o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Obozy dla dzieci i młodzieży

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[17.03.2009] 13:47
K.Dworznik
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. zoo. z Gdańska-wieloletni i doświadczony organizator aktywnych obozów dla dzieci i młodzieży, zaprasza na aktywne obozy sportowo-rekreacyjne ( fitness, odchudzające, piłka nożna, siatkowa, koszykowa). Więcej szczegółów na stroniewww.kompas.pl osoby zainteresowane pracą na obozie w roli instruktora/opiekun- kontakt Krystyna Dworznik,
adres: k.dworznik@kompas.pl
[18.01.2010] 10:43
andzikj
Ja wysyłam dzieci na obozy z ok-tours.com.pl Mają zawsze bardzo ciekawe oferty i duze promocje. Można sporo zaoszczędzić, a przy okazji być pewnym, że dzieciak będzie zadowolony. Polecam wszystkim rodzicom i dzieciom, bo naprawdę warto.
[24.01.2010] 22:41
salvador_dali
A na jakie dokładnie obozy wysłałaś swoje dzieciaki andzikj?
ok-tours ma bogatą ofertę, więc ciężko się zdecydować... co byś poleciła? Z którego obozu dzieci były najbardziej zadowolone? tara riri ram
[25.01.2010] 16:04
wujaszek
moje dzieciaki co roku jeżdżą z funclubem i są zadowolone a ja spokojny, że się dobrze bawią...jakby co to pyajcie
[19.07.2010] 10:33
marasbone
Salvadordali możesz wysłać dzieci na obóz językowy do Londynu, będzie połączenie przyjemnego z pożytecznym, ponad to dzieci się bardziej usamodzielnią i poduczą języka. Ja byłem w Bułgarii w zeszłym roku na obozie 18-25 lat, było bardzo sympatycznie, poznałem fajne dziewczyny i bawiłem się bardzo dobrze .
[23.08.2019] 13:20
[31.10.2010] 19:07
elodie
Ile lat miały wasze dzieciaki, jak pierwszy raz wysłaliście je samych na taki wyjazd? Bo spotkałam się już kilkakrotnie z obawami rodziców nawet 10-cio latków przed takim wyjazdem
[03.11.2010] 16:16
elodie
Ja pierwszy raz na kolonii byłam jak miałam 6 lat. Co prawda była ze mną siostra, ale niewiele starsza, bo miała wtedy lat 7. Tak czy inaczej, było to faktycznie w miarę blisko domu i rodzice w każdej chwili mieli możliwość przyjazdu po mnie. Ale potrzeby takiej nie było bo bawiłam się bardzo dobrze. Zreszta jeśli organizuje taki obóz biuro podróży jak ok-tours z doświadczeniem, to zapewniają dzieciom wystarczająco dużą ilość zajęc by sie nie nudziły
[21.02.2011] 11:58
sonia2011
Wszystko zależy od tego, na ile samodzielne jest dziecko. Wiadome, nie wszystkie maluchy radzą sobie z rozłąką z rodzicami. Myślę jednak, że już w miarę rozgarnięty osmiolatek, który umie się sam ubrać, umyć może spokojnie wybrać się na wyjazd. Na początek nie eksperymentowałabym jednak z wyjazdami zagranicznymi - za duży stres, zarówno dla radziców jak i dla malucha. Fajnie jest też maluchowi brać jakiś fajny tematyczny wyjazd.(ok - tours np. organizuje w Dąbkach obozy taneczne, aktorskie, jeżdzieckie, surfingowe). To fajna sprawa, bo dziecko może nie tylko wypocząć, ale zaintereseować się jakimś ciekawym hobby.
[19.04.2011] 14:00
Marta Stępień
Witam! Zapraszam wszystkie dzieci na oboz sportowo-językowy z Warsztami Tanecznymi do malowniczego Augustowa, połozonego nad Jeziorem Necko
Niezapomniane przygody, wiele atrakcji, rozwijanie talentow oraz edukacja to wspanialy czas dla dzieci w wieku 8-15 lat.
Ponadto doswiadczona kadra i opieka medyczna przez całą dobę
Cena na stronie internetowej jest nieaktualna!!!!! Nowa cena: 1680zl Zapraszam do odwiedzenia strony:www.martas.pl
[05.05.2011] 18:26
deborah83
Fajne obozy zagraniczne ma Funclub. Moj siostrzeniec z nimi byl w zeszlym roku w Chorwacji, a teraz jedzie do Hiszpanii.
[12.05.2011] 11:52
blueberry4@o2.pl
Witam,
Polecam gorąco obóz językowo-rekreacyjny Camp Dębki. Organizowany przez szkołę językową Olton w dniach 21-31 sierpnia.
Jest to koncepcja połączenia nauki języka angielskiego, czerpania z niej przyjemności i korzyści oraz zabaw sportowych, zajęć plastycznych i relaksu w nadmorskiej miejscowości.
Dziecko uczestniczące w takim obozie językowo-rekreacyjnym mam możliwość poszerzenia swojej wiedzy językowej oraz czerpania przyjemności z plażowania i integracji z dziećmi.
Moje dzieci wielokrotnie jeździły na obozy językowe Camp Ryczywół i wracały bardzo zadowolone. Jest to obóz językowo-sportowy, w którym uczestnicy mają możliwość zdobywania i poszerzania wiedzy językowej oraz uczestnictwa w różnego rodzaju zajęciach sportowych. W roku moje dzieci wybierają się na obóz językowy Camp Dębki.
Gorąco polecam obozy Olton.
[16.05.2011] 16:45
mmmeg85
Teraz trzeba naprawdę uważać na te biura podróży. Dlatego wolę jeździć z tymi sprawdzonymi. Kilka razy byłam na obozie z ok-tours i bardzo dobrze wspominam te wyjazdy. W tym roku lecę na Majorkę! Ktoś się przyłączy?
[26.05.2011] 01:22
reklama
blueberry4@o2.pl (11.05.12 11:52):
Witam,
Polecam gorąco obóz językowo-rekreacyjny Camp Dębki. Organizowany przez szkołę językową Olton w dniach 21-31 sierpnia.
Jest to koncepcja połączenia nauki języka angielskiego, czerpania z niej przyjemności i korzyści oraz zabaw sportowych, zajęć plastycznych i relaksu w nadmorskiej miejscowości.
Dziecko uczestniczące w takim obozie językowo-rekreacyjnym mam możliwość poszerzenia swojej wiedzy językowej oraz czerpania przyjemności z plażowania i integracji z dziećmi.
Moje dzieci wielokrotnie jeździły na obozy językowe Camp Ryczywół i wracały bardzo zadowolone. Jest to obóz językowo-sportowy, w którym uczestnicy mają możliwość zdobywania i poszerzania wiedzy językowej oraz uczestnictwa w różnego rodzaju zajęciach sportowych. W roku moje dzieci wybierają się na obóz językowy Camp Dębki.
Gorąco polecam obozy Olton.
Ale tandetna reklama. Tu też są:
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5782988#18 372542 Nawet im się nazw nie chce zmieniać. Buuu...
[06.06.2011] 20:54
pauuulinka
Dokładnie @mmmeg85 Najlepiej jak biuro jest sprawdzone. Fajne są takie biura, które nie mają tylko swoje wyjazdy w ofercie, ale różne. Wtedy jest w czym wybierać i można dobrać cenę i termin pod siebie. Ja rezerwowałam sobie gdzieś od 2 lat nawww.poland.as Tam są różne biura. Kiedyś udało mi się zarezerować wyjazd jak organizator nie miał już miejsc. Widocznie travel solutions zostawia miejsca dla swoich klientów. To mi się podoba.
[09.06.2011] 21:18
aurelia
Ja również jeżdze tylko ze sprawdzonych ofert. Wysyłałam córki na obozy (od dwóch lat już jeżdzą, mają 10 i 11 lat). W tym roku chcemy pojechać rodzinnie. Poszperałam trochę w necie i znalazłam ciekawe wyjazdy gdzie ja odpoczne i moje dziewczynki tez beda się świetnie bawić.Np. Rainbow Tours napisali , ze jest animator, zabawy przygotowane pod wiek dziecka, super sprawa. Ktoś może coś wie więcej?
[09.06.2011] 22:46
Madzialena
My też jedziemy rodzinnie, właśnie Z RainbowTours. Myslę, że dla dzieci to ciekawe doświadczenie przed przyszłymi koloniami. Dzieci mają się bawić w klubach, w grupach wiekowych. Nad wszystkim czuwają animatorzy z przygotowaniem pedagogicznym. Zapowiada się super
[30.03.2012] 13:47
palemka79
Sporą ofertę obozów dla dzieci i młodzieży widziałam w ofercie biura TRAMP.
wszystko w zależności od wieku i co najważniejsze zainteresowań dziecka.
a ceny też są mocno zróżnicowane.
http://www.tramp.gda.pl/index.php/component/ option ,com_wycieczki/Itemid,43/oferta,1/
[31.03.2012] 19:10
Aggulek
Świetną ofertę obozów ma w tym roku Funclub. (: http://www.obozymlodziezowe.pl/ Ceny nie są aż tak wysokie, a to biuro jest naprawdę dobre. Korzystam z ich usług już od kilku lat i nigdy na nic nie narzekałam, uważam, że znają się na tym co robią.
[19.04.2012] 16:26
rudzik89
Aggulek (12.03.31 19:10):
Świetną ofertę obozów ma w tym roku Funclub. (: http://www.obozymlodziezowe.pl/ Ceny nie są aż tak wysokie, a to biuro jest naprawdę dobre. Korzystam z ich usług już od kilku lat i nigdy na nic nie narzekałam, uważam, że znają się na tym co robią.
swego czasu bylam z funclubem na obozie studenckim - niezapomniane wrazenia i klimat no i w dodatku mnostwo imprez i dzieki rewelacyjnym animatorom - rozrywek Kolezanka mnie w tym roku namawiala na Czarnogore, niestety mam juz zarezerwowana Turcje Moze za rok
[19.04.2012] 18:35
malaczarna189
rudzik89 (12.04.19 16:26):
Aggulek (12.03.31 19:10):
swego czasu bylam z funclubem na obozie studenckim - niezapomniane wrazenia i klimat no i w dodatku mnostwo imprez i dzieki rewelacyjnym animatorom - rozrywek Kolezanka mnie w tym roku namawiala na Czarnogore, niestety mam juz zarezerwowana Turcje Moze za rok
rudzik, a gdzie bylas na tym studenckim? Bo znajoma pyta mnie o jakies godne polecenia miejsce, ja bylam w bulgarii, tez z funclubem i bylam baaardzo zadowolona, bo swietna organizacja, ale ona tam juz byla wczesniej i woli co innego.
[29.05.2012] 18:00
Karolina_70
W zeszłym roku wysłałam córkę na obóz żeglarski z firmą Orland. Córka wróciła zadowolona i uśmiechnięta. Na początku bała się pojechać sama, ale na miejscu okazało się że były to obawy bezpodstawne. Poznała rówieśników i zdobyła patent żeglarski. Ola w tym roku kończy 14 lat i już nie może doczekać się kolejnego obozu.

Firma może nie najtańsza ale pewna i sprawdzona. Długo szukałam odpowiedniego wyjazdu dla mojej córki - w końcu wakacje nad wodą to nie taka prosta sprawa. Pozdrawiam Karolina S.
[02.06.2012] 20:49
jarzębinka
bardzo fajne obozy tematyczne są tutaj: http://www.but.waw.pl/
a z okazji dnia dziecka, mają świetne promocje, nawet do 300 zł taniej
[05.06.2012] 00:22
Ursiss
Bardzo fajny obóz jest też organizowany przez horyzonty marzeń
http://horyzonty-marzen.manifo.com/
http://horyzonty-marzen.manifo.com/oferta
To obóz LARP-owy o tematyce filmu Avatar. Super przygoda dla trochę starszych dzieciaków.
Tylko zostało już niewiele miejsc i czasu na wpłatę zaliczki, więc radze się spieszyć. Najlepiej podać w tytule przelewu numer ewidencyjny UG0014.
[06.06.2012] 14:29
daniel2360
Witam!
Ciekawa i sprawdzoną ofertę wyjazdów dla dzieci i młodzieży posiada biuro Lingwista.Pełną ich ofertę można zobaczyć nawww.lingwista.com.pl
[21.06.2012] 15:34
MonikaWalek
Mam trójkę dzieci (bardzo aktywnych) i w zeszłym roku wysłałam je na obóz z firmy Kortunal.Tym roku mam zamiar zrobic to samop, bo obozy tematyczne, jakie tam organizują są super. W tym roku wahamy się między tematem "na wikingów", a fabułą gry fantasy.
[28.06.2012] 23:32
3WrWDH
Witam! Od 4 lat prowadzę Trzecią Wrocławską Wodną Drużynę Harcerek przy Harcerskim Ośrodku Wodnym "Stanica". W tym roku jak zawsze współorganizuję obóz naszej drużyny i mogę szczerze polecić taką formę wypoczynku. Cała kadra obozowa to harcerze, a więc i wolontariusze, którzy nie tylko nie dostają zapłaty za swoją pracę, ale też, podobnie jak uczestnicy, płacą za pobyt. Dlatego mogą mieć państwo pewność, że opiekunom nie zależy na zarobku, ale na zapewnieniu harcerkom bezpiecznego i rozwijającego
wypoczynku. Podejrzewam, że u ludzi, którzy nie mieli styczności z harcerstwem słowo to może budzić różne skojarzenia, a więc opiszę pokrótce, jak taki obóz wygląda, aby mieli Państwo jakieś o tym wyobrażenie Mieszkamy w lesie, nad jeziorem, w dużych namiotach wojskowych. Śpimy na łóżkach polowych (tzw. kanadyjki) w śpiworach. Wszelkie urządzenia obozowe, takie jak kuchnia, półki, wieszaki, kosze na śmieci itp. budujemy sami z drewna. Nie dysponujemy takimi luksusami jak ciepła woda czy prąd Niech Państwa nie przeraża ten opis- konieczność zbudowania obozu oraz życia w warunkach odbiegających od codziennych sprzyja rozwijaniu u dzieci takich cech jak samodzielność i zaradność życiowa, a zarazem stanowi niesamowitą przygodę.
Ja sama pojechałam na pierwszy obóz po 4 klasie szkoły podstawowej i
właśnie w tym wieku jeżdżą z nami najmłodsze dzieciaki, które świetnie
sobie radzą. Program obozu uwzględnia szkolenie żeglarskie, głównie na łodziach typu Omega. System szkolenia opracowuje Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego naszej drużyny w konsultacji z KWŻ-em całego ośrodka. Szkolenie odbywa się w grupach podzielonych ze względu na poziom trudności, pod okiem ratownika i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Pozostała część programu to zajęcia na lądzie, opracowywane przez metodyka. Spełniają one wymogi metody harcerskiej, która zakłada rozwijanie w dziecku takich cech jak otwartość, zaradność, samodzielność, kreatywność czy odpowiedzialność poprzez zabawę. Stosujemy różnorodne formy pracy, takie jak: gry terenowe, wędrówki, ogniska, zabawy grupowe, zadania do wykonania. Harcerki pracując w niewielkich grupach zwanych wachtami, wykonują coraz bardziej odpowiedzialne zadania i nabywają nowe umiejętności żeglarskie traperskie. Uczą się postawy wzajemnego szacunku i przyjaźni, nawiązują relacje między sobą i rozwijają sprawność fizyczną. Instruktorzy dbają o to, aby ich rozwój dzieciaków był jak najbardziej wszechstronny i na bieżąco dostosowują program do ich potrzeb i możliwości.
*
Tegoroczny obóz odbędzie się w dniach 8-29 sierpnia nad Jeziorem
Nowowiejskim (okolice Zbąszynia), jego koszt to 1170 zł. Zapraszamy
dziewczynki w wieku 10-15 lat, niewymagane żadne doświadczenie harcerskie i żeglarskie. Ciągle jeszcze można się zapisać, chociaż lepiej nie zwlekać z decyzją. KONTAKT
-dh Magdalena Tymiak, drużynowa tel. 784015786, e-mail:
magdalenatym...@gmail.com
-dh Anna Lewandowska, przyboczna tel. 783953988
-Zdjęcia z obozów można odnaleźć w naszej drużyńskiej galerii:
https://picasaweb.google.com/trojkareczki.cd
-adres strony internetowej naszego ośrodka:www.stanica.org
[29.06.2012] 10:30
hiszpania
http://wyjazdydlastudentow.pl/oferta/4/hiszp ania.html Superpromocja do 15 lipca na wyjazdy do Hiszpanii-Costa Brava!!!!!!!!!!!!! Lloret de Mar i Malgret de Mar Hotele*** 999zł za 9 noclegów w Hiszpanii, zwiedzanie Wenecji i Paryża! Studenckie klimaty! Najlepsza cena na rynku! Terminy:2.08-15.08, 11.08-24.08, 20.08-2.09, 29.08-11.09, 7.09-20.09, 16.09-29.09, 25.09-11.10 http://wyjazdydlastudentow.pl/oferta/4/hiszp ania.html
[17.07.2012] 21:56
Nunu
Ja co roku wysyłam dzieci na aktywny wypoczynek, wcześniej jeździły na obozy tenisowe, teraz syn się niesamowicie zawziął na piłkę nożną no i jedzie w sierpniu do Barcelony i już przebiera nogami, bo naprawdę wygląda to imponująco: http://soccerskills.pl/?id=236
[03.08.2012] 23:37
Aurelka
Ja polecam świetne obozy nad morzem z biura Betedim, także dla gimnazjalistów,www.betedim.com
Warto zajrzec na ich strone, bo widze,że mają teraz jakies duze promocje i jeszcze wolne miejsca na te wakacje. Za kadrę ręczę, program zawsze bardzo przemyslany , obóz sportowy ze świetnym wuefistą. Bardzo uczciwa, profesjonalna firma!
[26.08.2012] 15:27
jarzębinka
BUT ma fajny konkurs, jesli chcecie wygrać obóz na kolejny rok to polecam:
http://www.kochamwakacje.pl/obozy/index.php? co=info&amp ;box=447
[14.09.2012] 14:07
Grażyna :)
Moje dzieci w tym roku po raz pierwszy spędziły wakacje beze mnie i męża. Zdecydowaliśmy się je wysłać na pierwszy rejs, mąż sam żegluje i planujemy, żeby kiedyś tak spędzać wakacje razem w swoim gronie.
Skorzystaliśmy z wind4you. Dla dzieci to było spore wydarzenie, na szczęście wróciły całe i zdrowe, co więcej bardzo zadowolone, więc chyba złapały bakcyla. Polecam, opieka jest na bardzo dobrym poziomie i dzieci będą w dobrych rękach.

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat