o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Dziewczyny co myślicie o chłopakach na motorach?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[08.09.2008] 20:11
mrjgf
Pare widzialem...
[08.09.2008] 20:19
naaaaataaaalia
Dla mnie facet z motorem jest taki sam jak facet bez motoru. Tak jak wcześniej ktoś już napisał na motor i samochód lecą blachary no i oczywiście 15tolatki które chcą żeby na widok ich chłopaka na motorze koleżanki piszczały z zazdrości. Pozdro
[16.06.2009] 15:37
LLLL
?
[16.06.2009] 15:50
Wsioczyna z miasta
Jako wsioczyna z warszawy posiadajacy motocykl moge tutaj wyprodukować sie jak to wygląda z perspektywy faceta. Temat motocykla trzeba unikać w rozmowach w klubach itp... bo inaczej to przyczepią sie do ciebie właśnie takie blond blachary i chcą abyś woził ich tłuste dupska niczym taksówka (na co oczywiście nie masz ochoty ani czasu). Zaimponuje to tylko facetom wyposarzonym w małe ptaki reszta może spokojnie powiedzieć o 2kółkach póżniej albo już w trakcie spotkania sam na sam , dziewczyny lecą na motocykle a te które mówią że nie to kłamią , jeszcze sie nie zdarzyło że któraś powiedziała że było kijowo. Z motocyklem to poprostu lepiej jak jest niż go nie ma i tyle.
[16.06.2009] 15:57
OBmuszeNIEc
Wsioczyna z miasta (09.06.16 15:50):
Jako wsioczyna z warszawy posiadajacy motocykl moge tutaj wyprodukować sie jak to wygląda z perspektywy faceta. Temat motocykla trzeba unikać w rozmowach w klubach itp... bo inaczej to przyczepią sie do ciebie właśnie takie blond blachary i chcą abyś woził ich tłuste dupska niczym taksówka (na co oczywiście nie masz ochoty ani czasu). Zaimponuje to tylko facetom wyposarzonym w małe ptaki reszta może spokojnie powiedzieć o 2kółkach póżniej albo już w trakcie spotkania sam na sam , dziewczyny lecą na motocykle a te które mówią że nie to kłamią , jeszcze sie nie zdarzyło że któraś powiedziała że było kijowo. Z motocyklem to poprostu lepiej jak jest niż go nie ma i tyle.

przyjechal na motorach cyrk z zywymi clownami, bedzie impreza pod namiotami! szanujacy sie facet z klasa,ma samochod, motocyklisci przyciagaja blachary, rownie proste kobieciny jak oni sami, i zeczywiscie synku, pochodzisz ze wsi, warszawka ni chu ma sie do miasta... tak, ja jestem z miasta ktorego w polsce nie zobaczysz, a zeby tu dojechac moturrrr ci nie styknie, strzaleczka panu motorowerzyscie bay!
[21.01.2020] 05:55
[16.06.2009] 15:58
Niewidzialna...
ja mysle jedno, prostaki na nie skomplikowanych w obsludze maszynach
[16.06.2009] 16:02
Damian Z...
obmuszeniec ma racje to smutne co soba reprezetujecie, dziewczyna ktora ma olej w glowie kladzie na was klocka parujacego na zimnie wasze miejsce jest ku prostych dziewuszkach, zaczynaliscie od junaka teraz hondy, yamachy, mz'ki i inne maszyny na kolach dwoch, nie wiem czy ma to znaczenie ale zal mi was
[22.06.2009] 09:32
jakzwatakzwa
Hehe chlopaki na motorach w 99% to zwyczajni ludzie lubiacy troche adrenaliny Ja sama jezdze na motorze (a jestem kobieta).. I powiem szczerze ze motory mnie pociagaja.. z natury czysto technicznej Mam wielu kolegow, na ktorych leca puste panienki tylko dlatego ze maja motor Hehe a nie zdaja sobie sprawy z tego ze, niestety z rozpuszczonymi wlosami na motorze sobie nie pojezdza ;p Bo pozniej nie rozczesza Ja sama nie spotykam sie z zadnym motorzysta Heh chociaz moj chlopak wlasnie prawko a zaczyna robic I fajnie bedzie razem posmigac ... a co do motorow... nie ma to jak nad morze dostac sie w 2h, zostawiajac za sobie wszyskie korki i wkurzonych ludzi
[22.06.2009] 16:24
Domino marley
jakzwatakzwa (09.06.22 09:32):
Hehe chlopaki na motorach w 99% to zwyczajni ludzie lubiacy troche adrenaliny Ja sama jezdze na motorze (a jestem kobieta).. I powiem szczerze ze motory mnie pociagaja.. z natury czysto technicznej Mam wielu kolegow, na ktorych leca puste panienki tylko dlatego ze maja motor Hehe a nie zdaja sobie sprawy z tego ze, niestety z rozpuszczonymi wlosami na motorze sobie nie pojezdza ;p Bo pozniej nie rozczesza Ja sama nie spotykam sie z zadnym motorzysta Heh chociaz moj chlopak wlasnie prawko a zaczyna robic I fajnie bedzie razem posmigac ... a co do motorow... nie ma to jak nad morze dostac sie w 2h, zostawiajac za sobie wszyskie korki i wkurzonych ludzi

jak mi sie jakis wpieprzy na motorze pod maske to srubki bedzie zbieral, pajace przepychaja sie w korkach miedzy furami, ile razy jakas sciera na @@@ziku zarysowala lakier? smiac mi sie chce jak siedze sobie w aucie a te @@@y mokna w tych smiesznych kaskach samochody dla facetow sa, a motory dla pederastow, wytatuowanych klaunow i innego marginesu, a dziewczyna na motorze to juz musi byc tragedia
[22.06.2009] 18:30
pati992.24
faceci na motorze hm fajna sprawa popatrzeć a najlepiej to wśiąść i jechac z nim
[22.06.2009] 18:35
szabla 22
pati992.24 (09.06.22 18:30):
faceci na motorze hm fajna sprawa popatrzeć a najlepiej to wśiąść i jechac z nim

widze ze masz zbyt niska samoocene skoro tak nisko mierzysz moja droga. dla mnie to odrazajaca sprawa niestety, motory sa dla chlopcow, samochody dla mezczyzn z klasa. blask ksiezyca, morze, ja i ty oplatani nagimi cialami...
[01.07.2009] 23:48
rob moto
domino zal mi cie..piszesz ze smiac ci sie chce jak patrzysz na moknacych kierowcow motorow w smiesznych kaskach..ty jestes idiota..bo zeby przepychac sie w korkach trzeba miec troszke umiejetnosci a ze nie masz siedzisz w samochodzie i tyle..motory daja wiele radosci z samej jazdy..a jak ktos kupuje tylko dlatego motor zeby laski wyrywac jego sprawa..nikt nie powienien tego komentowac a szczegolnie takie buraki..motor dla chlopcow a samochod dla mezczyzn, kolejny glupi tekst. jednych pasja sa motory drugich samochody. ja mam motor bo to moja pasja i spelnienie marzenia. ale rowniez mam samochod ktorym rowniez lubie jezdzic..to co raz jestes idiota raz mezczyzna?? temat dotyczy dziewczyn ktore leca na motory a schodzi wogle na inny temat.
[04.11.2009] 19:32
bitka
gdy widzę chłopaka na motorze serce mi się raduje a gdy słyszę taką suzuki sv to.... uwielbiam mężczyzn którzy nie boją się szybkości , bo ja też się nie boję dlatego na wakacje kupuje nowego ścigacza wiem że jestem młoda bo mam 16 lat ale ja uwielbiam czuć adrenalinę i to nic że już parę razy zaliczyłam glebę (na tzr) JA TO KOCHAM .... KIEDYŚ MNIE ZOBACZYCIE
[04.11.2009] 22:17
TuP TuP
znam takiego jednego, 15 kg żywej wago, gdy wsiada na swoją Hondę i pruje ulicą to felgi wygniatają koleinę
[15.03.2010] 20:43
marzenie o moto [becia]
no sam wygląd chłopaka na moto to coś wyjątkowego
ten warkot takiej suzuki sv ..... szybkośc ....
marzenie .....
[04.05.2010] 01:32
honda/audi
żal wi kolesi którzy myśłą że motocykliści to pedały sam mam pudełko(samochód) i poruszam się nim na codzień z rodzinką i wogóle a motocykl to moja pasja i zainteresowanie spędzanie wolnego za sterami motoru który daje więcej frajdy z jazdy niż samochód wieć Ci którzy tak szczekają "męszczyźni" po ptostu z zazdrości bo sami nie mają i mieć za pewne nie będą bo jeździć to trzeba umieć na motorze a nie tylko wsiąść z tłustą dupo za kułko i pierdzieć we fotel
[04.05.2010] 02:04
cichy29
honda/audi (10.05.04 01:32):
żal wi kolesi którzy myśłą że motocykliści to pedały sam mam pudełko(samochód) i poruszam się nim na codzień z rodzinką i wogóle a motocykl to moja pasja i zainteresowanie spędzanie wolnego za sterami motoru który daje więcej frajdy z jazdy niż samochód wieć Ci którzy tak szczekają "męszczyźni" po ptostu z zazdrości bo sami nie mają i mieć za pewne nie będą bo jeździć to trzeba umieć na motorze a nie tylko wsiąść z tłustą dupo za kułko i pierdzieć we fotel

no i tu racja jest.po prostu niektórym żal d^pe ściska .Motor się kupuje po to by szybko się na nim przemieszczać,mieć radość z jazdy,dla niektórych to pasja i nie powinno się ich wyśmiewać lub innych co mają takie a nie inne pojazdy.Ci tzw.mężczyźni(chyba na niby)pokazują że są puści ale nie ukrywajmy że na auta blachary też lecą.
[19.07.2010] 21:49
Karolina...
Szczerze:
w samochodach nie ma nic nadzwyczajnego...
100 razy bardziej wolalabym aby chlopak zabral
mnie na przejazdzke na motorze niz w podroz samochodem...
a poza tym czy w aucie jestes w stanie objac swojego kochanego w pasie i wtulic mu sie mocno...nie sadze.Ja tak
jechalam i musze powiedziec ze niezapomniane przezycie.. Polecam
[09.08.2010] 18:18
cortezia
Nigdy mnie nie pociągali mężczyźni dlatego, że mają samochód albo motor. Mężczyźni a zwłaszcza mój pociąga mnie jego pasja, którą możemy się dzielić i on mnie do niej przekonał. Właśnie do motorów. Jest obraźliwym to co niektóre z was piszą. Nigdy nie powiedziałam, a nawet pomyślałam, że facet z samochodem jest lepszy od faceta na motorze. Tylko blachary i puste laski mówią że Ci faceci nie mają klasy. A czy facet który jedzie samochodem po pijaku ma klasę. Jeśli tak to gratuluje. Kochane kobiety, lub dziewczyny to czy facet ma klasę nie zależy od tego co ma w portfelu lub czym jeździ tylko od zupełnie innych czynników. Jeśli nie wiesz jakich, to już niestety Twoja sprawa.
[10.08.2010] 16:42
kaśkaaaaaaaa
Szczerze:
w samochodach nie ma nic nadzwyczajnego...
100 razy bardziej wolalabym aby chlopak zabral
mnie na przejazdzke na motorze niz w podroz samochodem...
a poza tym czy w aucie jestes w stanie objac swojego kochanego w pasie i wtulic mu sie mocno...nie sadze.Ja tak
jechalam i musze powiedziec ze niezapomniane przezycie.. Polecam tja..........................www.blachary.com dla mnie panienki które ,,kochają'' motor i swojego motocyklistę to zwykle blachary.
K**rwa dziewczyny jeżeli to takie @@@i*te uczucie to się same jeździć nauczcie!a nie tylko dupy wozicie!na nic więcej was nie stać??!
chociaż Karolina ma TROCHĘ racji...motocykliści(motocyklistki też) są @@@*ści a zwłaszcza ci którzy wiedzą co to jest jazda a nie jacyś je*ani pozerzy co kupili motocykl za pieniądze tatusia jeżdżą 50km/h chociaż mają przeważnie jakieś 160KM pod dupą i wyrywają jakieś tanie dzi*ki.
ludziska nie wiecie co to znaczy prawdziwa jazda na motorze?
to się nie odzywajcie!
niektórzy pokazują właśnie jacy są inteligentni...
[10.08.2010] 16:53
@@@ane
a ja mam @@@ane własnie na tych co się pytają co myślicie o facetach na motorach. Motor głównie służy do jazdy i dla zajafki ale jak ktoś się jara tym ile "dup"(bo normalne dziewczyny na to nie pujdą, tylko liczy się coś więcej) na nie go wyrwie to jest dla mnie zwykłym pozerem i pedałem. Piona dla wszystkich charakternych.
[10.08.2010] 16:56
@@@ane
co innego było by pytanie: czy lubicie moroty czy coś w tym stylu, nie wiem... ale nie @@@ co sądzicie o facetach na motorach, @@@! mi osobiscie leci po nogoach na sam widok, hehehe.
[10.08.2010] 21:54
co za pedał.
Domino marley (09.06.22 16:24):
jakzwatakzwa (09.06.22 09:32):
jak mi sie jakis wpieprzy na motorze pod maske to srubki bedzie zbieral, pajace przepychaja sie w korkach miedzy furami, ile razy jakas sciera na @@@ziku zarysowala lakier? smiac mi sie chce jak siedze sobie w aucie a te @@@y mokna w tych smiesznych kaskach samochody dla facetow sa, a motory dla pederastow, wytatuowanych klaunow i innego marginesu, a dziewczyna na motorze to juz musi byc tragedia
Jesteś Debilem nie chcial byś mnie spotkać na drodze!
Jestes @@@ony kozak z Tico zapewne.
Gardze takimi ludzmi jak ty.
[10.08.2010] 22:21
gos raider 750
Kto nie jechał na moto to się nie przekona że to naprawdę wciąga.
Fajnie jest widzieć uśmiechnięte twarze jak się przelatuje koło grupki chłopaków lub dziewczyn, nie wspomnę o policji.
Motor daje dużo frajdy i poczucie wolności...
A typy co się wypowiadają że by coś zrobili kierowcą moto i utrudniają życie motocyklistą nie rozumie! Takich typowo to powinni oddawać na jakieś badania psychologiczne albo coś bo chyba nie są normalni. Lubię Za@@@ać Lewa w górę szerokości!
[16.08.2010] 23:02
R6
Gos raider 750 masz racje.A jak zarąbiście widzieć zdziwienie kiedy ściąga się kask a tu dziewczyna ;].A śmigam nie dla szpanu a dla siebie tak już od 6lat ;p
Pozdrowienia dla wszystkich motocyklistów/lewa w górę/
[27.08.2010] 18:56
taka JA...
kur*** ludzie w dupach wam sie pop***.Motocykle to pasja,adrenalina,oderwanie sie od monotonii życia...Żal mi tych wszystkich na forum co pie*** o tym jak to motocykle to są dla blachar albo facetów co chca lasce zaimponowac.ludzie troche rozumu...
[27.08.2010] 18:59
taka JA...
a i dodam ze jestem dziewczyną,a to co napisałam wcześniej to są moje osobiste odczucia o motocyklistach...
[25.09.2010] 17:42
Gosia*
hmm faceci na motorach to jest to moze nie kazdy lubi.. jak juz tu widze kom niektorych osob, ze na facetow z motorami leca tylko blachary to az mnie cos. nie slyszeliscie o pasji? ja motory kocham od zawsze.. w sumie mam dopiero 16 lat ale nie obejdzie sie bez takiej gsxrki 750
i osobiscie mam dobrego kolege z ktorym bd sie smigac
[28.09.2010] 12:56
Zula89
A ja powiem inaczej
Uwielbiam facetów na motorach. Ale nie lecę na każdego który go posiada. Jestem aktualnie sama i nie chodzę po klubach i nie szukam facetów którzy jeżdżą. Sama interesuje się motocyklami, oglądam wyścigi i sama trochę jeżdżę (również na zloty motocyklowe). I prawda jest taka, że sporo jest facetów, którzy po prostu szpanują tym i wyrywają laski na motor ale wielu jest też takich, którzy nie jada na zlot aby się upić i przelecieć je, a na paradzie słuchać pisków małolat, tylko po prostu jada aby pogadać, dowiedzieć się czegoś nowego itd...
I tu chcę zaznaczyć, że nie jestem blachara jak to określacie dziewczyny... Na co dzień chodzę ubrana w spódnicy lub spodniach w kantkę i białej bluzce. Nie wymaga tego moja uczelnia po prostu lubię elegancję. A pracuje w szpitalu jako pielęgniarka. Jestem zwykłą dziewczyną. I tak samo jest z facetami motocyklistami. Wielu jest wspaniałych facetów, którzy jeżdżą, a w każdej grupie społecznej zdarzają się wyjątki. Dlatego nie oceniajmy nikogo po pozorach. szanujmy się nawzajem.
[04.10.2010] 15:04
Kojakoss
Niewidzialna.. (09.06.16 15:39):
dla mnie tylko idioci jezdza na motorach, prawdziwi faceci wola inne zabaweczki jak np autko, pieprzone wiesniaki tylko pomykaja na @@@zikach brum brum wsioki!
Żeby jezdzić na Motocyklu !! motor to masz w samochodzie pod maską idiotko skończona to jak już powtarzam Trzeba mieć wielkie jaja i umiejętności aa nie siedzieć w aucie i pierdzieć w fotel ! Motocykle Jest to Moje całe życie nie pasja tylko Kur^^^^ zycie !!

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat