o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Uniwersytet Wrocławski- Psychologia

1 2
[06.03.2009] 20:51
maturzystka5
w tym roku zdaję maturę i chciałabym studiować psychologię we Wrocławiu- wiecie cos moze o tym kierunku na tej uczelni? mianowicie czy trudno się dostać, czy fajnie się tam studiuje^^, jak potem z pracą?
na maturze zdaje polski(pods), angielski (pods) historie (rozsz) i mate (pods)
[07.05.2009] 12:12
Vr
Hej,

Ja w tym roku kończę studia na tym kierunku na UWr. 5 lat temu trudno się było dostać (teraz podobno jest mniej chętnych, więc jest lepiej). Jeśli nie dostaniesz się na studia dzienne, zawsze zostaje możliwość podjęcia studiów wieczorowych (płatnych). Studia są w porządku, ale i tak, aby zostać psychologiem klinicznym trzeba doszkalać się po studiach - za co też są dodatkowe duże opłaty. Same studia nie dadzą Ci przygotowania do podjęcia pracy terapeuty. Jeśli jednak interesuje Cię bardziej zarządzanie czy reklama - no to ok

Pozdrawiam.
[07.05.2009] 13:13
bogaty marian
chcesz zarobic troszke pieniazkow nie wychodzac z domu? polecam to znakomite forum:
internetowapraca.fora.pl

naprawde warto
[08.05.2009] 19:27
desperatka grubaska
Vr
czy na wieczorowe przyjmują wszystkich jak leci, czy jest konkurs świadectw?
[23.05.2009] 18:09
Ilona332
maturzystko5, ja w przyszłym roku mam zamiar zdawac na maturze to co Ty w tym roku i bardzo bym chciaa sie dostac na uniwersyter wroclawski. Byłabym Ci wdzieczna jakbys mi napisala czy sie dostalas. I jeszcze chcialbym wiedziec ile mialas procent z tych przedmiotow na maturze?
[01.04.2020] 00:24
[11.02.2010] 21:38
.justyna.
Też tam się wybieram w tym roku. Ja zdaję rozszerzony angielski, rozszerzony polski, rozszerzony WOS i podstawową matematykę, która mi do szczęścia nie jest potrzebna, z tego co widziałam. Niestety choć na próbnej poszło mi nie najgorzej - to też nie zadowalająco. Angielski 91%
polski 89% i WOS.....65% ;[
Powiedzcie mi szczerze, jeśli ktoś może, czy to w ogóle ma szanse..?
[25.06.2010] 12:23
Kaś Kaś
Hej Hej też wybieram się na Psychologie do Wrocka. Justyna, myśle że twoje wyniki są bardzo dobre. Ja mam podobne i jestem z nich bardzo zadowolona. Gorzej jesli chce sie zdawac 3 podstawy... no raczej tam nie ma szans... chyba ze na wieczorowe.
[28.06.2010] 00:44
maturzystka5
hej- startowalam w tamtym roku do wrocka na psychologie- byly 44 osoby na 1 miejsce;/ nie dostalam sie- na poczatku wielka zalamka i koniec swiata ale ogarnelam sie i poszlam na polibude i nie zaluje tej decyzji- bede miala dobra prace i na polibudzie sa zajefajni ludzi + dużo chlopakow ^^
z ustnych- ang i pol mialam po 100%
hista rozsz- 80%
ang 90
pol 86
mata 87 pozdrawiam i zycze powodzenia
[01.07.2010] 14:32
maturzystka2010
Ja mam z pol rozszerz.- 70%, z wosu rozszerz.-52% i z ang. podstawa-83%..myslicie ze mam szanse na dzienna psychologie na uwr??
[01.07.2010] 21:29
maturzystka5
nie wiem ile w tym roku osob bedzie startowalo- od tego wszystko zalezy... w tamtym roku wogole nie brali pod uwage jezyka obcego wiec angola ci nie policza raczej... dwa przedmioty to moze byc troche malo ;/ ale trzymam kciuki
[04.07.2010] 16:10
maturzystka2010
Ale w kryteriach przyjęć napisane jest,że 'Lista rankingowa tworzona będzie na podstawie sumy uzyskanych punktów z 1.j.polskiego, 2. np.wos-u i 3. języka nowożytnego..' więc jakby mogli nie policzyć mi ang.? ;>
[04.07.2010] 21:38
maturzystka5
maturzystka2010 (10.07.04 16:10):
Ale w kryteriach przyjęć napisane jest,że 'Lista rankingowa tworzona będzie na podstawie sumy uzyskanych punktów z 1.j.polskiego, 2. np.wos-u i 3. języka nowożytnego..' więc jakby mogli nie policzyć mi ang.? ;>

widocznie w tym roku jest inaczej niz w poprzednim
[04.07.2010] 22:10
maturzystka2010
Więc oki;P
[12.03.2011] 11:18
zdesperowana...
Ja tez mam zamiar studiować na UWr Psychologię...boje się,ze sie nie dostane a wtedy mój świat się chyba zawali;/
nie chce iść na wieczorowe ani prywatne-poza tym nie bardzo mnie stac żeby płacić za studia.
[27.03.2012] 14:36
Paulaaaaaaaaaaa
Hej wszystkim
Ja także wybieram się do Wrocka na psych. Co prawda na wieczorowe, bo za późno się obudziłam i wpisałam geografię jedynie na podstawie - więc na starcie nie mam szans...
Ciekawi mnie jednak jak to jest z wieczorowymi - czy też tyle osób na miejsce? Nie lubię bić się o stołek Pozdrawiam!
[28.03.2012] 21:40
ilo43434
A ja slucham dla relaksu
http://www.youtube.com/watch?v=G4YDYqKi2xI
[16.06.2012] 14:50
jaa92
Poczytaj sobie http://www.facebook.com/pages/Psychologia-p/ 124486117689292 tam jest wiele na ten temat informacji
[02.07.2012] 02:20
fe93
Ja pisałam historię pods 60%, pl roz 85%, mat 68% i jeżyk podst 86%, chyba nie mam szans na dzienne very sad ;c
[07.10.2012] 17:59
Niezadowolony100
Dorota Werner, psycholog, Wrocław: informacja.
Pani Dorota przejawia dziwne zachowania jak na przedstawiciela zawodu zaufania publicznego. Jestem osobą po wypadku, potrzebowałem terapii oraz potwierdzenia swojego stanu na potrzeby postępowania sądowego przeciw ubezpieczycielowi sprawcy wypadku. Z powodów finansowych musiałem przerwać terapię po drugim spotkaniu.
Za 2 spotkania zapłaciłem p. Dorocie 240 PLN. Poprosiłem o kartę informacyjną/opinię z tych dwóch spotkań i wtedy p. Dorota stwierdziła, że "opinia kosztuje 200 PLN", przy czym wcześniej nie powiedziała o tym ani słowa. Mówiła, że "oczywiście" wystawi opinię, nie było mowy o dodatkowych opłatach. Podziękowałem wtedy za opinię, bo nie miałem na nią pieniędzy. Poprosiłem o faktury/rachunki za te spotkania, otrzymałem tylko jedną na kwotę 120 PLN. Drugiego nie mogę się doczekać od 30-07-2012.
Napisałem do p. Doroty 5 maili z pytaniami odnośnie opinii i brakującego rachunku. Pozostawały z reguły bez odpowiedzi, lub odpowiedzi były wymijające, a pisane były w sposób urągający zasadom polskiej ortografii i interpunkcji.
Mam wrażenie, że takie traktowanie mnie przez p. Dorotę wynika z chęci odegrania się za przerwanie terapii.
Nie polecam tej pani, jak coś idzie nie po Jej myśli, to się odgrywa. Takie praktyki wg mnie nie mieszczą się w kanonach Jej zawodu.
[17.01.2013] 21:06
jerry525
jestem w 2 klasie LO, marzy mi się UW-psychologia, ale nie wiem, co zdawać,myślicie, że lepiej mniej przedmiotów czy więcej, chciałam-rozsz pol, ang, wos i podstawę z biol, bo to jednak psychologia..proszę pomóżcie
[07.06.2014] 12:10
Nie polecam uwr!
nie polecam psychologii w uwr, niczego tam nie nauczą, tylko program zapychają bzdurnymi przedmiotami, mało tego nauczyciele- rzekomi psychologowie zachowują się jakby mieli sami ze sobą problem. ogólnie jest słabo, żeby coś zdziałać, to albo trzeba się wykłócić, albo trafić na dobry humor prowadzących. wątpliwe są też kompetencje tych ludzi, mówią o czymś czym się nigdy ani naukowo ani praktycznie nie zajmowali. czasami psychologia w uwr przypomina tzw. psychologię potoczną, którą kazdy jeden człowiek na wlsane potrzeby w życiu tworzy, nie mając nic wpsolnego z nauką.
[15.06.2014] 13:13
storczyk  gosia835@tlen.pl
Witam. Rozważam psychologię we Wrocławiu. Szukam kogoś kto tam studiuje, bądź skończył dość niedawno. Zastanawiam się jak wyglądają te studia. Czy są bardzo trudne? Gdzieś wyczytałam że są tam też przedmioty ścisłe. Prawda to? Jeśli tak to jakie i jak to wygląda. Trochę się obawiam, ponieważ jestem jestem typową humanistką i matematyka, fizyka to dla mnie czarna magia. Podobnie jak chemia... Ciężko mi te dziedziny przychodzą. Biologie tylko wyjątkowo lubię . Głupio by było iść na studia których nie będę w stanie ukończyć..... Dlatego wolę się upewnić przed złożeniem papierów.
Widzę powyżej mnie tą niepochlebną wypowiedź. Zapewne jest tam wiele racji, ale ja i tak jestem w miare zdecydowana. Ponieważ widzę siebie w tym zawodzie. Jak już wspomniałam boję się tylko o ukończenie studiów z powyższych powodów. Będę wdzięczna za odpowiedź
[07.07.2014] 09:12
psychol
Hej,
ja skończyłam psychologię na UWr 2 lata temu i polecam ją z całego serca! Najlepsze 5 lat mojego życia!
Jak na każdej uczelni są fajni i kiepscy prowadzący jednak tych pierwszych jest zdecydowanie więcej Rewelacyjna atmosfera studencka. Wspólne imprezy (także z kadrą) i coroczna wigilia to stałe punkty roku akademickiego.
Cudowna dyrekcja ( i ta w latach 2008-2012 i obecna ) z którą wszystko da się załatwić.
Zajęcia ciekawe i mam wrażenie , że z rok na rok plan studiów robi się coraz ciekawszy i bardziej praktyczny. A co do praktyki - jak już będziecie na psychologii na UWr przystąpcie do Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego! Niesamowita praktyka już w czasie studiów!
co do pracy po studiach. Jeżeli się nie leży do góry brzuchem ( a na 4 i 5 roku jest mało zajęć) tylko robi staże, praktyki , wolontariaty i jest się otwartym na możliwości to praca jest
[01.03.2016] 21:10
kaśka99999
Jako jedna z bardziej profesjonalnych placówek uniwersyteckich w Polsce, powinni być z siebie dumni. Dodatkowo, studenci i pracownicy Uniwersytetu są zadowoleni, brawo http://www.gowork.pl/opinie_czytaj ,4377
[13.06.2016] 19:30
oliwia1991
Ja ukończyłam psychologię i decyzji nie żałuję. Studia bardzo mi się podobały a pierwsze doświadczenia zdobywam teraz w klinice PsychoMEDIC i jest rewelacyjnie. Miła atmosfera, większość czasu to czysta praktyka jak coś to są chyba jeszcze wolne miejsca ale to trzeba już sobie wejść i sprawdzić na ich stronie https://psychomedic.pl
[13.06.2016] 19:34
ale kwasy
Polecasz kierunek studiów czy reklamujesz za free komercyjną klinikę?
[14.06.2016] 13:03
Martyna_12
Jak studia we Wrocławiu to tylko WSB Ja teraz poszłam na magisterkę na Turystykę i jestem mega zadowolona
[10.08.2016] 17:13
emilka88
Zdecydowanie wolę kierunki typu zarządzanie itp, aktualnie idę na magisterkę na wsb kierunek rachunkowość.
[20.08.2016] 12:53
oewsb1
Witam! Martyna_12, emilka88 miło czytać, że to właśnie naszą uczelnię wybrałyście na studia II stopnia. Oprócz Wrocławia, studia takie można podjąć także w innych oddziałach, min. w Poznaniu, Szczecinie czy Gdańsku. Pełna oferta dostępnych kierunków i specjalizacji dostępna jest na stronie wsb.pl Dodam, że zapisując się na studia do 19 września można zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni).
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
[22.08.2016] 20:25
ingula
no właśnie akurat WSB ma ciekawą ofertę do tego dobra promocja ja będę kontynuowała naukę na magisterce na WSB
[04.09.2016] 17:31
oewsb1
ingula (16.08.2016.22 20:25):
no właśnie akurat WSB ma ciekawą ofertę do tego dobra promocja ja będę kontynuowała naukę na magisterce na WSB

Dziękuję za pochlebne opinie. W ramach uzupełnienia dodam, że umożliwiamy podjęcie studiów II stopnia w normalnym trybie, online oraz w połączeniu ze studiami podyplomowymi. Zapraszam na stronę wsb.pl po szczegóły.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

1 2
 » Odpowiedz na ten temat