o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Dziewczyny traktują mnie jak powietrze

1 2
[25.11.2008] 20:07
RPK
Goooooooooooooooosia (08.11.24 21:29):
RPK (08.10.13 21:38):
Jeśli chodzi o wygląd to nie jestem jakiś super przystojny, ale raz mi nawet siostra mówiła że się w miare fajnie ubieram. Natomiast winą może być mój charakter, nigdy nie byłem zbyt towarzyski, nie umiałem bajerować dziewczyn, jestem trochę nieśmiały i wrażliwy choć ostatnio staram się to zwalczać w sobie, i mi to w miare wychodzi.Niektórzy szpanują bajerują i mają pełno koleżanek.Ja taki nie byłem i może dlatego tak mam.Chciałbym poznać jakąś dziewczynę ale czy jakaś będzie chciała poznać kogoś takiego jak ja?Czy mi piase jest żebym był sam ???

Napisałeś, że zwalczasz w sobie wrażliwość. Nie rób tego.. Bo teraz takiej cechy prawie nikt nie ma.. A jest ona przydatna.!!! Zwalczaj nieśmiałość, ale nie wrażliwośc... proszę. Oddałabym wszystko za wrażliwego faceta ;(

Może się poznamy???
[05.12.2008] 18:40
Pitx
co jest z wami zyjecie
[05.12.2008] 19:32
maddax
a ja ci dam radę: postaraj się zająć czymś interesującym. Nie mówię tutaj o siłowni(chociaz tez nie zaszkodzi popracować nad sobą), miej jakąś pasję. Nie siedź w domu. Mój przykład: Swoją obecną ziewczynę poznałem jak zjeżdżałem z górki na rowerze. Wjechałem w nią Zaden ze mnie amant, ale jak sama później mi powiedziała, to właśnie jej zaiponowało, nie ma nic bardziej dołujacego niz nudne życie. Zmień je, a ono samo też ci się odwdzięczy zmianami. Moj kolega z kolei ma zasadę: traktuj dziewczyny jak gówno, to same przylecą jak muchy do śmietnika. Jeśli podoba cisię jakas dziewczyna, nie pokazuj jej tego. Wręcz przeciwnie. Zainteresujesz ją swoją osobą. Ja tej praktyki nigdy nie stosowałem, ale podobno działa
[25.04.2009] 23:49
yo3
faktycznie to działa.kocghałem sie w lasce 3 lata.nie zwracała na manie uwagi.miałem wtedy 20 lat...
wiec olałem ja i nawet nie utrzymywałem kontaktu.jak pisała do mnie podcodziło olewczo do sprawy.nie minęło 2-3 miesiące i usłyszałem przez telefon ze chyba zaczyna coś do mnie czuc.
To jest świetna metoda!!pozdrawiam i zycze szczęscia!
[26.04.2009] 23:05
andrzej555
Stań się bardziej interesujące, odważny i śmielszy. Kobiety to lubią, a bycie skrytym nic Ci nie da. Znajdź sobie jakies hobby i zajmij się tym. Chłopak bez zainteresować... hmmm....

-------------------------
Samotność coraz bardziej Ci doskwiera?
Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym?
Biuro Matrymonialne http://iduo.pl
[20.07.2019] 05:37
[03.07.2009] 10:01
RPK
Ja to normalnie mógłbym napisać jakaś książkę lub poradnik "JAK BYC SKUTECZNIE OLEWANYM PRZEZ DZIEWCZYNY"
[03.07.2009] 12:38
RPK
niczym wygłodniały lampart przeszukujący puszczę, z wielką godnością i całkowitą pewnością o słuszności swojego postępowania, z majestatycznym spokojem i skupieniem umysłu godnym medytującego buddysty przemierzam bezkresne szlaki doliny Kongo w poszukiwaniu ciepłych aromatycznych stolców dzikich zwierząt, aby móc zaspokoić swój niedający się opisać głód oraz uświadczyć podniebienie smakiem tego cudownego przysmaku, który gdy już znajdę to z wielkim pietyzmem i z poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości chwili wyniosłym ruchem ręki obejmę upatrzony stolec i w skaramentalnej ciszy skonsumuję swój posiłek aż mi sie uszy trzęsą, odczuwając przy tym stan głębokiego oczyszczenia duszy i całkowitego spełnienia swojej egzystencji
[03.07.2009] 13:39
RPK
co to za badziewie u góry to nie ja pisałem
[10.12.2009] 23:00
Dvimati
Mam taki sam problem jak kolega w temacie mam 16 lat i też jestem olewany przez dziewczyny żadna nie napisze do mnie, nie zapyta czy wszystko ok. Przyzwyczaiłem sie juz do tego z kolegami sie widuje kiedys nawet chciałem z jedną dziewczyną ( koleżanką ) gdzieś wyjść ale nie wypaliło poniewarz \'nie miała czasu\' teraz też jak pisałem do niej to wykręciła sie szkołą ale teraz widze że to była wymówka żebym nie pisał do niej ( nie pisałem częstko raz na tydzień chwilke popisaliśmy i tyle ) teraz jedynie jakiś kolega tylko napisze czy nie wyjde z nimi gdzieś. zostane sam chyba juz do końca życia dobija mnie to strasznie nie jestem jakimś podrywaczem ani z tych co chcą zaliczyć jakąs dziewczyne jestem sobą brudny nie jestem nie śmierdze, i chyba wyglądem tez nie odstraszam bo chyba brzydki nie jestem chyba. nie będe wam zawracał głowy sobą wystarczająco już napisałem.
[11.12.2009] 02:23
beczko_śpiewka
RPK (08.10.13 21:38):
Jeśli chodzi o wygląd to nie jestem jakiś super przystojny, ale raz mi nawet siostra mówiła że się w miare fajnie ubieram. Natomiast winą może być mój charakter, nigdy nie byłem zbyt towarzyski, nie umiałem bajerować dziewczyn, jestem trochę nieśmiały i wrażliwy choć ostatnio staram się to zwalczać w sobie, i mi to w miare wychodzi.Niektórzy szpanują bajerują i mają pełno koleżanek.Ja taki nie byłem i może dlatego tak mam.Chciałbym poznać jakąś dziewczynę ale czy jakaś będzie chciała poznać kogoś takiego jak ja?Czy mi piase jest żebym był sam ???

Chłopie na początku przed laskami nigdy nie pokazuj ze jestes wrazliwy bo Cie zjedza zywcem!! Dopiero po jakims czasie kiedy nabierzesz jakiegokolwiek zaufania (pod warunkiem ze do tego dojdzie), wtedy można pokazac gorące pulsujące serce pełne empatii wrażliwości!! Druga sprawa wrazliwości nie mozesz w sobie zwalaczac (fakt ze na pewno nie bedziesz w stanie) i nawet nie próbuj gdyz to jest Twoja największa cnota (pod warunkiem ze mowisz prawde). Chyba ze wolisz dołaczyc jak reszta "stada" do komsupcyjnie nastawionego spoleczenstwa!! Mam nadzieje, iż tego nie zrobisz gdyz byłoby to Twoja najwieksza porazka (długotrwała) w zyciu. Bądź soba i nie daj sie manipulowac masowej kulturze!! Nie pozwól na to aby zdominowała Cie sila ktorej tak naprawde nie trawisz!!
Pozdrawiam!
[11.12.2009] 13:10
agnieszka_ropuszka
Może zaloguj się na tutejszym forum wtedy twój nick będzie się wyświetlał na niebiesko i będzie wiadomo, że to ty a nie, że ktoś się pod ciebie podszywa. Gdy poznawałam mojego, teraz już, narzeczonego, to powiedział mi, że obawiał się czasem, że ktoś mógłby się pode mnie podszyć, bo nie byłam tutaj zalogowana. Dopiero od niedawna loguję się tutaj, bo przekonałam się, że to nie jest aż takie trudne

Może napisz skąd pochodzisz. To może nakłonić jakąś dziewczynę do napisania.

HiHi, jak tutaj narzeczonego poznawałam to miał w temacie, że chciałby poznać dziewczynę z z Gliwic lub okolic Zgłosiłam się ja chociaż mam do Gliwic jakąś godzinę i trochę jazdy. No cóż, dla mnie to nie było dużo, tym bardziej, że bilet mam darmowy. No i jesteśmy razem, bardzo szczęśliwi

Życzę ci RPK szczęścia w miłości
[11.12.2009] 13:18
RPK
Kurwa jasna! Odpierdolcie się ode mnie! Odechciało mi się dup! Pierdolę na wszystko!!!
[11.12.2009] 14:03
agnieszka_ropuszka
Nie masz co robić, że tak przeklinasz? Nie jest niczym godnym chwalenia się taki zasób słownictwa jak twoje.
[28.12.2009] 21:36
RPK
to nie ja to pisalem u góry !!!!
[12.08.2010] 22:31
michal12552
nataszka16 (08.10.14 15:56):
Hej. Popiszemy...?
Jesli tak, to prosze pisz na e-maila
Pozdrawiam

michaszek38@wp.pl
[14.03.2011] 13:41
radzio
Ale bez powietrza nie da się życ !
[14.03.2011] 13:58
a na drugie mi Zosia
radzio (11.03.14 13:41):
Ale bez powietrza nie da się życ !
[14.02.2013] 21:20
PolakMały
Ja mam 18 lat i mam to samo ale mam je gdzieś nie chodze na dyskoteki, nie zagaduje w komunikacji miejskiej, szkole, na przystanku olałem jak i tak nic, teraz czeakam na nie aż same zaczną do mnie świrować. W wolnym czasie jestem praktycznie cały czas w lesie nie włucze sie po galeriach itp. Uważam, że dziewczyna ma mnie pokochać takim jakim jertem
[14.02.2013] 21:36
anty bambo
PolakMały (13.02.14 21:20):
Ja mam 18 lat i mam to samo ale mam je gdzieś nie chodze na dyskoteki, nie zagaduje w komunikacji miejskiej, szkole, na przystanku olałem jak i tak nic, teraz czeakam na nie aż same zaczną do mnie świrować. W wolnym czasie jestem praktycznie cały czas w lesie nie włucze sie po galeriach itp. Uważam, że dziewczyna ma mnie pokochać takim jakim jertem

ziom uderz w balet,troche alko a lasencje same przyjda
[10.04.2013] 22:22
BAtman121
ja tam te sprawy olałem już dawno, chodź mam dopiero 19 lat. nie będe biegał za panienkami którem mnie nie zauważają. z doświadczenia wiem że zgrywanie niedostępnego jest najskuteczniejsze do najbrzydszych chyba nie należe, ale jestem sam, może przez moją nieśmiałość w stosunku do dziewczyn. jednakże dobrze mi z tym ( szczególnie jeśli patrze na kumpli jak się głowią nad prezentami na walentynki itp. mam niezły ubaw i wtedy doceniam to co mam, a może to czego raczej nie mam ( dziewczyny)
[09.02.2015] 16:02
milekkeeee
Byłem w podobnej sytuacji co autor. U mnie pomógł urok przyciągający miłość ( ze strony http://magicznerytualy.pl ), kobiety zaczęły znow zwracać na mnie uwage
[09.02.2015] 18:26
Barbara80
Hehe widze ze nawet czarnoksiężników mamy na tym forum (mowa o poscie wyzej ) http://zrzuctenbalast.pl - Jakie tabletki na odchudzanie są najlepsze?
[01.04.2015] 13:07
dosia323
Jestem z chlopakiem prawie dwa lata, mam 21 lat, on jest o rok starszy. Studiujemy w różnych miastach, ale widujemy sie w każdy weekend. Wiele osób mi go odradzało ale część mówiła ze jest OK. Na początku nie chciałam się z nim wiązać, ale po jakims czasie zakochalam sie naprawde. Byłam szcześliwa. Był jednak krytyczny moment w którym on mnie na chwilę zostawił. NA szczęscie dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urokmilosny24.pl znowu jestesmys zczęsliwą parą.
[01.04.2015] 15:09
nikt ważny
dosia323 (15.04.2015.01 13:07):
Jestem z chlopakiem prawie dwa lata, mam 21 lat, on jest o rok starszy. Studiujemy w różnych miastach, ale widujemy sie w każdy weekend. Wiele osób mi go odradzało ale część mówiła ze jest OK. Na początku nie chciałam się z nim wiązać, ale po jakims czasie zakochalam sie naprawde. Byłam szcześliwa. Był jednak krytyczny moment w którym on mnie na chwilę zostawił. NA szczęscie dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urokmilosny24.pl znowu jestesmys zczęsliwą parą.

zmień płytę

1 2
 » Odpowiedz na ten temat