o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Dziewczyny co myślicie o chłopakach na motorach?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[04.10.2010] 16:48
moto 2
moim zdaniem motory są zaj****te,jeżdżę od 7 a mam 16.jezdziłem na wielu motorach sam mam kawasaki i uwierzcie mi że motory to jest naprawde fajna sprawa,laski jak chcą to niech lecą na motory,a osobiście jeżdżę dla siebie,te obroty,adrenalina,predkość to jest coś pięknego.
[04.10.2010] 19:26
tasia9
Faceci na motocyklach mnie bardzo fascynują
Zazdroszczę i bardzo bym chciała trochę pojezdzić na takim sprzęcie za pasażerkę.Adrenalina zapewne jest niezła lubię szybką jazdę ale z rozwagą.Szkoda tylko,że nie mam żadnego znajomego z motorem
Ogólnie tacy faceci są OK !
[05.10.2010] 11:25
*Rad(n)a*
Wielki szacun dla honorowych dawców narządów
[05.10.2010] 11:35
alli1000rr
*Rad(n)a* (10.10.05 11:25):

dawców narządów? chyba spermy! Pozdro all
[21.12.2010] 15:51
johanson602
Niewidzialna.. (09.06.16 15:39):
dla mnie tylko idioci jezdza na motorach, prawdziwi faceci wola inne zabaweczki jak np autko, pieprzone wiesniaki tylko pomykaja na @@@zikach brum brum wsioki!

czego ty taka głupia. fuj
[24.08.2019] 15:47
[07.03.2011] 08:25
miśo
Żygać mi się chce jak to czytam,jedni nap.....szajom na innych,ja mam szybki motor i wspaniały samochód,wszystko ma swoje zalety i wady tak jak ludzie.Ten co pisze (dawca)nie czyta statystyk wypadkowych,ponad 80% to wina kierujących samochodami,po prostu tracą refleks i prawie śpią w tych brykach.Oczywiście że motor i 200 km.na godz.w mieście to bomba która w końcu wypali,ale z motocyklisty jest co jeszcze wyjąć,samochodowy wypadek to już zwykły pasztet.A co do rasowych mieszczuchów to tak piszecie te bzdury o WŚOKACH bo staży wam opłacajom rachunki i kombinujom jak kupić działkę z domkiem na wsi
[07.04.2011] 17:15
Karoolcia191419
Bardzo lubię chłopaków na motorach
Uważam że oni wszyscy od 18 do 27 lat są extra i wymiatają ogólnie to są @@@iści ;p
Nie raz już jaki$ mnie odwoził do domu ;]
Podobają mi się nasze kochane chłopaczki i mam to gdzieś co wy o tym myślicie ;>
[07.04.2011] 17:22
Laura;*
Chłopaki na motorach są spoko;]
Pozdro dla was chłopcy !!!;***
[02.08.2011] 00:30
guerin3
oj dziecioki co wy wiecie o motocyklach i o zyciu prawdziwego rockersa? NIC i tylko tyle wam zostało zeby sobie popisac bo nigdy tacy jak wy sie o tym niedowiedzą,pozdr,guerin hd
[06.09.2011] 01:31
luk666
OBmuszeNIEc (09.06.16 15:57):
<cytat>Wsioczyna z miasta (09.06.16 15:50):
Jako wsioczyna z warszawy posiadajacy motocykl moge tutaj wyprodukować sie jak to wygląda z perspektywy faceta. Temat motocykla trzeba unikać w rozmowach w klubach itp... bo inaczej to przyczepią sie do ciebie właśnie takie blond blachary i chcą abyś woził ich tłuste dupska niczym taksówka (na co oczywiście nie masz ochoty ani czasu). Zaimponuje to tylko facetom wyposarzonym w małe ptaki reszta może spokojnie powiedzieć o 2kółkach póżniej albo już w trakcie spotkania sam na sam , dziewczyny lecą na motocykle a te które mówią że nie to kłamią , jeszcze sie nie zdarzyło że któraś powiedziała że było kijowo. Z motocyklem to poprostu lepiej jak jest niż go nie ma i tyle.
</cytat> przyjechal na motorach cyrk z zywymi clownami, bedzie impreza pod namiotami! szanujacy sie facet z klasa,ma samochod, motocyklisci przyciagaja blachary, rownie proste kobieciny jak oni sami, i zeczywiscie synku, pochodzisz ze wsi, warszawka ni chu ma sie do miasta... tak, ja jestem z miasta ktorego w polsce nie zobaczysz, a zeby tu dojechac moturrrr ci nie styknie, strzaleczka panu motorowerzyscie bay!
zanim powiesz coś o facetach z klasą to naucz się języka polskiego baranie..... zeczywiscie? hmmm pewnie jesteś wsiokiem w kaloszach i wypowiadasz się o samochodach a jeździsz pewnie 10 letnim VW polo
[13.09.2011] 15:26
Przerażony motocyklitsa
Czytam co wy tu piszecie i śmieszy mnie to. Na motor lecą niektóre tępe laski tak samo jak lecą na dobre samochody pod dyskoteką . Ale po co to wyzywanie motocyklistów? Każdy ma jakieś hobby, jak można przekreślać kogoś z uwagi na to że jeździ motorem?! "Wytatułowane klauny" jak to ktoś powiedział.. Dla mnie takie podejście to porażka i zero wychowania. Mój tata jeździ motorem rekreacyjnie, posiada choppera, ja mam turystyka i często jeżdzę z nim lub kolegami. Rzadko kiedy zdaży się jechać więcej niz 100km/h. Dla niektórych motor to więcej niż tylko przecinak jadący 200km/h na terenie zabudowanym. Należy też wspomnieć że jazda na motorze jest o wiele trudniejsza niz jazda autem, ale daje o wiele większą przyjemność. Jechać autem nad morze, w 30 stopniowym upale to porażka, a motorem czysta przyjemność Aha, i właśnie po waszych wypowiedziach widać kulturę polskich kierowców, który mają teksty jak wypuszczeni z rynsztoku. Motocykliści są kulturalni (przeważnie), czego nie można powiedzieć o kierowcach samochodów.
[13.09.2011] 18:28
Svia
Ja głównie znam takich pasjonatów motocyklowych. Mój wujek jest właśnie takim kimś. Nie jara się takim czymś jak szybka jazda ponad 100 na godzinę, woli się właśnie rozkoszować samą jazdą, dla niektórych coś takiego jest nie zrozumiałe, bo jak można jechać sobie motocyklem 60 na godzinę i się tym rozkoszować? Takie coś to tylko dla takich powiedzmy koneserów. Mam też takiego kolegę, który podnieca się jazdą na jakiś ścigaczach 200 na godzinę, dla takiego jest ważna tylko adrenalina, nic więcej. I tak, motocykliści są kulturalni, ale Ci co jeżdżą przeważnie mniej niż 100 na godzinę, Ci co uwielbiają jazdę 200 na godzinę to przeważnie półmózgi, którzy jeżdżą szybko, bo chcą zaszpanować i wyrwać jakąś laskę.
Dlatego ja za tym jednym gatunkiem motocyklistów nie przepadam, podobają mi się raczej tacy pasjonaci 'The heart dies a slow death, shedding each hope like leaves. Until one day there are none'

Świat jest piękny!... bez ludzi.
[17.09.2011] 06:31
SFkSRoGaUuq  vbsztJAgxdHQwfeuQ@tlen.pl
I was so confused about what to buy, but this makes it undresatnadlbe.
[18.09.2011] 13:27
Słodka . xD i Skromna . ;p ;p  asiula1366@tlen.pl
Hmm. motory są super. tyle że facet posiadający to cacko nie może być skończonym dupkiem. xD więc, żeby sobie popatrzeć to faceci na motorach-TAK.!; a na dłuższą metę lepiej kogoś poznać, niż być z 'jego motorem'. No ale dla niektórych lans mimo wszystko.
[21.09.2011] 21:53
Haha
"Niewidzialna...
ja mysle jedno, prostaki na nie skomplikowanych w obsludze maszynach" Tak, tak samochód jest skomplikowany...
Na motocyklu jest ciężej bo musisz nad nim zapanować w każdej sytuacji, a na niego bardziej działają prawa fizyki o których osoby w samochodach nie mają pojęcia. To że niektórzy to debile nie znaczy że wszyscy są źli... dotyczy to zarówno motocyklistów jak i kierowców samochodów.
[21.09.2011] 21:55
Haha
*Rad(n)a* (10.10.05 11:25):
Taki sam dawca jak kierowcy samochodów...
Polacy nigdy tego nie zrozumieją...
[31.12.2011] 15:59
nowicjusz  rafal2850@tlen.pl
Domino marley (09.06.22 16:24):
<cytat>jakzwatakzwa (09.06.22 09:32):
Hehe chlopaki na motorach w 99% to zwyczajni ludzie lubiacy troche adrenaliny Ja sama jezdze na motorze (a jestem kobieta).. I powiem szczerze ze motory mnie pociagaja.. z natury czysto technicznej Mam wielu kolegow, na ktorych leca puste panienki tylko dlatego ze maja motor Hehe a nie zdaja sobie sprawy z tego ze, niestety z rozpuszczonymi wlosami na motorze sobie nie pojezdza ;p Bo pozniej nie rozczesza Ja sama nie spotykam sie z zadnym motorzysta Heh chociaz moj chlopak wlasnie prawko a zaczyna robic I fajnie bedzie razem posmigac ... a co do motorow... nie ma to jak nad morze dostac sie w 2h, zostawiajac za sobie wszyskie korki i wkurzonych ludzi
</cytat> jak mi sie jakis wpieprzy na motorze pod maske to srubki bedzie zbieral, pajace przepychaja sie w korkach miedzy furami, ile razy jakas sciera na @@@ziku zarysowala lakier? smiac mi sie chce jak siedze sobie w aucie a te @@@y mokna w tych smiesznych kaskach samochody dla facetow sa, a motory dla pederastow, wytatuowanych klaunow i innego marginesu, a dziewczyna na motorze to juz musi byc tragedia

Heh odezwał sie cwaniak z auto który nie ma pojęcia za grosz o motorze tylko jeździ samochodem bo mu pewnie jeszcze tatuz kupił a koła zmnieia w warsztacie bo sam nie potrafi szkoda was mi ludzie którzy jeżdzą samochodami, ponieważ to właśnie wy robicie dużo wypadków a nie motocykliści pooglądaj sobie koleś ile jest wpadków i jakimi pojazdami to sie przekonasz kto ma racje MOTOCYKLISCI GÓRĄ a cwele i cwaniaki w samochodach i wies tuning w starych golfach ida dołem POZDRO DLA MOTÓRZYSTÓW I LEWA W GÓRE.
[18.05.2012] 22:56
ocenzurowana  gracja_96@tlen.pl
Eh... Dla mnie motory to fajna sprawa... I jakoś nie mogę powiedzieć o sobie blachara. Mam chłopaka ze ścigaczem lecz nie poleciałam na niego bo ma moto. . . Wkurzają strasznie te wasze śmieszne opinie na temat tych lasek pseudo blachary, przecież nie każde są takie.
[20.05.2012] 15:02
maciejyzf
@Przerażony motocyklista - dobrze gość gada, polać mu. Lewa kolego
[21.05.2012] 17:22
motór
Dobra , teraz wypowiem się ja człowiek ,dla którego motocykle jak sama jazda to pasja , jedna wielka @@@ona pasja. Nie mogę bez tego żyć. Kocham to co robię , kocham motocykle. Dla tych wszystkich pederastów z dresowozów i innych popierdółek , którym krew się w żyłach gotuje gdy widzą jak objeżdżam ich na 1-szym biegu ,którzy piłują te swoje śmieszne silniki , kim wy jesteście? To ,że mam motor , mam władze na drodze , ja nie stoję w korkach , nie @@@e się 10km z wyprzedzaniem , jestem prawdziwie wolny. @@@ę to co myślą kobiety o motorach puste i te "pełne". Ja to kocham , pasja coś czego większość z was tutaj piszących nie posiada, jesteście zwykłymi szarakami bez przyszłości. Jeśli zginę na motorze ,będę szczęśliwy bo zginąłem robiąc to co kocham. Więc @@@cie się wszyscy , którzy nie wiecie a szczekacie , bo żal mi się robi jak czytam te wypociny. Love motór.!
[21.05.2012] 17:26
motór
Dodam , iż sam miałem wypadek... wiecie z czyjej winy? Z winy @@@onego wieśniaka , który @@@any wpieprzył mi się na drogę i z którego ściągnąłem już 15tyś zł. Nigdy ale to nigdy motocyklista nie jest winny , nie wliczając w to pederastów , którzy mają 18 lat i kupują gsx'r albo r1, wypadek zawsze powodują kobiety , lub kretyni siedzący w tych śmiesznych blaszanych puszkach , nie posiadający żadnego pojęcia o jeździe. Dziękuje za uwage.
[07.06.2012] 17:10
ktos
Gosia* (10.09.25 17:42):
hmm faceci na motorach to jest to moze nie kazdy lubi.. jak juz tu widze kom niektorych osob, ze na facetow z motorami leca tylko blachary to az mnie cos. nie slyszeliscie o pasji? ja motory kocham od zawsze.. w sumie mam dopiero 16 lat ale nie obejdzie sie bez takiej gsxrki 750
i osobiscie mam dobrego kolege z ktorym bd sie smigac
a ciągniesz już mu czy jeszcze czekasz z tym?
[09.06.2012] 00:58
Miye
Ignorując większość wypowiedzi, dodam od siebie tylko, że motory są mrrrraaauk! Ponieważ jednak nie mam prawka kat. A, to trudno, kierowcę też jakoś trzeba znieść .
[25.06.2012] 17:05
alexandra86-86  alexandra86-86@tlen.pl
rob moto (09.07.01 23:48):
domino zal mi cie..piszesz ze smiac ci sie chce jak patrzysz na moknacych kierowcow motorow w smiesznych kaskach..ty jestes idiota..bo zeby przepychac sie w korkach trzeba miec troszke umiejetnosci a ze nie masz siedzisz w samochodzie i tyle..motory daja wiele radosci z samej jazdy..a jak ktos kupuje tylko dlatego motor zeby laski wyrywac jego sprawa..nikt nie powienien tego komentowac a szczegolnie takie buraki..motor dla chlopcow a samochod dla mezczyzn, kolejny glupi tekst. jednych pasja sa motory drugich samochody. ja mam motor bo to moja pasja i spelnienie marzenia. ale rowniez mam samochod ktorym rowniez lubie jezdzic..to co raz jestes idiota raz mezczyzna?? temat dotyczy dziewczyn ktore leca na motory a schodzi wogle na inny temat.

Mysle,ze wiekszosc facetow wyrywa dziewczyny na motor...ale nie to chciałam zacytowac,moim zdaniem duzo odwagi macie jezdzac na motorach sama chciałam byc szczesliwa posiadaczka scigacza...no coz,mam sliczna corciei i samochod ...moze jak dorosnie to spełnie swoje marzenie. A teraz pozostało mi tylko popatrzec
[25.06.2012] 17:38
alexandra86-86  alexandra86-86@tlen.pl
motór (12.05.21 17:22):
Dobra , teraz wypowiem się ja człowiek ,dla którego motocykle jak sama jazda to pasja , jedna wielka @@@ona pasja. Nie mogę bez tego żyć. Kocham to co robię , kocham motocykle. Dla tych wszystkich pederastów z dresowozów i innych popierdółek , którym krew się w żyłach gotuje gdy widzą jak objeżdżam ich na 1-szym biegu ,którzy piłują te swoje śmieszne silniki , kim wy jesteście? To ,że mam motor , mam władze na drodze , ja nie stoję w korkach , nie @@@e się 10km z wyprzedzaniem , jestem prawdziwie wolny. @@@ę to co myślą kobiety o motorach puste i te "pełne". Ja to kocham , pasja coś czego większość z was tutaj piszących nie posiada, jesteście zwykłymi szarakami bez przyszłości. Jeśli zginę na motorze ,będę szczęśliwy bo zginąłem robiąc to co kocham. Więc @@@cie się wszyscy , którzy nie wiecie a szczekacie , bo żal mi się robi jak czytam te wypociny. Love motór.!

Kocham takie wypowiedzi,pewny siebie jestes ..to nie pytam o jazde chciałabym zobaczy pozdrawiam
[03.07.2012] 11:56
na poważnie!
PARTNER NA KAŻDĄ OKAZJĘ ! np. na wesele..
Potowarzysze jakiejś dziewczynie, która nie ma
z kim iść na wesele / studniówke / półmetek
lub inną uroczystość.
Mieszkam na Ślasku. Mam 23 lata. 179 cm wzrostu.
Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt na podany adres:
twisterdance@wp.pl lub nr gg: 15581836
chętnie odpowiem na Wasze pytania! Proszę tylko o poważne oferty! gwarantuję zabawe na wysokim poziomie!
[04.09.2012] 21:56
AbbiTrueHate
Właśnie przebrnąłem przez cały temat i szczerze mówiąc, to włosy mi się zjeżyły na głowie. Motocykle są tak samo jak samochody dla ludzi. Zarówno chłopaczek, który kupuje za 6k ściga i "odkręca" na prostej ile się tylko da, jak i podobnego typu chłopaczek w 20 letniej "bejcy" z ryczącym wydechem, swoim zachowaniem i manierami na drodze jak i poza nią jedynie potwierdzają stereotypowe myślenie. Sam od kilku(nastu) lat jestem szczęśliwym posiadaczem motocykla, i równie szczęśliwym posiadaczem samochodu. Są tzw "blachary" na motocykle, samochody, łódki, skutery i markowe ciuchy. Ale są też (w zdecydowanej większości) normalne kobiety (takie jak moja żona), które potrafią docenić i zrozumieć fakt, że ma się pasję i hobby. Niestety u nas hobby większości facetów to piwko, meczyk itp. Zdarzyło mi się na parkingu dostać propozycję od małolaty, żebym ją przewiózł a się odwdzięczy, dziękuje nie skorzystam (fujjjj). W samochodzie nigdy mi się to nie zdażyło więc chyba coś w tym musi być.
Motocykl to Suzuki Hayabusa z 2011r, samochód to Audi S5 z tego roku. Pozdrawiam
[06.09.2012] 11:21
Arek1111111111
@@@ jak czytam jak tu ludzie piszecie na motocyklistow to mi was zal.. Kazdy ma jakas pasje i kazdy ma prawo robic w zyciu to co lubi. Jeden siedzi calymi dniami i gra csa a inny lata na motorze. Ciekawe ilu z was mialo by odwage przejechac sie na motorze ponad 200km/h ?? pewnie z 10% wiec nie piszcie ze to sa buraki.A polowa z was to wiesniaki i pewnie macie stare zajechane bmw albo hondy z tubami i sami jezdzicie i szpanujecie 20km/h pod podstawowkami
[19.09.2012] 01:52
Komand1306
Az mi wlosy staja deba jak czytam niektore wypowiedzi.Ponad 20 lat latam na moto i mam tez auto,ale jazda puszka nie moze sobie nawet stanac obok przyjemnosci jazdy na motorku.Ci ktozy krytykuja motocyklistow sa poprostu uposledzeni umyslowo.Panny ktre nazywaja sie potocznie Blachary leca jak sama nazwa na dlache a takowa jest uzywana w samochodach(puszkach) a nie w motocyklach gdzie jest stosowany plastik.
A nie mozna wszystkich motocyklistow wsadzic do jednego wora,bo sa idioci co lataja na gumie lub 150km/h po miescie.I takich nie nazwal bm motocyklista tylko wlasnie idiota.Zeby doznac eufori z jazdy te 300km/h to sie wybiera na tory lub do niemiec na autostrade.
Z racji tego ze juz od 13 lat mieszkam w Holandi twierdze ze Polska jeszcze musi dorosnac do motocykli.
Pozdrawiam i lewa w gore.
[26.09.2012] 23:07
ohach
Nie myślę o chłopakach na motorach, myślę o samych motorach, dźwięk taj maszyny przyprawia mnie o gęsią skórkę

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat