o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Mam 20 lat i nigdy nie miałem dziewczyny...

1 «   4 5 6 7 8   » 28 Strony tematu:
[15.04.2009] 14:43
notohoop
no i prawidłowo, lepiej nie miec w cale niz miec byle jaka, albo taka co posiadało x+1!
[15.04.2009] 21:45
arek88  arek07a@tlen.pl
:]
[16.04.2009] 14:47
marianozo
witam wszystkich powiem Wam jestem z dziewczyną kocham Ją bardzo ale ostatnio zaczęło się coś między nami sypać!! Napisała mi że chyba woli być sama i że nie wie sama czego chce i oczekuje!! znamy się już pół roku i powiem Wam że to boli bardzo takie słowa !! a tak wogóle mam 21 lat!! pozdrawiam
[16.04.2009] 17:06
kasia waw
wiecie ja juz stracilam wiare w ludzi ale zagladajac na to forum przekonalam sie ze nie wszyscy sa pusci...pozdrawiam
[16.04.2009] 18:59
marianozo
ja po dzisiejszym zdarzeniu straciłem wiare we wszystko !!!!! już nigdy nikogo nie będę miał.... ;(
[19.10.2019] 04:34
[16.04.2009] 20:26
viler22
Ważna sprawą są także nasze upodobania. Gdyby podobało mi się wiekszość dziewczyn na tym świecie, to jestem pewien, że znalazłbym jakaś ;]
Niestety w moim przypadku taka sytuacja nie ma miejsca. Mam swój gust i nic na to nie poradzę. My faceci najpierw zwracamy uwagę na wygląd, dopiero potem (przynajmniej większość) ocenia czy dziewczyna jest wartościowa i godna uwagi. Tak się składa, że zawsze od najmłodszych lat podobały mi się głównie te ładniejsze i wartościowsze, ale to przecież normalne.
Jestem przyjacielem jednej dziewczyny, która jednak w ogóle mi się nie podoba i niestety tylko jej przyjacielem pozostanę...
[16.04.2009] 23:49
arek88  arek07a@tlen.pl
Przyjaźń miedzy kobietą i mężczyzną nie istnieje. Zapamiętaj to sobie.
[17.04.2009] 00:10
dobraduszaaa
istnieje dziecko tylko masz problemy z kontaktami z kobietami i sobie jej nie wyobrażasz. sam mam przyjaciółkę, bliższą niż wszyscy kumple.
[17.04.2009] 08:57
viler22
Arek, skoro ona sama mnie tak nazywa to chyba to prawda?
Zresztą ona już miała kilku chłopaków i mi to nie przeszkadzało, bo nie jestem nią zainteresowany w ten sposób.
[17.04.2009] 22:05
marianozo
widze, że nikt nie jest chetny mi pomóc?? ehhhh tak boli...
[17.04.2009] 22:16
arek88  arek07a@tlen.pl
Może powiedz nam najpierw co to było za zdarzenie a potem ktoś napewno odpowie. Wiec ?
[17.04.2009] 22:26
Zawsze sam
kasia waw (09.04.16 17:06):
wiecie ja juz stracilam wiare w ludzi ale zagladajac na to forum przekonalam sie ze nie wszyscy sa pusci...pozdrawiam

Zgadzam się to chyba najbardziej poważny temat na tym forum i na pewno nie znajdziesz tu pustych ludzi no moze kiku ale to dzieciaki co pod nosem maja mleko a chcą zabłysnąć na fotum.
pozdrawiam
[17.04.2009] 22:54
viler22
marianozo (09.04.17 22:05):
widze, że nikt nie jest chetny mi pomóc?? ehhhh tak boli...

Nie wiem czy to jest odpowiedni temat w którym znajdziesz pomoc. Powinieneś założyć nowy, jeśli oczekujesz większego zainteresowania.

Jedna dziewczyna też miała podobną sytuację jak Ty. Też bardzo kochała swojego chłopaka, a on ją. Lecz nagle stwierdził, że się "wypalił". Oni chodzili ze soba rok, więc nie wierze żeby po tak krótkim czasie odechciało mu się z nią być. A taki był w niej zakochany... Najprawdopodobniej poznał jakąś inną i nie chciał jej powiedzieć prawdy, więc wymyślił ten głupi powód. Przynajmniej tak to wszystko wyglądało. Poradziłem jej, żeby nie przejmowała się frajerem, że on na nią nie zasługuje i że będzie tego załował. Jeśli nie potrafił dostrzec jaki ma skarb, to znaczy, że był strasznie głupi, więc nie był jej wart ;]. Nie zasługiwał, na takie jej zaangażowanie i wierność. Postawiłem go w takim świetle, żeby myślała o nim jak najgorzej, żeby się nie zadręczała. Bo przecież "tego kwiatu jest pół światu" ;] i na pewno znajdzie lepszego. Od tego czasu mineło już półtora miesiąca. Dziewczyna poradziła sobie z tym bezsensownym uczuciem, choć też było to bardzo ciężkie.

Nie znam dokładnie Twojej sytuacji, ale musisz pamiętać, że skoro Ty byłeś wobec niej fair przez cały czas i nie miała Ci nic do zarzucenia to tylko ona może czuć się teraz winna.
[18.04.2009] 09:06
marianozo
już napisałem kilka postów wyżej na tej samej stronie!!!!
[18.04.2009] 14:51
robert88
Hej !! Ja też jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny... Jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło, a zresztą starcza mi ręka i codzienne odwiedzanie darktube.com czy redtube.com
[18.04.2009] 22:47
viler22  johnny58@tlen.pl
robert88 (09.04.18 14:51):
Hej !! Ja też jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny... Jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło, a zresztą starcza mi ręka i codzienne odwiedzanie darktube.com czy redtube.com

To wszystko zależy od człowieka. Jeśli jednak uważasz, że dziewczyna Ci by była potrzebna w szczególności do tego, to dla mnie liczą się przede wszystkim inne rzeczy ;]. Ale nie potępiam Cię, po prostu mam trochę inny system wartości.
[18.04.2009] 23:02
arek88  arek07a@tlen.pl
Nie komentuj nawet takich wypowiedzi. Bo koleś jest żałosny.
[19.04.2009] 01:34
GunBoy90
Sorry ze to powiem ale mi ulzylo jak widze ze nie jestem sam ;p Ja mam 18 lat no moze 18 i pół i tez nigdy zadnej dziewczyny nie mialem ani nic ;/ Co prawda zdarzalo sie pare razy zakochac ale jak dotad to tylko z mojej strony inicjatywy ktore spełzły na niczzym Ale nie poddaje sie i nie łamie ^^ Kiedys przyjdzie czas na ta jedyna moze za rok ? za dwa ? czy 5 lat Ty arek88 Tez sie trzymaj Powodzenia
[19.04.2009] 08:44
marianozo
masz racje tylko, że ja już chyba nigdy nikogo innego nie znajde
ehhhh
[19.04.2009] 09:28
notohoop
i prawidłowo przynajmniej masz szacunek dla siebie, i moze poznasz porządna ta jedyna i dasz jej wszystko, bo na to zasłuzy a nie pierwsza lepsza../
[19.04.2009] 23:58
arek009
Niektórzy szukają prawdziwej miłości, a inni nie. Ty nalezysz do tych szukających i to dobrze! Bo taka miłosc jest wspaniała, a nie tylko zauroczenie i tego typu uczucia...

-----------
Samotność coraz bardziej Ci doskwiera?
Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym?
Biuro Matrymonialne http://iDuo.pl
[21.04.2009] 14:12
szybka odp
wyjdz z domu chlopie.A nie ciotujesz i placzesz przed kompem reka wacka nie oszukasz ;[
[22.04.2009] 13:36
gal_anonim
hej, tak się składa że przypadkiem trafiłem na to forum ze strony o2.pl i przeczytałem wszystkie komentarze ze względu że jestem chory i nie mam sił na pracę i naukę, tak więc postanowiłem wypowiedzieć trochę się na ten temat.
Po pierwsze do arka, masz 20 lat to nie jest jakoś strasznie dużo, żeby przejmować się tym że nie masz dziewczyny i że jej nigdy nie miałeś. Oraz inni którzy pisali że mają 18 lat i nikogo nie mieli. Całe życie przed wami, musicie trochę się ruszyć, a nie jak osoba przede mną napisała ślęczeć przed kompem i oczekiwać? Internet w obecnych czasach już nie jest taki bezpieczny jeśli chodzi o spotkania, chociaż nie mówię, że nie można poznać wartościowe osoby. Ja nawet poznałem 6 lat temu pewną dziewczynę przez internet z drugiego końca Polski, no i od czasu do czasu gadaliśmy na gadu, później często no i po 6 latach w tym roku w końcu poznaliśmy się. I jak się okazało cudowna dziewczyna o wielkim sercu, po prostu anioł. Ale co z tego jak to koleżanka a ja mam dziewczynę ponad 3 lata.

Wracając do sedna sprawy, trzeba w życiu coś robić żeby życia nie przespać. Ruszyć na studia, jeśli masz ambicje i chęci do nauki. Jeśli nie chce Ci się uczyć to poszukaj pracy, a będziesz więcej w otoczeniu ludzi i będziesz miał dużą większą szansę na poznanie dziewczyny niż siedzenie w domu.

Powodzenia życzę arku i wszystkim w znalezieniu drugiej połówki.

Aha chciałbym też zauważyć że każdy ma inny pogląd na świat, na dziewczyny, na związki, seks, miłość. I nie wiem, czy poprawnie interpretuje ale uważam że arku masz trochę za duże wymagania wobec szukanej dziewczyny.
Bo jak napisałeś, chciałbyś żeby taka dziewczyna tez nikogo przed Tobą nie miała, to jest złe podejście do sprawy. Nie te czasy, gdzie ludzie spotykali się w wieku 16 lat i w wieku 19 lat brali ślub i zakładali rodziny i pracowali. Nie mówię, też żebyś od razu miał dziewczynę która szuka faceta żeby kolejnego zaliczyć, ale jeśli dziewczyna miała 2, 3 facetów i pomyśl czasami że może jej nie wyszło i po prostu trafiła na złego. Niektóre dziewczyny są zwariowane, niby taka "suka", ale jeśli je się pozna tak naprawdę to okazują się całkiem inne, lepsze dobre.

Raz jeszcze powodzenia
[22.04.2009] 14:54
Ja mam pytanie do Arka. Jak dokładnie na dzień dzisiejszy wygląda twoja sytuacja? Tzn. Czy chodzisz na jakieś imprezy, spotkania ze znajomymi? Może uczysz się lub studiujesz? Bez tego naprawdę trudno kogoś poznac. Jest jeszcze internet, ale nie należy pokładac w nim wielkich nadziei. Wiem cos o tym ;]
[01.05.2009] 20:51
arek88  arek07a@tlen.pl
Nic nie robie ;]
[01.05.2009] 21:25
hehehe no to spoko xD
Nie no w sumie masz racje, ja tez nie robie nic z tym, po prostu nie mam juz sily do dziewczyn, lubie z nimi rozmawiac i pisac, ale nic poza tym. Nie szukam bo nie potrzebuje, mam jeszcze czas
[01.05.2009] 22:43
arek88  arek07a@tlen.pl
Czas czasem, ale... Ale u mnie on ostatnio leci dość szybko..
[02.05.2009] 03:26
niepoprawne pseudo moje ja
Człowieku men. Ja mam 22 z hakiem i też nie miałem. Moim zdaniem jest pińcet ciekawszych rzeczy do roboty. Znam wielu gości, utalentowanych w różnych dziedzinach, którzy poświęcili cały swój czas kobietom. Przestali zajmować sie tym, co potrafią najlepiej. Popadli w jakiś chaos czeluści out of space. I ciągle narzekają. Zamiast sie wyluzować, napić browara, to musze słuchać ich pseudo-miłosnych smętów o zabarwieniu emocjonalnym. Nie o to chodzi. Oni nie są szczęśliwi, na siłe próbowali być. Na początku wszystko gitarka, spox, joł joł, muzyczka gra a potem same narzekania. Ot, życie.

Kto jest rozsądny nie traci czasu.
[04.05.2009] 11:40
Xisco
Arek nie jesteś sam, mam identyczne zdanie jak Ty. :/
[04.05.2009] 12:51
strazak121_21  Lukasz02_21@tlen.pl
Ja mam 23 lata dziewczny jeszcze nie miałem u mnie tylko jest praca praca i jeszcze raz praca, a coraz bardziej doskwiera mi samotnosc i nie umiem znaleść odpowiedniej dziewczyny dla mnie

1 «   4 5 6 7 8   » 28 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat