o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Nie możesz znaleźć filmu. Ja ci go znajde!!!!

1 «   187 188 189 Strony tematu:
[15.04.2019] 18:50
Radek2802
Hej, poszukuje filmu dość starego (wydaje mi się, że lata 70-80). Głównym bohaterem jest wojskowy Scott, który po telefonie siostry udaje się do niej, ale na miejscu okazuje się, że została zamordowana przez bossa mafii. Razem z poznaną dziewczyną chcę odszukać sprawcę.
Proszę o pomoc.
[27.04.2019] 17:04
TomaszB
Szukam jakiegoś bodajże musicalu. Jedna ze scen to jakaś sprawa sądowa, w momencie piosenki pojawiają się lalki/figurki/kukiełki? Widziałem tylko urywek w pewnym materiale, było to w okolicy 2005 roku, więc film na pewno nie nowszy.
Film widziałem w okolicach, albo równo w 2010 roku, film o wojnie, czy osadzony w tych czasach, albo bliskich, zaczyna się widokiem na jakiś ni to targ, ni targową ulicę, i na początku jakaś żydowska piosenka "Ajwa Ajwa" czy jakoś tak.
Dziękuję za ewentualną odpowiedź.
[12.05.2019] 18:36
cleopierce
Poszukuję filmu, który widziałam kilka lat temu. Niestety bardzo niewiele pamiętam.
Ojciec bohaterki umiera, więc kobieta musi pojechać na prowincję (piękne wybrzeże) zająć się formalnościami związanymi ze sprzedażą domu. Prosi o pomoc swojego byłego chłopaka, o ile się nie mylę, profesora historii, aby pojechał z nią. On się zgadza. Pomimo tego, że obecnie związany jest z inną kobietą, uczucie do jego byłej dziewczyny rodzi się na nowo.

1 «   187 188 189 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat