o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie....

1 2
[31.03.2015] 14:08
Makarena
A może jest jeszcze ktoś wśród Was co był lub jest na Diecie Cambridge? I może mi o niej powiedzieć coś więcej?
[03.04.2015] 21:01
jarzębinka
Byłam, schudłam 15 kg, jeśli masz pytania wal śmiało, postaram się pomóc
[08.04.2015] 16:05
Makarena
Jak najbardziej że mam i to wiele, kurcze teraz to nie wiem od czego zacząć Może na początek powiedz mi jak sobie poradziłam z pierwszymi dniami, nie chodziłaś głodna?
[12.04.2015] 13:34
a_grestowa
Wystarczy pić dużo wody. Poza tym na tej diecie nie chodzisz głodna, tego jej zarzucić nie można.
[13.04.2015] 16:09
Makarena
Czy ta dieta jest dla każdego nie ma żadnych przeciwwskazań?
[17.10.2019] 12:53
[14.04.2015] 15:35
san.adam
ten temat nigdy się nie kończy http://maciekoszczedzakase.blog.pl
https://naszarodzinaoszczedza.wordpress.com
http://oszczedzamenergie.blog.pl
http://nieplacezaprad.blox.pl
[14.04.2015] 23:11
jarzębinka
Makarena (15.04.2015.08 16:05):
Jak najbardziej że mam i to wiele, kurcze teraz to nie wiem od czego zacząć Może na początek powiedz mi jak sobie poradziłam z pierwszymi dniami, nie chodziłaś głodna?

nie jak napisała a_grestowa, piłam duzo wody, na kryzysowe sytuacje podzieliłam sobie batonika na kilka mniejszych części Dzieki temu nauczyłam się też np. zjadać 2 kostki czekolady, a nie cała tabliczke na raz
[26.04.2016] 20:56
Janinka2
Ja Ci polecam super ćwiczenia z 5 fit energy + program fitnesowy. Mi się udało schudnąć z 6 kg w miesiąc i prawię normalnie jadłam Trzeba tak przynajmniej 4 razy w tygodniu ćwiczyć
[10.02.2019] 19:21
Jacek111990
Polecam Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i ceniacy się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała.
Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. Wielotorowe działanie sprawia, że Piperinox docenią wszystkie odchudzające się osoby, bez względu na stopień nadwagi czy otyłości oraz prowadzony styl życia.Link do strony produktu http://nplink.net/fF6aJwbG
[22.02.2019] 09:27
mialqqa
Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Adą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 731 154 299. Powodzenia
[08.05.2019] 20:55
ariia
Proszę uważać na ogłoszenia wystawiane przez Artura na różnych forach i portalach, to oszust, sprzedaje coś czego nie ma, podszywa się pod innych.
[06.06.2019] 22:38
andara88
Na rynku w większości są niestety tylko cudowne suplementy diety, które jak wiadomo różnie działają. Na mnie osobiście te cudowne środki z reklam czy inne wywary ziołowe nie skutkują. Pewnie nie tylko na mnie. Na ten moment zaczęłam kurację tabletkami Biphasic Slim i efekty są lepsze niż przy wszystkich suplemementach jakie kiedykolwiek brałam.. Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniają wzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Natalii - 733 566 390 . Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.
[17.06.2019] 22:54
majqa22
Odchudzanie...często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375 wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390) . Warto!!!
[25.07.2019] 12:48
AdamPL1984
http://dociekliwy.gablota.com.pl/ może tu coś być
[27.07.2019] 22:30
tella
Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Boczki? Fałdki? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Biphasic Slim. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Co ważne nie powoduje żadnego dyskomfortu tj zgagi, suchości czy biegunek. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Moniki (kom.517 906 693) i szczerze moge polecic ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto spróbować.
[07.08.2019] 21:51
weronika.s
Hej! Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Olgą - 720 737 801. Nie będziecie żałować.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat