o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Urzędniczki bez majtek pod spódniczkami - myślicie że to możliwe?

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[11.06.2019] 11:14
Eryk 44
Kinga Ł. (19.06.2019.11 11:11):
haha jaki ciekawski dobrze nam się pracuje razem i jesteśmy zgranymi kumpelkami, mamy po 35 - 38 lat ... co do znajomych... to zależy do jakich znajomych

Chyba jesteś dość mocno podobna pod tym względem do mojej żony Jeśli chciałabyś popisać na maila to bardzo chętnie
[11.06.2019] 11:33
Kinga Ł.
Eryk 44 (19.06.2019.11 11:14):
Kinga Ł. (19.06.2019.11 11:11):
haha jaki ciekawski dobrze nam się pracuje razem i jesteśmy zgranymi kumpelkami, mamy po 35 - 38 lat ... co do znajomych... to zależy do jakich znajomych

Chyba jesteś dość mocno podobna pod tym względem do mojej żony Jeśli chciałabyś popisać na maila to bardzo chętnie

...o czym popisać? o chodzeniu bez bielizny?
[11.06.2019] 15:12
uranos
mam znajomą.ona chodzi czasem bez majtek do pracy.jest po 50ce ale wciąż bosko wygląda.pracuje w urzędzie.zrobila się taka zboczona od jakiegos czasu.wiecej nie powiem,żeby nie bylo skojarzeń,to moja dobra znajoma
[11.06.2019] 17:20
co ty nie powiesz?
Dobra znajoma? Myślisz że ktoś uwierzy w twoje mamroty, trzepaczu kapucyna?
[17.09.2019] 12:07
Chłopaszek
Zapraszam miłe dziewczyny na snapchat o nazwie ktosss123 zapraszam popiszemy
[22.01.2020] 16:14
[30.09.2019] 11:55
fiut01
Moja mamusia nie jest urzedniczka,ale była sklepowa w wiejskim sklepie. Latem w upały czesto ubrana była tylko w uniform,taki fartuch do połowy ud,pod nim miała tylko leciutka haleczke,czesto nie zakładała majtek.
Dostawcy towaru czesto lubili z nia poflirtować,potem obłapiali ją w magazynku,mietoszać za cycy i trzymając łapy w jej kroczu pieścili po cipusi!!
[25.10.2019] 11:40
Gli
Mam kochankę. Pracuje w urzędzie miasta na Śląsku. Po czterdziestce, szczupła blondyna. Mówi o sobie ze jest suką. Kiedyś namawialem ja na seks w pracy. Pewnego dnia zadzwoniła abym wpadł do urzędu. Bez ceregieli zaprowadziła mnie do toalety na parterze, takiej wspólnej dla wszystkich. Dookoła biurka i petenci. W toalecie podcjagnela spódnice, wypiela się. Była bez majtek i w ponczochach. Biała bluzka i czarna spódnica bo to obowiązkowe. Okulary. Zerżnalem ja od tyłu. Na koniec połknela i wróciła do petentow.
[25.10.2019] 13:10
Taki sobie facet
Kiedyś w pracy oglądałem na kompie portal randkowy i udało mi się pisać z jedną z dziewczyn tam poznanych. A że był to portal erotyczny oglądając fotki dziewczyny z którą pisałem podnieciłem się niesamowicie i pod biurkiem zacząłem się dotykać. Zauważyła to moja koleżanka z którą jestem w pokoju i niby nic ciężko pracowała ale mnie cały czas podglądała co zauważyłem. Byłem gotowy aby trysnąć, wtedy poszedłem do toalety i zrobiłem to. kiedy wróciłem widziałem rumieńce na policzkach koleżanki i domyśliłem się że zaglądała do mojego kompa ponieważ nie wyłączyłem portalu a i były tam również moje gołe zdjęcia. Następnego dnia kiedy przyszliśmy do pracy koleżanka niby nic siedziała naprzeciwko mnie a biurka były rozsunięte jej było w jednym rogu pokoju moje w drugim ale ja miałem możliwość widzieć co ona może robić pod biurkiem ale ona nie widziała u mnie nic. Kiedy wszedłem ponownie na portal randkowy zaczepiła mnie jakaś niby dziewczyna i zaczęliśmy pisać i pokazywać sobie fotki bez twarzy. Zauważyłem że moja koleżanka rozchyla nogi abym mógł zauważyć że jest bez majteczek i delikatnie pisząc na kompie dotyka się. Kapnąłem że to ona ze mną pisze i bawi się swoją gołą cipeczką. Widziała mnie calutkiego na fotkach co podobało jej się jak pisała. Wtedy ja wyjąłem swojego i zacząłem się delikatnie bawić nie dając jej powodu aby wiedziała że ja wiem że to ona. nie mogłem już wytrzymać i musiałem pójść do toalety aby sobie ulżyć. Kiedy wróciłem ona oczywiście cała w pąsach, puściła do mnie oczko i pracowaliśmy dalej. Od jakiegoś dłuższego czasu przychodzi do pracy bez majteczek bo jak coś sięga albo kuca to robi to tak abym ja mógł widzieć jej kroczek albo śliczną pupcię jaką ma.
[26.10.2019] 17:58
Tak z ciekawości...
Wyszło z tego coś więcej czy tylko na tym się skończyło?
[10.11.2019] 21:22
Zbok synek
Moja mama jest księgową i nie nosi majtek do pracy... Wiem bo lubie przeglądać jej bielizne itp jak wieczorem się już przebierze do spania... zaglądam do kosza na brudną bielizne i jest stanik, pończochy itp ale nigdy nie ma tam majtek
[15.11.2019] 12:13
Ewa 40
kilka lat temu pewien kolega z pracy zwrócił uwagę na moje stopy.. uznał je za bardzo ładne a wręcz zmysłowe. zwrócił także uwagę na drobne ozdoby jak pierścionek na palcu, często zmieniany kolor lakieru, łańcuszek na kostce oraz często noszone rajstopy/pończochy/podkolanówki oraz buty na obcasie.
sposób w jaki do mnie mówił i pisał, szczegóły na jakie zwracał uwagę tak mnie urzekły, że do dziś lubię 'pokazać' mu moje stopy w pracy, dać nacieszyć oko i poczuć to zmysłowe zainteresowanie.. i tylko na tym poprzestało..
[19.11.2019] 08:05
hahahha
Ewa 40 (19.11.2019.15 12:13):
kilka lat temu pewien kolega z pracy zwrócił uwagę na moje stopy.. uznał je za bardzo ładne a wręcz zmysłowe. zwrócił także uwagę na drobne ozdoby jak pierścionek na palcu, często zmieniany kolor lakieru, łańcuszek na kostce oraz często noszone rajstopy/pończochy/podkolanówki oraz buty na obcasie.
sposób w jaki do mnie mówił i pisał, szczegóły na jakie zwracał uwagę tak mnie urzekły, że do dziś lubię 'pokazać' mu moje stopy w pracy, dać nacieszyć oko i poczuć to zmysłowe zainteresowanie.. i tylko na tym poprzestało..

rajstopy pończochy podkolanówki.... wszystko dobrze ale nie jesteś kobietą więc... bez przesady
[21.11.2019] 18:20
Ona19
Pokazy Nago - Sex Randki - DYSKRETNE Spotkania - Zabawy przez kamerkę.
Teraz to już tysiące dziewczyn z całej Polski (po prostu wpisujesz swoje miasto a strona wyszukuje Ci chętne dziewczyny z Twojej okolicy!
Szybka i prosta rejestracja w mniej niż minutę!
http://sexportal24.pl
Każda dziewczyna na portalu jest dokładnie weryfikowana dzięki czemu masz pewność, że to REALNE osoby, które tak jak ty szukają dobrej zabawy, seksu, w przypadku spotkań podstawa to dyskrecja!
Zapraszamy zarejestruj się Dołącz do Nas i przekonaj się sam
http://sexportal24.pl
[12.12.2019] 17:12
sandra24xx
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: sandra24 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat