o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

MODA ubranka ciuchy zakupy shopping SZAŁ

[30.08.2008] 20:25
naprawdewarto
Całe mnóstwo damskich ciuchów - wyprzedaż z szafy.
Ceny bardzo przystępne, a ciuszki warte o wiele więcej. Znane marki: H&M, Atmosphere, Abercrombie, Hollister, Vero Moda, C&A, GAP, Victoria'S Secret i wiele, wiele innych.
Nie czekaj, tylko sama sprawdź
=> http://ciuchyiciuszki.blogspot.com

serdecznie zapraszam
[11.08.2010] 04:09
Aneeetaaa
Sklep --- www.markowe-ciuchy.pl zajmuje się sprzedażą nowej, oryginalnej markowej odzieży typu OUTLET znanych i lubianych marek
zachodnich takich jak Zara, Vero Moda, Jennyfer, Avanti, G&C, Amisu, Bershka, H&M, Fishbone, Next, Adidas, Nike, Reebok, Nike, Puma i wiele innych. Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących wysoką jakość i wyjątkowy styl odzieży. Odzież damska, męska, młodzieżowa i dziecięca na każdą kieszeń! Atrakcyjne ceny! W naszym sklepie czeka na Państwa w 100% oryginalny i sprawdzony towar oraz profesjonalna obsługa. Gwarantujemy bezpieczeństwo
transakcji oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów!
www.markowe-ciuchy.pl
[09.08.2011] 10:18
convi
Jeśli chodzi o rzeczy z wyższej półki to dość spory wybór mają w tym klubie zakupowym Stilago. Co chwilę organizują kilkudniowe wyprzedaże, gdzie mają ubrania europejskich marek przecenione nawet do 70%. Ostatnio widziałam tam jeansy od Calvin Kleina za niecałe 200 zł. Za taką cenę można sobie pozwolić na ciuchy tej klasy.
[11.02.2019] 14:15
Graverrnik
A gdzie dostanę modne i niedrogie ubranka dla dzieci? Wybaczcie głupie pytanie, ale sama swoich dzieci nie mam, a przyszło mi zrobić tego rodzaju zakupy na prezent dla 12 letniej siostrzenicy. W ogóle się nie orientuję w temacie.
[11.02.2019] 14:23
Laufer15
To może sprawdź na koszulki dla nastolatki https://olalakids.pl/koszulki-dla-nastolatki -mayoral? Moim młodszym kuzynkom bardzo przypadły do gustu.

» Odpowiedz na ten temat