o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

ostrzeżenie-citybank handlowy

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[22.11.2008] 17:26
mot598-1959
Ostrzegam wszystkich przed nieuczciwymi praktykami citybank handlowy.Byłem posiadaczem mastercard tego banku,Za posiadanie karty miałem płacić 30zł.rocznie jakie było moje zdziwienie gdy po roku przyszło wezwanie do zapłaty 85złZapłaciłem i zadzwoniłem do operatora z oświadczeniem,że rezygnuje ze wspólpracy,wtedy zaproponowano mi obniżenie kosztów do 30zł,jeżeli tylko nie będe rezygnował to jakiś absurd.Wiem że banki to nie instytucje charytatywne,ale ten to bank oszustów.Czy ktoś spotkał się z podobną praktyką.Może wspólnie wydamy wojnę tej bandzie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.12.2008] 15:37
IMARKA
Ostrzegam również przed nieuczciwymi praktykami city, który za spóżnienie
spłat kredytu podwójnie każe płacić za spóżnienie raty kredytu tzn.
raz przy następnej racie drugi raz po spłacie kredytu. O zmianie umowy
kredytowej , oraz egzekucji za karę dowiedziałam się ze szczegółowego
raportu BIK, od marca 2006r. bank nie poinformował mnie o swoich decyzjach.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13964748]
[09.12.2008] 21:54
andrzej-kk
Wszelkie tego typu informacje, który bank jest dobry, a który nie. Opinie na ich temat można znaleźć na forumwww.ocenbank.pl/forum
Jeśli ktoś zastanawia się nad wzięciem kredytu to powinien zajrzec i zapoznać się z opiniami na temat różnych banków.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13978306]
[20.01.2010] 16:29
8jajek
za pozno odwiedzilem forum tez zostalem oszukany popiepszony bank zalozylem konto na stacji bp bez zadnych oplat i formalnosci dopiero w chwili aktywacji karty mialo cos to kosztowac stosunkowo malo mi sie wydawalo w chwili rezygnacji z konta naliczono mi 122,21zl nie wiem za co malo tego jak do jutra nieureguluje czeka mnie windykacja dla swietego spokoju jutro to zalatwiam pozdrawiam i ostrzegam tylko nie city

IP i czas połączenia logowane. [16131606]
[20.01.2010] 17:13
Aska3643
Dlatego polecam wam Alior Bank, tam przynajmniej jest wszystko jasne. Korzystałam z tej strony - http://www.produkty-finansowe.net/konta-bank owe-i-kredyty/konta-osobiste/
Tam złożyłam wniosek i dostałam wszelkie informacje na temat konta itp. Jestem zadowolona, polecam stronę i bank

IP i czas połączenia logowane. [16131920]
[23.04.2018] 15:34
[18.03.2010] 20:55
agusiaczek11221
City bank to oszusci a szczegolnie w zorach . pracowalam miesiac czasu i nie dostalam nic ani grosza ( roznosilam ulotki) mialam normalna umowe TO OSZUSCI !!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [16416129]
[19.03.2010] 06:55
zasmucony2010
Odradzam w całej rozciągłości, powód - jak nie masz konta a chcesz spłacać to zmuszają Ciebie do płatnego konta (15 zł/ miesiąc, to po 30 latach jest ponad 5 500 zł dodatkowego haraczu) i nie ma z kim negocjować. Dopiero na tej stronie http://skocz.pl/TyiBank znalazłem optymalny dla siebie. Wypełniłem wniosek online, szybki kontakt doradcy i gotowe!
Naprawdę polecam ten sposób niż od razu lecieć osobiście do banku!

IP i czas połączenia logowane. [16417306]
[27.04.2010] 23:38
oszukany2010
Też dałem się oszukać.
Załozyłem konta dla karty. Dostałem limit i w pózniejszym terminie przerobili mi to na kredyt. Miałem płacić raty. Zdziwienie moje bo bez mojej wiedzy zmienili z kredytu ponownie na zwykłą spłate karty.
Od 2 miesięcy dostaję kary bo za mało wpłacałem - gdybym tylko wiedział że nastąpiła zmiana!!! To oszustwo w biały dzień!!
Generalnie odradzam ten bank. Za darmo wiadomo nic nie ma ale żeby dopuszczać się takich praktyk? W dwa miesiące na katy poszło 100 zł.
Tak własnie zarabia ten bank. Nieuczciwością i po cichu zmieniając zasady. Uwaga OSZUŚCI !!! Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16593328]
[12.12.2010] 13:37
marek2  marko2@tlen.pl
witam city bank to łobuzy każą mówić dzien dobry i dowidzenia pracownikom i ochronie banku na wejscciu zeby byc na 1 miejscu w rankingu banku newsek pod grożbą wyrzucenia z pracy lub zamkniecia odziału oddziału ta usmiechnieta feministka i celebrytka Sonia Wędrychowicz-Horbatowska
jest własnie tego wymogiem żeby pracowac w cityhandlowy pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17548766]
[12.12.2010] 18:28
kuleczka_22_zm
Nic prostszego jak dać się oszukać. Mają tak skonstruowane regulaminy, że nigdy nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich przekrętów i ukrytych opłat. Ja od dłuższego czasu przeglądam porównywarki finansowe, nie chce mi się tracić czasu na przeglądanie każdej oferty osobno i czytaniu jacy wszyscy są wspaniali. ostatnio wchodzę na eBroker.pl, każda oferta zawiera opinie internautów, można sobie poczytać co mówią doświadczeni.

IP i czas połączenia logowane. [17550260]
[19.01.2011] 19:42
A może tak..
A może tak oszukać bank... Ja np. pozbyłem sie ogromnego kredytu wyciągać mocny oręż w postaci dokumentu medycznego w którym czarno na białym jest napisane: - "schizofrenia paranoidalna". Polecam na "to" zachorować bo każdy Sąd Was zwolni od tych ciemiężycieli którymi są pazerne i chciwe banki.

IP i czas połączenia logowane. [17725663]
[21.01.2011] 17:41
dialalskin
oceń ten bank: http://ocena-banku.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [17734326]
[15.02.2011] 12:56
City-Chłam
Jeszcze żaden bank nie sprowokował mnie do umieszczania gdziekolwiek opinii na jego temat ale przy City Handlowy nie wytrzymałem. Z tak bezczelnym, natarczywym i obraźliwym podejściem do klienta jeszcze się nie spotkałem. Z powodu opóźnienia w opłaceniu karty kredytowej potrafią dzwonić 6-7 razy dziennie. Pomimo rozmowy i ustalenia płatności i tak przesyłają monity za które każą sobie płacić 25 zł za każdy. Gdy chciałem zmienić kartę na kredyt aby się jej pozbyć to Pani z którą rozmawiałem pięknie powyliczała pierw, że jednak mnie nie stać na kredyt bo mam za małe dochody (a z tego powodu chciałem zmieć bo nie byłem w stanie płacić po 700-800 zł miesięcznie jak to sobie ustalili). A, że mam dochody z umów zleceń no to podałem te dochody aby wyszło, że jednak mnie stać na kredyt. No ale Pani sobie znowu pięknie wszystko powyliczała i wyszło jej, że tym razem to mnie stać na spłatę karty i zamiany na kredyt też nie będzie. Ciekawe czy ktoś jest w stanie trafić w kwotę jaka by im odpowiadała aby zmienić na kredyt. Jak dla mnie to jest zbywanie klienta bo jak się dałeś naciągną to teraz płać. Nie wspomnę, że to chyba najdroższa w utrzymaniu karta jaką miałem a mam 3 w różnych bankach.

IP i czas połączenia logowane. [17842839]
[11.03.2011] 14:47
citi
Citi bank nie jest niczym wyjatkowym opinie o citi
http://bankowe-konta.info/konto/citi-handlow y/
sa rozne
http://www.forum-bankowe.pl/tematy27/citi-ha ndlowy-citikonto-opinie-oceny-pytania-vt1955.htm w kazdym banku znajda sie zadowolenie i nie zadowoleniu z uslug banku

IP i czas połączenia logowane. [18127387]
[16.04.2011] 14:32
jusia
Citi The Best! Pracuje ponad 2 lata w Citi i jestem brdzo zadowolona- moi klienci również cenią sobie współpracę z Citi

IP i czas połączenia logowane. [18273820]
[11.05.2011] 21:48
wściekła
Uwazajcie na City Handlowy w Tychach . Nigdy nie byłam zmuszona napisac złej opini ale ten bank i osoby w nim pracujące niekompetentne i nielojalne przegięły na całej lini. Otórz przy dokonaniu końcowych formalności i tu moje zdziwienie kredyt został mi odmówiony bo niby nie mam zdolności kredytowej , o dziwo dzień wcześniej było wszystko bez problemu ,zdolność nawet większa niz kwota zaciągniętej gotówki. DAREMNE CZEKANIE . Tym sposobem straca duzo klientów.

IP i czas połączenia logowane. [18371045]
[11.05.2011] 21:57
wściekła
Aha i jeszcze jedno całe szczęście ze nie przydzielili mi tego kredytu bo po przeczytaniu tych opini to az mam gęsią skóre.

IP i czas połączenia logowane. [18371095]
[02.06.2011] 13:27
eleon
Citi bank to jest BANDA LICHWIARZY mam u nich kredyt i żałuję tego ,za opóżnienie w spłacie raty naliczali mi kuriozalne opłaty za list i telefony ,w końcu o zgrozo przysłali powiadomienie do mojej pracy że mam nieuregulowany dług u nich w banku Z NAKAZEM ŻE MAJĄ PRAWO DOMAGAĆ SIĘ ABY ZALEGŁĄ KWOTĘ POTRĄCONO MI Z WYPŁATY !Skandal.Co ciekawe parę dni zapłaciłam całą zaległość .OSTRZEGAM PRZED TYM BANKIEM jak spłacę ten kredyt nie chcę mieć już z nimi nic do czynienia !!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [18444866]
[17.06.2011] 13:11
eleon
Ostatnio Citi bank inaczej zwany lichwiarskim przeszedł samego siebie .Spłatę raty mam wyznaczoną na 15 każdego miesiąca a ja wpłaciłam im przelewem ratę 16 .Ku mojemu zdumieniu 17 jakaś kobieta zadzwoniła do mnie z windykacji by potwierdzić że dokonałam wpłatę i z informacją że do kolejnej raty mam dopłacić 35zł za ten telefon !!!!!JAKIM PRAWEM .To jest dojenie klientów .Nigdy z niczym podobnym się nie spotkałam .NIECH KAŻDY KTO SZUKA KREDYTU OMIJA TEN BANK JAK ŚMIERDZĄCE GÓWNO !!!!

IP i czas połączenia logowane. [18498777]
[17.06.2011] 13:19
uckthesystem69
Od trzech lat jestem posiadaczem karty Eurobanku i polecam zdecydowanie, nie pamiętam żebym za nią cokolwiek płacił, jedynie prowizje Kredyt w 24h - http://www.kredyt-24.pl
Kredyt dla firm - http://www.kredyt-dlafirm.pl

IP i czas połączenia logowane. [18498813]
[12.07.2011] 10:09
trzy_ptaki
To jak tak, to ja też swoje 5 groszy dołożę. Załozyłam konto w tym syfie, mam kartę kredytową i niby wszystko ok, pod warunkiem, ze uzywam kart w Polsce. Wyjechałam na miesiąc do Wlk. Brytanii i... ku mojemu zdziwieniu, nie udało mi się ani razu zapłacic zadną z tych kart, co gorsza z bankomatu też nie mogę nic wypłacic. Za telefony do Citi zapłace fortunę, w końcu się poddałam, bo żadna z osób, które niby są kompetentne w tej ich zakichanej obsłudze klienta nie była w stanie ustalić co jest nie tak. i takim oto sposobem zostałam wy....mana przez tenże bank. Całe szczęście, ze mam drugie konto w innym banku i dostęp do internetu, przelałam kasę i jakoś problemu z wypłacaniem i płaceniem nie było.

IP i czas połączenia logowane. [18593153]
[18.07.2011] 11:51
liddka
Ostrzegam przed tym bankiem. Opłaty za niewielkie opóźnienie w spłacie naliczaja jak chcę. Dzwonią bez przerwy = za połączenie naliczają 35 zł, dodatkowo wysyłają monity - tekże w tej kwocie. Telefony od rana do wieczora, nie zostawiają wiadomości, dodzwonić się nie można, bo gdyby klient się nie daj Boże dodzwonił, to straciliby te 35 za rozmowę - limit ma opłaty windykacyjne mają 95 zł w skali miesiąca.. to sobie ochoczo dzwonią i wysyłają, żeby nabić pulę. 20 dni opóźnienia i masz 95 zł. Nieżle. NACIĄGACZE

IP i czas połączenia logowane. [18612404]
[21.07.2011] 12:56
golywachock
Witam , zaprszam do zapoznania sie z najlepsza na chwile obecna oferta bankow http://golywachock.systempartnerski.pl
Ja osobiscie polecam konto osobiste w Alior banku , jest calkowicie bezpaltne , a na dodatek mamy lokate nocna . Najlepsza oferta na chwile obecna na rynku , nie przegap okazji !
Nie czekaj , złóż już teraz wniosek , kurier sam przywiezie umowe bezpłatnie !!! http://golywachock.systempartnerski.pl/konta _osobiste.html Gorąco Polecam !!!

IP i czas połączenia logowane. [18623792]
[17.08.2011] 16:18
blenderspl
Witam
Ostrzegam przed bankiem Citi Handlowy - założyłem konto ponieważ bank oferował zniżkę 10% na bilet ZTM w Warszawie. Miało być proste, kupuję bilet a bank zwraca mi 10%. Czekałem trzy miesiące i się nie doczekałem. Poza tym pracownicy banku dzwonili do mnie co miesiąc. Dziś ku mojej uciesze zamykam rachunek. Zapraszam do obejrzenia filmu "Kapitalizm Moje Życie" reż. Michael Moore - dowiecie się państwo więcej o tej instytucji.

IP i czas połączenia logowane. [18711610]
[07.09.2011] 21:50
Anatolia
Pierwszy raz zajrzałam na forum o city banku i widzę,że to,co mnie spotkało w tym banku jest normalną procedurą wobec wielu klientów.Opłaty za monity są wzięte z sufitu,a dodatkowo stosują taktykę tzw.nieudanego połączenia za pierwszym razem(tj rozłączają się po odebraniu telefonu),po czym dzwonią za pół godzinki niby to pierwszy raz..tyle,że opłaty są za oba połączenia.Nie stosują się do własnego regulaminu,wypowiadając kartę z 30 dniowym terminem wypowiedzenia- już po 10 dniach przysyłają wezwanie przedsądowe.Zdarzało się,że dostawałam 3 listowne monity wysyłane z 3-4 dniowym odstępem w dacie!W ten prosty sposób moje spłacanie karty w regularnych ratach wcale się nie zmniejszało!!Czy nie powinien tym wszystkim zająć się rzecznik praw obywatelskich??bo są one tu brutalnie łamane.

IP i czas połączenia logowane. [18780353]
[15.09.2011] 11:21
jajaja
Dlaczego większość pisze CitYYY ,nawet pani ,która tan podobno pracowała??? Citiiiiii Handlowy .Opłaty naliczane są osobom płacącym po terminie ,w umowie jest termin spłaty

IP i czas połączenia logowane. [18806568]
[15.09.2011] 15:31
RoLLka
o to ciekawe, wcześniej miałem lepszą opinię na ich temat. Drukarnia:www.tpsdruk.pl - Drukarnia internetowa

IP i czas połączenia logowane. [18807575]
[03.10.2011] 18:52
wsciekla i oszukana
to skandal co oni wyprawiaja mam 20 tysiecy kredytu a musze splacic 40 tysiecy za kazdy dzien kredytu pobieraja 10 zl dziennie

IP i czas połączenia logowane. [18868553]
[20.10.2011] 01:43
zirytowania_durnymi_wpisami
a mnie śmieszy, ze nie wypowiedziala się tu żadna osoba która terminowo spłaca kredyty raty, dotrzymuje warunków umowy. a wić szanowni państwo wszem i wobec oznajmiam, że jak sie pozycza pieniądze to trzeba oddac i jak się do czegoś zobowiązuje (czyli do spłat w terminie) to trzeba danego słowa dotrzymać NIE POŻYCZACIE PIENIEDZY OD SWOICH BABĆ I MAM ŻEBY MÓC SPŁACAC JAK SIE WAM PODOBA Proponuję pójść najpierw po rozum do głowy jak się podpisuje umowe o 3 karte kredytowa i 2 kredyt czy będzie Was szanowni państwo stać na spłate i to tak jak jest w umowie 9która podpisaliście) zaznaczone. również w każdej umowie koszta za spóźnienie sa zaznaczone wiec kolejny apel: CZYTAJCIE UMOWY ! a jak wam sie nie chce to nie marudźcie potem, że Wam nikt nie powiedział BO WASZYM PRAWEM JEST PRZECZYTAĆ UMOWĘ a nie czytajac jej i podpisujac w ciemno sami sie go pozbawiacie.

IP i czas połączenia logowane. [18928062]
[21.10.2011] 14:40
zen
Ostrzegam Wszystkich tych co chca wziasc kredyt w tym banku.Obsluga nie kompetentna,zle informuja klienta o procedurach w tym banku.Po podpisaniu umowy trzeba doniesc jakies smieszne zaswiadczenie z Zusu na ktore czeka sie 7 dni !!!!!!!! dopiero potem jest weryfikacja odnosnie kredytu.Dzieki temu bankowi mam 2 tygodnie w plecy na zalatwianie jakichs bezsensownych formalnosci!!w innym banku przy takiej kwocie i takim zarobku do tego mojej umowie na czas nieokreslony nie bylo by problemu!!! wstyd i zenada jednym slowem!!!!dobrze ze w pore zrezygnowalam z tego kredytu Ostrzegam wszystkich przed tym bankiem i ludzmi ktorzy tam pracuja.

IP i czas połączenia logowane. [18933496]
[02.11.2011] 14:42
lki45
Ja tam polecam: kredyt hipoteczny w citi:www.forum-kredytowe.pl/f133/citi-handlowy-kr edyt-hipoteczny-opinie-51409.html
opinie mam dobra o tym banku.www.tanie-konto.pl/citi-handlowy/
MOze konta citi ma troche drozsze ale mimo wszystko zle nie jest

IP i czas połączenia logowane. [18983851]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat