o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Właśnie wróciłem z sanatorium w Stróżach k N.Sącza

1 «   46 47 48 Strony tematu:
[17.03.2019] 12:05
Ela z Zamościa
F może być? Ale bez seksu.
[12.04.2019] 15:43
MariolaKaren
Przebywając w okolicach Nowego Sącz nie sposób nie zawitać do http://miasteczkogalicyjskie.pl/ - najlepszy klimat z jakim miałam do czynienia. Skansen wzorowany na starodawnych standardach, pozwala na poczucie klimatu jakie panowały w starodawnej Galicji. Przepyszne jedzenie z wykorzystaniem lokalnego produktu i przypraw. Miejsce godne polecenia i odwiedzenia.
[26.06.2019] 08:33
Pacjent z marca 2019
Byłem w Stróżach w marcu 2019. To nie jest sanatorium tylko ośrodek rehabilitacyjno-szkoleniowy. Dlatego może być idiotycznie położony przy głównej drodze i w zagłębiu smogowym. Przez połowę turnusu nie można było otworzyć okna, tak śmierdziało. Nie pomagały maski antysmogowe. Gdyby to było sanatorium, to byłby skandal, a tak nie jest. Mieszkańcom jakoś to nie przeszkadza, bo się przyzwyczaili, przyjezdnych wali po nosach i muszą to znosić, bo jaki mają wybór? Osobom z problemami z przewodem oddechowym, płucami, itd. stanowczo odradzam.
Teraz o samym ośrodku. Rehabilitacja w porządku, pielęgniarki się przykładają, dużo zabiegów. Polecam szczególnie basen np. dla rekonwalescentów ze stawami. Dobrze wyposażone salki ćwiczeniowe. Niestety, lekarz, którego mi przydzielono - tragedia. Nie wiadomo po co w ogóle przyjeżdżał: konsultacje z nim trwały po 2 minuty. Nic nie doradził, i następny proszę. Parodia opieki medycznej.
Jedzenie w zasadzie w porządku, ale słyszałem, że parę osób zatruło się jakąś sałatką, więc trzeba też uważać. Zawsze można dojeść w pobliskim knajpkach albo w skansenie bartniczym, gdzie są dobre miody. Warto mieć samochód (parking niestety odległy o 1 km), żeby przejechać się na wycieczki do Starego i Nowego Sącza, Gorlic, Kudowy, itd. bo inaczej nuda, nuda i nuda.
Co do spania, to było OK. z wyjątkiem tych, którzy mieli pokoje z widokiem na ulicę. Inni pacjenci byli bardzo mili, towarzystwo spoko, nikt nie rozrabiał, nie upijał się, itd. Oczywiście niedaleko jest browar, gdzie można kupić bardzo dobre piwo, ale nikt nie przeginał. W sumie jako terapia niby wszystko w porządku, ale jak dla mnie to mój stan z 5 (w skali 10-stopniowej) poprawił się na 5,5. Więc niekoniecznie. Drugi raz do Stróżów (Stróży?) bym na pewno nie pojechał. Są ładniejsze ośrodki w Polsce i tam nie śmierdzi smogiem. Stróże tylko dla odważnych i zdesperowanych, albo nieświadomych.
[26.06.2019] 08:51
Boonifacy Prawdziwy
A nie mówiłem?!
[29.08.2019] 17:30
Kuracjuszka SK
Witam, właśnie wróciłam z tego sanatorium, turnus 22.07-14.08.2019 r. i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem, czego się po sanatorium spodziewali inni wyraziciele opinii, skarżący się na to, że mieścina jest kiepska i nie ma się gdzie podziać, trzy sklepy na krzyż, a jednocześnie utyskiwania na to, że za telewizję trzeba płacić... No to macie co zrobić z pieniędzmi, czy nie macie?? Ja nie miałam problemu z nadmiarem czasu - zabiegi zaplanowane na całe przedpołudnie, owszem, obiad dość wcześnie, potem chwila odpoczynku i znowu jakiś zabieg, basen, spotkanie, wykład. Nie miałam czasu ani na szukanie sposobu na wydanie pieniędzy, ani na oglądanie telewizji. Towarzystwo było bardzo fajne - może to jest kluczowe jeśli chodzi o udane spędzanie popołudnia i wieczoru - chadzaliśmy potańczyć, czyli rehabilitacja+ . I na 22.00 do łóżeczka . Jestem bardzo zadowolona z pobytu, jak i z efektów tego pobytu, no ale ja pojechałam tam zdeterminowana aby podnieść swoją kondycję i wykorzystałam ten miesiąc do cna. Lokalizacja obiektu rzeczywiście nie jest najszczęśliwsza, jak dla mnie było dość głośno, ale prywatnie mieszkam w bardzo cichej okolicy, dlatego mi to przeszkadzało. Komfort pokoju oceniam na piątkę z plusem! Jedzenie PYSZNE!!! domowe, dietetyczne, rewelacja. POLECAM! Byli też oczywiście tacy, co marudzili i czepiali się wszystkiego, ale tacy są wszędzie i sądząc po tym, co było ich główną aktywnością podczas pobytu, mało są zatroskani o swoje zdrowie.
[17.09.2019] 21:37
[29.08.2019] 19:18
qrvicjusz z qrvitorium

1 «   46 47 48 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat