o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Jazz
 » Odpowiedz na ten temat

Wszystko o ChilliZET

[25.02.2009] 10:26
UUwhisper
Powstało nowe, nietypowe radio.
Wiem, że wiele osób szuka składanki wydanej przez ChilliZET. Dostępna jest w programie Usta-Usta - zapraszam więc do odwiedzania strony. usta-usta.pl

ChilliZET w swojej nietypowej formule i stylu przyciąga mnie jedną niebłahą opcją - "Zaproponuj utwory, które chciałbyś usłyszeć w Chilli ZET" - jest to popularne w innych stacjach, ale tu jest to o wiele prostsze.

Jak na razie na plus - zobaczymy jak będzie później
A co wy sądzicie o ChilliZET?
[25.02.2009] 22:48
pia25
Radio jest świetne, dobre dla wyciszenia. Dla mnie jest to teraz szczególnie ważne, kiedy wieczorkiem mam czas żeby odpocząć po pracy (uczę w gimnazjum!!) i mój synek już śpi dobrze jest się uspokoić i nabrać sił do życia, a jak inaczej niż przy dobrej muzyce? Ogólnie wolę mocniejsze klimaty, ale kiedy potrzebuję się na czymś skupić wolę posłuchać czegoś spokojniejszego. Audycje też są niezłe Polecam wszystkim, którzy mają już dość słuchania tych samych oklepanych piosenek w kółko.
[26.02.2009] 06:43
Chaszka
Radio jest super, mam nadzieje, że Zetka nie popsuje go, tak jak zrobiła to z Radiostacją. Więcej chilli poproszę niż ZET
[26.02.2009] 10:21
karolinaj
faktycznie chilliZET moze ukoic nerwy. jak dla mnie w porzadku ale zdecydowanie nie na kazda okazje. na codzien wole jakies zywsze rytmy. radia slucham glownie w samochodzie w drodze do i z pracy wiec chilliZET moglabym co najwyzej zasnac za kierownica. ale ogolnie jest ok.
[26.02.2009] 10:43
Arek Toruń
http://www.chillizet.pl/Radio/Programy/Chill i-ZET-i-juz/Felietony/Kanibale-w-Brazylii

Pawlikowska jest niesamowita
[21.01.2020] 11:59
[26.02.2009] 16:52
kajaczek
karolinaj (09.02.26 10:21):
faktycznie chilliZET moze ukoic nerwy. jak dla mnie w porzadku ale zdecydowanie nie na kazda okazje. na codzien wole jakies zywsze rytmy. radia slucham glownie w samochodzie w drodze do i z pracy wiec chilliZET moglabym co najwyzej zasnac za kierownica. ale ogolnie jest ok.

Moi m zdaniem ta muzyka nie jest usypiająca- myślę, że po prostu jesteśmy przyzwyczajeni do bardzo głośnej i energicznej muzyki. Stąd reakcja na spokojną. Ale skoro rzeczywiście tak na Ciebie działa- to lepiej nie ryzykować zaśnięcia za kierownicą.

Ja słucham go tylko online bo w zasadzie nie mam innej możliwości i idealnie wpasowuje się w moją pracę przy komputerze- nie jest zbyt agresywna i (mnie) nie usypia. Ale- co kto lubi prawda?
Pozdrawiam
[26.02.2009] 20:18
20stka
Według mnie muzyka jest super relaksująca. Po ciężkim dniu pracy można przy niej odpocząć i się odprężyć. I tak jak ją właśnie słucham online to do pełni odprężenia brakuje mi jeszcze masażu
[27.02.2009] 12:51
martu18
ja słucham tego od niedawna i mnie się podoba szczególnie właśnie dzięki tej fajnej muzyce i audycjom jest to jedno z lepszych odmian radia Zet jak dla mnie polecam
[27.02.2009] 15:36
20stka
poza tym ja nigdy raczej nie słuchałam spokojnej muzyki tylko raczej wszystko takie bardziej rytmiczne nakręcające a tu ku mojemu zaskoczeniu ta stacja też mi do gustu przypadła albo są tacy dobrzy albo ja się starzeje
[27.02.2009] 16:07
bejs
Bardzo ciekawa stacja, inne niz dotychczasowe, ciekawe reportaze, wydarzenia nie mowiac o muzyce, polecam serdecznie
[05.03.2009] 00:06
pia25
20stka (09.02.27 15:36):
poza tym ja nigdy raczej nie słuchałam spokojnej muzyki tylko raczej wszystko takie bardziej rytmiczne nakręcające a tu ku mojemu zaskoczeniu ta stacja też mi do gustu przypadła albo są tacy dobrzy albo ja się starzeje

A już myślałam, że tylko mi się wydaje, że się starzeję Nie martw się 20stka, może po prostu doroślejemy
Zgadzam się z przedmówczynią- audycje świetne. Fajnie, że są podcasty na stronie, nie zawsze się załapię na wysłuchanie na gorąco, a w ten sposób wszystko co najlepsze mamy pod ręką
[05.03.2009] 13:01
UUwhisper
No no no
A czy ktoś dostał/kupił/posiada płytę-składankę Chilli?
[05.03.2009] 18:25
20stka
UUwhisper ja posiadam i właśnie zaczęłam słuchać i jak narzazie niczego sobie ale pełniej wyrobie sobie zdanie jak przesłucham do końca obie płytki
[05.03.2009] 18:28
20stka
pia25 gdyby oznaczało to że faktycznie doroślejemy to chyba jednak dobry znak ale już sam fakt bycia tolerancyjnym dla innego typu muzyki jest dobry pozdrawiam
[10.03.2009] 21:22
pia25
UUwhisper (09.03.05 13:01):
No no no
A czy ktoś dostał/kupił/posiada płytę-składankę Chilli?

Też mam płytkę- od kilku dni ciągle się kręci w odtwarzaczu Oprócz dobrze mi wcześniej znanych utworków Massive attack, Coldplay, KT Tunstall, Royksopp'a i kilku innych chilloutowych wykonawców znalazłam tu sporo piosenek, których jeszcze nie słyszałam i muszę przyznać, żę kręcą
20stka zgadzam się
[12.03.2009] 23:07
Chaszka
Zgadzam się z wami.

Po prostu dobre radio wydało dobrą płytę
[25.01.2011] 14:43
Barek88
Są tutaj jeszcze jacyś sympatycy tego radia? http://www.dyskrecja.pl/
[09.01.2020] 10:38
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

» Odpowiedz na ten temat