasz wspólny dom w tym samym celu co my niegdyś. Pieniędzy w domu co prawda przybywa, no ale przecież nie po to się człowiek żenił..."
lepiej jest mieć 1/4 udziału w bardzo dobrej firmie niż pełny pakiet bankruta;p

IP i czas połączenia logowane. [14621410]
[27.04.2018] 00:37
[29.03.2009] 15:34
Shatek
Czy ktoś chodzi do burdelu czy nie - to prywatna sprawa każdego kto z takich usług korzysta. Szkoda mi tylko tych lasek, któe zarabiają w ten sposób.
Tak abstra@@@ąc od tematu - a gdzie nasz zielony przyjaciel wraz ze swoimi wklejanymi tekstami?

IP i czas połączenia logowane. [14622162]
[29.03.2009] 16:10
angar123
a co brak ci tego zielonego fanatyka?

IP i czas połączenia logowane. [14622306]
[29.03.2009] 23:50
fridtjof nansen
Artykuł o niczym. Totalna żenada. Dno absolutne. Nie dziwię się , że autor podpisał się jedynie inicjałami. Jeśli nie macie o czym pisać, to nie piszcie o czymkolwiek byleby z seksem związanym. Naprawdę nie musicie. Może paru prostych ludzi rozbawi autora wspaniała znajomość burdelowych realiów, ale u większość wzbudzi tylko politowanie.

IP i czas połączenia logowane. [14625628]
[30.03.2009] 00:25
o r....
PO=ra na wpis pr...ostytutki r....

BY ODNIEŚĆ SUKCES JAKO POLITYK TRZEBA JAK PROSTYTUTKA ZASPOKAJAĆ OCZEKIWANIA LUDZI NP. ZAWSZE MÓWIĆ TO CO WIĘKSZOŚĆ WYBORCÓW CHCE USŁYSZEĆ ? Politycy jak prostytutki tez obiecują że będzie „dobrze”, a potem wstyd i bieda, choroby i głód

jak długo r... będzie się osmieszał nieznajomoscia matematyki?

r... jak zwykle kłamie nie na temat (dlatego ze wstydu anonimowo) szkoda ze nie napisał ze we wszystkich sprawach w końcu przyznano zielonym racje ale np. Kopernika tacy jak r... też prześladowali za prawdę

r... a gdzie twoje sprawozdania i czemu piszesz anonimowo czyżbys kłamał? bo gdybys pisał prawde nie wstydziłbys sie tego co piszesz i kim jesteś ? A nawet pewnie powiadomilbys odpowiednie wladze tylko boisz się odpowiedzialnosci za falszywe oskarzenie? r... to ja napisze prawde o tobie: r... może lepiej pochwalisz się jak jako pracownik fir...my Eskadr...a robiac kariere przez łóżko (do tego chodzi o seks gejowski) wyłudziłeś 5,5 mln zł od swego szefa z PO z publicznych pieniędzy? Gdyby cie twoj kochanek gej nie krył już dawno siedziałbys w więzieniu! na co poszła ta kasa? Jak żeście się nią PO=dzielili? NiE lubisz zielonych bo to ujawnili?

Własnie się okazało że wpisy r.... to kolejna kreacja grupy Eskadr...a (młodzieżówki PO= Pedalskich Oszustów) która za 5,5 mln zł sprzedała PO splagiatowane i ukradzione logo organizacji skupiającej m.in. homoseksualistów i bisekusalistów z Nowego Jorku? ONI NIE LUBIA ZIELONYCH I INNY@@@AWNIAJACYCH ICH PO=PRZEKRETY (np. ze sprzedaża miejskich gruntów przetargami itp aferami http://wiadomosci.wp.pl/kat ,1342,title,Logo-Bialegostoku-podobne-do-znaku-homoseksu alistow,wid,10700218,wiadomosc.html?ticaid=1737a Logo Białegostoku podobne do znaku homoseksualistów Władze Białegostoku będą domagać się wyjaśnień od firmy odpowiadającej za promocję miasta. Białostoccy internauci odkryli, że nowe logo miasta jest bardzo podobne do znaku nowojorskiej organizacji homoseksualistów. Eskadr...a to firma PO=wiązana z PO odpowiedzialna za kampanie reklamowa w internecie PO=dczas wyborów wiec dostaje zlecenia na pr...anie pieniedzy od PO np. w Olsztynie który nie chce już być kojarzony z seksaferą i podejrzanym o molestowanie prezydentem, dlatego... Eskadr...a przygotowuje strategię promocji miasta pod hasłem "Przestrzeń radości".

takie wpisy jak r... to tzw czarny PR (szkalowanie przeciwników PO) http://wiadomosci.onet.pl/1795197 ,11,1,1,,item.html Młodzieżówka PO "atakuje" w internecie Młodzi działacze PO mają wpisywać na internetowych forach pozytywne komentarze dotyczące swojej partii - ujawnia "Fakt".Dziennikarze tej gazety podali się za młodych działaczy PO i zadzwonili do do koordynującego akcję Dariusza Słodkowskiego, zastępcy sekretarza generalnego Młodych Demokratów. Wysłał do dziennikarzy "Faktu" maila, w którym pisał "praca grupy ds. monitoringu sieci miałaby polegać na dodawaniu na kilkunastu największych portalach (Onet, WP, Gazeta.pl, Interia, "Dziennik") komentarzy życzliwych PO". Prosił też wszystkich zainteresowanych o "należytą dyskrecję".

IP i czas połączenia logowane. [14625832]
[30.03.2009] 00:29
Edeta
Najzabawniejsze jest to ze w kazdym zdaniu rzuca sie w oczy ze autor tych wypocin poszedl do burdelu, zaplacil pol wyplaty a potem nie zostal odpowiednio (wg niego) obsluzony!
I w zwiazku z tym postanowil sie pozalic całej Polsce jak mu to zle ^^
Dziennikarzyno, idz poszukaj normalnych kobiet, nie-dziwek jesli takie znasz moze zrobisz cos z ta swoja frustracja seksualna

IP i czas połączenia logowane. [14625846]
[30.03.2009] 00:38
Pudrycy
Doskonaly artykul napisany przez prawdziwego konesera i bywalca lupanarow! Juz dawno nie mialem takiej radosci z czytania czegokolwiek na 02. Gratuluje i dziekuje Wam z glebi serca!

IP i czas połączenia logowane. [14625883]
[30.03.2009] 00:42
dariusz_kozak
Kimkolwiek jestes autorze tego, co by nie rzec, dosc zabawnego artykuly - byłes Ty kiedykolwiek w burdelu lub tudzież płaciłes za seks komus innemu niż własnej kobiecie w postaci nowych skorzyanych kozakow z Prady?
Podejzewam ze nie.
Dzis seks za pieniadze to juz nie to samo co kiedys, nie wiem jak w Polsce, ale podrozuje troszke to tu tom i jedyna kwestia jaką czasami zdarzało mi sie byc rozczarowanym to niestety ceną.

IP i czas połączenia logowane. [14625908]
[30.03.2009] 00:43
mnie stać...
Ja
to
robie
dla
twojego
dobra
człowieku
bo
katoliczką
jestem

IP i czas połączenia logowane. [14625917]
[30.03.2009] 00:57
Wegetarianizm to onanizm
Czołem piątko oszołomów.

IP i czas połączenia logowane. [14625973]
[30.03.2009] 00:59
Jimena vel Himena katolicka
mnie stać... (09.03.30 00:43):
Ja
to
robie
dla
twojego
dobra
człowieku
bo
katoliczką
jestem

W tym rzecz, że tam sami katolicy przychodzą. I co z tego, że katoliczką jesteś, jeżeli piszesz, że nienawidzisz. Czy to zgodne z Twoją wiarą? Żenujące.

IP i czas połączenia logowane. [14625978]
[30.03.2009] 01:00
srututututututututut
"WYWŁOKA" to jest facet który korzysta z usług prostytutki.

I żadna kobieta nie pracuje w ten sposób dlatego że to lubi.

Tyle w tym temacie.

IP i czas połączenia logowane. [14625980]
[30.03.2009] 01:05
blc
A i dodam jeszcze, że doceniamy ogromne poczucie humoru, podszyte niespotykaną błyskotliwością autora powyższych pomyj literackich. Text napisany w dziale doza kultury naprawdę przednie poczucie humoru, Pan pewnie niedoceniany ale głupich nie sieją, czas uciekać z tego przybytku rozpusty tlenowej, ten artykuł to pogrzeb dla choćby małego cienia mądrej myśli na tym portalu.

IP i czas połączenia logowane. [14626002]
[30.03.2009] 01:13
L69
KTOS WYŻEJ TĘSKNIŁ ZA PANEM ZIELONYM JUŻ JEST PAN ZIELONY CZUWA PO PÓŁNOCY A ARTYKUŁ?FAKTYCZNIE- JAKBY SKARGI PANA REDAKTORA.. NO BO SKĄD NIBY TEN CZŁWIEK O TAKICH RZECZACH? HM.. NAPEWNO Z DOŚWIADCZENIA.. WSPÓLCZUJĘ WIEC I TEGO ZAPACHU POTU I ROZMAZANEGO MAKIJAŻU I BRAKU SENSOWNEJ ROZMOWY..SKRADZIONEGO PORTFELA I GRÓŹB ALFONSA BTW.. BARDZO ŚMIESZNIE SIĘ CZYTA

IP i czas połączenia logowane. [14626025]
[30.03.2009] 01:14
kasia 453
giguś-oryg (09.03.29 09:46):
Jimena vel Himena katolicka (09.03.28 21:16):
Zabiłabym
takich
skurwieli
którzy
tam
chodzą
nienawidze
prostytutek
ich klientów
kobie które
usuneły ciąże
gejów
lesbijek i
tych
wszystkich
grzeszników
taki
facet
czy taka
kobieta
którzy
mają
co kolwiek
wspólnego
z prostytucją
to ŚMIECIE
@@@ mac

zawsze mnie interesują wyłącznie takie niedostępne z pozoru panny a potem się okazują niesamowicie gorące w łużku kocice, że nie jedna dziwka, wywłoka to kłoda, same bałamucenie takich to przyjemność ogromna i rozkosz niesamowita oczywiście jak jest ładna he he he

Tylko że rzadko są ładne

IP i czas połączenia logowane. [14626033]
[30.03.2009] 01:32
Kompletna bzdura
Laski przy drodze są najlepsze
Tanio i solidnie, za niewielką dopłatą połykają i dają w anusa.
Za jedną wizytę w dobrej agencji mam 5 panienek na drodze które robią każdy numer bez łaski.

IP i czas połączenia logowane. [14626093]
[30.03.2009] 01:37
znawca1987
Poziom artykułu delikatnie mówiąc rynsztokowy. Autor przed jego napisaniem chyba wypalił jointa, oczywiście nastąpiło to zaraz po tym jak został okradnięty w \"berdelu\".

IP i czas połączenia logowane. [14626112]
[30.03.2009] 01:47
do katoliczki
Jimena vel Himena katolicka (09.03.29 00:59):
ubaw po pachy... (09.03.29 00:38):
Pierwszy raz od długiego czasu ubawiłem się setnie, czytając artykuł (?) na o2, chociaż napisano go z właściwą o2 rażącą niedbałością i brakiem profesjonalizmu . Dlaczego się tak ubawiłem? Bo mam wrażenie, że nieszczęsny autor opisuje w dużej mierze własne doświadczenia, łącznie z ową \\\"lepiącą się koszulką i rozpływającym się makijażem\\\", he he! A ta osoba powyżej, która wszystkich nienawidzi? Wygląda mi to na tanią prowokację

Ja
to
robie
dla
twojego
dobra
człowieku
bo
katoliczką
jestem

takie cymbaly nie rozumieja o czym Pani/Pan pisze,dziekuje za nadzieje ze ten swiat moze byc lepszy dzieki takim ludziom jak TY,oni sa za pusci w srodku zeby to zrozumiec

IP i czas połączenia logowane. [14626123]
[30.03.2009] 01:56
iw2305
Jimena vel Himena katolicka (09.03.29 00:59):
ubaw po pachy... (09.03.29 00:38):
Pierwszy raz od długiego czasu ubawiłem się setnie, czytając artykuł (?) na o2, chociaż napisano go z właściwą o2 rażącą niedbałością i brakiem profesjonalizmu . Dlaczego się tak ubawiłem? Bo mam wrażenie, że nieszczęsny autor opisuje w dużej mierze własne doświadczenia, łącznie z ową \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"lepiącą się koszulką i rozpływającym się makijażem\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", he he! A ta osoba powyżej, która wszystkich nienawidzi? Wygląda mi to na tanią prowokację

Ja
to
robie
dla
twojego
dobra
człowieku
bo
katoliczką
jestem

tacy ludzie nie rozumieja co ma Pani/Pan na mysli,daje mi Pani?pan nadzieje na lepsze jutro ,oni sa pusci w srodku ,bez wyrzutow sumienia ...

IP i czas połączenia logowane. [14626134]
[30.03.2009] 04:26
tgn
Akurat prostytucja to branza w ktorej rzadza czyste zasady wolnego rynku i jesli na cos jest popyta to podaz tez sie znajdzie - za odpowiednia cene oczywiscie. To, ze byle jakie burdele sa wlasnie takie jak te opisane w artykule mnie nie dziwi, ale w brak naprawde luksusowych jest sprzeczny z logika. W koncu studentki musza gdzies zarobic na czesne, prawda?

IP i czas połączenia logowane. [14626286]
[30.03.2009] 05:09
sheenaz..
Elomiljon (09.03.28 21:08):
Artykuł dośc agresywny,ale zabawny. Najlepsze zdanie, cytuję \\\"Uczciwy człowiek nie zadaje się z takim motłochem i stroni od towarzystwa różnych wywłok\\\". Uczciwy? Prostytucja jest w Polsce zabroniona. Trudno wiec tu mówic o uczciwosci.
Swoją drogą, przed napisaniem, a przede wszytskim publikowaniem czegokolwiek,warto czasem wypic zieloną herbate na uspokojenie i przemyślenie. By ważyc słowa.

prostytutcja jest legalna, zabronione jest sutenerstwo, czyli czerpanie korzysci. a uczciwy w tym kontekscie oznaczalo przestegajacy powszechnie uznawanych norm spolecznych

IP i czas połączenia logowane. [14626309]
[30.03.2009] 05:18
malowana_lala
tgn (09.03.30 04:26):
Akurat prostytucja to branza w ktorej rzadza czyste zasady wolnego rynku i jesli na cos jest popyta to podaz tez sie znajdzie - za odpowiednia cene oczywiscie. To, ze byle jakie burdele sa wlasnie takie jak te opisane w artykule mnie nie dziwi, ale w brak naprawde luksusowych jest sprzeczny z logika. W koncu studentki musza gdzies zarobic na czesne, prawda?

uwierzcie mi ze sa luksusowe, w warszawie ceny wahaja sie od 70 zl do 1000 (tysiaca!) za godzine w samej warszawie, gdzie niestety wstep juz tylko z kartami czlonkowskimi i co by autor artykulu nie twierdzil jakosc uslug tez zrozniocowana. a ze on wydal 100 (wspomniana w artykule agencja na wilczej) to coz mu sie dziwic, ze zle wspomina

IP i czas połączenia logowane. [14626311]
[30.03.2009] 05:41
prawnik1
Elomiljon (09.03.28 21:08):
Artykuł dośc agresywny,ale zabawny. Najlepsze zdanie, cytuję \\\\\\\"Uczciwy człowiek nie zadaje się z takim motłochem i stroni od towarzystwa różnych wywłok\\\\\\\". Uczciwy? Prostytucja jest w Polsce zabroniona. Trudno wiec tu mówic o uczciwosci.
Swoją drogą, przed napisaniem, a przede wszytskim publikowaniem czegokolwiek,warto czasem wypic zieloną herbate na uspokojenie i przemyślenie. By ważyc słowa.

Od kiedy prostytucja jest zabroniona? Zabawni sa ludzie ktorzy nawet prawa we własnym kraju nie znają , nie mowiac o tym ze zawsze taki owaki naciaga prawo w kierunku surowszego niz jest i jeszcze mu malo kieratu Sięgnij nieuku do kodeksu.

IP i czas połączenia logowane. [14626316]
[30.03.2009] 07:41
to tu to tam
bywalem w burdelech pare razy w roznych miastach w Polsce, za granica i moge powiedziec tylko jedno: wszystki dziwki sa takie same, bez uczuciowe, przepadziwe, takie swego rodzaju automaty. a co do \"krolowych szos\" i \"strazniczek lasow\" to sie ich boje aby jakims parchem sie nie zarazic. Artykul wiec trafiony w sam pysk!

IP i czas połączenia logowane. [14626363]
[30.03.2009] 07:49
OJ OJ
OJ OJ (09.03.30 07:44):
Z daleka widać klienta i znawcę tematu. Gratulujemy przemyśleń i znawstwa tematu. Zwłaszcza wątek o żonie przyjmującej Klientów poruszył nas do głębi.

IP i czas połączenia logowane. [14626375]
[30.03.2009] 08:07
garsonieraaaa
Dla tych, którzy nie chcą się naciąć jest serwis garsoniera.

Oceny, opinie panienek.
Ostrzezenia przed oszustkami i naciągaczkami.
Więc... chcesz dobrego seksu? Serwis garsoniera prawdę powie.

IP i czas połączenia logowane. [14626392]
[30.03.2009] 08:09
Jimena vel Himena katolicka
Jem
kupę
ze
smakiem
i
@@@am
osiedlowym
menelom
w
pozycji
na
ministranta

IP i czas połączenia logowane. [14626396]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat