o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Co to jest Miłość Grecka

[15.07.2008] 12:32
Opiniodawca_tematu
Miłość grecka, czyli sex analny to bardzo przyjemna forma aktywności która polega na pobudzaniu odbytu, w celu osiągnięcia rozkoszy seksualnej.
Jest to trzecia pod względem popularności odmiana seksu. Najczęstszy tradycyjny seks pochwowy jest jedynym który prowadzi do poczęcia dziecka, dlatego kochankowie preferują go. Na drugim miejscu jest miłość francuska, czyli pobudzanie narządów płciowych ustami. Język jest stale wilgotny i dużo delikatniejszy od palców dlatego taka stymulacja jest bardzo przyjemna. Ograniczenie miłości francuskiej polega na tym iż poza pozycją 69 tylko jeden partner odczuwa przyjemność, a drugi ją wywołuje, czekając na swoją kolej. Drugie ograniczenie to iż u kobiety pobudzane są tylko powierzchownie i nie ma odczucia penetracji, bardzo podniecającego dla wielu pań.
Sex analny najczęściej polega na wprowadzeniu penisa do odbytu partnerki i wykonywaniu ruchów jak przy normalnym stosunku. Ograniczenia to: brak możliwości spłodzenia potomstwa, małe przyjemności przy kilku pierwszych stosunkach oraz niezliczone mity i przesądy nieprawdziwe, ale obecne w kulturze. Kobiety uczą się seksu i tak jak pierwszy stosunek pochwowy jest nieprzyjemny z powodu utraty dziewictwa, tak i pierwszy stosunek analny czasami może nie przynieść orgazmu. Nie ma tu w prawdzie żadnej \\\"błony dziewiczej\\\" ale kobieta musi przyzwyczaić się do uczucia wypełnienia i nauczyć się rozluźniać mięśnie pupy. Dlatego oprócz penetracji można pobudzać odbyt palcem lub innym przedmiotem tak by nauka następowała stopniowo i w bardzo podniecający sposób. Odbyt można też pobudzać językiem. Od razu jest to przyjemne, trzeba tylko psychicznie zaakceptować ten rodzaj pobudzania, a okaże się że przyjemności są porównywalne z całowaniem łechtaczki.
Uważa się że sex analny jest domeną homoseksualistów, wynika to z powodów anatomicznych. Mężczyzna może kochać się tylko w ten sposób. Jest to też dla niego bardzo przyjemne, nawet zwykli mężczyźni bardzo to lubią (jeśli w ankiecie będą takie prośby to umieścimy na naszych stronach informacje o pobudzaniu męskiego odbytu, w tym o możliwości wielokrotnego orgazmu męskiego).
Kobiety też bardzo lubią seks analny 1/3 pań choć raz próbowała tego, a 10% uważa że jest to najpełniejsza i najprzyjemniejsza odmiana seksu.
W trakcje penetracji analnej przeżywa się orgazm tak samo, a może intensywniej niż w przypadku penetracji z \\\"przodu\\\". Przyjemności są wielorakie: Pobudzanie między pośladkami jest podniecające (możesz to sprawdzić pod prysznicem wodząc delikatnie namydlonym palcem pomiędzy pośladkami). Rozciągnięcie jest najbardziej kontrowersyjne, czasami opisywane doznania bólowe bowiem, związane są z gwałtownym rozciągnięciem, ale powolne rozciąganie przy użyciu środka zwilżającego i będąc rozluźnionym i zrelaksowanym jest bezbolesne, a po nabyciu wprawy, jest bardzo podniecające. Penetracja i ruchy frykcyjne są odczuwane podobnie do stosunku pochwowego, pamiętaj o nawilżaczu np.: wazelinie.
Dla mężczyzn seks analny jest w większości bardzo podniecający, panowie szczególnie cenią sobie intymność oraz intensywność wrażeń związaną z faktem iż pupa jest bardziej ciasna i dokładniej obejmuje penisa. Wielu mężczyzn wyznaje że w środku jest tak cudownie ciepło, delikatnie i miło jak nawet nie jest w ustach. Dodatkowo nie szczytują od razu gdyż odpowiednie zaciskanie mięśni przez kobietę może opóźniać wytrysk.
Po wykazaniu ostrożności i odpowiednim przygotowaniu seks analny będzie przyjemny (a na pewno nie bolesny), a najpóźniej za trzecim razem szykujcie się na wspaniały orgazm i wielkie rozkosze.
Powodzenia!
Ps. Na dalszych stronach znajdziesz więcej szczegółowych informacji, a jeśli wciąż będziesz mieć pytania napisz e-mail, wpisz się do księgi gości lub wypełnij ankietę, odpowiedź będzie odesłana lub opublikowana na stronie.

   (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.07.2010] 15:21
Do dupy jest twoja wiedza
Miłość grecka to umieszczanie członka pomiędzy udami partnera.
Takie było pierwotne znaczenie tego określenia.
Znacznie później odniesiono to do seksu analnego.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16986674]
[30.07.2010] 15:25
Do dupy jest twoja wiedza2
Cytuję: Uważa się że sex analny jest domeną homoseksualistów, wynika to z powodów anatomicznych. Mężczyzna może kochać się tylko w ten sposób. Gówno prawda. Mężczyźni homoseksualni mogą kochać się na więcej sposóbów. Tak naprawdę wg badań seksuologicznych tylko połowa próbowała seksu analnego. Wręcz istnieją ruchy antyanalistów, którzy uważają, że taką forme aktywności seksualnej narzuca przemysł porno, jako fetysz, a heteroseksualiści łatwo podejmują taki stereotyp, nie wnikając w ogóle w istotę rzeczy.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16986686]
[16.12.2010] 19:15
działasz zniecierpliwiająco
Nie oburzył, tylko napisał ci prawdę. Jeszcze jakieś wonty?

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17571076]
[17.12.2010] 02:28
Ileż można tłumaczyć?
Seks analny TO NIE JEST MIŁOŚĆ GRECKA, LECZ MIŁOŚĆ IRLANDZKA. Proponuję nie uzywać określeń, których znaczenia się nie zna, ok.? Seks analny był uważany za poniżający w greckiej obyczajowości i nie występował w tolerowanych rodzajach relacjach homoseksualnych. Służyl natomiast jako narzędzie ponizania przeciwnika, zwłaszcza podczas wojen, gdy zwycięski dowódca publicznie gwałcił w ten sposób pokonanego przeciwnika. O faktach tych zwykle sie pisze/mówi mało, albo wcale. Nieporozumienie dotyczące określenia "miłość grecka" wynikło z nierzetelnej postawy XIX-wiecznych językoznawców i raczkujący@@@cow psychologii. Seks analny był od dawna i jest natomiast rozpowszechniony w Irlandii. Uważa się go nawet za formę antykoncepcji.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17573140]
[18.03.2018] 06:56
[11.08.2011] 21:49
centurion.spqr
Uwielbiam miłość grecką. Jestem hetero i wielką przyjemnośc sprawia mi jak moja partnerka penetruje mi tyłeczek palcem lub dildo.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18694074]
[12.08.2011] 16:58
chorujena0
wszystko jest dla ludzi, i robmy to co sprawia nam przyjemnosc. http://www.umyjokno.pl/ - mycie okien szybko i tanio
http://www.erato.net.pl/ - prace wysokościowe na Twoją kieszeń

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18696357]
[25.11.2011] 21:39
jacek77
super 1 raz z zona po 20 latach po ślubie odlot w obie stroy

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19074291]
[04.01.2014] 17:07
aaa12221
http://x-profit.com/

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20962465]
[01.06.2014] 16:57
aaa12221
aaa12221 (14.01.2014.04 17:07):
http://x-profit.com/

gotowka za sama rejestracje ?
http://x-profit.com/
narazie mam 600 zł zysku

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21203523]

 » Odpowiedz na ten temat