o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Lekarstwa, które nie leczą

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[29.01.2009] 19:55
tombak
placebo jest wszechobecne
do wszystkiego trzeba podchodzić z głową, a nie usiłować leczyć wszystko farmaceutykami, z racji obecnej sytuacji popijam plussz activ, ale nie będe przecież przy każdym chwilowym spadku energii ładować w siebie dopalacza
[01.02.2009] 18:06
kaczuszka-19
Amant Wszech Czasów k.awaryjna (09.01.25 00:53):
\"Barbarellka
Ale kto Ci takie bzdury wrzucił do głowy drogie dziecko TVNu… Leki, żeby zostać dopuszczone do obiegu przechodzą serię testów i nie ma tak, że przechodzi coś co mogłoby zaszkodzić. Gdyby były tak wygórowane wymagania co do żywności to jedlibyśmy non stop tylko świeże ryby:/ Poza tym skoro leki są na granicy dopuszczalności, to znaczy przecież, że nie zawierają takiej dawki, która mogłaby Ci zaszkodzić. Zdejmij klapki z oczu i może zobaczysz, że świat jest trochę bardziej skomplikowany niż ten, który pokazuje telewizja.
\"
Ale brednie.Ichnie interesuje czy szkodzi ale czy na tym zarobią.Przykłady trucizn: tzw.aspartam.

Tak to prawda że przechodzą testy ale te testy są niedostępne i większośc leków szkodzi, bardzo dużo leków jest robiona tylko po to aby wiciągnąc kase np prawie wszystkie leki na odchudzanie nie pomagają i są bardzo szkodliwe ale i zarazem drogie, plastry i tabletki ktore mają pomóż rzucić palenie są szkodliwe i niec nie dają no chyba że w obu tych przypadkach kuracja polega na tym aby oczyścic twój portfel wtedy nie będziesz mógł kupić sobie to co lubisz przez to schudniesz albo nie będzie cie stać na papierosy więc podwójna kuracja schudniesz i przestaniesz palić
[01.02.2009] 21:59
ph_A
Hmm. a ja sie zgodzę. moze temat nie jest sprecyzowany dokładnie odnośnie treści, ale sens jak najbardziej trafny. jestem aktywna zawodowo w środowisku farmaceutycznym, i będąc szczerym - to wielka machina, w której chodzi tylko o zysk. Owszem, leki są niezbędne, ale nie w takich ilościach, i nie z takim nastawieniem. Zamiast leków przeciwbólowych na każdy najmniejszy problem - może zadbać o zdrowie? sport, zdrowe odżywanie, wyciszenie, joga? Sami skracamy sobie życie.
Autor podjął ważny temat, i nie rozumiem, czemu tyle osób zaraz atakuje za rzekome błędy, brak danych itd. Tu nie chodzi przecież o wklejenie dziesięciu tabelek i statystyk, tylko o podjęcie tematu leków, które są zażywane bezcelowo i w efekcie szkodliwie. Zażycie dwa, trzy razy w miesiącu lekarstw przeciwbólowych nie jest szkodliwe, ale co kilka dni - bardzo.
[01.02.2009] 22:08
ph_A
myśląca44 (09.01.24 12:30):
toksykolog (09.01.06 20:59):
koleś jak nie masz pojęcia o temacie to się nie wypowiadaj, takich bredni dawno nie czytałem, sam się lecz ziółkami które oprócz substancji czynnych zawierają kupę gówien pochodzenia naturalnego - tak naturalnego bo nie wszystko co naturalne znaczy DOBRE! najgorsze trucizny np aflatoksyny to też substancje naturalne!!! i twoje pieprzone naturalne ziólka bardzo często są nimi zanieczyszczone, do tego ziółka zwierają zwykle kupę pestycydów i metali ciężkich, więc lepiej uwierz mi zaufać farmaceutycznej hydrze która wie co robi bo z jednej strony chced zarobić ale z drugiej nie chce płacić odszkodowań o które bardzo chętnie w razie czego wystąpią amerykańscy prawnicy, A więc kolego następny artyków z cyklu \\\\\\\"wielki świat kuchenny blat\\\\\\\" przygotuj o moczopędnym działaniu pietruszki

Ty facet to na bank musisz pracowac w biznesie farmaceutycznym....
TAKI Z CIEBIE TOKSYKOLOG JAK Z MYSIEJ KUPY REISENTASCHE.
IDIOCI, O IDIOCI. MYŚLICIE ZE FARMACUETYCZNA CHEMIA JEST ZDROWSZA NIŻ CHIŃSKA, LICZĄCA TYSIACE LAT MEDYCYNA?
POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO, A CHYBA GŁÓWNIE INTERNAUCI, SĄ NIEDOEDUKOWANI, GŁUPI, WIĘKSZOŚĆ NIE ROZUMIE TEMATU, ANI WIADOMOSCI W TV. JESTEŚCIE AGRESYWNI, PRZEPEŁNIENI JAKĄŚ DZIWNA FRUSTRACJA. MOZE PIGUŁECZKĘ?
[03.02.2009] 00:32
Amant Wszech Czasów k.awaryjna
Chciałbym dodać że większość substancji do obniżenia gorączki jest zupełnie zbędna.Gorączka zwykle jest następstwem a nie przyczyną choroby.Gorączka powinna być obniżana tylko w przypadku zagrożenia zdrowia i życia nią.W przypadku temperatury poniżej 40 stopni nie ma sensu się takim czymś szprycować.
[25.06.2019] 22:32
[07.02.2009] 18:54
kajol111
Dokładnie na głupotę ludzką lekarstwa niema!!!Niewiem co za pierdoły pisza na tych serwisach o2:| Ostatnio czytałem,ze wszystko co jemy szkodzi teraz,ze leki nie działają ja pierdziele przecież oszaleć można Niewiem jak inni,ale ja nigdy żadnych leków nie brałem no tylko paracetamol o ile sie nie myle jak miałem złamana noge bo nie mogłem wytrzymać z bólu. Jak byłem chory,grypa itd...zawsze banieczki i te sprawy troche poleżeć i po sprawie,a nie szprycować sie bez sensu chemią!!!Już wystarczy,że jemy chemiczne produky:] praktycznie każdy:] pozdro
[09.02.2009] 14:29
Amant Wszech Czasów k.awaryjna
Ja też miałem złamana nogę-ale nie tak perfidnie tylko pękniętą-to już po godzinie od czasu jak się położyłem to prawie nie bolało .Tylko musiałem uważać przy ruszaniu nią .A wielu lekarzy to zwykli bandyci .Tu jest coś o konowałach: http://www.lodzonline.biz/zdrowie.htm
[20.03.2009] 23:55
Syla23
Kamila Marzec (08.12.22 02:22):
Ponad to środki przeciwbólowe jeśli zawierają paracetamol, to często zawierają inne substancje o działaniu przeciwbólowym lub przeciwzapalnym jak np. kofeina, kodeina..

Jest też cała gama środków przecwbólowych, których substancją czynną nie jest paracetamol, ale np. ibuprofen.

A jeśli nawet preparaty o tym samym składzie chemicznym są w różnych cenach, to po prostu brak wiedzy konsumenta obciąża jego portfel. Niestety ludzie małowykształceni, płacą za swoją głupotę... Gdyby wykazali odrobinę chęci i najzwyczajniej przeczytali informację umieszczoną na opakowaniu leku - pomogliby samym sobie

Co do homopatii i leków ziołowych. Super gdy nie musimy obciążąć watroby, ale czasem nie ma wyjścia. Homopatia - słyszałam pozytywne opinie, ale brak badań klinicznych! A ziołolecznictwo - tak najbardziej, ale profilaktycznie lub w niewielkich dolegliwościach. Zioła potrzebują czasu, aby zacząć działać, a pacjent, który cierpi chciałby sobie jak najszybciej pomóc... Watro też pamiętać, że zioła w swym składzie zawierają wiele związków chemicznych - jeden może nas leczyć, a drugi.. wręcz przeciwnie! Leki syntetyczne zawierają w swym składzie wyselekcjonowaną/ne sbubstancje czynne. Nie ma przecież potrzeby, aby zawierać coś co nie jest konieczne przy leczeniu dane choroby!

Jednak pewne jest, że społeczeństwo niekiedy przesadza z lekami! Czasem warto to przemysleć i zrobić bilans zysków i strat przed zażyciem kolejnej tabletki... Czytajmy ulotki! Zwłaszcza info o ewentualnych skutkach ubocznych i interreakcjach z innymi lekami!

No cóż - żyjemy szybko - więc szybko chcemy sobie pomagać

Pozdrawiam Wszystkich!!

[24.03.2009] 09:40
qwer3d
http://laptopki4u.pl/ref=5639
[26.03.2009] 21:29
getpaid
Leki przeciwbólowe zmniejszają uczucie bólu, nie leczą.
[26.07.2009] 21:47
Ruda żaba
Moje dziecko przed podróżą zażywało awiomarin i pomagało doraźnie. z braku tego specyfiku w aptece kupiliśmy lek homeopatyczny. Dziecko nasze nie wiedząc o zmianie leku zażywało specyfik jak dotąd. Lek /magia,woda.../ pomógł na tyle dobrze, że na ponad dwa lata ustąpiły objawy choroby lokomocyjnej. Dziecko nie wiedziało o zmianie leku, więc o PLACEBO nie może być mowy.
[29.08.2012] 17:21
caconviagred1974
ja jednak twierdzę inaczej -
[04.10.2012] 16:33
analenan1989
masz rację też mam takie poglądy -
[04.10.2012] 17:57
outinrowork1988
Pozdrowienia z Anglii! -
[06.11.2012] 18:40
Artakf4ss
Miałem dość poważne problemy ze wzwodem, potencją, erekcją i wzwodem
Kiedyś trafiłem na stronę:
http:///
Odkąd zaopatruję się w tej aptece w Kamagra, moja żona jest w niebo wzięta
Polecam.
[27.11.2012] 23:21
kikazzz
E tam. Ja staram się unikać bezmyślnego łykania tabletek. Jeśli chodzi o suplementy diety - nie stosuję ich, staram się spożywać witaminy i minerały w posiłkach, tam są najbardziej organiczne i najlepiej się wchłaniają. A ból głowy można wytrzymać - najczęściej przecież sam przejdzie po paru godzinach.
[17.12.2012] 23:32
Artakf4ss
Artakf4ss (12.11.06 18:40):
Miałem dość poważne problemy ze wzwodem, potencją, erekcją i wzwodem
Kiedyś trafiłem na stronę:
http:///
Odkąd zaopatruję się w tej aptece w Kamagra, moja żona jest w niebo wzięta
Polecam.

Oczywiscie chodzi o strone: doktorpotencja.pl
[11.08.2013] 17:32
MartynaI3090
Korzystaliście z leku o nazwie Dicloziaja? Bo wyszukiwałam opinii dotyczących tego produktu i chciałam Was zapytać. Może możecie cokolwiek powiedzieć mi o tym prepearacie? Jest sens go kupować, słyszeliście o zamiennikach? Tu zanalazłam trochę danych o Dicloziaja: http://www.listalekow.pl/dicloziaja/ - uważacie, że to prawdziwe komentarze? Nie w smak mi się i zmarnować bezsensownie pieniążki, dlatego pytam Was. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.
[23.12.2014] 10:45
Rebika
Poza tym leki powinny być rozważnie przyjmowane, bo można sobie nimi bardzo zaszkodzić. Wiele jest osób, które nawet nie zdawały sobie sprawy, że przez tabletki wpadły w poważną chorobę jaką jest lekomania. Leki są po to, żeby nam pomagać, ale należy wiedzieć, że ilości czy długość leczenia się powinna być kontrolowana przez lekarza. Niestety sama wpadłam w nałóg i trafiłam do Medox. Tak spotkałam osoby , które długo walczyły z chorobą. Może ktoś z was ma taki problem to podsyłam http://medox-lekomania.pl/ . Warto usiąść na chwilę i zastanowić się nad sobą, bo im szybciej zgłosimy się po pomoc tym lepiej.
[29.08.2018] 09:36
Mimbke2
Bardzo dobrze też kupować mieszanki ziołowe na przykład http://zielarzradzi.pl/ można szybko zobaczyć efekty leczenia
[30.08.2018] 14:44
arkadiuszomiliko
windykacja
https://www.kpdwiejak.pl/
[06.12.2018] 12:50
cerbram
Lekarstw jest bardzo wiele. Zwykła osoba nie ma o nich odpowiedniej wiedzy. Dlatego warto się wybrać do odpowiedniej apteki, w której nam pomogą. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach to wybierzcie się do jednej z aptek firmywww.pharmateka.pl Tam zawszę mogę liczyć na pomoc obsługi w doborze odpowiednich leków.
[25.03.2019] 14:24
Rystyja
Mi się bardzo podoba to jak farmaceuci mówią jak jest, jak polecają sprawdzone specyfiki i nie wciskają jakoś tylko dlatego że przedstawiciel firmy farmaceutycznej ich o to poprosi. Ja mam swoja właśnie sprawdzoną aptekę, w której zawsze uzyskuje fachową pomoc http://aptekaswbarbary.pl/ podoba mi się ich podejście do pacjenta, zawsze doradzą i pomogą, można na nich liczyć
[10.05.2019] 11:18
kolmart
Lepiej rozglądać się za tymi, które leczą Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam wam wybrać się do aptekiwww.podwaga.pl Tam posiadają szeroki wybór skutecznych leków i pomagają w ich doborze.

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat