o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

dobry odkurzacz?

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[14.10.2008] 19:41
sabina_maj
Chciałabym kupić jakiś porządny odkurzacz. Taki którym będzie się łatwo sprzątać. A najważniejsze to żeby radził sobie z sierścią czworonogów na różnych powierzchniach. Domyślam się że cena pewnie nie będzie niska, ale mam dosyć codziennego odkurzania i przestawiania mebli, bo szczotka nie mieści się pod komodą. Proszę o rady jeśli macie jakieś dobre odkurzacze co polecacie?
[14.10.2008] 20:52
Hania_Pe
Przy wyborze odkurzacza warto zwrócić uwagę na siłę ssania, na to jak jest mobilny i czy ma teleskopową rączkę, przy zwierzakach w domu przydaje się też filtr HEPA (żeby nie trzeba było latać ze sprzętem trzy razy dziennie); nie z bardzo znam tę firmę, ale ten odkurzacz odpowiednie funkcje ma http://cgi.ebay.pl/Karcher-vc-6300-super-odk urzacz_W0QQitemZ120317203732QQcmdZViewItem?hash=item12031720 3732&_trkparms=72%3A1399%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%

W ogóle przejrzyj http://rtv-agd.shop.ebay.pl/items/?_nkw=odku rzacz&_sacat=20710&_fromfsb=&_trksid=m270&_odkw=ODKURZACZ&_o sacat=20710 - tam na pewno znajdziesz ciekawą ofertę cenową, no i masz duży wybór. Ja używam starego dobrego Zelmera, ale nie mam w domu zwierzaków. Pozdrawiam!
[15.10.2008] 20:07
wergiliusz
jeżeli chcesz mieć na prawdę dobry odkurzacz i nie boisz się wydać na niego trochę to polecam Ci odkurzacz firmy Dyson DC22 Animalpro. Ja taki mam już 3 lata i nie żałuję kasy którą wydałem. Świetnie sobie radzi z sierścią. Ma kilka ssawek do różnych rodzajów powierzchni, jest lekki, zwinny, nie trzeba kupować worków, brud usuwa się poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. No i ma 5 lat gwarancji.
[16.10.2008] 17:55
sabina_maj
hmm wergiliusz a ile kosztuje ten Dyson? i jaki ma filtr ten odkurzacz?
[17.10.2008] 18:49
sabina_maj
adamikus a czy masz może ten odkurzacz? mógłbyś mi napisać czy jesteś z niego zadowolony i w ogóle swoje wrażenia na jego temat? Czy warto czy na prawdę jest różnica? Oczywiście miło będzie jak ktoś jeszcze coś napisze
[26.02.2020] 12:07
[20.10.2008] 20:52
agameczka
Ja osobiście co prawda nie mam takiego odkurzacza, ale również przymierzam się do jego kupna. Nie ze względu na zwierzęta czy alergie po prostu znajomi mają i sobie bardzo chwalą. A ja przenoszę się do dużego domu i myślę że się przyda Więc proszę również o więcej informacji o takich odkurzaczach od ich posiadaczy
[21.10.2008] 14:04
timur
sabina_maj (08.10.17 18:49):
adamikus a czy masz może ten odkurzacz? mógłbyś mi napisać czy jesteś z niego zadowolony i w ogóle swoje wrażenia na jego temat? Czy warto czy na prawdę jest różnica? Oczywiście miło będzie jak ktoś jeszcze coś napisze

z tego co czytałem w mediach, to różnica jest znaczna. Czystsze powietrze, brak kurzu i "zapachu" odkurzania, większa moc. No i brak worków - to nie tylko czyściej, ale i zawsze osczędniej, więc jakoś tam cena się zwraca
[22.10.2008] 00:39
przemo_quo
Na prawdę nie ma się nad czym zastanawiać. Mam odkurzacz Dysona już jakiś czas i różnica jest ogromna. Łatwo się nim sprząta i jakoś rzadziej to robię. Łatwo się czyści, zajmuje mało miejsca. Warto.
[22.10.2008] 16:14
gacekkk
Mhm, to fakt, odkurzacze tej marki to naprawde wysoka jakosc i niezawodnosc. Do tego Dyson daje 5lat gwarancji. Dalsi znajomi mi o nim mowili, ze wart swojej ceny. Na sieci sa filmiki prezentujace kazdy modem w akcji.
[23.10.2008] 00:23
jasminum
Witam jako zachętę podaję linka do filmiku o dysonie http://pl.youtube.com/watch?v=ZyE8DbvCZmw
po obejrzeniu chyba komentować nie trzeba. Ja mam ten odkurzacz już długo i teraz kupujemy go z mężem rodzicom na gwiazdkę. Jest na prawdę świetny i wart ceny.
[23.10.2008] 11:09
suvorow
Potwierdzam dostaliśmy z żoną dysona jako prezent ślubny. I to był świetny pomysł. wątpię żebyśmy sami w ogóle wiedzieli że istnieją takie odkurzacze. Mamy w domu psa i kota i na prawdę jak ktoś nowy nas odwiedza to zawsze pada pytanie ile razy dziennie sprzątamy sierść że jej nie widać Polecam wszystkim ten odkurzacz bo na prawdę jest wart
[23.10.2008] 17:25
ulysses
Dyson-a sprzety sa dobre nie mam nic do nich. Cena=jakosc w 100% nie ma w nich chodzenia na kompromisy. Po prostu odkurzacze do wielo letniego uzytku a w dodatku przy malych nakladach. Ja mam bez workowy i praktycznie zadnych kosztow Moza je nabyc, nawet w Saturnach
[27.10.2008] 19:39
witalij
Zgadzam sie z ulyssesem w 100%. Porządny odkurzacz za rozsądną cenę. Chwalę go sobie bardzo bo jest skuteczny, banalny w obsłudze i bezproblemowy. Ma ładny wygląd, zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu, wszystkie końcówki są cały czas przymocowane do niego więc są zawsze pod ręką.
[30.10.2008] 10:33
swiezamama
a ja mam pytanie do użytkowników dysonów jaką mają moc ssania te odkurzacze? i czy jest ona stała? i czy każdy model jest z tym atestem dla alergików i czy każdy ma takie same szczotki?
[04.11.2008] 15:21
pumpkin
nie nie wszystkie mają taką samą moc i nie wszystkie mają atest dla alergików. Zajrzyj na stronęwww.dyson.pl
tam znajdziesz opisy techniczne wszystkich modeli
[06.11.2008] 09:50
sabina_maj
strona bardzo fajna jest tam prawie wszystko co mnie interesowało. ja już zdecydowałam który odkurzacz wybiorę. fajnie że można kupować przez internet.
[13.11.2008] 18:45
swiezamama
hmmm duży tam jest wybór tych odkurzaczy. podobają mi się ale czy rzeczywiście warte są tych pieniędzy?
[14.11.2008] 21:28
daniella
Polecam Dysona 5 lat gwarancji, firma ktora specjalizuje sie juz dlugie lata w produkowaniu i projektowaniu bezworkowcow. Polecam, wiem bo sama mam
[17.11.2008] 17:12
edello
osobiscie nie slyszalem zeby komus sie te cacuszko popsulo albo uszkodzilo. Zreszta gwarancja 5 letnia jest, czyli producent, wierzy w to co zrobil, inni daja na rok gora na 2,3lata tutaj jest na az 5lat!
[19.11.2008] 18:30
stano_stasiek
Dokładnie jak kupowałem z żoną odkurzacz to nie znaleźliśmy żadnego o podobnie długiej gwarancji. Zdecydowaliśmy się na dysona i nie żałujemy tej decyzji do dzisiaj. Mamy DC23 i psa i jak ktoś przychodzi to pyta się żony czy codziennie zbiera sierść z obić i dywanów
[20.11.2008] 13:37
mmmam juz
mam juz odkurzacz w domu modelu nie kojarze, ale firmy lg jest i wcale nie czuje potrzeby zmieniania na jakis bezworkowy, wole tak jak jest teraz - wyrzucam worek, nie kurzy sie i jest normalnie
[21.11.2008] 09:35
serio978
Wolę niezbyt skomplikowane odkurzacze, małe, zwrotne i żeby sie nie przewracał jak pociągnę do drugiego pokoju ;/ A zobacz jaki masz model, co prawda jak ma parę lat to może nie ma już takich, ale tak z ciekawości - bo generalnie oferta firmy jest ciekawa.

mmmam juz (08.11.20 13:37):
mam juz odkurzacz w domu modelu nie kojarze, ale firmy lg jest i wcale nie czuje potrzeby zmieniania na jakis bezworkowy, wole tak jak jest teraz - wyrzucam worek, nie kurzy sie i jest normalnie

[25.11.2008] 01:55
fiorellina
a ja też zastanawiam się nad zmianą odkurzacza na taki nowszy model jakiś. ale tak nie znam się na tym i chciałabym się dowiedzieć na co mam zwrócić uwagę w sklepie przy wyborze odkurzacza?
[03.12.2008] 01:08
sabina_maj
ja też się nie znam ale jak kupowałam to wiedziałam że chcę aby odkurzacz był bezworkowy, w miarę cichy, z filtrem oczyszczającym powietrze, w miarę długą gwarancję. I taki dostałam
[05.12.2008] 06:27
marcindrel
a czy ktoś z was posiada albo słyszał o jakimś dobrym ręcznym odkurzaczu? takim na baterie albo jakieś akumulatorki? chodzi mi o taki mniejszy od domowego a większy od takiego na usb
[10.12.2008] 01:19
wergiliusz
mogę ci polecić dysona ręcznego. Baterie trzymają długo, i dość szybko się ładuje. ciężki nie jest, ma wymienne szczotki. Zajrzyj nawww.dyson.pl tam jest jego zdjęcie i cały opis techniczny
[12.12.2008] 00:19
elkasamelka
a te odkurzacze są wytrzymałe na uszkodzenia? chodzi mi o to czy jeżeli np spadnie mi ze schodka bądź 2-óch to czy będzie dalej działał? albo rura czy jest taka zwykła z jakiegoś tworzywa które po miesiącu pęknie? może dziwne pytania ale jak moje dzieci sprzątają to różne dziwne rzeczy przytrafiają się sprzętom
[12.12.2008] 17:05
bundy
no na pewno jeżeli je potraktujesz siekierą to uszkodzisz, ale jeżeli np spadnie ci ze schodka bądź się przewróci to raczej nic nie powinno się stać gorzej jeżeli ktoś chce uszkodzić na siłę. ogólnie nie są to odkurzacze z papieru, rura też nie powinna się rozwalić jest teleskopowa dzięki czemu również łatwo się składa i odkurzacz zajmuje bardzo mało miejsca
[24.05.2010] 14:15
loara85
Słuchajcie, a co myślicie o BOSCH BBHMOVE1? Mały, poręczny odkurzacz, który tak naprawdę można w każdy kąt wcisnąć, bo niewiele miejsca zajmuje. Znalazłam go w bardzo atrakcyjnej cenie na magicznaplaneta.pl i zastanawiam się czy aby czegoś takiego sobie nie sprawić. Odkurzacz jest akumulatorowy, więc nie trzeba się martwić, że kabel nie sięgnie. Jakie jest wasze zdanie na jego temat?
[16.08.2010] 13:22
marasbone
Ja mam odkurzacz firmy Zelmer taki http://www.electro.pl/produkt-ZELMER_Odkurza cz_ZELMER_Meteor2_400_0E01EF-36849 ,168.html , bardzo lekki, cichy, łatwo nim manewrować. Nawet mój kot nie ucieka z ogonem napuszonym w kitę, jak go włączam, przed poprzednim kolosem uciekał w popłochu.
[26.08.2010] 17:31
sklep radzyniaczek  pinokio_22@tlen.pl
http://allegro.pl/sklep/2396710_radzyniaczek ZAPRASZAMY

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat