o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Dobre i tanie ogrodzenia dużej powieszchni

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[15.07.2008] 14:48
gekon43
Witam wszystkich potrzebuje pomocy w wyborze jakiegos dobrego i dośc taniego ogrodzenia.

Tak jak pisałem w temacie powierzchnia jest dośc duża bo jest to około 5 km2 więc koszt bedzie nie mały zapewne jednak nie chciał bym rezygnować na rzecz ceny z jakości poprostu chodzi mi o jakis dobry kompromis pomiedzy cena a jakością.

Słyszałem już o róznych firmach min betafence i arsmet itd itp(jak do tej pory najbardziej odpowiada mi oferta betafence) ale mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś kto ostatnio miał z tym tematem więcej do czynienia i mógł by mi pomódz w dokonaniu dobrego wyboru.
[17.07.2008] 16:05
paras54
Ja zakładałem siatke zgrzewana z betafence i jestem zadowolony. Znaczy wyglada dość estetycznie i nic złego się z nią nie dzieje więc nie ma co narzekać.
[18.07.2008] 12:51
kasser
Nie wiem ale ja jakoś nie mam przekonania do siatek według mnie są bardziej podatne na zniszczenie i dal tego ja sobie załozyłem panele z betafence i śa wytrzymałe i solidnie wykonane i dostałem na nie dobra gwarancję.
[22.07.2008] 09:12
Adam190
Dłuzszy czas szukałem jakiegoś fajnego ogrodzenia dla siebie i dość taniego bo nie ukrywam że zależało mi na kosztach. Przejzałem troche wątków na foram poszukałem troche po sklepach po stronach producentów i kupiłem sobie panele z betafence. Są dobrze wykonane i maja całkiem estetyczny wygląd a jak by zona Ci gadała że nie są za ładne t powiedz jej że specjalnie dla niej takie wybrałes bo na tym swietnie sią rozchodza pnącza i bedzie miała zywopłot i masz juz problem ogrodzenia i gadającej żony z głowy pozdrawiam Adam
[23.07.2008] 12:25
porucz
Jak ma byc tanio to siatka na pewno wyjdzie najtaniej i montaz jest dośc tani jak ma byc w miare tani i solidnie to lepiej wybrac panele. Ja osobiscie wolał bym dopłacic troche i miec panele. Ogólnie szukajac dobrego i dośc taniego sprzętu polecam betafence.
[18.08.2019] 23:45
[25.07.2008] 09:50
gekon43
Dzięki wszystkim za pomoc juz zamówiłem sobie panele betafence. Mam nadzieje że tak jak móiliscie bede zadowolony. W sumie to przy pierwszym kontacie wygladaja dobrze. Myśle że po weekendzie już bede je miał to może jeszcze coś napisze ogólnie jeszcze raz dziekuje za pomoc.
[01.08.2008] 12:59
gekon43
Juz mam zamontowane te panele. W sumie montarz nie trwał długo i był dość łatwy. Co do samych paneli to solidna sprawa dobrze wykonane i mocne. Polecam sprzęt.
[04.08.2008] 15:10
SEASON
Dobrego wyboru dokonaleś moim zdaniem bardzo solidnie są wykonane ich produkty.
[05.08.2008] 15:21
Asome
Jestem podobnego zdania ja mam ich bramę i jest super.
[08.08.2008] 14:08
Alan120
Ja mam całe ich ogrodzenie z siatki zrobione i jest spoko polecam wszystkim
[12.08.2008] 14:24
zabiel
Ja mam ich bramę producent jest naprawde solidny i mozna spokojnie kupowac jego produkty
[13.08.2008] 16:03
Kamień
Ja słyszałem sporo pozytywnych opinii o betafence takze też jestm za tą firma myśle że kupic ich produkt.
[14.08.2008] 13:19
taboras
A ja mam panele betafence i sa ok po kilku latach nic złego się z nimi nie dzieje
[18.08.2008] 11:03
Karoman
Ja mam zrobione całe ogrodzenie z siatki betafence jakies 8 lat już ma i ma sie dobrze warto kupic ich produkty najwyzsza jakość.
[21.08.2008] 13:39
Rafik13.05
Jak chcesz tanio to siatka bedzie tańsza ale ja jak robiłem dla psa kojec to wolałem zrobic z paneli betafence oczywiście bo są duzo mocniejsze a nie duzo drozsze.
[22.08.2008] 14:44
karlos513
Ja tez mam panele betafence i są super jak dla mnie wczesniej miałem innej firmy siatke jakiejś nieznanej i mi nie odpowiadała i zmieniłem na betafence i jestem narazie zadowolony mam nadzieje że tak bedzie dalej.
[25.08.2008] 15:25
henryk55
ja sobie teraz stawiam dom pod Warszawą. Szukam dobrej siatki, a właściwie to jak najlepszej na długie lata. No ale nie bardzo się na tym znam, a wiadomo, w każdym sklepie bedą mi wciskać coś innego. Czytałem, że betafence jest niezły, tutaj też widzę pozytywne opninie, jakie są wady i zalety tych siatek?
[07.09.2008] 09:58
weropka
Tanio i wydajnie to tylko siatka zgrzewana
[08.09.2008] 16:45
Mazep
Też tak uważam siatka zgrzewana jest zdecydowanie lepsza od zwykłej plecionej i wygląda lepiej niz panele i jest zdecydowanie tańsza niż jakieś tam murowane płoty. A z tego co wiem to dobre produkty ma betafence i daje na niektóre 10 lat gwarancji z tego co pamiętam.
[05.06.2009] 15:45
daffy
świetnie się tu firma betafence reklamuje!

gratuluje państwu ze macie swoich klientów za idiotów!

pozdrawiam,
piotr
[14.06.2009] 16:50
ronnie147
Jeśli szuka ktoś tanich ogrodzeń z siatki to prosze o kontakt, zajmuje sie montazem, posiadam wszystkie materiały. 608-76-99-22
[15.06.2009] 22:18
budmat
Wykonujemy ogrodzenia od 1998 roku, jesteśmy brygadą z dużym doświadczeniem, gwarantujemy krótki termin realizacji, profesjonalne podejście do klienta i najwyższą jakość usługi. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę Vat oraz zakupujemy materiały. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY więcej nawww.budmat.pl.tl lub nr. tel. 785642608
[07.09.2009] 21:44
nick__
ale IDIOCI w tej z betafence, myślicie, że ludzie sie nie domyslą?
[13.11.2009] 16:57
junnoona
pfff... reklama, nie reklama... akurat moim zdaniem to są dobre ogrodzenia, jeśli byście takie mieli to sami byście to wiedzieli! Nikt wam nie karze czytać tego forum ani się na nim udzielać.
[26.11.2009] 14:41
antybetafence
Witam, Betafence w Polsce sprzedaje towar pozagatunkowy - odpady . Kupiłem słupki typ EL i panele Nylofor 3D PRO za 27 tys. Słupki mają wady spawu w profilu - dziury.Przyjechały na plac porysowane( nie w transporcie).Śruby hakowe mają wadliwe tzw. zrywane nakrętki - próba dokręcenia kończy się zgnieceniem słupka.Bramę przesuwną, samonośną otrzymałem krzywo pospawaną, zaś ocynk wygląda jak posypany piaskiem - widoczne nawet spod farby proszkowej.Jakieś 8 lat temu firma sprzedawała dobry towar - zapewne dlatego że nie produkowany w Polsce i Chinach.Zakład w Kotlarni nie chce uwględnić reklamacji w całości . Zaproponował 10!!!% upustu przy staciw wynoszącej ponad 42 tys. Tyle kosztował płot z montażem. Aby usunąc wady należy wymienic płot całkmowicie - system na złączki i sruby hakowe nie pozwala na powtórne zamontowanie tych samych elementów bez uszkodzeń.Zawiadomiony został zarząd Betafence w Belgii - czekam na odpowiedź. Zapewne nic sie nie wydarzy i sprawa trafi do sądu.
[14.12.2009] 15:15
junnoona
to jeśli widziałeś, że towar jest wadliwy dlaczego od razu go nie odesłałeś tylko usiłowałeś montować. Gdybyś go odesłał od razu, pewnie by Ci uznali reklamację. Ale teraz mają prawo nie uznać. Więc zamiast robić aferę zastanów się nad sobą. Czasem wystarczy logicznie pomyśleć.
[30.03.2010] 14:03
Krzysztof M. Zabrze
Na stronie betafencu znalazłem ostatnio ciekawe rozwiązania na działkę, zamówiłem i bardzo jestem zadowolony. I to właśnie najciekawsze jest to, ze na początku nie pojechałem oglądać tylko na internecie patrzyłem. Polecam można fajne rzeczy znaleźć.
[16.02.2011] 02:40
ogrodniczka11
Betafenc to przepłacone , drogie rozwiązanie, lepiej poszukac w googlu na hasło producent ogrodzeń lub ogrodzenia od producenta i masz już wynik, duzo jest Chin, ale tez sporo porządnych np. ogro.pl
[16.02.2011] 02:43
ogrodniczka11
A jeszcze bardzo ważna sprawa, Ocynkowanie Ogniowe i Malowanie Proszkowe to powinien być standard, tanie ogrodzenia nie oznaczają, że musza być korodujące, jest coś fajnego: www.fabryka.ogrodze ń.pl
[16.02.2011] 02:44
ogrodniczka11
nie wiem dlaczego ale link do tej strony OGRO to fabryka.ogrodzen.pl
[16.02.2011] 02:46
ogrodniczka11
www.fabryka.ogrodzeń.pl

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat