o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

niepelnosprawni i sex

1 2
[30.03.2013] 15:55
zandalee-70  zandalee-70@tlen.pl
Mam 43-lata jeśli chcesz to pisz.pod warunkiem że będzie dość kulturalnie.
pozdrawiam Magda.
[20.04.2013] 11:41
vjuuun
Poczytajcie sobie fajny artykuł odnośnie atrakcyjności osób niepełnosprawnych. http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ciekawo stki/niepelnosprawni-a-atrakcyjnosc-i-seks/ . Często to temat tabu, a warto sobie trochę poczytać, by nie mieć mylnych wyobrażeń
[12.05.2013] 20:43
drops
Witam jestem Facetem absolwentem Uniwersytetu w Krakowie
Obecnie mam 44 lata i pragnę poznać kobietę nie w pełni sprawną lubiącą sex, sam jestem po wypadku umiem masować dając rozkosz która, jest najlepszym lekiem na spastyczność kończyn.Oferuję swoją pomoc ponieważ wiem że, społeczeństwo w naszym kraju ma ograniczony dostęp do wiedzy o seksualności nie w pełni sprawnych osób. gg 45943797
[23.05.2013] 04:49
Krakowiak66
Seks niepełnosprawnych - najważniejsza jest akceptacja
Bo to jest właśnie najbardziej istotne w takich związkach akceptacja partnera. Jeśli ma ona miejsce, seks z pewnością będzie udany.
Niepełnosprawni, którzy deklarują satysfakcję z seksu, podkreślają, ze ich partnerzy akceptują i takie zachowania, jak pomoc przy cewnikowaniu, mycie, a potem układanie w odpowiednich pozycjach. Bo, potwierdzają seksuolodzy, jeśli istnieje silny związek, to taka fizjologia potrafi nawet bardziej zbliżyć. U części osób niepełnosprawnych ruchowo, na skutek choroby, mogą pojawić się całkiem nowe punkty erogenne (co wynika z przemieszczenia połączeń nerwowych). A to znaczy m.in. , że nie musi dochodzić do klasycznego stosunku, żeby była satysfakcja. Są opisane przypadki, kiedy stymulacja tak odległych, wydawałoby się od erotyki miejsc, jak kolana, doprowadzała do orgazmu.
W sytuacji, kiedy odbycie normalnego stosunku płciowego jest możliwe, jedyną trudnością byłoby obranie odpowiedniej pozycji. I zwykle okazuje się, że trudność ta tkwi jedynie w głowie.
[13.09.2013] 17:23
dido
tygrysiczka02 (11.03.15 23:44):
Witam wszystkich tu piszacych.Jestem osoba niepelnosprawna i po niekad popieram slowa Jahoo10,gdyz sama na sobie doswiadczylam wykorzystania mnie przez zdrowego faceta,ktory wmawial mi swoja milosc dopoki nie dostal czego chcial,a jak juz byl znudzony kaleka,to po prostu odpedzil mnie jak wlasciciel niechcianego juz psa.Moze i istnieja mezczyzni,ktorzy kobiety niepelnosprawne traktuja na rowni ze zdrowymi,ale takich trzeba chyba ze swieca szukac.Moim zdaniem sprawni zawsze nizej beda spogladac na nie sprawnych jesli chodzi o partnerstwo,bo do lozka,po kryjomu to i kaleka moze byc,ale zwiazek z taka,tu juz powstaje pytanie:Co powiedza ludzie,znajomi itd,to ludzie dyktuja z kim ma sie zycie ukladac,malo jest tych odwaznych,ktorzy sami o tym decyduja nie patrzac,co inni powiedza.Teraz juz trudno mi uwiezyc w to,ze ja moge byc kochana przez mezczyzne,bo mnie chyba nie mozna pokochac za to,ze jestem mimo wszystko czlowiekiem,liczy sie tylko,jak wygladam.To tyle,co chcialam od siebie powiedziec.
Witaj!
Jeżeli z jakiś względów jesteś osobą po części niepełnosprawną, a odczuwasz popęd seksualny i nie możesz go wyładować, to ja jestem do Twoich usług, by Cię wreszcie z tego wyzwolić!
Oczekuję zadbania i higieny.
Jestem kulturalnym, przystojnym 38-latkiem o oryginalnej urodzie.
Za swoją usługę oczekuję niewielkiej rekompensaty.
W krajach bardziej cywilizowanych niż Polska, takie usługi są refundowane przez państwo, niestety u nas jest to ciągle temat tabu.
Ofertę kieruję do Pań z regionu śląskiego, choć nie wykluczam i dalszych regionów.
[22.10.2019] 08:26
[22.10.2013] 20:48
onalubi
Każdy ma prawo do seksu.. nawet niepełnosprawni, pisze o tym i szanuje takie osoby nawet taka gwiazda jak http://shylastylez.com.pl/ za co ją szanuję !
[18.05.2015] 11:13
lukicichawoda
Szkoda że nie jesteś kobietą bo chętnie bym skorzystał Pozdrawiam mój skype cichawoda8 niepełnosprawny Łuki
po prostu facet bez uprzedzeń (10.06.2010.01 17:48):
Czy wy nie przesadzacie? Niby chcecie bliskości, a jak pełnosprawny proponuje swoje ciało i bliskość niepełnosprawnym, to odsądzacie go od czci i wiary? To trochę zastanawiające! Uważam, że za bardzo demonizujecie seks. Ludzie są różni, niektórzy robią to tylko z miłości, inni przede wszystkim dla przyjemności.
Ja też miałem seks z osobą niepełnosprawną. Z młodym mężczyzną z lekkim upośledzeniem umysłowym. To on zainicjował pierwsze zbliżenie, do niczego go nie nakłaniałem, ale nie będę zaprzeczał, że bardzo mi się to spodobało. I powiem tylko tyle, że takiego romantycznego uniesienia i takiej zmysłowej przyjemności nie dało mi wielu pełnosprawnych przed nim, czy po nim. Nie był to związek, łączył nas w zasadzie tylko seks, na który mieliśmy po prostu ochotę. Niestety, obecnie mieszka kilkaset km ode mnie i romans się zakończył. Gdyby jednak znów pojawił się ktoś podobny, nie opierałbym się.
[26.12.2015] 11:14
JanuszMąż
My po śmierci teścia zamieszkaliśmy w jego domu, pod warunkiem opieki nad niepełnosprawnym bratem żony. Ma autyzm, jest 25 letnim silnym facetem, niemy, miewa napady agresji.
Pewnego dnia przeżyłem szok, gdy wchodząc do łazienki zobaczyłem moją żonę uprawniającą sex z swoim niepełnosprawnym bratem! Pomyślałem chore, chciałem odejść zabierając nasze córki, ale dałem szansę żonie na wyjaśnienie sprawy. Wytłumaczyła mi zresztą z pomocą pewnego lekarza, że dzięki temu jej brat staje się łagodnym, to rodzaj terapii i zabezpieczenie naszych córek, by szwagier nie kierował w ich kierunku agresji sexualnej! Czy się z tym podchodziłem? Nie, ale życie to wybór kompromisów, zawsze coś za coś. I fakt że szwagier obecnie rzadko jest agresywny. Uczę się z tym żyć!
[09.04.2016] 14:19
badante
Jest stronka z ogłoszeniami sexualnymi dla niepełnosprawnychwww.dobrodziejka.pl
[26.03.2017] 11:16
PaniDomu
Mój narzeczońy jest niepełnosprawny, ale kocham go za to jaka jest osoba. Poza tym prócz tego, ze jeździ na wózku jest normalnym, dla mnie mega przystojnym mężczyzna. Na początku naszej znajomosci starał sie o dofinansowanie na schodołaz, jakby ktoś nie słyszał o tym na tej stronie można zakupić i jest filmikwww.schodolaz.eu i nic nie stanowi dla niego większego problemu
[07.06.2019] 12:14
gosc7534759
sex shop Łódź http://www.sexshoplodz.pl/
[18.07.2019] 09:52
janek198
Każdy mężczyzna, czy zdrowy fizycznie czy też nie, ma potrzeby włącznie z potrzebami seksualnymi.
[02.08.2019] 20:26
eM_
Jeśli ktoś nie dostrzega tego problemu to moim zdaniem nie za dużo wie, albo woli nie wiedzieć. Kilka lat temu trochę się zetknąłem z tym tematem. Przyjaciółka żony ma niepełnosprawnego ruchowo syna i zauważyła,że dorastając zaczął się interesować ciałem kobiety. A że matka była najbliżej... Po prostu próbował ją podglądać itd. Krępujące to fakt, ale ludzkie.
[12.08.2019] 08:36
sandra88x
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[02.10.2019] 14:50
KopikoMaster
Każdy potrzebuje trochę sexu. To jest normalna sprawa!
http://praceinzynierskie.edu.pl/pisanie-prac y-inzynierskiej-zwrocic-uwage/
[07.10.2019] 13:48
janek198
Weźcie znajdźcie sobię kobietę.
[09.10.2019] 15:09
Blog dżentelmen
Na blogu dżentelmen w sex shop Łódź znajdziecie kilka przydatnych sztuczek http://www.dladzentelmena.com/sexshoplodz.ht ml
[12.10.2019] 01:37
zarabiaj 25.300zł miesiecznie
Coraz więcej polaków za granicą wraca z powrotem do Polski ponieważ inwestują Bitcoina tylko śmieszne 250euro a budują biznes na lata rzędu 22.000zł miesięcznie. Teraz każdy może tak zarabiać zobaczcie film jak to robią i zapiszcie się do biznesu na stronie: http://zarobmilion.pl

1 2
 » Odpowiedz na ten temat