o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

bla gdzie te chłopy

1 «   141 142 143 144 145 Strony tematu:
[27.02.2009] 17:18
zatwardziały kawaler
juz jestem. sorka przesiadalem sie na kompa ze skypem bo w kafejce jest tylko jeden. wobrazcie sobie ze arabowie blokuja nawet strone skypa i zainstalowac sie go tu nie da . Ale wracajac do tematu....facet nigdy nie dorasta . a kto mowi o oswajaniu mozesz wytresowac . Normalnie o Boska . O ile na wolnosc, sex, i rock'&'roll sie godze to o drugs zapomnij.
Izauro - no nareszcie! Ja i blaganie zebys zostala zapomnij jako prawdziwy brazylijski macho wyprawiam fieste z okazji powrotu do swiata zywych Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[27.02.2009] 22:31
ognista_dziewczyna
Jak ja uwielbiam te Twoje zaczepki No coz, Tobie drugs sie nie podobaja - Twoja sprawa, o pozwolenie nie pytalam i tak zawsze robie co chce poza tym ja juz nie bede sie wypowiadac na temat "malosci" mezczyzn bo musieliby mnie zlinczowac i niczego nie pragne co przeczy Twemu sztandarowemu haslu "nie zwyciezy cnota..." Jako kobieta wyzwolona mam naprawde wszystko i wszystkich gdzies Moj wspanialy humor stopuje wizja wypracowania z biologii i sprawdzianu z dwudziestolecia miedzywojennego no coz nikt nie mowil, ze bedzie latwo
PS.Ciesze sie, ze wlasnie zaczynasz zyc... Ja tez !!!
Pozdrawiam i sciakam jak zwykle szalona Rudy to nie kolor - to charakter...
[28.02.2009] 16:54
zatwardziały kawaler
A fe takie brzydkie slowo zaczepki. Wole okreslenie miale teorie, idee do duskusji No wiesz drugs sie nie podoba bo widzilem co robia z czlowieka, ale to jest twoj wybor i mnie nic do niego. Hm... mo9zesz mowic tylko o dwoch rzeczach mozgu lub wacku choc u niektorych to synonimy . A tak swoja droga to te twoje gdzies jest niczego sobie, tylko przykrec troche ta temperature bo sie czuje jak w piekarniku . a nie na odwrot sprawdziany z biologii i wypracowania z XX-lecia miedzywojennego?. A moje standardowe haslo mas w stopce. BURN, BURN THEM ALL. Aco do zycia to zylem zyje i zyc bede tak latwo to sie mnie nie pozbedziecie z tego swiata .

Ps.
Rowniez sciskam i pozdrawiam. I powodzenia zycze. A swoja droga to nie czujesz sie osamotniona na topiku? Franie rozumiem, ale gtdzie resztaaaaaaa? Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[08.03.2009] 16:10
zatwardziały kawaler
Eh i znowu posucha w topiku. Jak nie ma nikogo to tez sobie ide co tak sam bede siedzial. Ale zanim pojde najlepszego paniom z okazji waszego swieta. Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[09.03.2009] 19:19
frania kobieta
Dziekuje.
Kawalerze kawaler cos ma z mezczyzny prawdziwego...
cos mialam napisac ale z wrazenia zapomnialam a musze juz uciekac z kawiarenki bo w 3swiecie ciemno i lepiej jak kobitki same nie chodza...
a jak nie trzeba bedzie to nie bede tresowac przystosowywac jestem tolerancyjna i na wiele rzeczy przymykam oko
moze to to jestem za tolerancyjna.
no wlasnie gdzie stara gwardia ?????????????? ile to w lozku mozna siedziec lezec i .... przeje sie wam.chodzcie troche do nas.tak fajnie sie czyta to forum.Izaura z Antoniem sa nie do pobicia.
co do mentalnosci wiem...roznimy sie nawet od tych z europy.
pozdrawiam cieplutko
[20.07.2019] 05:37
[11.03.2009] 16:55
zatwardziały kawaler
A co to mezczyzna prawdziwy? i czym sie natego stwora puluje? To gatunek zagrozony? . Frania co ty mowisz? Polka boi sie po ciemku chodzic jak cie napadna to mowisz chodz do zaulka a tam "przyjazny uscisk dloni" czyli szpilka w stope a potem kolanem w krocze, a nos sam trafi w nadstawiona piesc. Potem przeszukujesz delikwenta i zgarniasz kase i nawet podatku placic nie musisz . Ech ze tez ja musze uczyc przedsiebiorczosci, swiat na psy schodzi.
No wlasni moze powinnas odwiedzic swiat lateksu, sklep ze "skorami" i sklep jezdziecki i zrobic sie na zylete . Cha europy pokaz mi dwoch polakow ktorzy maja to samo zdanie . Pewnie sie zatarli i teraz rozlaczyc sie nie moga (tak swintusze z pelna premedytacja ). A skad ty Frania chcesz wziasc ludzi zeby nas pobili? . Wole pozdrowieia ozieble ciepla mam az w nadmiarze na codzien ale rowniez pozdrawiam bywalcow topikai posylam arabskie slonce. Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[16.03.2009] 14:11
frania starapanna
no i zostal nam serwis randkowo matrymonilny...
poprosze chlopa srednio wypieczonego doprawionego ziolkami i lampke czerwonego wina
co wy juz na majowki jezdzicie ze nic was nie widac?
pozdrawiam umiarkowanie srednio cieplo i serdecznie
[16.03.2009] 16:33
zatwardziały kawaler
mozna szukac i tak. A skad jakie majowki frania. Ruda zauczona, kawaleria pomaranczowa zaszarzowala w mgle i tyle ich widac, lili dawno tu nie bylo a swierzej krfiiii nie ma a Ty na uchodztwie a ja zasypany po uszy w piachu, a zreszta sam ze soba gadac niebede po sieci wystarczy ze robie to na zywca. i nie jestem dziwny naprawde mi tu odbilo . A czemu srednio wypieczony toz on po 3 zdrowaskach w piecu do niczego nadawac sie nie bedzie nie lepiej krwisty? Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[23.03.2009] 13:35
frania wampirzyca
nie jest.woli wypieczone.coby sie pozniej nie odbijalo za dlugo.
no to jestesmy we dwoje ktorym odbilo. tez gadam do siebie.normalnych ludzi tu brak a polak z polakiem nie chce gadac.. a czasem dla wlasnego bezpieczenstwa i spokoju lepiej nie gadac.z arabem tez nie da rady bo baba jestem a pan i wladca tylko dzien dobry takim mowi. nabawilam sie przez niego antypatii do tych ludzi.
mam dzis klawiature tluka ale kompa ze skype he he
zatwardzialy kiedy ci sie ta delegacja konczy? u mnie to chyba dozywocie bedzie.
no wlasnie chlop se gdzies tez poszedl...a moze wszyscy maja kryzys internetowy?
pozdrawiam
[25.03.2009] 17:00
zatwardziały kawaler
Hej.

no ja tam nie wiem co ty chcesz odbijac dlugo ale przewaznie to jest krotka chwila reka w dno i odkrecasz korek . Mi odbilo sie zaraz po urodzeniu od podlogi bo mnie lekarz wypuscil bo sie musial za glowe zlapac jak mnie zobaczyl . A czemu polak z polakiem nie chce gadac? zreszta niewazne, to rozmawiaj po angielsku. A co do arabow to masz racje to nie sa normalni ludzie to inny gatunek. Przepraszam jesli kogos urazilem swoja wypowiedzia ale polecam przyjechac do kraju arabskiego do pracy dluzej niz na 3 miesiace po miesiacu bedziecie mieli dosc i sami stwierdzicie nigdy wiecej jakich kolwiek kontaktow. No to ciesz sie ze nie masz go zblokowanego bo tu gdzie ja siedze to shyp zblokowany . A kij ich wie niby mam wracac w sierpniu ale licze ze mnie wczesniej odwolaja. E nie przesadzaj jakie dozywocie. pozwola ci wrocic do kraju na koniec swiata (euro 2012 w Polsce) . No wlasnie gdzie sa wszyscy? ja rozumim ze ruda kuje ale reszta? a nowych nie widac co oni tacy niesmiali moze trzeba poprosic ruda zeby nazwe tematu zmienila na "szukam ogiera pelnej krwi dla klaczy" a i podpisala nickiem Klacz lub wlascicielka klaczy
ciekaw jestem wpisow . No dobra swintusze coz zrobic za dlugo tu siedze a w kolo tylko chlopy .
Ale spoko frania trzymaj sie i nie zaglebiaj sie (za bardzo) w otchlan szalenstwa zwanego zyciem .
Pozdro Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[30.03.2009] 12:58
frania szczesciara
bo ma skype i moze pogadac z normalnymi ludzmi.
psikro mi ze cie zablokowali Zawardzialy.skype zablokowany same chlopy burze piaskowe i slonce... a mowia ze nie ma to jak na delegacji, ze jest fajnie, imprezki itd. czlowiek sie rozerwie.
a co do Izaury to nauka nauka ale tak zostawic Antonia.
dlaczego nie ma nowych?? bo nie rzucamy tematu seks seks i seks.
mowimy o lozku o parach o kobietach i mezczyznach. no wlasnie a co z Kawalerzysta i Ona Pomaranczowa? pewnie tez na delegacji bez neta;P
pozdr
[31.03.2009] 01:08
Glodomor198
Temat fajny,ale mało osb cos sie ostatnio udziela;] az dwie;] nie ma fajnych chlopow? i pewnie fajnych bab;]

Pozdrawiam ...
[02.04.2009] 18:08
zatwardziały kawaler
e tam od razu nie ma. Co tu Godomr za defetyzm w narodzie sieje. No tak wiemy ze zostaly niedobitki ze starej gwardii, ktore przetrwaly wszystko co nieprzyjaciel na nich rzucil .
Frania mnie do normalnych nie zaliczaj mi nie odbilo jestem wariatem od urodzenia . NO na delegacji moze tak ale nie na zsylce . inna sprawa ze po powrocie to dopiero zaszaleje. Zreszta jakie imprezy i z kim? z angolami co drinuja i nawet pic nie umia nie dzieki. A co do rozrywania sie polecam granat lub mine. No ostatecznie jak kogos nie stac to zawsze moze zainwestowac w konie (rozrywanie konmi). HA Frania nie powinno ci byc smutno ze mi skypa zblokowali juz ich obeszlem - nie ma to jak troszke pokombinowac , widac ze od Wiednia i wcirow od Sobieskiego nie mieli z nami do czynienia. A co do Izaury nie wiesz - kobieta zmienna jest . Kocha i rzuca najpierw spiewa jestes naj... a rano "znow sie popsules i wiem co
zrobie...." . Ej frania chyba przesadzasz ze nowi sie nie
pojawiaja bo nie gadamy o seksie. czyli gadamy o zyciu a jednoczesnie
stosujemy bardzo specyficzny i wysokiego poziomu humor . RAczej zbyt duza kompatybilnosc wtyczki RJ45 z gniazdem . Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[03.04.2009] 00:24
Glodomor198
Nie dziwie sie czemu nikt tutaj nie pisze Wy chyb atylko siebie tutaj rozumiecie i swoje zarty lub nie tez tak mam jak dlugo z kims pisze i dosc ciezko sie tutaj wkrecic,no ,ale sprobuje...

Jak bylem w Turcji bylo to samo z blokowaniem stron,ale widze,mze dales rade

ps gdziue jestes? ...
[03.04.2009] 18:04
zatwardziały kawaler
nikt nie pisze bo nikomu sie nie chce czytac 143 stron @@@ . Mnie w to nie mieszaj ja generalnie nie rozumiem ludzi, i nie staram sie ich zrozumiec bo po co . No nie przesadzaj ze ciezko sie wkrecic przeciez sie wkreciles. A gwoli ostrzezenia "porzuccie wszelka nadzieje wy ktorzy tu wchodzicie" . Co do PSa to kibluje w Emiratach. A w jakim kraju Franka jest na zsylce to nie wiem. Frania gdzie cie wykopali? Nasz nieposkromiony zwierzecy magnetyzm przyciagnal nowa osobe, a Ty sie chowasz ;P. A co do dawania sobie rady Polacy sa znani z zaradnosci zyciowej ( nie mylic z kombinatorstwem). A co porabiales w Turcji? Jakas delegacja? Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[03.04.2009] 18:57
frania z kluskolandii
no wlasnie ja w kluskolandii jestem.3 swiat!!! myslalam ze sie domyslicie;P
nie jest sie trudno wkrecic!drzwi otwarte a te 143 strony to nie @@@y tylko arcydzielo! ktore jak powiedzial kolega nie wszyscy rozumieja.
mowisz ze ty taki od urodzenia... nie chce mi sie analizowac wiec powiedzmy ze mi odbilo.jak zwal tak zwal tak jak wszyscy nie jestem.
dobra ja znikam pojawie sie po swietach.
wierzacy czy nie chlopy jaja przygotowac umyc i poswiecic----- w koszyczku.
wesolych
[03.04.2009] 21:26
Glodomor198
Turcja to zgrupowanie;] jakis czas temu;]

Emiraty-niezle,a co ciekawego tam porabiasz?i kiedy powrot do Polski?

Masz racje 143 stron czytac mi si enie chce nawet jelsi to arcydzielo;]
Co do Swiat to niestety spedze je zagranica,wiec Swiat raczej nie bedzie ...

Kluskolandia? a gdzie to ? czyzby Włochy?

Pozdrawiam i mozecie pisac po swojemu;]ja tu bede co jakis czas zagladal;] ...
[07.04.2009] 17:53
zatwardziały kawaler
Hej

Emiraty - niezle? kto koledze taki kit wcisnol? Goraco +35 i wyzej, burza piaskowa, mgla, upal, ceny ze lepiej nie mowic. NIc ciekawego do roboty tu nie ma gora piachu i nic wiecej. A co tu robie? Rafinerie stawiam. Wiza niby mi sie w maju konczy. Ale z arabami nigdy nic nie wiadomo.
Wiem ze mam racje ja mam zawsze racje nawet jak jej nie mam .
swieta a kiedy one w tym roku wypadaja? bo ja z lekka przestawiony jestem czyli piatek to niedziela a poniedzialek to sobota.
Frania a po co jaja myc? Ze sklepu juz umyte a z reszta i tak je musisz ugotowac wiec sie umyja .
Ta jesli ty wlochy nazywasz 3 swiatem to ja chyba powinienem uzyc slowa zadupie? Gdzie nawet elektrycznosc jest luksusem.
Pozdro i smacznego kurczaczka HO HO HO Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[19.04.2009] 14:06
luksusowa frania
w emiratach elektrycznosc luksusem
hmmmmm w kluskolandii tez.... bo jak ci sasiedzi-wlosi prad kradna to placisz jak za najwiekszy luksus...okradaja tych ze wschodu-gorszych ze wszystkiego co tylko sie da.jesli dla wlocha cos jest za 1euro to dla nas za 2 jesli sie "wyklocisz" jak nie to wiecej
smrod brud i ubostwo-mentalne.
oj Zatwardzialy czasami jajka lepiej umyc nawet te ze sklepu, nigdy nie wiesz kto dotykal wczesniej
kiedy ognista ta mature zdaje?
pozdrowionka
[19.04.2009] 23:39
arek009
Może takiego "chłopa" uda się znaleźć np. w internetowym biurze matrymonialnym? http://iduo.pl
Pozdrawiam, życzę wspaniałych związków i miłości
[20.04.2009] 14:33
seksik80
Dziewczyny! Znalezienie fajnego faceta w dzisiejszych czasach to znalezienie igły w stogu siana!!!! Nie mam pojęcia co się dzieje z ich inteligencją i logicznym rozumowaniem? Jak oni nas traktują? Myślą, że jak napiszą, że szukają laski to się na nich zgłodniałe rzucimy? Niech tacy spadają. Żadnych korespondencji z anonimowymi facetami TO ZASADA!!!!! Niech się zarejestrują gdzieś na odpowiedniej stronie gdzie wstawią swoje zdjęcie
niech napiszą coś konkretnego o sobie, niech udowodnią, że są dla nas atrakcyjni TO WÓWCZAS POGADAMY!!! Kocham seks i się tego nie wstydzę.Wreszcie jest strona dla takich osób jak ja! http://seks-partners.com/ Dowiesz się tam o mnie więcej pod Nickiem seksik80
[22.04.2009] 18:12
zatwardziały kawaler
Hej wszystkim stalym bywalcom i tym bedacym tu przelotem.
Wiesz frania jak to ktos kiedys slusznie powiedzial zgnily zachod. A i sie zgodze madrosci to tam ze swieca szukac. Sam mam tu taka bande z anglii. Takkich debili to dawno nie spotkalem tylko wziasc mlotek i napieprzac, ale spoko tabletka z suszonej zaby i wszystko pod kontrola.
Frania powiem to tak swoich (po kupnie juz moje jajka) nie daje macac byle komu, a do uzytku i tak idzie srodek a nie skorupka .
A kto to wie, tyle tych reformow acani bylo, niegdys gdy mlody bylem zdawalo sie w maju na kwitniecie kasztanow czyli jakis 2 tydzien maja.
Arek009 jak to mowia kazdy sposob jest dobry, i sa dwa uda (oprocz prawego i lewego) albo sie uda, albo sie nie uda .
No wlanie seksik80 na wszystko jest sposob nawet na igle w stogu siana polecam odpowiednio silny elektromagnes. Igla sama wyskoczy ze stogu . Alez my nigdy nie bylismy inteligetni "Einstein tez byla kobieta!" . A logike to my mamy tak prosta jak budowa cepa: jesc, spac, siusiu, piwo, sex, funkcjami dodatkowymi sa sport i danie komus po pysku. I ta logika jest nie zmienna od zarania dziejow . Po pierwsze takie rzeczy wypisuja dzieci i nie waz ne ile taka osoba ma lat fizycznie, psychicznie to gowniaz. A ty sie nie bulwersuj bo to skutek wychowania na amerykanskich filmach gdzie wchodzi glowny bohater do bary i na ktora nie spojrzy to wyskakuje z rajstop ze szczescia. Jedyne co mozesz to nie odpisywac na glupie anonse. Wiesz na poczatku korespondencji kazdy jest anonimowy, a co do zdjecia dlaczego zawsze ludzie oceniaja po wygladzie? co czlowiek ma wypisane na czole czy jest mily czy cham? Osobiscie znam kilku gosci na ktorych leca kobiety z powodu ich wygladu i grubosci portfela. Ale podadac z nimi nie sposob bo to pustaki bijace na glowe nawet blondynki z kawalow.
Chcesz konkretow dam ci przyklad Penis 25 cm!!! ty to nazywasz konkret? Bo w wiekszosci anonsow szukam dziewczyny jest podobna informacja lub zdjecie w.w. narzadu. Jak rozumiem nie masz na mysli atrakcyjnosci zewnetrznej, a wewnetrzna atrakcyjnosc to mozna poznac przez rozmowe i to najlepiej face to face gdzies na neutralnum gruncie w kawiarni czy gdzie to tam sie teraz chodzi, bo klawiatura jest cierpliwa i zniesie wszystko, a net pozwala zachowac anonimowosc a zdjecie mozna wstawic dowolne.
Oj wyszla mi epopeja
Pozdrawiam Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[28.04.2009] 23:01
frania zafascynowana
Zatwardzialym. ales Ty to MONDRZE napisal..... Epopeja ale warta swicki zeby ja przeczytac.
powaznie masz racje. wszyscy i kobietki i chlopy szukaja "czegos" wiecej a jak sie przysluchac no to pod uwage sa brane rozmiary biustu, penisa, portfela, samochodu, domu/mieszkania itd.
no a jak ja nie mam nic?tzn nic materialnego.
mam usmiech i chec tworzenia czegos z moim mezczyzna (nie tylko w lozku).
przez wielu facetow jestem spisana na straaty. ale pies im buzie lizal.
kazda zmora znajdzie swojego amatora.
[30.04.2009] 17:57
Kawalerzysta ONA Pomaranczowa
mowimy o lozku o parach o kobietach i mezczyznach. no wlasnie a co z Kawalerzysta i Ona Pomaranczowa? pewnie tez na delegacji bez neta;P Niniejszym informujemy ze zyjemy, i mamy sie dobrze. choc pod jednym dachem od 7 miesiecy w trudzie. znoju, i kieracie.
Wspolna delegacja zwana Zyciem uplywa w cudownej atmosferze, ONA tlucze szklo, a ON aie drze
Ale damy rade...

W sumie przez przypadek zagladamy, ale milo widziec °stara gwardie° i nowe "czlonki° ;P

Pozdrawiamy Serdecznie i idziemy sie bzykac "Żadne krzyki i płacze nie przekonają nas że białe jest białe a czarne jest czarne"

°Nigdy nie mow nigdy°
[07.05.2009] 11:10
zatwardziały kawaler
HEj wsiem
NIe wiem czy mądrze czy nie, pisałem jak ja to widzę w mój zgorzkniały sposób. Ale ja jestem dziwny czytać walniety. Frania szkoda psa jeszcze się biedne zwierze otruje a ci faceci moga mieć niechcący przyjemność.
OOOO kawaleria pomarańczowa wróciła konie popasła i paszłaaaaaa w ..... . Moment Kawalerzysta chcesz powiedziec żeście się juz zaobrączkowali gołąbki? Czy to moja nadinterpretacja związana z upałem i uciskiem kasku na głowe? Patrz Frania i nawet nas na ślub nie prosili .... to dranie . Wiesz co chłopie przepadłeś tyle ci powiem. Ona tłucze szkło a ty sie drzesz chociasz sie zszywasz jak się rozedrzesz? Ty lepiej uważaj i nie drzyj ie za czesto bo zaczniesz potwora Frankensteina przypominać.
Kawależysta przypadkiem to mozna dziewkę z czworaków zbrzuchacić. Powiedz jak chłop z jajami że zajęci soba byliście to zrozumiemy a nie ściemiaj.
Ok idźcie a ja pobzykam sobie z wami Bzyk bzyk bzyk .
Pozdrawiam serdecznie z Emiratów jeszcze 3 miechy w piekle Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[08.05.2009] 20:37
Kawalerzysta ONA Pomaranczowa
zatwardziały kawaler (09.05.07 11:10):
OOOO kawaleria pomarańczowa wróciła konie popasła i paszłaaaaaa w ..... . Moment Kawalerzysta chcesz powiedziec żeście się juz zaobrączkowali gołąbki? Czy to moja nadinterpretacja związana z upałem i uciskiem kasku na głowe? Patrz Frania i nawet nas na ślub nie prosili .... to dranie . Wiesz co chłopie przepadłeś tyle ci powiem. Ona tłucze szkło a ty sie drzesz chociasz sie zszywasz jak się rozedrzesz? Ty lepiej uważaj i nie drzyj ie za czesto bo zaczniesz potwora Frankensteina przypominać.
Kawależysta przypadkiem to mozna dziewkę z czworaków zbrzuchacić. Powiedz jak chłop z jajami że zajęci soba byliście to zrozumiemy a nie ściemiaj.
Ok idźcie a ja pobzykam sobie z wami Bzyk bzyk bzyk .
Pozdrawiam serdecznie z Emiratów jeszcze 3 miechy w piekle

Kazdy ma takie pieklo na jakie sobie zasluzyl
Jestesmy zaobraczkowani nieoficjalnie, jak te golebie co lepiej wiedziec gdzie lataja zeby sie ptasia grypa za bardzo nie roznosila A tak zupelnie serio, to wszystko w swoim czasie robaczki

ONA odmawia komentarza i nie daje sie zbrzuchacic
Pozdrawiamy serdecznie, ONA pyta co Zatwardzialy robisz w tych Emiratach ?
Kawalerzysta uzywajac przemocy fizycznej (na rece i do sypialni) odrywa Pomaranczke od komputera, i tak tak, idziemy sie bzykac

ONA krzyczac po raz ostatni przed zamknieciem sypialnianych drzwi na klucz (coby nie uciekla ) ^a moze bysmy jakis film obejrzeli^
KAWALERIA odpowiada ° dobrze kochanie, ale jak nakrecimy nasz wlasny^

Dobra, idziemy... do nastepnego razu "Żadne krzyki i płacze nie przekonają nas że białe jest białe a czarne jest czarne"

°Nigdy nie mow nigdy°
[08.05.2009] 23:28
majowa frania
nio nie zaprosili.....
ale wazne aby szczesliwi byli i zdrowe dzieci robili.
to my pozniej wpadniemy na chrzciny, imieniny, urodzinki i tak przez caly rok;P
Zatwardzialy ja ci wspolczuje z tymi arabami ja mam tylko jednego i juz mi mryga siatelko ze cierpliwosc sie konczy.
"Ona" ty to masz szczescie ze cie Kawalerzysta na rekach nosi a daleko ma do sypialni od kompa czy tylko krok?
maj milosc kwitnie a ja sama.....
[09.05.2009] 11:41
dofu77
gdzie te chłopy? Bardzo dobre pytanie...
Może warto spróbowac ich znaleźć w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl ?
Pozdrawiam i życzę powodzenia
[13.05.2009] 17:39
zatwardziały kawaler
Witm wesola gromadke

Wypraszam sobie ja na pieklo nie zasluzylem ja je tworze . Oj widac kolega nie jest na bierzaco z chorobami bo w tym roku szaleje dziki wirus swinskiej grypy
W emiratach przcuje nad tym zeby cena benzyny w Polsce spadla o 10 gr . Czyli stawiam rafinerie. KAwalerzysta nie sciemiaj tylko mow jak czlowiek ze kompa zestawiacie na podloge zeby nie rozbic jak sie bzykac bedziecie .
A iprzestan mnie torturowac tym bzykaniem bo ja tu w celibacie zyc musze , same chlopy.
Frania ty kobieta tak zle pomaranczce zyczysz z dziecmi? pol biedy jak inteligencje i urode dostana po matce a pomysl co bedzie jak natura zrobi psikusa i do obie rzeczy po ojcu ? (udowodniono juz ze facet nie jest inteligentny ).
Spoko mam na nich sposob patrze sie na nich tyko i glowa krece i udaje ze ich nie rozumiem to se po 2 minutach monologu daja siana i znajduja innego frajera.
Frania nie daj sie nabrac Kawaleria jak to kawaleria rznie szarmanckiego samca alfa .
Frania dziwisz sie jak siedzisz za granica gdzie nikt cywilizowanego jezyka nie rozumie. A serio nie masz tam gdzie nikogo "wolnego" ktoby ci w oko wpadl? Jak masz to podejdz i powiedz ze jestes wolna w piatek wieczorem i lubisz jedzenie. Tylko idiota nie zrozumie. Choc chyba moge za duzo wymagac....
Frania ewentualnie skorzystaj z rady dofu77 i zobacz co za "towar" tam oferuja . Moze cos znajdziesz kazda droga do szczescia dobra. Byl szczescie trwale bylo.

Pozdrawiam z 50 stopniowego piekla
Zatwardzialy Niech płoną światy tylko tak można je oczyścić.
[13.05.2009] 18:51
SuperDziewczyna
a ja wole Dragonki
www.dragonball.uggo.pl

1 «   141 142 143 144 145 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat