o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Jak schudnąć ?

1 2 3
[30.10.2011] 20:55
maupa87
myślę, że dobrze by było zainwestować w jakąś dobra książkę właśnie będącą swoistym przewodnikiem po dietach i po tym jak się odżywiać " diety, ktore naprawdę działają" wydawnictwa ale historie może ona coś rozjaśni
[06.11.2011] 15:58
eukaliptuska
tutaj polecam wątek jak się pozbyć brzucha http://stylizownia.pl/forum/viewtopic.php?f= 6&amp ;t=47 Coco jumbo i do przodu
[06.11.2011] 15:59
eukaliptuska
Tutaj polecam wątek jak sie pozbyc brzucha: http://stylizownia.pl/forum/viewtopic.php?f= 6&amp ;t=47 Coco jumbo i do przodu
[07.11.2011] 20:06
zlosliwaijuz
Pozbyć się brzucha? Chyba żartujesz! Teraz kobiety starają się o brzuszek i bardzo chcą go mieć. Tutaj dowiesz się więcejwww.witalnamama.pl Dla wszystkich starających się o dziecko, interesujących się tematyką rodzicielstwa, wszystko o ciąży, porodzie, wychowywaniu potomstwa, i wiele więcej, zapraszam
[23.11.2011] 13:50
stale_ciekawska
Cześć! Ja uważam,że jeżeli same będziemy się pilnować,co i ile jemy, wszystko powinno być okey.jeszcze jeśli będziemy też uprawiali sport,to już będzie superowo.Pozdrowionka.
[16.10.2019] 19:27
[06.12.2011] 13:42
tramper77
Kobieta bez brzucha w ogóle nie jest apetyczna Skuteczne odchudzanie
http://odchudzanie.trening.waw.pl
[08.12.2011] 01:16
Valyria
ojej radnica146.cba.pl
[19.12.2011] 22:24
28
Zmian trybu życia, 5 posiłków dziennie, ostatni posiłek o 18, pij dużo wody (soki, woda niegazowana, woda z cytryną - to oczyszcza organizm), jedz pieczywo razowe, graham, wyeliminuj tłuszcze, sól, makaron, ryż, produkty mączne, nie smaż na oleju no rybę bez banerki można smażyć z pomidorami bez oleju(pochłania wodę z pomidorów i się nie przypala), jedz dużo produktów zawierających błonnik, itd.. + ćwiczenia fizyczne, ruch, spacery
[28.12.2011] 09:59
anulla6  anulla6@tlen.pl
Ja póki co, nie stosowałam żadnych tabletek na odchudzanie, no może chrom ale tylko dlatego,żeby ograniczyć słodycze.Chciałabym zacząć ale nie wiem,które są skuteczne. Do tej pory starałam się mniej jeść oraz ćwiczyć kilka razy w tygodniu.Jednak chyba to za mało, oczywiście piję też wodę, lekarz polecił mi staropolankę z powodu problemów związanych z trawieniem.
[05.01.2012] 11:01
stale_ciekawska
Uważam,że nie warto truć się specyfikami,lepiej jadać 5 x dziennie,ale w małych ilościach,nigdy do syta,pić wodę mineralną,co najmniej 2 l.dzienni,owoce,warzywa i sport,sport - po prostu więcej ruchu.
[06.01.2012] 20:51
phoebe82_82
fajnym pomysłem są wczasy odchudzające. przyjemne z pożytecznym - po dwóch tygodniach diety raczej szkoda wrócić do starych nawyków żywieniowych. fajny program odchudzający ma primavera w jastrzębiej górze. morze, dietka i w końcu wymarzona sylwetka do bikini, ha!
[10.02.2012] 22:11
rogalik333
Moim sposobem na utrzymywanie dobrej wagi jest czerwona herbata pu-erh, pomaga spala tłuszczyk. Dla wybrednych różne smaki nawww.dolinaherbaty.pl
[13.02.2012] 13:00
AntosiaO
Ja proponuję się wybrać do dietetyka/ koszt ok. 100zł za wizytę
Lekarz zmierzy poziom tkanki tłuszczowej i postara się ułożyć odpowiednią dietę. Wiem to ze swojego doświadczenia( na wizyty u lekarza w ciągu 3 miesięcy odchudzania wydałam ok 300zł)
Odchudzałam się 3 miesiące w ciągu tego czasu schudłam 11 kg ( dieta ułożona na 1200kcal, 5 posiłków dziennie o stałej porze)przyznaje, że prócz codziennych brzuszków wieczorem specjalnie sportów nie uprawiałam. Owszem była to pora wiosny więc od czasu do czasu rower ale nie można mówić tutaj o regularnym sporcie.
Pozdrawiam
P.S Jeśli ktoś ma jakieś pytania, piszcie!
[26.04.2016] 21:01
Janinka2
Polecam Wam ćwiczenia z 5 fit energy + program fitnesowy. Bardzo przyjemy trening Zachęcam Was do jakiegokolwiek ruchu!
[28.04.2016] 23:34
Ola.W.
Dokładnie - ruch + do tego racjonalne żywienie W życiu piekne są tylko chwile...
[16.05.2016] 18:16
michonne
Jeżeli poważnie myślicie o odchudzaniu najlepiej zdecydować się na wizytę u dietetyka. Na temat naturalnych metod dbania o zdrowie, można poczytać na stronie https://www.pocztazdrowia.pl - to portal, gdzie znajdziecie tylko potwierdzone naukowo informacje.
[23.05.2016] 17:29
dziki.dzikun
polecam za@@@ac
[27.05.2016] 15:38
wisedd
Ja nie mam głowy do trzymania diety i niestety to bardzo utrudnia mi osiągnięcie sylwetki idealnej, ale mimo ze lubie pojesć to nie stronie również od sportu, biegania czy ćwiczen więc wszystko jakoś się równoważy.
[17.03.2017] 14:28
Beatka25  Beatkanova25@tlen.pl
Ruch to zdrowie! Odstawiłam słodycze i chipsy, kolację jem przed 18 i biegam! Zrzuciłam już 2 kg, a to dopiero początek trzymajcie kciuki Beatka25
[01.11.2018] 19:07
beverly
Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Natana kom. 575 078 383, u niego znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Sibutraminę 20mg. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy Z początkiem czerwca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam
[20.11.2018] 21:00
maroxxx22
Znalazłam ciekawą stronkę nt odchudzania, warto zajrzećwww.centrumfigury.byethost14.com
[19.12.2018] 21:28
trianna
wejdź na http://www.studioodchudzania.dx.am/ --->adipex, meridia, sibutramina, efedryna. Sprawdzanie przy odbiorze, szybka przesyłka, super kontakt.
[15.01.2019] 21:14
vienna28
Ja zamawiam zwww.centrumfigury.byethost14.com i jestem zadowolona, nigdy nie miałam żadnych probelmów. Stosunkowo duży wybór, wszystko oryginalnie i pewnie. Dostawa szybko kurierem i co ważne mozna sprawdzić przed zapłatą czy wszystkosię zgadza i czy jest w porządku.
[15.04.2019] 10:04
Gosiaa1991
Najważniejsza jest zrównoważona dieta, zdrowy sen i aktywność fizyczna. Nie trzeba się głodzić aby schudnąć kilkanaście kilogramów. Ja od stycznia zamawiam zdrową żywność zwww.sloneczko-sklep24.pl , do tego uprawiam sport 3 razy w tygodniu i schudłam już 7 kg. Mój cel -12 kg do lata.
[02.05.2019] 21:08
vara27
Odchudzanie...często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375 wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390) . Warto!!!
[08.05.2019] 20:43
branny28
Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam
[25.07.2019] 12:46
AdamPL1984
Może tu znajdziecie coś ciekawego http://dociekliwy.gablota.com.pl/
[28.08.2019] 19:13
a1994
Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Zuzią kom 881 354 456). Warto.
[29.08.2019] 23:56
Sympatryk
Można schudnąć i jednocześnie oczyścić organizm, dieta sokowa sprawdza się w tym przypadku idealnie: świeżo wyciśnięty sok zawiera wszystkie witaminy potrzebne do funkcjonowania organizmu, a jednocześnie jest mniej kaloryczny niż to, co jemy zwykle na co dzień. Taka kuracja sokami pozytywnie działa na organizm i warto ją zrobić, nie tylko ze względu na to, że kilogramy spadają.
[10.09.2019] 21:02
myjkka
Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Biphasic Slim, Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy, także letnie sukienki Pytania? wątpliwości? dzwońcie: Zuzia kom 881 354 456. POLECAM

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat