o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Śmieszne, dziwne, wstydliwe, nagie, straszn - sytuacje te które nie zapomnicie!

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[28.09.2018] 18:21
A ogólnie
Jakaś tępa (lub tępy) jesteś...
W tym wieku takie byki sadzić?
[28.09.2018] 21:07
Golec 03
Dla mnie najbardziej wstydliwa sytuacja była w tym roku. Starsi byli w pracy. Mieli wrócić około 14 na działkę. Spaliśmy tam. Upał 33 stopnie. Ja sam i zabawiłem się w nudyste. Leżak przed dom i leżę sobie w cieniu. Poprzedniej nocy długo siedziałem w necie i mi się zdrzemneło. Obudziłem się stoi nade mną ciotka i mówi ze mi się jajka zagotują w tym słońcu. Przez ten czas co spałem przesunęło się słońce. Żeby to jeszcze była sama. Była z córkami. 20 i 22 lata. Pierwsze co mi przyszło do głowy to powiedziałem żeby nie mówili rodzicom. A ciotka na to. Dobra ale pod warunkiem że jeszcze poleżysz tak z pół godziny. Już miałem się zgodzić. Nie raz już mnie gołego widzieli ale nie w tym wieku. Ale ciotka mówi żartowałam, idź się ubierz. A kuzynki lały ze śmiechu. Nie powiedziały ale robiły sobie ze mnie żarty.
[29.09.2018] 17:14
Rikszaż
Pech człowieku. Ile masz lat?
[30.09.2018] 08:24
Golec 03
Rikszaż (18.09.2018.29 17:14):
[30.09.2018] 08:24
Golec 03
Rikszaż (18.09.2018.29 17:14):

15.
[18.02.2019] 13:43
[30.09.2018] 18:13
Ja też
Dwa miesiące temu byłam z chłopakiem w Łagiewnikach. Taki las podmiejski. Upał to miałam na sobie lekką sukienkę i sandałki. Bieliznę teże, żeby ktoś nie myślał
Po tym spacerze miałam jechać do kuzynki. Zajechałam Stopy czarne od kurzu. Pytam się czy mogę umyć nogi. Dostałam ręcznik. Wchodzę do kabiny ubrana. Miałam zamiar umyć słuchawką od prysznica. Uruchomiłam deszczownice. Wszystko mokre. Ściągłam ciuchy. Była sama w domu. Sukienka i bielizna na balkonie schnie intensywnie a ja suszę włosy nago. Wchodzi jej mąż z synkiem. Zanim zdążyłam zareagować mały uczepił się mnie. Oprócz mnie wszyscy byli w dobrych humorach
[01.10.2018] 21:35
&glus
Latałaś goła przy kuzynce?
[02.11.2018] 17:16
Ja też
&glus (18.10.2018.01 21:35):

To bliska kuzynka i nie pierwszy raz widziała mnie nago. Nie wiedzę w tym nic dziwnego. Iranie było mokre i się suszyło. Tylko później wyszło jak wyszło
[02.11.2018] 21:35
gość po 40.tce
W młodości, gdy wyjechali na weekend a ja zostałem z dwiema siostrami i kuzynką w domu sami urządziliśmy babski wieczór. Przebrałem się wtedy za dziewczynę, korzystając z pożyczonych ciuszków od sióstr. Było zabawnie.
[03.11.2018] 11:25
Waluś11
Ja też (18.11.2018.02 17:16):
&glus (18.10.2018.01 21:35):

To bliska kuzynka i nie pierwszy raz widziała mnie nago. Nie wiedzę w tym nic dziwnego. Iranie było mokre i się suszyło. Tylko później wyszło jak wyszło

Bliska? Podaj stopień pokrewieństwa. Bo u was, jak widać, tylko kuzyni i kuzynki.
[03.11.2018] 16:06
John2
Ja miałem kilka takich sytuacji.
Generalnie trochę wstydzę się nagości, nawet w takich zwyczajnych sytuacjach, jak szatnia na basenie. Nago po basenie biorę prysznic praktycznie tylko jeżeli natryski są oddzielone. A że na basenie gdzie najczęściej pływam tak nie jest i w dodatku jest on dość uczęszczany, to zdarza się to dość rzadko. Jakiś czas temu byłem jednak na małym basenie, gdzie ludzi było niewiele, a natryski były oddzielone i zamykane. Po wzięciu prysznica nie chciało mi się ubierać znowu kąpielówek, więc się przełamałem i poszedłem nago do szafek. Poza mną były w szatni jeszcze tylko dwóch mężczyzn.
Inne nagie sytuację związane z prysznicami miałem na letnich obozach. Kilka razy jeździłem na takie pod namiotami, i tam były tylko takie bardzo stare łazienki. Były trzy natryski oddzielone ściankami ze starymi drewnianymi drzwiami, które się nie zamykały. Dało się je tylko przymknąć i to tak na 3/4, że stojąc pod odpowiednim kątem było wszystko widać. Że było nas dużo i zazwyczaj były kolejki do kąpieli, to praktycznie zawsze ktoś stał w miejscu z którego było widać osobę pod pierwszym natryskiem. Że praktycznie nikt się tym nie przejmował, to i ja się nie przejmowałem i nie czułem jakiejś specjalnej krępacji biorąc prysznic. Samemu też zdarzyło mi się zobaczyć przez te niedomknięte dzwi nago kilku kolegów, nawet pomimo tego, że jakoś specjalnie się tam nie wgapiałem.
Miałem też jedną nagą sytuację na wyjeździe ze znajomymi. Nocowałem w pokoju z kilkoma kolegami. Tamtego dnia wróciłem wieczorem i myślałem, że jestem w pokoju sam nie licząc jednego kolegi, który spał. Postanowiłem się więc nie krępować i przebrać przed snem normalnie w pokoju, a nie iść np: do łazienki. Także rozebrałem się do naga, szukałem jeszcze piżamy i dopiero się ubrałem. Później zorientowałem się, że w pokoju była też dziewczyna kolegi, która w przeciwieństwie do niego nie spała i wszystko widziała leżąc na jego łóżku.
[20.01.2019] 11:26
Magda B
Zawsze strasznie chciałam brać udział w zabawach, które organizował mój starszy brat. Gdy on miał 16 lat, a ja 14, wybierał się z kolegami pod namiot nad jezioro. Nie chciał mnie zabrać, twierdząc, że to męski wyjazd, nikt się nie będzie mną przejmować, a jestem chyba za młoda, żeby oglądać gołych sikających, albo zmieniających slipki chłopaków. Starał się mnie odwieść od pomysłu jechania z nimi mówiąc, że będę musiała przejść rytuał pasowania na uczestniczkę obozu, a to będzie polegać na tym, że dostanę od każdego klapsa na goła pupę, ale może też komuś przyjść do głowy, by przyrżnąć mi pasem. Hardo odpowiedziałam, że jakoś to przeżyję. Marudziłam mu niemal codziennie. W końcu powiedział, że przyprowadzi do domu tych trzech chłopaków, z którymi wybiera się pod namiot i zrobią mi tutaj pasowanie, dostanę tylko klapsy, ale będę się musiała rozebrać zupełnie do golasa. Nie bardzo mi się to podobało, ale po dwóch dniach powiedziałam bratu, że zgadzam się na pasowanie. Chłopcy przyszli. Wstydziłam się, jak diabli, ale się rozebrałam. Kazali mi położyć ręce na głowę i oglądali mnie przez pół godziny ze wszystkich stron. W końcu każdy dał mi dość mocnego klapsa i pozwolili mi się ubrać.
No i po tym wszystkim mama nie pozwoliła mi z nimi jechać pod namiot.
[30.01.2019] 10:17
Kaktus 93
Magda B (19.01.2019.20 11:26):
Zawsze strasznie chciałam brać udział w zabawach, które organizował mój starszy brat. Gdy on miał 16 lat, a ja 14, wybierał się z kolegami pod namiot nad jezioro. Nie chciał mnie zabrać, twierdząc, że to męski wyjazd, nikt się nie będzie mną przejmować, a jestem chyba za młoda, żeby oglądać gołych sikających, albo zmieniających slipki chłopaków. Starał się mnie odwieść od pomysłu jechania z nimi mówiąc, że będę musiała przejść rytuał pasowania na uczestniczkę obozu, a to będzie polegać na tym, że dostanę od każdego klapsa na goła pupę, ale może też komuś przyjść do głowy, by przyrżnąć mi pasem. Hardo odpowiedziałam, że jakoś to przeżyję. Marudziłam mu niemal codziennie. W końcu powiedział, że przyprowadzi do domu tych trzech chłopaków, z którymi wybiera się pod namiot i zrobią mi tutaj pasowanie, dostanę tylko klapsy, ale będę się musiała rozebrać zupełnie do golasa. Nie bardzo mi się to podobało, ale po dwóch dniach powiedziałam bratu, że zgadzam się na pasowanie. Chłopcy przyszli. Wstydziłam się, jak diabli, ale się rozebrałam. Kazali mi położyć ręce na głowę i oglądali mnie przez pół godziny ze wszystkich stron. W końcu każdy dał mi dość mocnego klapsa i pozwolili mi się ubrać.
No i po tym wszystkim mama nie pozwoliła mi z nimi jechać pod namiot.

Całkiem się rozebrałaś czy tylko tyłek?
[30.01.2019] 10:19
Kaktus 93
Najbardziej wstydliwa i żenująca sytuacja to jak miałem 14 albo 15 lat. Byłem chory. Nie poszedłem do szkoły. Byłem sam w domu. Wiedziałem że ma przyjść babka ale myślałem ze później. Poszedłem pod prysznic i zacząłem zabawiać się swoim małym. I to jeszcze w takiej pozycji. Położyłem się na podłodze kabiny i nogi w górze na ściankach kabiny. I w takiej pozycji zastała mnie babcia.

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat