o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Tendencyjność Gazety Wyborczej. Kto to czyta ?

1 2
[22.09.2008] 19:01
..PORI
Dawniej to była gazeta dla inteligencji! Dziś? No właśnie czy tez macie wrazenie, że jest tendencyjna? Jak gazeta z niemieckim kapitałem oże byc aż tak prożydowska?
[22.09.2008] 19:03
zaraz sie pewnie wpisze Glus
i znowu kolejny topik pójdzie na marne
[22.09.2008] 19:06
po co nick
ja ci powiem czemu
bo pisze tu Kurski, brat Kurskiego
[22.09.2008] 19:44
glus ślicny kotecek
Naklad okolo 500 tys egzemplarzy, czytalnoscc kilka razy wyzsza...
Pewnie pare milionow osob by sie znalazlo... Wear something pretty and white
And we'll go dancin' tonight
[22.09.2008] 19:46
babulina2
na rozpałkę nadaje się idealnie
no co gruba jest głupi ludzie wierzą w głupie bzdury, mądrzy ludzie wierzą w .....mądre bzdury
[19.08.2019] 16:28
[22.09.2008] 20:13
Jerzy601
Nie przesadzaj GW stale traci , Nie mówie o czytaniu ,ale obciach ją kupować , albo nieść publicznie , ludzie się ogladają ,albo jeszcze pokazuja palcem.

Ale sądzę że michnik wiecej wykożystuje radia Agora ma coś koło siedmiu rozgłosni o zasięgu ogólnopolskim. Dziennikarze GW i TVN po wygranych wyborach przez PO zrobili zjazd .
Przemawia Michnik
-Panowie przez dwa lata dokładalismy rzadowi , ale jako że jesteśmy mediami niezależnymi i obiektywnymi , to od tej pory dkoładamy opozycji. ( stare , ale aktualne).
[22.09.2008] 20:19
glus ślicny kotecek
Jerzy601 (08.09.22 20:13):
Nie przesadzaj GW stale traci , Nie mówie o czytaniu ,ale obciach ją kupować , albo nieść publicznie , ludzie się ogladają ,albo jeszcze pokazuja palcem.

Ale sądzę że michnik wiecej wykożystuje radia Agora ma coś koło siedmiu rozgłosni o zasięgu ogólnopolskim.

Dziennikarze GW i TVN po wygranych wyborach przez PO zrobili zjazd .
Przemawia Michnik
-Panowie przez dwa lata dokładalismy rzadowi , ale jako że jesteśmy mediami niezależnymi i obiektywnymi , to od tej pory dkoładamy opozycji. ( stare , ale aktualne).

Wear something pretty and white
[22.09.2008] 20:21
hibernowana

Ale sądzę że michnik wiecej wykożystuje radia Agora ma coś koło siedmiu rozgłosni o zasięgu ogólnopolskim.

Dziennikarze GW i TVN po wygranych wyborach przez PO zrobili zjazd .
Przemawia Michnik

Hm. A jaka gazete polecasz? memories of the future
[22.09.2008] 20:26
kropka przecinek.......

gdybyś czytał GW może byś nie pisał co chwilę "wykożystuje" i wiedziałbyś co to jest interpunkcja ty Polaku nie znający nawet swojego ojczystego języka. Myśleć i tak byś się nie nauczył.
[22.09.2008] 20:30
t-a łowca mizuage
kropka przecinek....... (08.09.22 20:26):

gdybyś czytał GW może byś nie pisał co chwilę \"wykożystuje\" i wiedziałbyś co to jest interpunkcja ty Polaku nie znający nawet swojego ojczystego języka. Myśleć i tak byś się nie nauczył.

To katolik ma na imię Jerzy? same old song
[22.09.2008] 21:48
glus ślicny kotecek
Stary Koniu (08.09.22 21:39):
glus ślicny kotecek (08.09.22 19:44):
Naklad okolo 500 tys egzemplarzy, czytalnoscc kilka razy wyzsza...
Pewnie pare milionow osob by sie znalazlo...

poczytność kilka razy większa od nakładu
koniecznie prześlij te dane akcjonariuszom agory, będą zachwyceni!

no wez sie nawet nie osmieszaj, czytalnosc dowolnego czasopisma to wielokrotnosc jego nakladu, wynikajaca z prostego faktu - jeden numer czyta kilka osob.
nie potrafosz tego zrozumiec,to wroc do szkoly podstawoej na douczanie Wear something pretty and white
[22.09.2008] 21:51
Pochodzenie O-Ren Ishii
ja GW nie czytam, z resztą w ogóle to czytam Angorę tylko - na więcej brak czasu a poza tym jest onet.pl, Fakty TVN-u i inne dobre źródła wiadomości ...i każdy może wypowiedzieć się przeciw mojej logice....obiecuję z ręką na sercu że żaden temat nie będzie tabu...ale jeżeli ktoś wspomni moje pochodzenie.........
[22.09.2008] 21:52
katolik
glus ślicny kotecek (08.09.22 21:48)
no wez sie nawet nie osmieszaj, czytalnosc dowolnego czasopisma to wielokrotnosc jego nakladu, wynikajaca z prostego faktu - jeden numer czyta kilka osob.

To jak z reklamą na forum o2
nawciskali kitu klijentą a oni w to wierzą
i GW podobnie jak inne dzienniki sprzedą te dane by więcej zarobić na reklamie
Antygona
[22.09.2008] 21:56
jest to
żydowska gazeta dla polaków, a naklad ma taki duży dlatego że jest bezplatnym dodatkiem do prasy lokalnej którego to dodatku prawie nikt nie czyta za to świetnie nadaje się do podpalki w piecu
[22.09.2008] 22:03
glus ślicny kotecek
katolik (08.09.22 21:52):

tiaa..oczywiscie taki ynteligent jak ty nie slyszal o czyms takim jak Zwiazek Kontroli Dystrybucji Prasy czy Polskie Badanie Czytelnictwa.

Albo moze i slyszal ale poniewaz kloci sie to z toim sposobem pojmowania swiata to nie przyjales do wiadomosci.

W zasadzie z takimi tumanami szkoda rozmawiac...ale warto dla poprawy humoru, bo zabawnie jest patrzec jakie takie osobniki robia z siebie kretyna Wear something pretty and white
[22.09.2008] 22:05
maruda marudna ohydnie
kazda gazeta jest tendencyja
bo przeznaczona dla danej grupy spoleczenstwa
Diabel nie sypia z byle kim
[22.09.2008] 22:08
katolik
taaaa bo każda Ma buła ma jako podkładkę pod frytki Wyborczą
Antygona
[22.09.2008] 22:10
Kropelka H2O.
katolik (08.09.22 21:52):

Sorry , ale nic nie napiszę ...ale ryknę: ło matko bosko!
Tyżeś Katol popełnił ten tekst?
[22.09.2008] 22:18
katolik
Gazeta Wyborcza lipca-2008
nakłasd 524276
sprzedane 367122

a ile razy została przeczytana? Antygona
[22.09.2008] 22:20
maruda marudna ohydnie
jednym zdaniem

media - nie dla idiotow

Diabel nie sypia z byle kim
[22.09.2008] 23:17
katolik
no to gdzie te dane ile razy jest czytany każdy egzemplarz GW?

Antygona
[22.09.2008] 23:51
salon24
katolik (08.09.22 23:17):

GW ma największe czytelnictwo wśród dzienników. Nieco nawet większe niż tabloid ”Fakt”, który ma trochę większy nakład, lecz przez mniejszą ilość osób jest czytany.(Jeden egzemplarz czyta więcej niż jedna osoba. Sprzedaż GW przekracza 400 tys. egzemplarzy) Badania, obejmujące okres od kwietnia do września zeszłego roku przeprowadzał MillwardBrown SMG/KRC na ogólnopolskie próbie, wynoszącej 23 482 osób, co odpowiada 30 136 052 mieszkańców. Wynik ”Gazety” to 20,32 proc. , ”Faktu” - 19,48, ”Dziennik” ma wynik 7,75, a ”Rzeczpospolita” - 5,60 procent. Z tym, że nakład tych dwóch ostatnich obniża się. A gazeta trzyma się dobrze.
[22.09.2008] 23:57
Majtocha
salon24 (08.09.22 23:51):

GW ma największe czytelnictwo wśród dzienników. Nieco nawet większe niż tabloid ”Fakt”, który ma trochę większy nakład, lecz przez mniejszą ilość osób jest czytany.(Jeden egzemplarz czyta więcej niż jedna osoba. Sprzedaż GW przekracza 400 tys. egzemplarzy) Badania, obejmujące okres od kwietnia do września zeszłego roku przeprowadzał MillwardBrown SMG/KRC na ogólnopolskie próbie, wynoszącej 23 482 osób, co odpowiada 30 136 052 mieszkańców. Wynik ”Gazety” to 20,32 proc. , ”Faktu” - 19,48, ”Dziennik” ma wynik 7,75, a ”Rzeczpospolita” - 5,60 procent. Z tym, że nakład tych dwóch ostatnich obniża się. A gazeta trzyma się dobrze.

Ja czytam detektywa kobrę i śledztwo
Wybiórczą wybiórczo, "Efuck" mam w sieci
Czego więcej do szczęścia potrzeba
[23.09.2008] 00:00
Jo-Mari

Nie wiem jak jest z tym liczeniem, jesli chodzi o arene ogolnopolska, ale u mnie 8 ludkow czyta jeden egz. Czarownicom TEZ pod gorke na miotle sie lata.
[23.09.2008] 08:36
to chyba sam Glus sobie pisze
zaraz sie pewnie wpisze Glus (08.09.22 19:03):
i znowu kolejny topik pójdzie na marne

[23.09.2008] 08:39
witamy nowego u-sera

t-a łowca mizuage (08.09.22 20:30):

To katolik ma na imię Jerzy?

ps.tez rzucilo mi sie do oczu
[23.09.2008] 08:44
prywatna czytelnia prasy
?
Jo-Mari (08.09.23 00:00):
u mnie 8 ludkow czyta jeden egz.

ile kosztuje wpisowe?
[23.09.2008] 10:26
Jo-Mari
prywatna czytelnia prasy (08.09.23 08:44):
?
Jo-Mari (08.09.23 00:00):
u mnie 8 ludkow czyta jeden egz.

ile kosztuje wpisowe?

Qrd, oni abstynenci. Nie wiem. Czarownicom TEZ pod gorke na miotle sie lata.
[23.09.2008] 11:44
toczka w toczku
bosska czyta GieWu lecz nim odda się lekturze, do końca ach do końca,
dyskretnie zamaskuje pomówiony tytuł najnowszym numerem Twojego Weekendu
[23.09.2008] 12:59
Anzelmo
Ja czytam w weekendy ponieważ jest to jedyna "gazeta" w pełnym tego słowa znaczeniu. Abstra@@@ąc od rzeczy, które nie uważam za fajne wliczając redaktora naczelnego.
Pozostałe gazety mamy albo mocno profilowane (Puls Biznesu, Parkiet) albo szmaciane na garnuszku jednej siły politycznej (Rzepa), albo przeznaczone dla ludzi z ograniczonym zasobem słów i zainteresowaniami oscylującymi pomiezdy wymiotującym Wojewódzkim a pobitym niemowlakiem (Fakt, SuperExpress).
Wyborka jest takim produktem środka - gdzie dowiesz się co grają w kinie, jakie są prognozy dla spółek z WIG20, o tym, że prace Anny Molskiej wystawią na Biennale Sztuki Współczesnej w Berlinie oraz, że w weekend mają zamknąć odcinek Alei Jerozolimskich. W sobotę rano mam od prasy oczekiwania nieco mniejsze niż od premiery w LaScala'i i GW te oczekiwania spełnia.
Jeśli chodzi o formę dziennikarską, nie przepadam za naczelnym i cieszę się, że Jarek Kurski coraz częściej przejmuje w GW stery w swoje ręce. Jestem pełen szacunku dla tego człowieka i dziwie się, jak z jednej matki i jednego ojca mógły powstać dwa tak diametralnie inne typy jak Jarek i jego brat- bulterier - Mówi Azazello - odezwano się w słuchawce.
- Azazello, kochany! - zawołała Małgorzata.
- Już czas. Niech pani wylatuje - powiedział w słuchawce Azazello, a ton, którym mówił, świadczył, że szczery entuzjazm Małgorzaty sprawiał mu przyjemność. - Kiedy będzie pani przelatywała nad bramą, proszę krzyknąć: "Niewidzialna". Potem niech pani sobie trochę polata nad miastem, żeby się przyzwyczaić, a następnie proszę lecieć na południe, za miasto i wprost nad rzekę. Tam już na panią czekają!
[29.09.2008] 19:35
żydzi nie powinni się
wypowiadać na temat GW, chyba że stac ich na obiektywizm .. a jak widac nie stać. I od kiedy są oni zainteresowani kulturą?

1 2
 » Odpowiedz na ten temat