o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

czy można być z kimś kogo się nie kocha ?

1 2 3
[18.12.2015] 10:05
aniulka332
Znalazlam ostatnio bodajze na stronie http://domyslenia.com bardzo ciekawa sentencje, która mówi że koniec konców, motylki i tak mijają a zostaje to co najwazniejsze, pzyjaźń, zaufanie, bliskość. Musisz się dobrze zastanowić, chyba jeszcze jesteś za młoda na takie decyzje.
[12.02.2016] 12:59
zagubiona w myslach
witam,
Ja jestem w związku z chłopakiem juz od 8 lat. On bardzo mnie kocha i zrobiłby dla mnie wszystko po prostu. Natomiast ja... ehhh. Właśnie uświadomilam sobie, że to nie to. Nie kocham go a tak na prawdę chyba nigdy nic do niego nie czułam oprócz moze chwilowego zauroczenia przed laty. Czuję się podle, wiedząc że go wykorzystałam, zmarnowałam lata naszego wspólnego czasu, dałam mu złudną nadzieję.. Przed laty przeżyłam swoją wielką miłość. Było to takie prawdziwe zrozumienie na poziomie dusz... Nigdy nie pogodziłam się z jego stratą... Teraz po latach, "przypadkiem" się z nim spotkałam na mieście. Umówiliśmy się na piwo i od tamtej pory, parę tygodni, spotykamy się co jakiś czas...Może to spotkanie własnie otworzyło mi oczy, czego pragnę, a o czym zdążyłam już zapomnieć. Nie wiem czy mpoja stara miłość chciałaby ponownie wejść ze mną w związek. Nie wchodzimy na razie na te tematy. Natomiast wiem, że żałowal po naszy rozstaniu, tak słyszałam wielokrotnie od wspólnych znajomych... W chwili obecnej mam wielkie siano w głowie. Rozsądek czy serce??? Myślę, że w głebi duszy już podjęam decyzję, że w obecnym związku pozostać nie mogę...Nie mogę oszukiwać, udawać że mi zależy... Co będzie dalej? Czas pokaże...
[25.02.2020] 21:46
yxyxxy
Ja przed laty byłam w takiej sytuacji. Rzuciłam dobrego faceta który mnie kochał i któremu na mnie zależało. Niestety ja go nie kochałam od początku i po czasie nie zakochałam się w nim. Zostawiłam go i poszłam szukać tego jedynego.. przez 10 lat trafiałam na samych dupków !!! Tak, byłam w nich zakochana, to była wielka miłość, ale tylko z mojej strony.. Teraz historia się powtarza. Znowu poznałam faceta któremu na mnie zależy, a ja nie czuję że to to.. Ale tym razem nie rzucę go. Jestem po 30-stce i nie mogę marnować czasu na dupków.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat