o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Kobieta i młodszy kochanek...

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[29.06.2008] 04:22
zafascynowany
Witam wszystkich
Nazywam sie Sebastian, mam pytanie: Czy dojrzała kobieta 35-45 letnia chciałaby przyjaznic sie facetem 20-30 letnim i chodzić z nim do łózka?? Czy mogłby mi na to pytanie odpowiedzieć panie? Szczerze mówiąc ja chciałbym poznać taką kobiete. Czy to zabronione? Faceci 30-50 letni moga uprawiać sex z 17-19 latkami dlaczego dojrzała kobieta nie mogłaby spotykać sie z młodym chlopakiem jak ja? Co w tym złego? Zapraszam panie do odpowiedzi. Jesli ktoś ma ochote popisać ze mna prywanie to zapraszam radek_wroclaw_xx@o2.pl
pozdrawiam
[30.06.2008] 02:43
zafascynowany
widzę, żw nie ma zainteresowania kobiet, w takim razie zapraszam starszych panów. Chętnie zaspokoję oralnie i analnie, jestem otwarty na propozycje.
[30.06.2008] 11:53
seza
może jak bym była nadpobudliwa seksualnie to tak....sex dla mnie mógłby nie istnieć,a rozbawić mnie może tylko gej.uwielbiam się śmiać i robić ze wzsystkiego fun. a sex mnie nie śmieszy dlatego go nie lubię. wiec na pewno żaden facet ( nie będący gejem) się ze mną nie zaprzyjaźni..........that is very sad...am gonna cry now!!!!!!
[06.07.2008] 00:08
sebastian27
Hmm, ależ czy sex musi być odrazu śmieszny...;P
Może być ostry, niesamowity, słodki, przyjemny...
Taki chyba ma być,,,
Spróbuj;P

seza (08.06.30 11:53):
może jak bym była nadpobudliwa seksualnie to tak....sex dla mnie mógłby nie istnieć,a rozbawić mnie może tylko gej.uwielbiam się śmiać i robić ze wzsystkiego fun. a sex mnie nie śmieszy dlatego go nie lubię. wiec na pewno żaden facet ( nie będący gejem) się ze mną nie zaprzyjaźni..........that is very sad...am gonna cry now!!!!!!
[17.07.2008] 11:05
beatka40

Dziewczyno po prostu nie trafilas na odpowiedniego faceta. Serio. Uwierz bo warto kochac sie z tym wlasciwym
Najlepiej jakby byl mlodszy (wlasnie!!!)
[02.04.2020] 02:04
[18.07.2008] 15:06
myślę że można...
tylko jak na normalnego młodego takiego trafić w sieci
[19.07.2008] 10:32
kochanekdlapieknychpań
Starsze kobiety,bardzo lubia mlodych chlopakow,brak im tylko odwagi w wiekszosci.Ja poznalem moja pierwsza kochanke jak mialem 23 lata a ona 42,prosila mnie o sex ze juz mialem nieraz dosc.Potem mialem jeszcze kilka starszych kobiet i z kazdej z nich po kilku spotkaniach wychodzil wulkan sexu,one sa tak spragnione pieszczot a czasem ostrego rzniecia ze sam nieraz nie moglem uwierzyc.
[19.07.2008] 10:44
SeXy Hot
chyba coś w tym jest.takie kobiety z reguły maja już ustabilizowaną sytuację finansową i zawodową, są niezależne, nie szukają faceta który zapewni im finansowe bezpieczeństwo. dlategob bardziej skupiaja się na swoich młodszych kochankach i własnych potrzebach seksualnych.
[22.07.2008] 01:17
zafascynowany
Bardzo łatwo
Dasz się spusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim 'układzie'...? Bo trudno mi napisać związku A może.
myślę że można... (08.07.18 15:06):
[22.07.2008] 01:18
zafascynowany
Bardzo łatwo
Dasz się skusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim \'układzie\'...? Bo trudno mi napisać związku A może.

[22.07.2008] 15:28
myślę że można...
wpadne wieczorkiem
[22.07.2008] 20:11
myślę że można...
Bardzo łatwo
Dasz się skusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim 'układzie'...? Bo trudno mi napisać związku A może.

tylko jak na normalnego młodego takiego trafić w sieci no i jestem....ale jak widać..ani zafascynowany czy nawet zaciekawiony
[23.07.2008] 01:15
zafascynowany
Jestem Tylko troskzę poźniej
Napisz tutaj. zafascynowany.art(at)o2.pl Będzie mi miło i napewno się nie rozminiemy
myślę że można... (08.07.22 20:11):
Bardzo łatwo
Dasz się skusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim \'układzie\'...? Bo trudno mi napisać związku A może.

no i jestem....ale jak widać..ani zafascynowany czy nawet zaciekawiony
[23.07.2008] 09:57
ta starsza
Mam 41 lat i od pół roku jestem szczęśliwa z dwudziestoletnim mężczyzną. Zostałam zaakceptowana przez jego rodzinę. Staramy się właśnie o dziecko. Z pierwszego małżeństwa mam syna (21 lat). JEst teraz za granicą, boję się jak on zareaguje na wieśc, że jestem z mężczyzną młodszym od niego...
[23.07.2008] 10:16
cyna
ta starsza (08.07.23 09:57):
Mam 41 lat i od pół roku jestem szczęśliwa z dwudziestoletnim mężczyzną. Zostałam zaakceptowana przez jego rodzinę. Staramy się właśnie o dziecko. Z pierwszego małżeństwa mam syna (21 lat). JEst teraz za granicą, boję się jak on zareaguje na wieśc, że jestem z mężczyzną młodszym od niego...

nie miałaś oporów moralnych?
[23.07.2008] 13:25
ta starsza
cyna (08.07.23 10:16):
ta starsza (08.07.23 09:57):

nie miałaś oporów moralnych?

Nie widzę nic złego w związku z dużo młodszym mężczyzną...
[23.07.2008] 14:10
cyna
nie mówię przecież że to jest coś złego, ale chyba skoro istnieje w świadomości kobiety instynkt macierzyński to i istnieje w jej świadomości wewnętrzny hamulec
[23.07.2008] 14:54
myślę że można...
jeśli w pierwszym poście i podanym przez Ciebie mailu jest miasto gdzie mieszkasz to raczej się ...rozminiemy, no chyba że chcesz pogadać, jeśli to daj znać
zafascynowany (08.07.23 01:15):
Napisz tutaj. zafascynowany.art(at)o2.pl Będzie mi miło i napewno się nie rozminiemy

Bardzo łatwo
Dasz się skusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim \\\'układzie\\\'...? Bo trudno mi napisać związku A może.

[23.07.2008] 15:36
ta starsza
cyna (08.07.23 14:10):
nie mówię przecież że to jest coś złego, ale chyba skoro istnieje w świadomości kobiety instynkt macierzyński to i istnieje w jej świadomości wewnętrzny hamulec

A czy jakakolwiek kobieta broniłaby się przed prawdziwą miłością?
[23.07.2008] 15:45
zafascynowany
Czego ja szukam... chyba dojrzałości właśnie, a właściwie kobiety, która wie czego chce , bynajmniej nie czegoś co można nazwać strikte poważnym związkiem.
Chciałbym poznać kogoś, z kim czasem pojdę na kolację, spacer, a kiedy wrocimy wieczorem, to napijemy się wina słuchając nastrojowej muzyki, i ...
Sex jest jak najbardziej jednym z pożadanych aspektow takiej znajomości, choć nie koniecznie jedynym.
Cóż, szukam "artystki"
Więc wspóle spędzenie kilku wolnych chwil z kimś lubiącym taki relaks jak ja, bez jakichkolwiek zobowiązań jest moim celem.
A Polska nie jest taka duza
i CO myślisz?
myślę że można... (08.07.23 14:54):
jeśli w pierwszym poście i podanym przez Ciebie mailu jest miasto gdzie mieszkasz to raczej się ...rozminiemy, no chyba że chcesz pogadać, jeśli to daj znać

Bardzo łatwo
Dasz się skusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim \\\\\\\'układzie\\\\\\\'...? Bo trudno mi napisać związku A może.

[23.07.2008] 16:39
cyna
ta starsza (08.07.23 15:36):
cyna (08.07.23 14:10):

A czy jakakolwiek kobieta broniłaby się przed prawdziwą miłością?

zastanawiające że juz na starcie można wydać taką opinię. myślałam że do takiego nieomylnego wniosku dochodzi się dopiero po ...dziesięciu latach bycia w małżeństwie, związku
[24.07.2008] 11:52
myślę że można...
zafascynowany (08.07.23 15:45):
Czego ja szukam... chyba dojrzałości właśnie, a właściwie kobiety, która wie czego chce , bynajmniej nie czegoś co można nazwać strikte poważnym związkiem.
Chciałbym poznać kogoś, z kim czasem pojdę na kolację, spacer, a kiedy wrocimy wieczorem, to napijemy się wina słuchając nastrojowej muzyki, i ...
Sex jest jak najbardziej jednym z pożadanych aspektow takiej znajomości, choć nie koniecznie jedynym.
Cóż, szukam \"artystki\"
Więc wspóle spędzenie kilku wolnych chwil z kimś lubiącym taki relaks jak ja, bez jakichkolwiek zobowiązań jest moim celem.
i CO myślisz?

Bardzo łatwo
Dasz się skusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim \\\\\\\\\\\\\\\'układzie\\\\\\\\\\\\\\\'...? Bo trudno mi napisać związku A może.

pięknie trąci romantyzmem:)tylko czy byłbyś w stanie dla tych mimo że pięknych, ale tylko chwil(jeśli jesteś z Wrocka)przebyć ponad 400 km?
[24.07.2008] 23:39
zafascynowany
Niedługo jadę na wakacje, z pewnością jakieś 400 km od Wrocławia, może gdzieś blisko Ciiebie... WIęc pochwal się chocby wojewodztwem;P
Jakbyś napisała na email, podała jakiś komunikator czy coś to moglibyśmy porozmawiać o tym i o tamtym
Chyba, ze nie masz mozliwości

myślę że można... (08.07.24 11:52):
Cóż, szukam \\\"artystki\\\"
i CO myślisz?

Jestem Tylko troskzę poźniej:)
Napisz tutaj. zafascynowany.art(at)o2.pl Będzie mi miło:) i napewno się nie rozminiemy

Bardzo łatwo
Dasz się skusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'układzie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\'...? Bo trudno mi napisać związku A może.

no i jestem....ale jak widać..ani zafascynowany czy nawet zaciekawiony:)

pięknie:) trąci romantyzmem:)tylko czy byłbyś w stanie dla tych mimo że pięknych, ale tylko chwil(jeśli jesteś z Wrocka)przebyć ponad 400 km?
[25.07.2008] 09:13
myślę że można...
właściwie na który adres napisać?
zafascynowany (08.07.24 23:39):
Niedługo jadę na wakacje, z pewnością jakieś 400 km od Wrocławia, może gdzieś blisko Ciiebie... WIęc pochwal się chocby wojewodztwem;P
Jakbyś napisała na email, podała jakiś komunikator czy coś to moglibyśmy porozmawiać o tym i o tamtym
Chyba, ze nie masz mozliwości

myślę że można... (08.07.24 11:52):
Cóż, szukam \\\\\\\"artystki\\\\\\\"
i CO myślisz?

Jestem:) Tylko troskzę poźniej:)
Napisz tutaj. zafascynowany.art(at)o2.pl Będzie mi miło:) i napewno się nie rozminiemy

Bardzo łatwo
Dasz się skusić na ... podyskutowanie prywatnie np o tym czego oczekiwalabys po takim \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\'układzie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\'...? Bo trudno mi napisać związku A może.

no i jestem....ale jak widać..ani zafascynowany czy nawet zaciekawiony:)

pięknie:) trąci romantyzmem:)tylko czy byłbyś w stanie dla tych mimo że pięknych, ale tylko chwil(jeśli jesteś z Wrocka)przebyć ponad 400 km?

[25.07.2008] 16:00
zafascynowany
ktorykolwiek, np radek_wroclaw_xx@o2.pl
Miłego dnia

myślę że można... (08.07.25 09:13):
właściwie na który adres napisać?
[25.07.2008] 23:07
myślę że można...
to... byłoby na tyle....
chyba wiesz dlaczego ..
nowy topic i..znajdziesz czego szukasz
[26.07.2008] 13:15
zafascynowany
Nie, nie wiem dlaczego...

myślę że można... (08.07.25 23:07):
to... byłoby na tyle....
chyba wiesz dlaczego ..
nowy topic i..znajdziesz czego szukasz
[27.07.2008] 19:25
myślę że można...
bo napisałam i nic nie doszło?????
[28.07.2008] 06:45
zafascynowany
Niestety nic nie doszło... Sprawdz czy adres się zgadza;P
radek_wroclaw_xx@o2.pl

;p
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością
myślę że można... (08.07.27 19:25):
bo napisałam i nic nie doszło?????
[25.02.2009] 02:05
starsza kochanka
beatka40 (08.07.17 11:05):

Dziewczyno po prostu nie trafilas na odpowiedniego faceta. Serio. Uwierz bo warto kochac sie z tym wlasciwym

...i uwazaj,bo zycie ucieka...korzystaj puki jest czas
[18.05.2009] 22:58
adi82
To daj sie skusić na coś słodkiego;P
Adrian 27 Wroc

starsza kochanka (09.02.25 02:05):
beatka40 (08.07.17 11:05):

...i uwazaj,bo zycie ucieka...korzystaj puki jest czas

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat