o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Fotografia
 » Odpowiedz na ten temat

Odbitki z empikfoto.pl

1 2 3 4 Strony tematu:
[30.06.2016] 19:21
pachira
Zamawiałam tam nieraz. Mają bardzo dobrej jakości te odbitki.
[04.07.2016] 22:09
MaMagdalena  zarejestrujsie@tlen.pl
Nie mam zastrzeżeń odnośnie obsługi klienta, zdjęcia zabezpieczone dobrze na czas transportu, natomiast jakość samych odbitek jest fatalna, co jest w dużej mierze wynikiem, jak sądzę, złej jakości papieru. Zamówiłam odbitki matowe i błyszczące, papier jest bardzo cienki, na matowych odbitkach widać ziarno będące chyba strukturą papieru, w przypadku satynowego papieru premium (który przecież jest droższy) faktura papieru jest jeszcze wyraźniejsza - przypomina dla mnie fakturę płótna w stosownym pomniejszeniu, jakość wydruku niezadowalająca w porównaniu ze zdjęciami drukowanymi w innych miejscach. Całe szczęście, że skorzystałam z promocji, na pewno nie ponowię zakupów w tym miejscu. Nie polecam wymagającym klientom, którzy chcą aby ich zdjęcia mogły być przeglądane przez lata.
[29.01.2017] 16:50
monik277
Korzystałam z wielu miejsc, ale jakość najlepsze zdjęcia wywołują tutaj http://www.fotolab.pl . Poza tym jest tanio i zawsze wszystko dociera do mnie na czas. Aplikacja na stronie jest banalnie prosta w obsłudze.
[02.02.2017] 20:19
LuizkaP
Ja zawsze wywołuje zdjęcia na https://www.foto4u.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybka wysyłka, i korzystne ceny. Ja uwielbiam oglądać zdjęcia, które są wywołane, ponieważ zdjęcia na ekranie to nie to samo.
[24.03.2017] 14:26
ratynko
na lab31.pl możesz sobie dodatkowo wybrać na jakim papierze chcesz mieć odbitki
[19.06.2019] 03:19
[28.03.2018] 08:40
kondera
Jak dla mnie jakościowo jest dokładnie to samo co u innych. Kwestia taka, jaki sobie wybierzesz papier, format itp. Ale najbardziej opłaca się wywoływać 10x15. Nie wiem czemu, ale wczoraj robiłem zamówienie i płaciłem 19 groszy za odbitkę. Nawet dla mniejszego formatu ta stawka jest dużo wyższa. Ktoś rozumie z jakiego powodu?
[05.04.2018] 08:42
aniapotecka
W dalszym ciągu jest 19 groszy za 10x15. Wczoraj robiłam zamówienie.
Tylko, że taką stawkę macie od 600 fotek.
Przy 400 też jest bardzo tanio - 21 groszy per odbitka.
[23.04.2018] 08:36
kender
Teraz minimalnie mają 21 groszy.
Kiedy się teraz spodziewać rabatów?
Na dzień matki?
Coś wcześniej? Mam do wywołania bardzo dużo zdjęć, ale mogę poczekać na lepszą cenę.
[23.04.2018] 09:33
mają (oni)
a upierdliwy pracownik uporczywie podbija tematy o odbitkach
[09.08.2018] 14:44
Gosia55
Ja zamawiałam wywoływanie zdjęć w większym formacie na stronie
http://magicprojects.pl/ i wyszły ekstra
[09.08.2018] 15:55
pracownik firmy
Tylko empik! Nie ma lepszej firmy od odbitek!
[30.10.2018] 14:08
Zawiedziona klientka
Wywolywalam duże ilości zdjęć w Empikfo i nie miałam większych problemów. Do tej pory. Zamówiłam 650 odbitek i otrzymałam zdjęcia koszmarnej jakości. Za ciemne o kilka tonów. Kolory przygaszone, brudne. Biały brudny jak ścierka, inne kolory bez blasku, połysku, wigoru, przeinaczone. Zdjęcia robione w słoneczne dni wyglądają jak robione o zmierzchu. Poza tym są nieostre i nie jest to winą moich zdjęć. Cała seria nadaje się do śmietnika. Proces reklamacji to koszmar. Muszę wydrukować te zdjęcia gdzie indziej, nie mogę tak długo czekać. Te zdjęcia są mi potrzebne.
Moja ocena po tym co mnie spotkało - Empikfo nie można ufać jeśli chodzi o jakość zdjęć i obsługę klienta.
[16.11.2018] 10:11
majeczkaa
raz wywołam i nie byłam zadowolona jak dla mnie średnia jakość, odbitki wywołuję w fotolab24 w Wawie niedaleko ronda ONZ bardzo dobrą jakość proponują. I jak się jeszcze okazało na grouponie mają dobrą cenę. Już nieraz tam chodziłam i nigdy reklamacji nie zgłaszałam.
[23.11.2018] 09:01
sankotoso
Zawiedziona klientka (18.10.2018.30 14:08):
Wywolywalam duże ilości zdjęć w Empikfo i nie miałam większych problemów. Do tej pory. Zamówiłam 650 odbitek i otrzymałam zdjęcia koszmarnej jakości. Za ciemne o kilka tonów. Kolory przygaszone, brudne. Biały brudny jak ścierka, inne kolory bez blasku, połysku, wigoru, przeinaczone. Zdjęcia robione w słoneczne dni wyglądają jak robione o zmierzchu. Poza tym są nieostre i nie jest to winą moich zdjęć. Cała seria nadaje się do śmietnika. Proces reklamacji to koszmar. Muszę wydrukować te zdjęcia gdzie indziej, nie mogę tak długo czekać. Te zdjęcia są mi potrzebne.
Moja ocena po tym co mnie spotkało - Empikfo nie można ufać jeśli chodzi o jakość zdjęć i obsługę klienta.

Przecież jest możliwość reklamacji. Jeśli coś było nie tak, to na 100 proc. by ją uznali. Akurat tam to wszystko jest ogarniane na fajnym poziomie. Jak dotąd żadne problemy nam się nie zdarzyły.
[09.01.2019] 08:48
marta brolek
sankotoso (18.11.2018.23 09:01):
Zawiedziona klientka (18.10.2018.30 14:08):

Przecież jest możliwość reklamacji. Jeśli coś było nie tak, to na 100 proc. by ją uznali. Akurat tam to wszystko jest ogarniane na fajnym poziomie. Jak dotąd żadne problemy nam się nie zdarzyły.

Jeśli jesteś niezadowolona i sensownie opisałaś reklamację, to na pewno dostaniesz zwrot całej kwoty. Wywoływałam u nich ze 30 razy. Raz poszło coś nie tak. Reklamacja przyjęta. Wywołuję tam dalej.
[27.02.2019] 10:43
roma4
jak dla mnie empikfoto jest nieopłacalny bo jest za drogi i jakość też nie powala - zdecydowanie bardziej wolę wywoływać zdjęcia na Fotoprint https://www.fotoprint.pl/
[06.03.2019] 15:01
Pola87
Kilka razy zamawiałam z Colorland, mega jakość,a cena niższa niż w Empik Foto, tutaj znajdziecie aktualne zniżki https://www.tanio.co/colorland
[15.04.2019] 09:28
kaczorowska28
dużo lepsza jakość zdjęć jest jak się wywoła zdjęcia na Foto4u https://www.foto4u.pl/promocje i ceny też są taniutkie

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat