o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Dziewczyny co myślicie o chłopakach na motorach?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[09.01.2013] 19:28
zdziwiony  ryniek04@tlen.pl
od kilkunastu lat jeżdżę samochodem, ostatnio zachorowałem na motocykl. Czekam na pierwszy słoneczny dzień żeby się przejechać ( kupiłem niedawno a jest zima więc stoi w garażu ) . Myślę, że trzeba w życiu wszystkiego spróbować a ograniczanie się do jednego rozwiązania świadczy raczej o słabości. Ja zimą będę jeździł samochodem, latem motorem. Rozumiem, że gość który zadał pytanie szuka sposobu żeby przyciągnąć do siebie jakąś niewiastę ale na pewno ten nie jest NAJLEPSZY.
[09.01.2013] 22:54
Czekoladka2013
Niektórzy Panowie na motorach ładnie się prezentują, lubię czasem popatrzeć na nich i ich maszyny. Osobiście motor dla mnie kojarzy się z adrenaliną,emocjami ekscytacji poczuciu wiatru we włosach jak również niebezpieczeństwem, chciałabym kiedyś w przyszłości pojeździć i na tym się kończy.
Fajnie porozmawiać z facetem o jego pasji,a jeśli chodzi o podryw czemu się nie zgodzić, kiedy jest to fajny człowiek.
[11.01.2013] 14:33
motocyklista600
Motocykl... nie MOTOR
[12.01.2013] 11:06
olkaslodka
ja lubie facetow na motorach a jak bym wygladala na twoim?
http://j.gs/1lUD
link jest skrocony bo normalny mi nie chce wejsc ;/ trzeba tylko w prawym gorym rogu kliknac skip ad i jest moja fotka
[12.01.2013] 17:42
Znawca
motocyklista600 (13.01.11 14:33):
Motocykl... nie MOTOR

Czego sie czepiasz potocznie mozna pisac motor.
[23.08.2019] 22:43
[25.01.2013] 08:23
twój stary
Domino marley (09.06.22 16:24):
<cytat>jakzwatakzwa (09.06.22 09:32):
Hehe chlopaki na motorach w 99% to zwyczajni ludzie lubiacy troche adrenaliny Ja sama jezdze na motorze (a jestem kobieta).. I powiem szczerze ze motory mnie pociagaja.. z natury czysto technicznej Mam wielu kolegow, na ktorych leca puste panienki tylko dlatego ze maja motor Hehe a nie zdaja sobie sprawy z tego ze, niestety z rozpuszczonymi wlosami na motorze sobie nie pojezdza ;p Bo pozniej nie rozczesza Ja sama nie spotykam sie z zadnym motorzysta Heh chociaz moj chlopak wlasnie prawko a zaczyna robic I fajnie bedzie razem posmigac ... a co do motorow... nie ma to jak nad morze dostac sie w 2h, zostawiajac za sobie wszyskie korki i wkurzonych ludzi
</cytat>
jak mi sie jakis wpieprzy na motorze pod maske to srubki bedzie zbieral, pajace przepychaja sie w korkach miedzy furami, ile razy jakas sciera na @@@ziku zarysowala lakier? smiac mi sie chce jak siedze sobie w aucie a te @@@y mokna w tych smiesznych kaskach samochody dla facetow sa, a motory dla pederastow, wytatuowanych klaunow i innego marginesu, a dziewczyna na motorze to juz musi byc tragedia

a sam pewnie masz dwó@@@ców i to cie boli bo często zabierali cię pod namiot na jakimś bezludziu i tłumaczyli ci że to normalne same ch...je w rodzinie. Pajac
[25.01.2013] 15:06
Karolexx80
Ja uwielbiam mój motor i często na nim jeżdżę, więc mam nadzieje że znajdą się dziewczyny, które to lubią
https://twitter.com/KarolTomaszews2
[19.02.2013] 16:12
blysskawica  bar115@tlen.pl
Motory to cale moje zycie a mam dopiero 17 lat. I mam @@@ane .na to. co. mowia. inni poprostu nie potraficie tego zrozumiec idioci najchetniej to bym wam @@@al tym ktorym takie glupoty gadaja
[19.02.2013] 21:15
nieIdealna86  madi201@tlen.pl
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika.. "The nightingale
He told me
One day
You will be with me"
[20.02.2013] 16:11
Amanda89
Ja nie znosze chlopakow na motorach zwykle szpany a żal mi pustych laleczek co na to lecą obleśne to jest chyba tylko na hajs lecą bo nie widze nic ciekawego w motorach itp.
[17.03.2013] 17:56
Medyk jam jest
Amanda89 (13.02.20 16:11):
Ja nie znosze chlopakow na motorach zwykle szpany a żal mi pustych laleczek co na to lecą obleśne to jest chyba tylko na hajs lecą bo nie widze nic ciekawego w motorach itp.

Prowadzisz nudne i monotonne życie niunia.
Auto to nuda a w szczególności w korku na światłach. Nie wspomnę o szukaniu miejsca parkingowego...
Kiedy wsiadam na motocykl to zapominam o sprawach dnia codziennego. Wszystkim sceptycznie nastawionym proponuję choć raz, przejechać się motocyklem a nie motorem bo kuźwa motuuur to jest w kosiarce.
Nauczcie się wreszcie. Za bardzo cenię swój czas i życie żeby marnować je na stanie między puszkami i innymi konserwami.
Gnijcie w swoich skorodowanych żukach, hundach, łoplach, p********** francuskich i włoskich złomach. Motocykl to pasja.
Widok wk********* kierowcy czekającego godzinę, kiedy mijasz go w korku - BEZCENNE.
See yeah hejterki/hejterzy.
[17.03.2013] 21:42
pebe1
Podciągam temat, choć wiosny nie widać, więc jazda moto na razie odpada. Ale, jak się ociepli, chętnie oprowadzę po okolicach Łodzi jakąś filigranową (mam lekkiego cruisera) niewiastę chcącą wyrobić sobie własną opinię na temat wad/zalet poruszania się motocyklem. jesteś w dołku? napisz, posiedzimy razem
[22.03.2013] 15:13
AZRose
niewidzialna.. (09.06.16 15:39):
dla mnie tylko idioci jezdza na motorach, prawdziwi faceci wola inne zabaweczki jak np autko, pieprzone wiesniaki tylko pomykaja na @@@zikach brum brum wsioki!

jeśli uważasz,że osoby jeżdżące na motocyklach są "wieśniakami" i prawdziwi mężczyźni wolą samochody to jesteś zwykłą @@@aną idiotką,nie zważającą na czyjąś pasję i zainteresowania...jestem kobietą i kocham motocykle,sama zresztą mam moją upragnioną zx6r i w życiu nie zamieniłabym mojej pasji na coś innego,wsioczko. żal ci dupę ściska patrząc na kogoś z pasją? bo twoje życie jest tak nudne sądząc po twojej wypowiedzi,zresztą grzej pieluchę dziewczynko,ogarnij się. ps.blachara...
[14.04.2013] 15:44
giulietta
jakzwatakzwa (09.06.22 09:32):
Hehe chlopaki na motorach w 99% to zwyczajni ludzie lubiacy troche adrenaliny Ja sama jezdze na motorze (a jestem kobieta).. I powiem szczerze ze motory mnie pociagaja.. z natury czysto technicznej Mam wielu kolegow, na ktorych leca puste panienki tylko dlatego ze maja motor Hehe a nie zdaja sobie sprawy z tego ze, niestety z rozpuszczonymi wlosami na motorze sobie nie pojezdza ;p Bo pozniej nie rozczesza Ja sama nie spotykam sie z zadnym motorzysta Heh chociaz moj chlopak wlasnie prawko a zaczyna robic I fajnie bedzie razem posmigac ... a co do motorow... nie ma to jak nad morze dostac sie w 2h, zostawiajac za sobie wszyskie korki i wkurzonych ludzi

Święte słowa, to jest piękne w motorach, zostawia się za sobą wszystko inne a liczy dany moment! A chłopaki na motorach to sympatyczni ludzie...
[24.04.2013] 02:37
Typek
Nie moc silnika lecz technika czyni z ciebie zawodnika
[07.05.2013] 18:31
dzioba
Wsioczyna z miasta (09.06.16 15:50):
Jako wsioczyna z warszawy posiadajacy motocykl moge tutaj wyprodukować sie jak to wygląda z perspektywy faceta. Temat motocykla trzeba unikać w rozmowach w klubach itp... bo inaczej to przyczepią sie do ciebie właśnie takie blond blachary i chcą abyś woził ich tłuste dupska niczym taksówka (na co oczywiście nie masz ochoty ani czasu). Zaimponuje to tylko facetom wyposarzonym w małe ptaki reszta może spokojnie powiedzieć o 2kółkach póżniej albo już w trakcie spotkania sam na sam , dziewczyny lecą na motocykle a te które mówią że nie to kłamią , jeszcze sie nie zdarzyło że któraś powiedziała że było kijowo. Z motocyklem to poprostu lepiej jak jest niż go nie ma i tyle.

BRAVO DLA AUTORA. Wsioki to wlasnie osoby ktore wypowiadaja sie na temat, na ktory nie maja i nigdy nie beda miec pojecia, bo sa poprostu okropnie ograniczone jesli chodzi o rozumowanie. Tym bardziej smieszy mnie gdy jakas nie obeznana w temacie dziewczynka gnoi facetów kochajacych motocykle, a jednoczesnie chwali takiego ktory lubi samochody. Za kólkiem tak samo siedza i szpanerzy liczacy na tlenione pustaki i chlopaki ktorzy nie potrzebuja tego by byc szczesliwym podczas jazdy. Z motorami jest tak samo. Jestem dziewczyna i tak jak te 'wsioki' kocham motocykle, bo to z pewnoscia wieksza samodzielność niz @@@rzenie sie przed lustrem godzinami, tak wiec lalunie niech sie wypowiadaja na forum kosmetycznym jesli nie maja bladego pojecia o temacie
[07.05.2013] 18:35
mmu
Jezusie tej niewidzialnej chyba z piwnicy nie wypuszczali pół życia.. ;p
[26.05.2013] 21:00
xaoo
a wy kur** odróżniacie motor od motocykla ?!
[02.07.2013] 22:23
Annisa
nieIdealna86 (13.02.19 21:15):
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika..

Po prostu jesteś głucha jak moher, a już na pewno muzyki to ty nie odróżniasz od dudniącego silnika pozbawionego tłumika. Trzeba mieć nieźle zryty dekiel, żeby fascynował kogoś wyutatuowany klaun w kiczowatym wdzianku, jeżdżący okrakiem na silniku pozbawionym tłumika, w celu zwrócenia na siebie uwagi... ponieważ na codzień np. listonosz nie jest kimś szczególnym, więc po pracy lans. Żal tych zakompleksionych pajacujących tatusiów. Ten HAŁAS normalnym ludziom przeszkadza we wszystkim - w słuchaniu np. ważnej wiadomości lub MUZYKI, w rozmowie przez telefon, w twórczości, w pracy, w czytaniu, oglądaniu TV, wypoczynku (w tym małych dzieci) itd. itp.. Gdyby samochody jeździły z wyprutymi tłumikami to by od razu była draka. Totalna głupota.
[23.07.2013] 16:52
hahahhah
Niewidzialna... (09.06.16 15:58):
ja mysle jedno, prostaki na nie skomplikowanych w obsludze maszynach

Byś sie ku..rwo @@@ała jakbyś wsiadła więc nie @@@ dz.i.wko
[02.11.2013] 21:22
lalala28
Mój chłopak jeździ na motorze ale ja sie bardzo martwie o niego jak wsiada na motor. Ja nie jestem taka plytka jak.niektore dziewczyny maja chlopaka ktory ma motor i sie podniecaja przesada
[30.12.2013] 20:57
kotek12325
Annisa
to że ktoś jeździ na motocyklu nie znaczy od razy że musi być wytatuowany i jeździć w jakichś skórzanych wdziankach. żal mi wszystkich którzy tak uważają. mój szwagier ma brata który ma motocykl i to jest jego pasja. jak wsiada na swoją maszynę to jego oczy aż się błyszczą. mogę się założyć że ty też masz jakąś pasję i nikt cię za to nie krytykuje.
[31.12.2013] 08:05
proMotorka
A co mam myśleć, sama jeżdżę ze swoim czasem. I lubię te motocyklowe stroje: http://www.motorabat.pl/24-ubrania-on-road-s zosa-codzienne
[06.03.2014] 16:29
Moto-Center
Ja uwielbiam chłopaków na motorach! Mój facet też ostatnio coraz częściej na nim jeździ bo zaczyna się sezon więc nie ma s się czemu dziwić,ostatnio zastanawia się nad nowym kaskiem,fajne modele widzieliśmy na www.Moto-Center.pl
[23.03.2014] 09:59
Silny
Czemu jesteście tak negatywnie nastawieni do motocyklistów oni po prostu robią to co kochają to jest ich pasja a może nawet coś więcej. Nie którzy z was twierdzą że jest to mało skomplikowana maszyna jestem bardzo ciekawy jak byś ty opanował motocykl który ma 180 KM.My szanujemy was wiec wy szanujcie nas.Pozdrawiam
[20.06.2014] 18:27
maciej2059
Domino marley (09.06.2009.22 16:24):
<cytat>jakzwatakzwa (09.06.22 09:32):
</cytat>
jak mi sie jakis wpieprzy na motorze pod maske to srubki bedzie zbieral, pajace przepychaja sie w korkach miedzy furami, ile razy jakas sciera na @@@ziku zarysowala lakier? smiac mi sie chce jak siedze sobie w aucie a te @@@y mokna w tych smiesznych kaskach samochody dla facetow sa, a motory dla pederastow, wytatuowanych klaunow i innego marginesu, a dziewczyna na motorze to juz musi byc tragedia

Z twojej wypowiedzi można stwierdzić jedno... bęben przy tobie jest pełny pustaku a po 2 poprostu pewnie jesteś jakimś 13 latkiem i poprostu nie stać Cię na moto a mama Ci nie pozwala . Lewa w góre
[22.07.2014] 00:36
Gość 76
Bez urazy gościu- skoro tak postrzegasz motocyklistów to jesteś o stokroć mniej inteligentny niż oni wszyscy razem wzięci. Te twoje "śmieszne kaski" są formą zabezpieczenia w większości przypadkach ratującą życie. To tak samo gdyby motocyklista myślał: a na ch@#* pana mu te za****e poduszki powietrzne. To śmieszne. Ile razy było że kierowca na światłach nie wyhamował i wjechał w motocykliste. Jak byś się nie wykręcał: motocykle i skutery zostały stworzone mdz innymi po to by nie stać w korkach. Dodatkowo motocykliści to też normalni ludzie którzy mają rodzinę, plany, marzenia i cele. I czy coś w stylu: "będą śruby zbierać" było formą zastraszenia? Dodatkowo w 3/4 motocykliści giną i doznają ciężkich obrażeń przez takich kierowców jak TY. Kierowca tira może też tak pomyśleć widząc ciebie jednego przed nim na światłach-a co mnie najwyżej mu ściągnę odszkodowanie i będzie sprawa w sądzie. Przy takim wielkim pojeździe jesteś bezradny i oddany w ręce losu a nawet szczęścia. Pamiętaj że ok 73% wypadków z udziałem motocyklisty jest spowodowane przez kierowcę samochodu. Dla motocyklisty przy wypadku przeważnie jesteś katem. A z takim podejściem jeszcze katem który działa z premedytacją. Dziękuję i życzę miłej drogi. Dodatkowo Lwg dla motocyklistów i dziewczyn na motocyklach. Nie dajcie się zabić takim ludziom jak ten facet bo aż mi go szkoda słuchać. Wydaje mu się że jest panem na drodze. Ale to mu ciągniemy radość z tego co kochamy a nie oni.
[22.07.2014] 00:45
Gość 76
I na dodatek pisząc że to ścierw na motocyklu uświadamiasz nam i całemu światu w internecie jaki jesteś płytki. Ścierą to ty sobie chyba kokpit możesz przetrzeć jak cię na nią stać. Albo inaczej. Ściera możesz sobie d**ę podcierać. Ale żadna dziewczyna nie zasługuje na miano ściery. Współczuję twojej kobiecie gościu. Jej to prosto w oczy powiedz.
[28.11.2014] 16:57
nynek | LwG
Może zacznijmy od tego że do motocyklu podchodzi się z szacunkiem i pisze się motocykl a nie motor, motor @@@ masz w kosiarce.. "motocykle są na chłopców, samochody dla mężczyzn z klasą" może jeszcze powiesz motocykle są dla chłopców? jadąc 300 km/h to rzeczywiście o niczym nie świadczy, puste cegły z was które pewnie nigdy motocykla z bliska nie widziały... jeśli facet wygląda jak @@@a w rurkach to i tak się dziewczynie nie spodoba czy ma motocykl czy też go niema, @@@a w rurkach to @@@a w rurkach, pewnie większość się oburzy oh oh, ah ah, @@@ać was.. dawniej rasizm był na murzynów a teraz to są nasi najlepsi przyjaciele i taka jest prawda.
[28.11.2014] 17:50
krisre
Chłopaki na motorach
http://evondating.com

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat