o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

ODCHUDZANIE!!!!!!!

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[28.10.2008] 20:54
KlaudiaD
CO PROPONUJECIE ZEBY SCHUDNAC PISAC PROSZE!!!!!!!
[12.11.2008] 14:53
bratburz
moja dziewczyna bierze takie tabletki odchudzajace, nie pamietam nazwy - w kazdym razie mowila, ze to nowe tabletki ktore mozna brac przed jedzeniem albo kiedy sie chce i nie uzalezniaja.
[13.11.2008] 11:56
kfiatkaa
ja jeszcze nic nie biorę, ale zabieram się za odchudzanie, pewnie kupię sobie linee. Albo Formoline, to są właśnie te które nie uzależniają i można jeść w miarę normalnie, czytałam, że dziewczyny naprawdę z tym chudną. "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm
[13.11.2008] 14:28
bratburz
tak bierze formoline wlasnie nie pamietalo sie nazwy
[14.11.2008] 12:03
Marta Jozik
Tak Formoline to dobre tabletki sama kupiłam i odchudzam się - bardzo dobre są. Marta
[22.09.2019] 10:24
[14.11.2008] 12:48
maksiu1000
po co się faszerowac chemią, lepiej to zastąpić owocami i warzywami. I wiecej sie ruszac drogie Panie!!!!
[15.11.2008] 22:48
Mariusz-LR
Mam świetna firme,która produkuje bardzo wysokiej jakości suplementy diety,jest w ofercie świetny koktajl o trzech smakach lub zupy,bardzo dużo witamin (A,C,B1,B2,B12)sód,kwas foliowy,kwas pantotenowy,fosfor,potas,żelazo,magnez, itp.Zawiera niezbędne składniki odżywcze,wysoka zawartość białkazapobiega utracie mięśni,błonnik daje uczucie sytości,sprawdzone na wielu osobach i to naprawde działa,na tydzień około 2-3 kg,ale co ja będe namawiał,samemu trzeba spróbować----info na GG 1262674
[17.11.2008] 09:41
kfiatkaa
wypraszam sobie, Formoline to nie jest żadna chemia tylko tabletki o naturalnym składzie z pancerza skorupiaków. Ja się nie szprycuję chemią, zdrowo się odżywiam, i wiem, że zdrowo chudnę z tymi tabletkami "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm
[17.11.2008] 10:30
Marta Jozik
Witam. Chciałabym zauważyć, że odchudzam się - oczywiście z tabletkami, pisałam z jakimi - ale też stosuję dietę (raczej: "dietkę") oraz staram się ćwiczyć. A ćwiczenia to chyba ruch, prawda?? Mam trochę kilogramów nadwagi i zależy mi na tym, by zrzucanie wagi nie skończyło się powrotem nadwagi. Mam dobre tabletki, dietę w miarę dobraną i tak - dużo warzyw jem. I ćwiczę. Więc chyba rozsądnie się odchudzam??
Pozdrowienia

maksiu1000 (08.11.14 12:48):
po co się faszerowac chemią, lepiej to zastąpić owocami i warzywami. I wiecej sie ruszac drogie Panie!!!!
Marta
[18.11.2008] 11:06
iskra1980_1980
bardzo rozsądnie sie odchudzasz ja robię tak samo. Tabletki, mała dieta, no i ruch. Kiedyś biegałam, ale teraz robi się coraz zimniej, na siłownię trzeba więcej chodzić. No a poza tym to u mnie już drugi kilogram mniej. Dobrze tracę wagę, tak kg tygodniowo?
[25.11.2008] 11:40
kfiatkaa
bardzo dobrze nawet bym powiedziała. Na stronie formoline przeczytałam, że własnie tak mniej więcej kilogram najlepiej jest schudnąć w ciągu tygodnia. U mnie też tak jest, no może trochę ponad kilogram bo trochę ćwiczę "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm
[28.11.2008] 09:54
Zzzzima zła
To jest najlepszy sposób tak naprawdę, jesli masz dobrze dobrane tabletki odchudzające, dietę oraz rozumiesz że ćwiczyc trzeba - sukces jest blisko .

iskra1980_1980 (08.11.18 11:06):
bardzo rozsądnie sie odchudzasz ja robię tak samo. Tabletki, mała dieta, no i ruch. Kiedyś biegałam, ale teraz robi się coraz zimniej, na siłownię trzeba więcej chodzić. No a poza tym to u mnie już drugi kilogram mniej. Dobrze tracę wagę, tak kg tygodniowo?

[28.11.2008] 09:59
kfiatkaa
ja się spodziewam sukcesu a tabletki mam w sumie dzięki dziewczynom z netu, one mi doradziły. No póki co nie żałuję i mam nadzieję, że naprawdę schudnę "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm
[01.12.2008] 12:32
iskra1980_1980
ja też wierzę w sukces wiara jest jednym z ważniejszych czynników odchudzania.No bo oprócz tego, że biorę tabletki, to coś jeszcze robić muszę. Biegam, rano robię skłony. Po południu tabletka i kilogramy spadają
[04.12.2008] 08:40
Kryszka
a jak jest z tymi tabletkami gdy się przestanie brać? zwykle łapie efekt jojo
[04.12.2008] 18:40
kfiatkaa
nie no, jak się skończy brać to ponoć nie ma efektu jo-jo. a to dlatego, że chudnie się wolniej. Poza tym te tabletki nie mają w sobie chemii, są z pancerza skorupiaków "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm
[11.12.2008] 14:10
grubiutka
a dziewczyny dlugo sie odchudzacie? te tabletki to kiedy po nich widac jakies efekty?
[13.12.2008] 12:16
maksiu.89
Formoline? Nie zgadzam się... stosowałam je jeszcze zanim zostały wprowadzone na polski rynek (koleżanka z Niemiec mi je przywiozła...) Nie są takie super jak piszecie. Tak na prawdę trzeba zmienić nawyki żywieniowe... gdyby było tak jak piszecie nie byłoby grubych ludzi.. pochłania tłuszcz? Wybaczcie drogie Panie... BZDURA!
[18.12.2008] 14:16
metrolinia
jaka bzdura, to bardzo dobre tabletki. odchudzalam sie i dzialaly powoli to fakt ale nie mialam ani biegunek ani pozniej nie przytylam jak je przestalam brac, co do nawykow zywieniowych to sorry ale sa ludzie ktorzy cale zycie sa na diecie i tyja, a sa osoby ktore jedza duzo ale maja taka przemiane materii ze NIE tyja i co? tabletki sa dla ludzi ktorzy ich potrzebuja
maksiu.89 (08.12.13 12:16):
Formoline? Nie zgadzam się... stosowałam je jeszcze zanim zostały wprowadzone na polski rynek (koleżanka z Niemiec mi je przywiozła...) Nie są takie super jak piszecie. Tak na prawdę trzeba zmienić nawyki żywieniowe... gdyby było tak jak piszecie nie byłoby grubych ludzi.. pochłania tłuszcz? Wybaczcie drogie Panie... BZDURA!

[24.12.2008] 19:02
seocholik
Na odchudzanie, tylko ciężka praca. Siłownia, aeroby itd.. http://www.sennik.takietam.com
[29.12.2008] 13:52
giga77
oczywiscie, silownia jak najbardziej ale tabletki tez sa potrzebne, skoro dziewczynom pomagaja to jestem za.
[06.01.2009] 13:09
iskra1980_1980
ja też jestem za siłownią. Ogólnie recepta która u mnie się sprawdza to właśnie siłownia, mniej tłustego jedzenia i Formoline. Efekt już widać jak na dłoni
[27.01.2009] 15:00
never-ending-story
odchudzanie sie to ciezka praca ktora nigdy sie nie konczy. jesli ktos mysli ze zastosuje glodowke czy ciezka diete schudnie i kilogramy nigdy nie wroca to sie myli. tabletki sa dobrym rozwiazaniem bo stabilizuja ten proces a do tego daja komfort psychiczny i moze taka dziewczyna nie bedzie sie glodzic - czyli wyniszczac organizmu.
[27.01.2009] 22:27
irekna36
polecam BIO C.L.A z zieloną herbatką jest nie drogie i na pewno będzie tobie smakowało a i skutecznie wiem to bo widzę efekty jak patrzę w lustro.
[09.03.2009] 11:29
alvana
Ja tak naprawdę jestem zadowolona tylko z Formo. Inne tabletki zawsze powodowały u mnie efekt jo jo. Natomiast po formoline nie przytyłam praktycznie wcale. Pewnie dlatego, że nie narażałam swojego organizmu na głodówki. Poza tym wreszcie wiem jak się odżywiać zeby nie tyć dobrze mi idzie.
[20.06.2009] 11:37
Karolcia178
Mini Market Odchudzania -
http://ad.zanox.com/ppc/?12302770C882773028T
[15.07.2009] 15:42
Darmowy doradca7
Mini Market Odchudzania -
http://ad.zanox.com/ppc/?11294916C1864313761 T
[10.01.2011] 10:50
panic
Moim zdaniem diety cud które można znaleźć w Internecie dają raczej marne efekty. Na pewno można dzięki nim szybko schudnąć, ale równie szybko przybiera się na wadze kiedy dietę się skończy. Dlatego uważam, że najlepszym sposobem na zrzucenie kilogramów jest wizyta u dietetyka. Np. w Klinice Diety Medlinea oprócz tego, że dietetyk indywidualnie do nas dobierze dietę, to dodatkowo trener powie co musimy ćwiczyć, a jeżeli zajdzie potrzeba to można tam również skorzystać z usług psychologa. Przy takiej opiece odchudzanie na pewno będzie efektywniejsze.
[16.03.2011] 13:27
jukrecja
Żeby zdrowo się odchudzać to z pewnością na początek najlepiej zrobić to z pomocą specjalisty i pod opieką dietetyka. Na przykład w klinice Vimed przygotowują cały program odchudzający na podstawie ustalonego przez nich indywidualnego metabolicznego. To ma sens, bo wtedy jemy tylko te pokarmy, które faktycznie toleruje nasz organizm.
[16.03.2011] 18:24
kroliczekPrawieChudy
kupujemy mądrą książke, nie jakieś fiu bzdziu, ja na przykład korzystam z tej: http://zaklinacz-wagi.zlotemysli.pl/wp ,2/ , ale są też inne dobre książki na ten temat na rynku, a więc czytam, dostosowuje się do zaleceń i chudne.
[06.06.2011] 15:27
MoniaXXL-s
czesc, ja polecam Actislimfa. Sprowadzilam ze stanow, ale widzialam ze czasami mozna od kogos kupic na allegro i na forach. Polecam, bo dzialaja w przeciwienstwie do tych roznych cudow sprzedawanych wysylkowo z chin.
pozatym wiosna, lato i cwiecznia, duzo owocow, mniej pieczywa i bedziecie chudnac.
ja w tydzien 7 kg

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat