o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Modele telefonów: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Która siec gsm?

1 2
[22.03.2009] 16:47
John42
Jeśli chcesz droższy telefon to Play, jeśli ma być bez simlocka to Era. ---------------------------------
Znajdź drugą połowę http://www.iduo.pl
[30.03.2009] 16:21
castells
Proponuję skorzystać z Nowego Orange Go w Orange. Nawet jeśli Ci nie podejdzie to nic na tym nie 'tracisz' poza doładowaniem. Sam starter dostaniesz za darmo zamawiając go przez strone internetową, wybierasz jedynie numer z dostępnej puli, a po tym jak przyjdzie do ciebei poczta do domu musisz go aktywowac. Przypasuje to zostaniesz, jak nie to skorzystasz z innej sieci
[31.03.2009] 08:47
NielbaFAN
Ja proponuję wziąć telefon w PLUS-ie w opcji MIXPLUS! Jestem tam już kilka lat i do dziś się na nich nie zawiodłem!

Polecam
[31.03.2009] 08:49
NielbaFAN
>>>>> TANIE DOŁADOWANIA On-LINE w 5 MINUT
[31.03.2009] 08:50
NielbaFAN
TANIE DOŁADOWANIA On-LINE w 5 MINUT !!!

Masz pusto na koncie ???
Potrzebujesz DOŁADOWANIA do swojego telefonu ???
Chcesz, żeby było ono TANIE i SZYBKO zrealizowane ???

Nic prostszego! Wystarczy, że napiszesz do mnie:
gg: 6478763

Oferuję Ci m.in.:
Simplus30 za 26,50zł,
ORANGE25 za 22zł,
TAK TAK25 za 22zł,
HEYAH20 za 18zł.

Więcej na stronie:
...:::www.taniedoladowania.com.pl :::...

Przy jednorazowym zakupie powyżej 5 sztuk RABAT !!!

Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem
NielbaFAN
[19.10.2019] 04:38
[31.03.2009] 19:36
kukunamuniu33
Jeśli mixy są dobre, to może mix w Heyah? To nowość, więc mają korzystną ofertę, co by zwabić użytkownika. Poza tym zmiana telefonu jest co rok, a nie co dwa lata!
[09.04.2009] 17:00
Ania56654
Wyrazcie również waszą opinie na temat sieci GSM na forum--->www.javasonyericsson.fora.pl
[15.04.2009] 14:56
messcaline
Ja bym teraz nie szła w mixy Prepaidy mają świetne oferty i tanie rozmowy. W TT jest np. godzina za grosze i z siecią Era i na wszystkie telefony stacjonarne można rozmawiać za 29gr za godzinę. Tańszej opcji do tak ogromnej liczby użytkowników nie ma na dzisiejszym rynku. Ani nie znajdzie się jej w żadnym mixie czy abonamencie. W TT możesz rozmawiać przez godzinę w takiej cenie, w jakiej u innych operatorów tylko minutę.
[15.04.2009] 15:01
Kasa4you  przemekb29@tlen.pl
Ja zdecydowanie polecam Plus... maja fajne telefoniki za grosze --------------------------------------------- ----------------
Zarabiasz klikając w reklamy... masa konkursow.
http://imperiumreklamy.com/pages/index.php?r efid=przemas29

Klikasz zarabiasz... proste. Polecam
http://pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid= przemas

Za sam zapis otrzymujesz 5 zł ^^
http://www.funny-mails.com/pages/index.php?r efid=baciar
[16.04.2009] 16:16
messcaline
Moim zdaniem najbardziej opłacają się prepaidy. Stawki są tak niskie, że można sobie spokojnie oddzielnie kupić jakiś telefon, a nie spłacać go wyższymi stawkami za rozmowy przez jakieś 2 lata. W TT masz godzinę rozmowy z siecią i na stacjonarne za 29gr. Tyle w innych pre kosztuje minuta. Jeśli chce się mieć tanie dzwonienie- a o to własnie chodzi, lepiej wziąć pre.
[17.04.2009] 02:22
kukunamuniu33
Wiesz, dla każdego coś miłego. Mixy też mają swoich zwolenników - inaczej by ich w ogóle nie było. W Heyah dostajesz co roku nową komórkę bez simlocka... a to dość kuszące, nie sądzisz?
[20.04.2009] 14:12
krrrisssu
Niezależnie od planu doładowań dostajesz nową komórkę? Mi najbardziej odpowiadają prepaidy- pełna kontrola plus ogrom bonusów. W TT mam godzinę za 29gr do wszystkich w sieci i na stacjonarne, 10% więcej do wszystkich za doładowanie przez itaktaka, i do tego normalne bonusy za doładowanie. Podwójne co najmniej dwa razy w roku- stawki wyjściowe fizycznie mi maleją o ok. 40%. Plus naliczanie minut na rozmowy wychodzące za rozmowy przychodzące z innych sieci. Do tego sumuje mi się okres ważności konta za doładowania, więc mam kartę ważną na kilka następnych miesięcy i zasobne konto. Po prostu tanio i wygodnie.
[20.04.2009] 21:40
estebann
Ja właśnie próbuję Nowego Orange Go, starter zamówiony ze strony, doładowanie za 100 aby zmaksymalizować bonusy. Zobaczymy
[21.04.2009] 07:31
kukunamuniu33
Z tego co się orientuję, to tak: zawsze dostajesz nową komórkę. Ja też jestem w prepaidzie -heyah, ale mix ma swoje niezaprzeczalne zalety.
np. SE k770i.
[21.04.2009] 14:06
krrrisssu
jeśli po roku wymieniają komórkę na nową to muszę powiedzieć, że bardzo pozytywna wiadomość Teraz mam TT, ale zawsze prepaid. Jakoś nie lubię umów i konieczności doładowywania konta co jakiś określony czas. Ale widzę, że w miksach też może być całkiem nieźle.
[25.04.2009] 08:46
kukunamuniu33
wymieniają jest reklama na ten temat w tv : możesz robić z nią co chcesz, bo po roku wymieniamy na nową, czy jakoś tak. komórka: przyjaciel kierowcy, przydatna w kuchni, a do tego dzwoni.
[04.05.2009] 16:08
hieroglif
ja mogę polecić Orange i ich ofertę dla biznesu - dobre ceny i minuta rozmowy za 20 gr.
[04.05.2009] 20:48
kukunamuniu33
Tylko, że większość osób tutaj nie jest biznesem
[03.06.2009] 13:10
messcaline
Klienci biznesowi zazwyczaj dzwonią dużo i dlatego takie są biznesowe oferty: tanie telefony i tanio za rozmowy. Ale ja też jestem za prepaidami I w pre jest coraz lepiej. W zestawach np. TakTaka można znaleźć fajne i tanie telefony bez simlocka, z ceną niższą, niż sklepowa. Ale też telefon można kupić gdzie bądź i jaki się tylko chce. A rozmowa wewnątrz sieci w TT jest mega tania, bo godzina kosztuje tyle, ile minuta u innych opów.
Ale operatora gsm powinno sie wybierać głównie po jego niezawodności. Miałam Orange- zasieg beznadziejny. W Play zrywa połączenia i przerywa. Play działa na nadajnikach Plusa, więc pewnie z plusem też nie jest ciekawie. Z Erą i swoim TT nie mam problemów.
[03.06.2009] 14:55
mors.w
ja bym też polecił pre paida, możne jakiegoś z telefonem - chyba Ornage ma coś co nazywa się zetafon, to jest dobre rozwiązanie, bo masz stawkę prepaidową i telefon...
[23.06.2009] 21:00
messcaline
Ale telefony w zetafonie są archaiczne. Plus jest zobowiązanie czasowe: na conajmniej 20 miesięcy. I na dodatek te droższe telefony z oferty ZetaFon chodzą po podobnych cenach na allegro. Albo w ogóle ich nie ma.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat