o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Sens życia?? Zna go ktoś???

1 2 3
[26.05.2011] 10:40
pawelo_en
jedno jest pewne ! warto być GLOBUS LEWITUJĄCY W OGROMNEJ PIĘKNIE PODŚWIETLONEJ CZARNEJ RAMCE
http://gadzeteo.pl/pl/p/Globus-latajacy-w-po wietrzu-Duzy/87
[24.01.2012] 16:54
topikor
Witam. Ja chciałem polecić strone thelinked.pl która może zaciekawi kogoś. Czym jest TheLinked? Czym są Połączeni? Początkowo tą nazwą określaliśmy rzekomą grupę ludzi zrzeszonych wokół jakiegoś celu, którego sami do końca nie byliśmy pewni. "Rozwój duchowy, poszerzanie świadomości" i inne dziwaczne określenia? Tak, wydaje się że pasują idealnie do tego czego wtedy oczekiwaliśmy od samych siebie. Czemu "wtedy", "kiedyś"? Wiele się zmieniło, wszystko jest w ruchu. Nikt z nas nie wie kim będzie jutro a jutro to tak naprawdę dziś, które nigdy nie jest statyczne, które nigdy nie trwa biernie w jednym układzie. Czym zatem Połączeni są dziś? Dla nas samych to idea, styl życia i sposób podejścia do życia i samej istoty tego życia - obserwatora, człowieka i jego świadomości oraz doświadczeń, które są jej udziałem. Trzymamy się razem pokazując że tak naprawdę nikt z nas nie jest sam. Wszyscy jesteśmy połączeni, każde z nas jest dokładnie tym samym. To właśnie nazywamy Prawdziwą Naturą i to jej odkrycie, jej uświadomienie jest esencją tego portalu. Stworzyliśmy to miejsce aby podzielić się własnymi doświadczeniami i jednocześnie poznać doświadczenia innych. Dzięki pracy nad sobą każdy człowiek może dotrzeć do swojej Prawdziwej Natury, poczuć kim jest tak naprawdę i jakie jest jego miejsce we wszechświecie. I nie myśl że znamy odpowiedź na to pytanie - nie. Tej odpowiedzi nie zna nikt. Tej odpowiedzi nie da się nawet sformułować. To kim lub czym jesteśmy, czym jest nasza świadomość i rdzeń naszej istoty - tego da się jedynie doświadczyć. Dlaczego jesteśmy świadomi? Co stanie się z nami po śmierci? Czy czas naprawdę płynie i czy możliwe jest to że sami jesteśmy stwórcami naszego własnego więzienia? Nie gwarantujemy odpowiedzi na te i inne pytania ale jest coś co zagwarantować możemy - ze wszystkich sił będziemy starać się poczuć te odpowiedzi i wejść w samą ich esencję. Jeśli chcesz wziąć udział w tej wspaniałej przygodzie i razem z nami błądzić po szlakach świadomości i praktyki, razem z nami odkrywać to kim naprawdę jesteśmy - poprzez rozmowy, ćwiczenia, medytację i zwykłą rozrywkę - poprzez normalne życie - nie odchodź. Rozgość się wśród Połączonych i razem z nami odkrywaj swoją Prawdziwą Naturę, Tu i Teraz, w tej nieskończonej chwili... http://thelinked.pl/
[03.12.2012] 15:19
Atalia
Jeśli wszystko w życiu sprowadza się do materializmu, do konsumpcyjnego życia. Do zaspakajania tylko mojego Ja to łatwo się zatracić i zapomnieć że istnieje jeszcze coś więcej. Życie nie tylko sprowadza się do ciągłego brania. Musimy nauczyć się też dawać. polecamwww.zdrowieducha.pl i artykuł: http://zdrowieducha.pl/index.php?option=com_ content&amp ;view=article&id=116:sens-ycia-&catid=38:artykuy &Itemid=92
[14.12.2012] 18:55
Maja-B
dla mnie sensem życia jest moja wnuczka. Bardzo chorowała zaraz po urodzeniu. Spędziłam z nią w szpitalu dwa tygodnie. Teraz jest zdrowa i cudownie się rozwija. Łączy nas szczególna więź. Chciałabym aby wyrosła na mądrą kobietę. Niestety aby zapewnić jej jak najlepszy start potrzebne są pieniądze!!!Zaczynając od rehabilitacji którą musiała przejść, poprzez przedszkole, naukę języków, śpiewu.....bez pieniędzy jest to bardzo trudne. Dlatego zapraszam na mojego bloga. http://praca-zarobki-internet.blogspot.com/
[21.02.2013] 13:50
TymeK
Nie wiem, czy Stachura to jest dobry przykład, przecież on się zabił - chyba jednak nie odnalazł sensu życia... Zwariowałaś?! Zachowaj trochę szaleństwa na menopauzę!
[14.10.2019] 00:59
[22.08.2013] 16:02
agakcam
Też sie zastanawiam , może poprostu my tego niewidzimy , ktos nami kieruje nadaje bieg naszemu życiu , jesteśmy tylko zabawkami . Dla jednego to będzie kęs czekolady dla innego przetrwanie co osoba to inny obraz , ktos musi nas budować kreować w coś tam uwierzyć trzeba , nawet w to uwierzyć że jesteśmy tu po to by innym było lepiej Twe oczy jak piękne świece,a w sercu źródło promienia.Więc ja chciałabym twoje serce ocalić od zapomnienia.K.I.Gałczyński
[28.08.2013] 11:15
lenka73
Każdy uważa inaczej.. że sens życia i szczeście jest zależne od kasy, popluarności, piękna.. Więc starają się o to wszystko. Ja uwazam że warto po prostu zajrzeć do Biblii Jezus Chrystus podał "klucz do szczęścia" - ewangelia wg Mateusza 5 rozdzial 3 werset: "szcześliwi którzy są świadomi swojej potrzeby duchowej". No więc rzeczywiscie szczesliwymi mozemy byc jedynie kiedy bedziemy zaspokajac naszą najwieksza naturalną potrzebę - poznawanie Boga i jego planów a można to robić przez Biblie. Bedac swiadomi takiej wiedzy, prosciej nam ustalić co tak naprawde sie w życiu liczy. A jak jeszcze pozwalamy żeby wpływała na na nasze zyciowe decyzje i zachowanie to pytanie o sens zycia juz nie będzie zagadką
[18.01.2019] 14:06
dorka30
ja poznałam sens życia po przeczytaniu myśli Aplana na jego blogu teksty-aplana - wcześniej uważałam się za nieudacznika, bez celu w życiu, któremu zawsze kłody pod nogi ;/ ale Aplan nauczył mnie myśleć pozytywnie i przede wszystkim kluczowa rzecz - samoakceptacja! w końcu zaakceptowałam siebie i swoje wady i zaczęłam rozwój osobisty
[12.03.2019] 14:42
malwinakot
dorka30 (19.01.2019.18 14:06):
ja poznałam sens życia po przeczytaniu myśli Aplana na jego blogu teksty-aplana - wcześniej uważałam się za nieudacznika, bez celu w życiu, któremu zawsze kłody pod nogi ;/ ale Aplan nauczył mnie myśleć pozytywnie i przede wszystkim kluczowa rzecz - samoakceptacja! w końcu zaakceptowałam siebie i swoje wady i zaczęłam rozwój osobisty

również czytam tego bloga i bardzo utożsamiam się z Aplanem i jego przemyśleniami
[20.04.2019] 18:09
mirinda11
Ja w końcu znalazłam i zmieniłam swoje nastawienie do życia. Wszystko dzięki Aplanowi i jego przemyśleniom na temat zycia na blogu teksty-aplana.pl
[10.10.2019] 14:25
setpillranthou88
Skończ z niewolniczą pracą o 6:00 rano i za najniższą krajową, zacznij zarabiać konkretne pineiądze wygodnie z domu
liczba miejsc ograniczona na ten miesiąc - zapisz się tutaj: http://vorian.org

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat