o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Dużo młodsza żona

1 2
[08.12.2016] 12:23
Noco
ostryon (16.12.2016.07 16:49):
Noco (16.12.2016.07 12:17):
Moja żona jest o 12 lat młodsza. Ma to plusy i minusy. Jesteśmy małżeństwem od 3 lat. Mamy roczną córce. Problem jest w tym że mam siedemnastoletniego syna z poprzedniego małżeństwa. Na początku był wrogo nastawiony do niej. Usiłowałam jakoś ich zbratać z sobą. Wspólne wypady do kina, na wczasy czy na basen. Później moja obecna żona przejęła inicjatywę. A teraz często zabiera sama go na basen. Ja na to mam rzadko czas. Na samym początku trzy lata temu też przylałam syna jak podglądał żonę w łazience. Prawdę mówiąc to trochę mnie podnieciło. Nic jej o tym nie powiedziałem. Namowilem żonę na opalanie topless na działce. Chciałem w ten sposób by doszło to bardziej rodzinnych więzi. Trochę mnie to dziwiło ale bez wahania się zgodziła. Teraz jest częsta sytuacja ze chodzi po domu w samej bieliźnie. A w mojej głowie zaczęły kiełków podejrzenia czy nie uwiodla syna. Nie mam jednak dowodów

zero prawdy , sama fantazja

Też bym chciał
[12.01.2020] 16:24
A.k
Chłopie nie przejmuj się. Moja żona jest 19lat młodsza. Oczywiście też wszyscy byli oburzeni naszym związkiem. Dziś każdy przeprasza żona przekonała ludzi dookoła że nie ma ziarenka w głowie tylko jest normalna kobieta .Ale Jak się poznaliśmy to byliśmy obydwoje dość biedni .Teraz mamy ubaw bo udalo nam się przez ciężką pracę kupić dobre auto i żyjemy na niezłym poziomie .I wiesz chyba co teraz obcy ludzie myślą? Tak Że na kasę poleciała. Próbowaliśmy ludziom tłumaczyć że my razem wspólnie się co robiliśmy, ale oni nie chcą słuchać. Więc mówimy im to co chce usłyszeć. Że ona pole ciała na kasę A ja na młodą Dupe.Wtedy się zamykają
[12.01.2020] 16:30
A.k
Chłopie nie przejmuj się. Moja żona jest 19lat młodsza. Oczywiście też wszyscy byli oburzeni naszym związkiem. Dziś każdy przeprasza żone bo przekonała ludzi dookoła ,że nie ma ziarenka w głowie, tylko jest normalna kobieta .Pamiętam jak się poznaliśmy to byliśmy obydwoje dość biedni .Teraz mamy lekki ubaw, bo udalo nam się przez ciężką pracę kupić dobre auto i żyjemy na niezłym poziomie .I wiesz chyba co teraz obcy ludzie myślą? Tak Że ona na kasę poleciała!!! Próbowaliśmy ludziom tłumaczyć że my razem wspólnie się dorobiliśmy, ale oni nie chcą słuchać. Więc teraz mówimy im to co chcą usłyszeć. Że ona poleciała na kasę A ja na młodą Dupe.Wtedy się zamykają
[17.01.2020] 21:30
b. albert
Przynajmniej przy dużo młodszej zaoszczędzisz na viagrze itp. Trzeba jednak suczkę dobrze pilnować.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat