o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

JAKA DOBRA PROSTOWNICA...?

[18.07.2008] 14:50
zoskagerhye
mam zamiar kupić sobie prostownice, taką powyżej 100 zł, bo wiem że te za 5 dych nic nie dają (sama taką mam...) może macie jakieś wypróbowane, ktore są naprawde dobre? czekam na propozycje
[15.07.2010] 14:49
loara85
Z tego co wiem, to bardzo dobra prostownicą jest Hair Goddess - prostownice praktycznie niezniszczalne, bardzo dobrze prostują i wydaje mi się, że nie niszczą tak włosów jak inne. Z tego co wiem, to coś takiego można swobodnie znaleźć na kalamis.pl - maja tam spory wybór tej marki, nie znam innego miejsca, które miałoby akurat te prostownice.
[13.08.2010] 11:00
zuczek3103
No widzę, że już ci udzielono dobrej odpowiedzi na pytanie. Skoro już kupujesz w kalamis.pl to przy okazji możesz nabyć jakieś dobre kosmetyki, żeby nie zniszczyć za bardzo włosów. W ofercie mają sporo nawilżających masek, które nakłada się raz w tygodniu i które świetnie odbudowują strukturę włosa.
[17.03.2011] 12:52
margarita-4
Jasne, kosmetyki to bardzo ważna sprawa przy prostowaniu włosów - zwłaszcza częstym. natomias prostownica to jednak podstawa - nie może być to na pewno tani sprzęt bo wtedy bardzo szybko trzeba będzie go wymienić na nowy a tego przecież chyba nikt nie lubi. 150 zł. to minimum. Poza sklepem, o którym piszecie prostownice mozna znaleźć też na magicznaplaneta.pl.
[25.03.2011] 08:55
aleksandra-600
Fajne prostownice są też na medialux.pl - w szerokim przedziale cenowym - ale poleciłabym, jednak droższy sprzęt. Bo kupowane na straganach czy w ogóle tańsze nie są warte w ogóle naszej uwagi. Wiem - bo sama niestety takie kiedys kupowałam.
[14.12.2019] 16:54
[28.03.2011] 12:26
margarita-4
Wybrałam też nawet fajny model prostownicy, który powinien wystarczyć w zupełności - chodzi mi o PHILIPS HP 8342/00 http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/ka tegoria/?id=190&amp ;prod=119438 - nie powinnysmy też przesadzać z tym prostowaniem włosów, bo wiadomo - co za dużo to...
[22.07.2011] 09:35
gspking
Zajrzyj sobie na electro.pl, tam mają prostownice Braun, bardzo dobre zresztą, do tego jak na taką firmę to całkiem tanie. Moja siostra ma taką Brauna i sobie chwali
[12.08.2011] 10:39
hoonooratkaa
ja tez mialam z PHILIPS i byla ok, ale juz nie używam, bo nie ważne jaka by nie była i tak zawsze pospala ci włosy. ja teraz stosuje szampony i odzywki z schwarzkopf got2b smooth&chic do tego ma szczotke prostującą z donegala i jest okej włoski mam fajnie wygladzone i proste.
[17.11.2011] 00:52
Silna 13
Ja prostuję włosy przy użyciu różnych środków do prostowania i powiem szczerze że mam bardzo dobrą prostownice a to cały sukces, kupiłam ją na hairworld.pl. Fantastyczny sklep, gdzie znalazłam tez wiele innych ciekawych produktów fryzjerskich i kosmetycznych.
[24.01.2012] 14:48
maupa87
jak juz inwestować w porządną prostownicę to już taką z dobrej firmy, bo wtedy to jest zakup na długie długie lata , najlepiej kupować profesjonalny sprzęt, który się wykorzystuje w salonach fryzjerskich jak np Sculp , który można kupić tylko w sklepach fryzjerskich np kalamis
[13.09.2014] 20:17
Bawalo
Znam jedną bardzo fajną firmę, używa jej wielu fryzjerów: http://www.kalamis.pl/product-pol-7463-Prost ownica-American-C-Styler-BAB2074E.html
Rewelacyjnie prostuje, cena też jest niezła
[05.05.2015] 13:36
fryz fryz
Ja kupowałem ostatnio sporo sprzetu fryzjerskiego tutaj http://www.fryzomania.pl/category/sprzet-fry zjerski do nowego salonu fryzjerkskiego w centrum w wrocku ogolnie na calosci nie wyszlo nawet drogo, ceny mają dobre i udalo sie wszystko kupic w jednym miejscu, maja bardzo duzy wybor, duzy plus dla fryzomani
[18.07.2019] 11:02
Agaaa88
Ja postanowiłam tez zainwestować i wybrałam babyliss exlusive a dokładny model to st455e i to najlepsza prostownica jaka używałam, raz, ze wyglada bardzo elegancko, nagrzewa się dosłownie w chwile i jak raz przejadę prostownica, to włosy są idealnie gładkie

» Odpowiedz na ten temat