o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Polki puszczają się na wakacjach

1 2 3   » 39 Strony tematu:
[14.08.2008] 14:58
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Autobusy ruszające w świat spod dworców, zakładów pracy i biur turystycznych pełne są roześmianych kobiet, które zostawiają za sobą nudne biurowe życie, segregatory, umowy, wydruki, kubki po kawie i ruszają w wielki świat, gdzie czeka na nie przygoda.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=11439 --
Redakcja o2.pl
[15.08.2008] 02:36
lucyBRATEK
a panowie są jak zwykle bez winy . Rachunek jest prosty : chętna babeczka ma swojego amatora równie chętnego , więc spokojnie ten artykuł mógłby nazywać się \" POLACY PUSZCZAJĄ SIĘ NA WAKACJACH\"
[16.08.2008] 18:46
Black_Diamond
a faceci "puszczają" sie cały rok a po za tym przecież ta kobieta z kimś "puścić" sie musi prawda !? wina po oby stronach leży.... "Najpiękniejszym co możemy odkryć jest tajemniczość."
"Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią"
[17.08.2008] 01:37
Rabatki_i_inne_kwiatki
no większej hipokryzji nie widziałam ha a ha ha ah
Faceci obuzają się że kobiety jadą za granicę i sypiają z kolorowymi facetami... a ja się pytam co w Tajlandii się dzieje? Męzczyźni jada wyrwac laskę na jeden nr- tylko że one w przeciwieństwie do latynosa z Polka ma nadzieję na slub z białym amantem z zachodu!
Kobiety robią wszystko jawnie i bez zawoalowanego savoir-vivru, to faceci mamią za granicą i UDAJĄ więc bądźmy szczerzy- jeśli ktos ma byc oburzony czyimś zachowaniem to Polki w stosunku do swoich rodaków! To samo dzieje się w Anglii u siebie bułkę przez bibułkę, a w Polsce nago biegają po starówce żygając jak kot i łapiąc naiwne nastolatki na swój "książęcy" akcent!
Od zawsze tak było że męzczyźni zazdroszczą kobiet samodzielności, nie moga się pogodzić że wyzwoliły się spod płaszczyka "chrześcijańskich cnót" które miały ją ubezwłasnowolnić- sorry mam XXIw. to nie kur..wo tylko równouprawnienie!!!

Wyprzedzając pytania: jestem w stałym związku z męzczyzną z którym spędzam każdy urlop
Mój komentarz wynika z wolności słowa i tolerancji ... oraz uśmiechu politowania który maluje mi się na twarzy czytając/ słuchając wypowiedzi sfrustrowanych impotentów- zazdrośników
[17.08.2008] 22:12
mam to wszystko w dupie
jejku jejku....a co to, puscic sie nie mozna? no sorry ale babeczki wyjezdzaja sobie przynajmiej gdzies za granice...a moj sąsiad rwie laski, ktorym prokurator trzyma reke na tylku na baletach centralnie na moich oczach!!!!!!!!!! zona nic nie wie bo przeciez ''misiu jest na rybach'''..a ja nic nie powiem bo sie naraze...a zresztą nie moja broszka.......WIEC LEPIEJ BY WYJECHAL DO TUNEZJI NP:

A WOGOLE taki egzotyczny sex moze byc ciekawy, tylko w granicach rozsadku no i z prezerwatywą ............
[26.04.2019] 00:06
[18.08.2008] 00:08
sasanna
A Polacy puszczaja sie bardziej, i nie tylko na wakacjach!!
Poprosze o tym nastepny artykul.
[18.08.2008] 00:10
Radona
No właśnie, dawno nie było o kurestwie męskim, tylko jedziecie po dziewczynach szowiniści zapyziali.
[18.08.2008] 00:12
thomas32
"poznać nowych, interesujących mężczyzn, którzy w przeciwieństwie do ich kolegów z biura czy redakcji mają białe i proste zęby, a oddech ich pachnie egzotycznymi owocami"

- a myslalem ze to ja jestem na kwasie...(?)
[18.08.2008] 00:16
uuuuu
Polski to tylko kur...wy które myślą że są niewiadomo kim, a to tylko wycieraczki nasienia u kolorowych. Urzędniczki?? Znam urzędniczki i przeważnie są to prostaczki po maturze robiące w pośpie@@@akieś licencjaty (typu marketing) bo grozi im wyrzucenie z pracy, bo matura to dziś za mało na ich nieszczęście.
[18.08.2008] 00:17
pamelkaiw
ojojojoj ale tutaj dyskusje... a ja uważam zeby spotkac dobrego polaka w łóżku to trzeba miec dużo szczescia...
[18.08.2008] 00:18
antekstary
Nic dziwnego że Polki puszczają się z egzotycznymi facetami.
Po pierwsze oni są bardziej czuli, a po drugie ( to jest udowodnione naukowo ) mają większe WACKI
[18.08.2008] 00:19
wkur*iona Polka
Polak wkur.wiony (08.08.16 11:30):
Następna szmata co woli turków od Polaków. zabic takie kur.wy!

Zadaj sobie lepiej pytanie dlaczego wolą Turków, Arabów itp. od Was? hmm?
A może nikt Was \"nie woli\"? Nawet Niemka, Brytyjka, czy Francuzka...
[18.08.2008] 00:22
Gość98
artykuł nie jest żadnym nadzwyczajnym odkryciem bo o tym wszyscy wiedzą od dawna że tak jest, powstają nawet biura podróży dla kobiet które organizują wyjazdy w damskim towarzystwie w wiadomym celu (chociaż oficjalnie celem jest zwiedzanie) one twierdzą że to normalne ale za granicą z nich się śmieją. mieszkałem 3 lata w anglii i po tym co widziałem i tym co słyszałem to nic mnie już nie zaskoczy, Polka jedzie i robi za materac angolowi a potem wraca do domu i udaję kochającą żonkę i matkę i tylko odlicza dni do kolejnego wyjazdu \"zarobkowego\".
[18.08.2008] 00:25
wolność

O zgrozo patologia, faszyzm, rasizm itp. kultury
[18.08.2008] 00:27
dymacz nad dymacze
Wspaniały artykuł na o2. Zawsze czytając te artykuły zazdroszczę bohaterom występującym w tych opowiadaniach.
[18.08.2008] 00:31
gekonnnn
Śmiać mi się chce z tych polskich głupich bab. Ahhhh jakie one są zafascynowane Włochami, Hiszpanami, Turkami............ale jak przychodzi co do czego to taki jeden z drugim za włosy wytrze Polką podłogę, spuści wpierd...ol a taka kretynka ucieka potem z dziećmi do Polski. Taaaaaaaaaaak ci kolorowi to tacy są zarypiści że polskim facetom to do nich daaaaaaaaleko. Czy tu się podniecać. Jak taki arab widzi że głupia piz...da z Polski sama się pcha do łóżka to może się raz do roku umyć i udawać przystojniaka. śmiać mi się chce z tych ździr.
[18.08.2008] 00:38
barakus
Nie uogólniajmy sa polki @@@ki i sa tez normalne kobiety
[18.08.2008] 00:40
UK pl/
ja mieszkam w UK... POlki to masakra... to sa takie szmatyyy ze ja nigdy niechce miec polki inteligentnej ? pfff znajdzie sie taki portfel ze inteligencja zanika ...ps... z 3-4 historie uslyzsalem jak pracowalem **za barem ** o moijich polaczkach-kociaczkach ;p kazda sie szmacila jedna z menadzerem i dlatego sama jest menadzerem a druga z murzynami POLKI BYLY I BEDA >>. oprocz mojej mamy 99% od kiedy zyje xD
[18.08.2008] 00:44
ieurhgiehrg
W miarę jeszcze normalnym i zarazem ostatnim pokoleniem kobiet to pokolenie naszych rodziców. Natomiast nasze pokolenie to już zdziry. Brakuje określenia na kobiety którymi się stanie pokolenie dzisiejszej szkoły podstawowej. Rosną 100% mega kur....wy.
[18.08.2008] 00:44
wakacyjna_przygoda
Kto ma kompleksy ten ma.Prawda jest taka ze wiekszosc poludniowcow niczym sie nie wyroznia i absolutnie nie przypomina mitycznego Adonisa, co wiecej ich watpliwy wyglad + "goracy" temperament powoduja odruchy wymiotne i tylko panie mocno zdesperowane moga skusic sie na takie osobniki.Pewnie takimi sa wlasnie nasze bohaterki.
To tyle wsprawie gloryfikowania poludniowcow.
Co do wakacyjnych przygod...jak najbardziej jestem za ;d
[18.08.2008] 00:47
a co aco
kobieta potrzebuje sie zeszmacić a nie chce tego robić w towarzystwie ludzi co ją znają więc jedzie za granice i tam se daje. Nie tylko w tropikalnych krajach. Polskie cnotki widać w usa na imprezach, podchodzi murzyn mowi za 5 minut w kibelku i ta leci bez opamiętania.
Tak juz jest i sie tego nie zmieni, to ciekawość i oderwanie od rzeczywistości daje im tego poweru. Gorzej jak potem zaraża chorobami wenerycznymi męża czy chłopaka. Zagraniczni Lovelasi działają tak że kobieta myśli iż to jego wręcz 1 raz i sie zakochał, a jaka jest prawda? Tam lato trwa długo a wycieczek też jest pełno, średnio kilka kobiet w tygodniu taki przeleci i to przez 6-8 miesięcy. Powinien być zakaz przewożenia chorób przez granice.
[18.08.2008] 01:05
brx
BLEEEE rzygac mi sie chce od tych beznadziejnych artykulow. O2 ----> FAKT polskiego internetu!
kazdy rzygajacy niech cos napisze!
[18.08.2008] 01:10
wakacyjna_przygoda
E.... (08.08.18 00:47):
faceci sa poku.rwieni. leczcie się niedowartościowane cioty ! bo nawet wasze rodaczki sie wami brzydzą !
Miedzy facetami a kobietami jest taka roznica, ze wszyscy faceci sa podejrzani a wiekszosc winna, kobiety natomiast, mimo swojej emancypacji i rownoupranienia, bronia swojej watpliwej cnoty, za ktora sa w stanie pokrajac osobe, ktora nastaje na nia.
Szczegolnie to sie objawia u "cnotek" wypuszczonych na zachod, bez pasa cnoty w postaci rodziny czy znajomych, wowczas z osoby zahukanej przeistaczaja sie w drapiezne harnie, nie przepuszczajace zadnemu facetowi, ktory na nie zwroci uwage.
Nie twierdze jednak ze nie ma wartosciowych dziewczyn ale zdaje sie ze kobiety nie potrafia spojrzec prawdzie w oczy bo sie jej boja.
[18.08.2008] 01:11
Rtse
A ja się cieszę, że o2 wraca na dobrze mi znane wody . Już się zmartwiłem, bo 2 ostatnie artykuły nie były o dupczeniu. Pozdro
[18.08.2008] 01:26
Lady in black.
Według mnie to indywidualna sprawa każdej kobiety na ile pozwoli sobie na urlopie. Faceci, na tym przykładzie Polacy nie powinni nic do tego mieć, a jakiekolwiek obraźliwe komentarze wynikają z zazdrości i kompleksów.

Prawda jest taka że mentalność mężczyzn w krajach południa czy wschodu jest inna, oni każdym słowem i gestem wartościują kobietę, stawiając ją na pierwszym miejscu, czyli tam gdzie u Polaków znajduje się butelka wódki.

I nawet jeśli z góry wiadomo że jest to przygoda na jedną noc - to do cholery moja decyzja czy będę z nim uprawiała seks czy nie.
Mi osobiście sie to nigdy nie zdarzyło, i wątpie czy odważyłabym się oddać nieznajomemu mężczyźnie, natomiast wakacyjny flirt, namiętny taniec i piękny wschód na egzotycznej plaży przy jego boku to coś na co czekam cały rok, i właśnie dla tak pięknych chwil każdą żałosną męską wypowiedź tu mogę tylko wyśmiać.

Wracając na chwilkę do Waszych kompleksów, czy nie zastanawiało Was choćby przez chwilkę dlaczego do Polski jakos nie zlatują tłumy gorących Hiszpanek, ognistych Włoszek itd, czyżbyście nie tolerowali opinii jaką sami sobie tworzycie? Latynosi kochają w kobietach piękno, namiętność i potrafią to wszystko wydobyć jednym spojrzeniem, Polacy nie mają tego nawet odrobinki, liczy sie browar i bajerowanie dziewczyn za plecami wyzywając je od dziwek.
[18.08.2008] 01:43
hapor
Jedna z niedopieszczonyvh napisała: "Prawda jest taka że mentalność mężczyzn w krajach południa czy wschodu jest inna, oni każdym słowem i gestem wartościują kobietę, stawiając ją na pierwszym miejscu, czyli tam gdzie u Polaków znajduje się butelka wódki".

Żaaaaaaaaaaaałosne!!!
I tu wychodzi zaściankowość polskich panienek ze wsi które cały rok pracują aby uzbierać te 2 tyś. na tydzień w hotelu nad Morzem Śródziemnym.

A nie przyszło ci do głowy głupia ci....po że kolorowi "każdym słowem i gestem wartościują kobietę, stawiając ją na pierwszym miejscu" tylko po to aby cię wydymać?? Gdybyś z nim pomieszkała z rok i zaczął by cię tłuc po mordzie i puszczać się z innymi Polkami które przyjeżdżają to byś nie @@@i....ła takich głupot.
[18.08.2008] 01:52
pitepes
No niestety kolega powyżej ma rację.

Rasa negroidalna (czyli bambusy, asfalty, czarnuchy) jest przystosowana do ciężkiej pracy i wytrzymalsza niż rasa biała - są dobrymi sportowcami itd. Ale bądź co bądź, patrząc na głodującą Afrykę, widać iż nie potrafią samodzielnie wykształcić jakichkolwiek poprawnie działających jednostek społecznych.
To są zacofane bambusy - ile się słyszy o gwałtach na czarnym kontynencie? I niby skąd się to wywodzi? Rasy inne niż biała to zwierzęta. W średniowieczu do takich najnormalniej w świecie strzelano!

Kobiety liczące iż na zachodzie (np. Francja, UK, dalej USA) poznają romantycznego czarnoskórego (musi być podobny do jakiegoś wokalisty z teledysku) i będzie je kochał platonicznie, bla bla bla. Bzdura i@@@.

"@@@ać baby, kochać Polskę!"

P.
[18.08.2008] 01:58
tojatoja3
Dobrze robią.Tak samo jak ci ch..je (tak panowie mądralscy-to słowo pisze się ortograficznie przez ch!), którzy nie darują każdej tirówce przy drodze.Dobrze robia..dzieci, którze ci frajerzy w kraju będą całe życie utrzymywać!
[18.08.2008] 02:10
Lady in black.
To powiem Ci hapor skarbie że masz ogromnego pecha, bo trafiłeś pod zły adres. Po pierwsze przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze raz i pomyśl [mimo że póki co kiepsko Ci to idzie] na jakim jest ona poziomie i jak się zwracasz do kobiety.
Nie masz bladego pojęcia o tym jak to jest mieszkać z mężczyzną takiej narodowości, NIC o tym nie wiesz, z frustracji Twojej wypowiedzi można wyciągnąć też wiele innych wniosków których rozpisywanie sobie daruję żeby Cię nie pogrążać.

"I tu wychodzi zaściankowość polskich panienek ze wsi które cały rok pracują aby uzbierać te 2 tyś. na tydzień w hotelu nad Morzem Śródziemnym."

Szczerze mówiąc to nie chce mi się zużywać klawiatury na komentowanie takich mądrości, bo jest warta dla mnie więcej niż dyskusja z Tobą, ale dziękuję za poprawienie humoru przed snem :]

Niesamowicie rozbawiły mnie dwa ostatnie akapity, zaściankowość którą zarzucasz swoim przyjaciółkom ze wsi to bardzo błyskotliwa zaleta w porównaniu do tego co Ty się zaprezentowałeś w ostatnim fragmencie. Musisz mi wybaczyć, że nie zniże sie do używania słownictwa na Twoim poziomie, bo nawet nie mam zamiaru na siłe przypominać sobie tak prostackich zwrotów.
A teraz bądź tak miły i po prostu s@@@aj. Dobranoc.
[18.08.2008] 02:19
totutotam
bylem to tu to tam i jednego jestem pewien. Najwieksze k...y to Polki co szukaja przygod z byle kim i byle gdzie, ale z drugiej strony co maja zrobic ze soba jak u siebie w kraju nikt na nie niezwraca uwagi.
Na wakacjach robia sie na wielkie damy a pod paznokciami jeszcze brod maja, a co nizej to nawet nie wspomne
[18.08.2008] 02:27
I_t_a_l_i_a

Zazdrosc cie zzera bo sam jestes beznadziejny !!!!!!!!!!!!!Licz sie ze slowami !!!Szanuj kobiety !!!

1 2 3   » 39 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat