o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

półmetek potrzebuję rady chłopaków oraz dziewczyn

[21.09.2008] 14:31
julia2007.91
w listopadzie mam półmetek... opowiedziala bym Wam cala moje historie zyciowa ale za duzo pisania xD w skrocie chodzi o to ze zakochalam sie w chlopaku starszym o rok z mojej szkoly... rozmawiam z nim czasami... nie wydaje mi sie zeby cos do mnie czul itd poprostu jest moim kolega ale zaoferowal sie ze pojdzie ze mna na polmetek i teraz chodzi o to ze nie wiem w co sie ubrac i wogole xD chcialabym wygladac fajnie i ladnie ale nie chce sie stroic niewiadomo jak poniewaz wydaje mi sie ze on lubi skromnosc, a ustalilismy ze wszystkimi ze ubieramy sie bardziej normalnie a nie w jakies suknie itp. prosze o rade i jakies propozycje z gory dzieki
[21.09.2008] 14:37
dawno temu uczennica
a co to jest półmetek?
to dawniejsze połowinki?
[21.09.2008] 14:45
julia2007.91
polmetek to taka impreza, ktora organizuja sobie klasy II liceum z okazji takiej, ze masz juz polowe nauki za soba i zostalo ci jeszcze tylko polowa jak sama nazwa mowi: polmetek mozna sie roznie ubierac w zaleznosci jak klasy ustala sobie miedzy soba.. my wybralismy opcje zeby ubrac sie normalnie bo w suknie bedziemy sie ubierac na studniowke
[21.09.2008] 14:46
dawno temu uczennica
ok, czyli połowinki
jednak poprzednia nazwa bardziej mi się podobała (jeśli chodzi o samą imprezę),
bo można powiedzieć: jestem na półmetku, ale... "idę na półmetek"...?jakoś mi nie pasuje
"byłam na połowinkach" - dawno co prawda, ale faaajnie wtedy było
[21.09.2008] 15:00
natallla
moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to prosta czarna sukienka przed kolana skromna a przy tym elegancka i seksowna
to tez zależny jaki masz typ urody i w jakich ubraniach najlepiej się czujesz ale czerń jest zawsze modna do tego jakieś ładne dodatki szpilki i ładna fryzura ten zestaw zawsze się sprawdza
[16.01.2019] 22:06
[21.09.2008] 15:10
dawno temu uczennica
no to ja bardziej kulturalnie się bawiłam chociaż byli i tacy, którzy nie mieli sił wyjść z sali na własnych nogach

co ja wtedy miałam ubrane...
aha, już wiem: chociaż nigdy nie chodziłam w sukienkach, założyłam fajną, króciutką granatową sukienkę dopiero niedawno, po tylu latach, wyrzuciłam ją ze swojej szafy

myślę, że nie to co mamy na sobie jest najważniejsze, tylko to z kim pójdziemy i jak będziemy się bawić

do autorki: najlepiej będzie jeśli dogadasz się ze swoim partnerem i powiesz mu jakie macie ustalenia w klasie,
bo byłoby nieciekawie, gdybyś Ty poszła jakoś zwyczajnie ubrana, tak jak dziewczyny od Ciebie, a on w eleganckim garniturze
pozdrawiam
[21.09.2008] 15:14
julia2007.91
co do wygladu: 170 cm szczupla blondynka (taki platynowy blond czy cos takiego) niebieskie oczy i w spodniach i w sukience dobrze sie czuje...
[21.09.2008] 15:50
natallla
http://otwarta.blox.pl/resource/sukienka_kok tajlowa.jpg

proponuje coś w tym stylu mi osobiście bardzo się podoba ta sukienka i myślę ze byłaby odpowiednia nie jest zbyt strojna ale ładna i kobieca w sam raz na taka okazję
[21.09.2008] 16:06
cicho sza..
a ja myśle że nie ważne co będziesz mieć na sobie ale ważne żeby to było w czerwonym kolorze, bo blondynkom jest ślicznie w czerwieni i z pewnością przyciąga spojrzenia mężczyzn( w tym przypadku tego jednego)
[21.09.2008] 17:07
KisiaKass
Ja mam półmetek 30 października Nie mam pojęcia co założyć, jeszcze nie było umów klasowych co do stroju i raczej nie będzie. Impreza ma się odbyć w klubie, więc nie wiem czy lepiej iść imprezowo czy balowo ubrana Może ktoś coś doradzi?? Ja osobiście myśliałam o sukieneczce jakiejś w kolanko...
[21.09.2008] 19:40
julia2007.91
no to sukienka jest rzeczywiscie sliczna mysle ze moglabym cos takiego kupic ale musialabym sie dowiedziec ile osob zaklada sukienki zebym nie wyskoczyla sama jak idiotka w suekience xD co Wy o tym sadzicie??
[21.09.2008] 22:11
koktajl malinowy
julia2007.91 (08.09.21 19:40):
no to sukienka jest rzeczywiscie sliczna mysle ze moglabym cos takiego kupic ale musialabym sie dowiedziec ile osob zaklada sukienki zebym nie wyskoczyla sama jak idiotka w suekience xD co Wy o tym sadzicie??

sukienka jak sukienka, ale z tego co widziałam, to pisałas, że idziecie ubrani normalnie, bo w sukienkach na studniówkę.
no to wg mnie ten strój odpada - zbyt elegancki
[22.09.2008] 15:29
julia2007.91
wlasnie dlatego mam dylemat co zalozyc bo bedzie kilka osow w sukienkach ale wiekszosc bedzie ubrana normalnie... i nie wiem czy ubrac sie w jakies spodnie i fajna bluzke czy moze cos innego oryginalnego odpowiadajacego na ta okazje.... tylko nie wiem co..
[23.09.2008] 11:19
cocacabana
napisz sobie do snobki o radę. i wyślij im zdjęcie.

bo opis to można równie dobrze w wór po kartoflach ubrać.
[23.09.2008] 11:29
czy uwazasz
julia2007.91 (08.09.22 15:29):
wlasnie dlatego mam dylemat co zalozyc bo bedzie kilka osow w sukienkach ale wiekszosc bedzie ubrana normalnie... i nie wiem czy ubrac sie w jakies spodnie i fajna bluzke czy moze cos innego oryginalnego odpowiadajacego na ta okazje.... tylko nie wiem co..

ze sukienka to ubranie nienormalne nierozumiem takiego podejscia , napewno i w tym i w tym brdziesz wygladac OK
[23.09.2013] 20:14
wielkizbych
a takie http://nunu.pl/tag/30/sukienka_na_polmetek podobają Ci sie?
[27.11.2018] 16:43
aga.komar.92
Poszukaj czegoś na https://ptakmoda.com/26-sukienki Ja znalazłam naprawdę fajną i skromną sukienkę W której nie wyglądam jak królewna śnieżka ale nie wyglądam też jak "Karyna z pod bloku". Jeśli nie chcesz przesadzić to tam na pewno znajdziesz coś dla siebie
[27.11.2018] 16:49
nie ma jej tu od 10 lat
Tak więc pisząc darmową reklamę swojego sklepiku możesz sobie darować formę osobową.

» Odpowiedz na ten temat