o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

szkoła językowa- kraków

1 «   3 4 5 6 7   » 10 Strony tematu:
[22.05.2015] 16:08
florentyna_
papprcicka - do sepak up'a chodzę od 4 miesięcy. jeśli chodzi o studia to chyba już trochę za późno na przygotowania, zważywszy że matura za pasem
[29.05.2015] 23:09
nika1199
Jeśli chodzi o język angielski, to żeby się rozgadac i nabrać pewności siebie to polecam Callan School. Tam, jak nigdzie, nauczyłam się swobodnie rozmawiać i myśleć po angielsku. NIE polecam szczeglnie Poligloty.
Jeśli chodzi o jęsyk włoski. !!!Bardzo byłam zadowolona z kursów w Instytucie języka i kultury włoskiej, na ul. Grodzkiej. Oprócz kursów odbywają się tam liczne imprezy kulturalne, projekcje filmów po włosku, itp.
NIE polecam Empik School. Przy zapisie obiecują wszystko. Zapisałam się na konkretną godzine-ustaliłam sobie grafik w pracy do godzin kursu. Mówili, że mają bibliotekę, więc sądziłam, że będzie można wypożyczyć włoskie książki, no i miały być też dodatkowe zajęcia z włoskiego.
Kilka dni przed rozpoczęciem kursu dostałam SMSa, z data pierwszych zajęć, które były w innych godzinach i w innych dniach.
W bibliotece były tylko pozycje z języka angielskiego na poziomie beginner lub profisiency. A zajęć sosatkowych oczywiście nie było.
Byłam bardzo rozczarowana na samym początku.
Na samych zajęciach okazało sie niestaty, że metodą pani lektorki jest brak metody!!! Panował chaos w materiale. Jechaliśmy na samych xerach mimo że podręcznik był. Niestety też musiałam sie upominać, żebyśmy sprawdzili zadanie domowe, które było 2 tygodnie wczesniej. Testy były na poziomie niższym niż obecnie byliśmy. A ponieważ grupa znała się z kursu wcześniejszego z lektorką, to zamiast lekcji było plotkowanie o aktorkach. Nie było ani jednego tematu zesłówkami typu jedzenie, czy moda. Na szczeście zapisałam się ledwo na jeden semestr. Ledwo, ponieważ Empik przedstawia oferte, że zapisują na rok. STRZEŻCIE SIĘ EMPIK SCHOOL!!!!
[03.06.2015] 15:40
kalisiakowa
nika1199 (15.05.2015.29 23:09):
Jeśli chodzi o język angielski, to żeby się rozgadac i nabrać pewności siebie to polecam Callan School. Tam, jak nigdzie, nauczyłam się swobodnie rozmawiać i myśleć po angielsku. NIE polecam szczeglnie Poligloty.
Jeśli chodzi o jęsyk włoski. !!!Bardzo byłam zadowolona z kursów w Instytucie języka i kultury włoskiej, na ul. Grodzkiej. Oprócz kursów odbywają się tam liczne imprezy kulturalne, projekcje filmów po włosku, itp.
NIE polecam Empik School. Przy zapisie obiecują wszystko. Zapisałam się na konkretną godzine-ustaliłam sobie grafik w pracy do godzin kursu. Mówili, że mają bibliotekę, więc sądziłam, że będzie można wypożyczyć włoskie książki, no i miały być też dodatkowe zajęcia z włoskiego.
Kilka dni przed rozpoczęciem kursu dostałam SMSa, z data pierwszych zajęć, które były w innych godzinach i w innych dniach.
W bibliotece były tylko pozycje z języka angielskiego na poziomie beginner lub profisiency. A zajęć sosatkowych oczywiście nie było.
Byłam bardzo rozczarowana na samym początku.
Na samych zajęciach okazało sie niestaty, że metodą pani lektorki jest brak metody!!! Panował chaos w materiale. Jechaliśmy na samych xerach mimo że podręcznik był. Niestety też musiałam sie upominać, żebyśmy sprawdzili zadanie domowe, które było 2 tygodnie wczesniej. Testy były na poziomie niższym niż obecnie byliśmy. A ponieważ grupa znała się z kursu wcześniejszego z lektorką, to zamiast lekcji było plotkowanie o aktorkach. Nie było ani jednego tematu zesłówkami typu jedzenie, czy moda. Na szczeście zapisałam się ledwo na jeden semestr. Ledwo, ponieważ Empik przedstawia oferte, że zapisują na rok. STRZEŻCIE SIĘ EMPIK SCHOOL!!!!

A co ze Speak Up'em?
[05.06.2015] 15:18
mkalaf
Chodziłem kiedyś do speak upa i było ok, lektorzy tłumaczyli do skutku, widać było że są doświadczeni bo potrafili zmotywować do nauki, zajęcia można było do siebie dopasować, część zrobić przez internet
[23.06.2015] 20:12
cecccyliowa
Ja zgadzam sie całkowicie jesli chodzi wlasnie o szkołę Prolog. I warto na pewno zapisać sie teraz do szkoly na kursy języka biznesowego.
[03.04.2020] 10:05
[24.07.2015] 19:19
marcellinka2
Ja Was jeszcze zapytam, ile kosztuje taka szkoła Syllabus i te wszystkie kursy?
Czy to jest jakiś podział na grupy na to jak sie zna angielski itp... cena nie jest od tego też uzależniona ?
[27.07.2015] 11:31
olakuniecka
Zdecydowanie Lincoln. Szczegolnie jesli sie szuka angielskiego biznesowego, oni maja naprawde swietne kursy z biz
[01.11.2015] 14:19
Radek Markiewicz
W Krakowie za dobrą szkołę językową uważam,www.makilen.pl , całkiem ciekawe podejście do zajęć, dużo wartościowych treści oraz wszelkie rodzaje trudności, sam ukończyłem kurs B2, którego nie udało mi się zrobić na studiach i jestem bardzo zadowolony z efektów. Z pewnością mam zamiar tam jeszcze wrócić.
[19.11.2015] 10:18
Polan Radosz
A ja mam odwrotną sytuację. Przyjechałem z zagranicy i chciałbym naumieć się odrobinę więcej języka polskiego i w tę stronę szukam szol językowych, w Krakowie gdzie ja żyje jest kilka szol, ktroe mnie zaintressowały np. -www.makilen.pl wzialem lekcje grupowe i za kilka dni zaczynmu.
[19.11.2015] 10:41
Polan Radosz
Generalnie to bardzo ciężko jest o jakikolwiek język poza angielskim. Ja całkiem niedawno probowałam poduczyć sie jezyka polskiego, jako, że jestem na wymianie i udało mi się znaleźć jedną szkołę językową -www.makilen.pl , tobie w takim razie życze powodzenia i trzymam kciuki, żeby coś ciekawego się znalazło
[18.12.2015] 19:27
danulllka
A jesli miałaby to być dobra szkoła językowa , to która w Krakowie mozecie polecić ?
Jest taka naj ?
[21.12.2015] 15:14
beza
uczylam sie angielskiego i francuskiego w szkole jezykowej Lincoln w Krakowie (na Karmelickiej). Bardzo dobra szkoła z super przygotowanymi zajeciami dostosowanymi do kazdego poziomu. Bardzo duzo sie nauczylam i mysle, ze chetnie jeszcze skorzystam jak bede chciala nauczyc sie kolejnego jezyka
[27.01.2016] 04:36
aderrka
@Radek, zgadzam się z Tobą -www.makilen.pl - to dobra szkoła językowa, szczególnie dla osób przyjeżdżających do Polski i chcących nauczyć się naszego języka. Korzystam od kilku miesiaecy i widze u siebie efekty tej pracy. Najbardziej podobaja mi sie zajęcia praktyczne i na nie chodze zawsze.
[03.02.2016] 13:43
TR33
ja robie tak: wpisuje niemiecki + krakow w wyszukiwarkę i wertuje strony.. wyszukiwarka może być typuwww.pkt.pl , bo tam mam od razu krotki opis i opinie co może ułatwić wybór, potem przeglądam poszczególne strony i eliminuje te co mi najmniej odpowiadają. O faworytach szukam jeszcze uwag na forach żeby sprawdzic czy na pewno nie ma Ne
[25.02.2016] 18:01
przemoooo
A po co wam szkoły językowe?! Nie lepiej uczyć się na własną rękę zaoszczędzacie czas pieniądze a dodatkowo rozwijacie się sami a nie idziecie na łatwiznę! Ja zacząłem uczyć się 2 jezyka (francuskiego) zacząłem od nauki najważniejszych słówek a uczę się na stroniewww.aztekium.pl poprzez taką aplikację która wyświetla 1 000 najważniejszych słówek w danym języku dla mnie bomba.
[08.03.2016] 16:02
Agagaga
Ja postanowiłam uczyć się Niemieckiego rok temu. Zapisałam się do Lincolna a dodatkowo jeszcze codziennie do tej pory czytam niemiecką prasę w internecie. Jeszcze rok i pewnie wyjeżdżam do Monachium
[21.03.2016] 07:15
TomcioPaluch12
Ja w LINCLONIE uczę się angielskiego i muszę przyznać, ze wszystko jest na dobrej drodze
[03.04.2016] 22:28
Droeerd
W ogóle uważam, że szkoły językowe czy też kursy to bardzo fajna sprawa i warto z nich korzystać. Ostatnio nawet zauwazyłem, że są ciekawe miejsca gdzie można uczyć się nie tylko języków obcych, ale obcokrajowcy mogą uczyć się naszego polskiego języka co jest jeszcze fajniejsze. Taką ofertę proponuje np.www.makilen.pl
[11.04.2016] 10:29
Ewelina Czyż
Lincoln i tlyko lincoln. Dobre ceny, można trafić na świetne promocje. Do tego lokalizacja w samym centru miasta. Profesjonalizm i zaangażowanie prowadzących - dla mnie mega.
[18.05.2016] 08:38
Jowitka23
NO tutaj nie ma się co czarować, Lincoln jest w Krakowie bezkonkurencyjny - każdy zna tę szkołę i każdy słyszł, że są serio dobrzy. Sama tam chodziłam na angielski i jestem bardzo zadowolona.
[18.05.2016] 09:51
paullla33
Ja się szybko nauczyłam angielskiego w speak upie, chodziłam do małej 5 osobowej grupy i zrobiłam 1 semestr w 3 miesiące
[21.05.2016] 18:40
TomekUczeń1
LINCOLN, to zdecydowanie najlepsza szkoła językowa w Krakowie. Byłem też w kilku innych, ale niestety nie spełniały moich wymagań. Tutaj jest wszystko jak nalezy i już 2 semestr się u nich uczę.
[30.05.2016] 11:08
TomekSroka
Nie bedzie wcale oryginalny - LINCOLN i tylko LINCOLN. Bardzo, bardzo dobra szkoła jezykowa. Świetna kadra ucząca. No dla mnie rewelacja..
[02.06.2016] 11:46
iskta33
Ja mam nieco odmienne zdanie bo mnie szybko poszła nauka angielskiego w speak upie. Teraz chodzę na dodatkowe zajęcia Traveling bo wyjeżdżam do Londynu na wakacje.
[07.06.2016] 22:47
Lejdusia
No LINCOLN, zdecydoawni. tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. TO bardzo dobra szkoła, ktora stawia na bardzo wysoki poziom. Ja polecam.
[14.06.2016] 21:13
TomczykSroczka
Nie będę oryginalny - LINCILN jest najlepszy i uważam, ze to nie podlega żadnej dyskusji Polecam z czystym sumieniem
[22.06.2016] 08:53
karobba
widziaam w speak upie promocje dla studentów teraz, chyba polowe taniej jest teraz, mam w planach wlasnie na wakacje gdzies pojsc na angielski bo i tak zostaje w mieście.
[27.06.2016] 04:13
Derrdo
@aldona jesli chcesz poduczyć się języka polskiego to takie szkoły językowe w Krakowie też funkcjonują. Mój znajomy, który pochodzi z Ukrainy z tego co pamiętam uczęszczał do szkoły językowej dla obcokrajowcówwww.makilen.pl i bardzo sobie chwalił ich zajęcia. Ja też zauwazyłam u niego mocną poprawę jeżeli chodzi o umiejętność mowienia.
[27.06.2016] 10:58
DominikGraf
Ja też jestem za lincolnem. Chodze do nich już 2 rok i jestem mega zadowolony. wysoki poziom trzymają i nie biorą wcale jakoś więcej niż inne szkoły jezykowe
[29.06.2016] 16:39
riki312
Jeśli szukacie dobrego kursu językowego to polecam ten http://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa- era

1 «   3 4 5 6 7   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat