o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Rozbieranie u lekarza - fetysz medyczny

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
[02.01.2015] 19:25
lomax
panowie chętni na badanie - piszcie: mb_1980@o2.pl
[13.01.2015] 23:59
eni
czesc 51226726 moje gg chce byc dokladnie przebadana od badania gardla nosa uszu opukiwania badania brzucha poprzez osluchiwanie itp.
[14.01.2015] 19:09
pacjent
Ja oprócz fetyszu medycznego mam też fetysz stóp, dlatego nic mnie tak nie kręci jak widok.... bosej kobiety na fotelu ginekologicznym. Osobiście marzę o tym by zostać poddany nago, poniżającym badaniom lekarskim (proktologia, urologia), takim jak np. rektoskopia, badanie prostaty na fotelu urologicznym lub w pozycji kolankowo-łokciowej.Chciałbym aby takie badanie zostało przeprowadzone przez lekarkę w asyście pielęgniarek lub studentek medycyny. Interesuje mnie też temat komisji wojskowej oraz wszystko co jest związane z tzw rewizją/kontrolą osobistą z ang. "stripsearch".
Wszystkie osoby zainteresowane podobną tematyką proszę o kontakt:
pacjent@migmail.pl
[09.02.2015] 18:33
kobieta-enn
Szukam delikatnego i dokładnego doktora który chciałby mnie przebadać najlepiej w prawdziwym gabinecie (woj. podkarpackie). Interesuje mnie przebadanie mojego całego ciała a także przeprowadzenie dokładnego badania ginekologicznego. Zainteresowanych panów doktorów proszę o opis przebiegu badania na enn@interia.pl
[20.04.2015] 22:45
doktor dokładny
Szanowne Panie, jeśli chcecie wspólnie się pobadać z dziewiętnastoletnim chłopakiem w bardzo miłej atmosferze i w różnych klimatach medycznych to serdecznie zapraszam do kontaktu! Mało mam chętnych, a przecież nie jest problemem napisać i nawiązać kontakt. Jestem z natury bardzo wyluzowany więc nietrudno ze mną o fajną rozmowę Zainteresowane badaniami zapraszam na mail szpadel6@wp.pl
[06.12.2019] 02:14
[30.06.2015] 00:58
lekarz med
Dziewczyny chętne do zabawy w lekarza we wszystkich aspektach, zapraszam do kontaktu na mail szpadel6@wp.pl!
[17.07.2015] 23:30
robertgawlicki
Witam, Mam 33 lata i jestem z Warszawy. Jeżeli jakaś Kobieta chciałaby przebadać mężczyznę to jestem do dyspozycji. Całe moje ciało jest do dyspozycjii Kobiety. Jeżeli jakaś Kobieta chciała by być zbadana przez mężczyznę również świadczę usługi. Badanie stetoskopem, osłuchiwanie, badanie brzucha, badanie piersi, badanie ginekologiczne, badanie per rectum, mierzenie temperatury, wsadzanie czopków. Szczegóły do ustalenia. robertgawlicki@tlen.pl
[30.08.2015] 21:47
MatBe1996
czy jakaś dziewczyna nie chciałaby się wzajemnie pobadać we wszystkich medycznych aspektach z dziewiętnastoletnim chłopakiem? Drogie Panie, zapraszam do kontaktu na mail szpadel6@wp.pl albo na GG nr 49774575.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
Mateusz
[27.09.2015] 23:37
eni
51226726 na gg
[30.09.2015] 23:10
Monika2580
witam, poszukuje dobrego lekarza, ponieważ wyczułam guz w lewej piersi. Chce żeby to wszystko było przez internet. Zdjecie mogę dac ale pod warunkiem, że to będzie prawdziwy lekarz. Moje GG 55570035
[01.12.2015] 20:31
Westar
http://www.infomed.waw.pl - Polecam. Jak dla mie świetna rzecz.
[01.12.2015] 20:59
de4450
MatBe1996 (15.08.2015.30 21:47):
czy jakaś dziewczyna nie chciałaby się wzajemnie pobadać we wszystkich medycznych aspektach z dziewiętnastoletnim chłopakiem? Drogie Panie, zapraszam do kontaktu na mail szpadel6@wp.pl albo na GG nr 49774575.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
Mateusz

A moze wystarczy wejść na portal erotyczny i 100-200 zł za godzinę ma się laskę do dyspozycji
[21.04.2016] 01:49
17lat chlopak
Hej chciałby ktoś pobadać się nago ? Również stripsearch bart00stycz@gmail.com
[21.04.2016] 18:07
exam
Interesuje mnie wszystko związane z intymnymi poniżającymi zabiegami, badaniami lekarskimi, a także strip search, body cavity search i fetysz stóp.
lycl@alias.migmail.pl
[23.04.2016] 23:49
doktorpoznan
Chętne Panie do szczegółowego przebadania w wybranej tematyce medycznej zapraszam do pisania na mail doktorpoznan@wp.pl! Jestem 20-letnim facetem którego kręci temat.
Zapraszam do kontaktu!
[02.08.2016] 15:47
jooho
piszcie coś o rozbieraniu chłopaki
[28.10.2016] 21:52
ona lusia
czy jest tu jakiś PAN co zrobił by mi ZASTRZYKI DOMIĘŚNIOWE w DUPE piszcie na danusia838@wp.pl
[12.11.2016] 20:18
ona lusia
czy jest tu jakiś chętny pan który zrobił by mi zastrzyki w dupe przez mejla pisząc zemną mejle na danusia838@wp.pl
[07.12.2016] 18:02
Melody
Kiedyś mialam wysybpke na tyłku plecach brzuchu i cyckach milam 13 lat wie bylo na co popatrzeć taki chlopak z mojej klasy który mi sie podoba chodzi to higienistki zeby nie byc na lekcjach (ja wtedy bylam w szkole i wysypka mi znikla ale pani chcial jeszcze zbadac) .Leze gola na lóżku w gabinecie na plecach i slysze ze ktoś przyszedł oglądam sie za siebie i patrze na pania ktora powiedziala: SPOKO NIE WIDAC CIE
To byl ten chlopak niby nie miało mnie widać ale on podszedł troche do osłonki i z uśmieszkiem patrzy sie na mnie wiedzial ze to ja slyszałam panią : KRYSTIAN GDZUE SIE PATRZYSZ??!!! I poszedł
Potem w szkole dreczyl mnie głupimi tekstami: JUŻ NIE MASZ WYSYPKU?
JAK TAM TYŁEK?
[10.12.2016] 15:31
Gość mmm  woloszuk@tlen.pl
Mariooola (10.03.2010.01 16:28):
<cytat>kolmed (10.02.19 07:33):
Mnie bardzo podnieca kobieta lekarz. Zaczęło się to wszystko od badania w szkolnym gabinecie na badaniach bilansowych w wieku 14 lat. Badanie na którym byłem tak mnie doświadczyło, że nie mogłem go długo zapomnieć. Masturbowałem się a w podświadomości widziałem ją jak naciąga mi napletek i łapie za jądra. Długo sie z tym kryłem w końcu poznałem Beatę która jak się okazało jest córką pielęgniarki. Będąc u Beaty w domu zobaczyłem słuchawki lekarskie wziołem je w ręce i zapytałem czyje. Beata uśmiechnęła się i zapytała czy może mnie zbadać. Zgodziłem się ściągnąłem koszulkę a ona osłuchiwała moje serce i płuca zachowywała się jak prawdziwy lekarz. Powiedziałem jej o tym, a ona że wybiera się na studia medyczne. Rozmawialiśmy o tym że te studia są długie itd itp aż w końcy opowiedziałem je, że miałem badanie bilansowejakieś czrtery lata temu na którym musiałem się rozebrać do naga i lekarka badała mi ... . Beata zapytała czy ona mogła by spróbować na początku odmawiałem, ale w końcu uległem jej sugestiom. Zaczeło się jak na prawdziwym badaniu od osłuchania serca po który poprosiła mnie abym opuściła spodenki złapała za jądra a późnie naciągnęłą napletek. Beata od razu zobaczyła że mnie to podnieciło. Nasza znajomość trwa od około roku ale "zabawa
w lekarza" jeszcze nas nie znudziła dszło do tego że Beata kocha się ze mną w słuchawkach lekarskich. Odczuwamy z tego powodu duże zadowolenie.
</cytat>
Też bym tak chciała spróbować czuję że mnie to kręci. Może są chętni to się pobadamy. Mariola
[10.12.2016] 15:37
Gość mmm  woloszuk@tlen.pl
Mariooola (10.03.2010.01 16:28):
<cytat>kolmed (10.02.19 07:33):
Mnie bardzo podnieca kobieta lekarz. Zaczęło się to wszystko od badania w szkolnym gabinecie na badaniach bilansowych w wieku 14 lat. Badanie na którym byłem tak mnie doświadczyło, że nie mogłem go długo zapomnieć. Masturbowałem się a w podświadomości widziałem ją jak naciąga mi napletek i łapie za jądra. Długo sie z tym kryłem w końcu poznałem Beatę która jak się okazało jest córką pielęgniarki. Będąc u Beaty w domu zobaczyłem słuchawki lekarskie wziołem je w ręce i zapytałem czyje. Beata uśmiechnęła się i zapytała czy może mnie zbadać. Zgodziłem się ściągnąłem koszulkę a ona osłuchiwała moje serce i płuca zachowywała się jak prawdziwy lekarz. Powiedziałem jej o tym, a ona że wybiera się na studia medyczne. Rozmawialiśmy o tym że te studia są długie itd itp aż w końcy opowiedziałem je, że miałem badanie bilansowejakieś czrtery lata temu na którym musiałem się rozebrać do naga i lekarka badała mi ... . Beata zapytała czy ona mogła by spróbować na początku odmawiałem, ale w końcu uległem jej sugestiom. Zaczeło się jak na prawdziwym badaniu od osłuchania serca po który poprosiła mnie abym opuściła spodenki złapała za jądra a późnie naciągnęłą napletek. Beata od razu zobaczyła że mnie to podnieciło. Nasza znajomość trwa od około roku ale "zabawa
w lekarza" jeszcze nas nie znudziła dszło do tego że Beata kocha się ze mną w słuchawkach lekarskich. Odczuwamy z tego powodu duże zadowolenie.
</cytat>
Też bym tak chciała spróbować czuję że mnie to kręci. Może są chętni to się pobadamy. Mariola

Jeśli chcesz się pobadać nawzajem to ja jestem chętny Mariola
[09.03.2017] 14:28
Adam123
Szukam osoby do zabawy w lekarza kobieta lub mężczyzna w wieku do 20 lat, okolice Ciechanowa GG: 57264079
[23.03.2017] 18:58
ONA LUSIA
szkoda że nie ma chętnych panów co chcieli by mi skuć dupę zastrzykami domięśniowymi danusia838@wp.pl
[19.04.2017] 11:01
ONA LUSIA
jak jest jakiś pan chętny poćwiczyć ZASTRZYKI DOMIĘŚNIOWE MEDYCZNE na mojej DUPIE na POŚLADKACH to czekam na danusia838@wp.pl
[19.04.2017] 17:04
sdaaaa54321
Macie narąbane w głowach głupie cipki, żeby chcieć jakieś okropne zastrzyki. Omijać lekarzy i okropności medyczne z daleka.
[12.05.2018] 20:11
Ona Lusia
czy jest jakiś pan chętny poćwiczyć zastrzyki domięśniowe medyczne na mojej dupie na pośladkach i przy okazji mi skuć dupę czyli pośladki zastrzykami domięśniowymi medycznymi jeśli tak to czekam na danusia838@wp.pl
[13.05.2018] 09:24
pan dominujący
A wielką masz dupę?
[13.05.2018] 11:27
Ona Lusia
pan dominujący (18.05.2018.13 09:24):
A wielką masz dupę?

A lubisz wielką dupe? Lubisz jak mówię do ciebie mój doktorze?
[07.06.2018] 16:45
robgaw
Czy jest jakaś Pani, która chciałaby dokładnie mężczyznę przebadać ? Ja mogę też dokładnie Panią zbadać
[07.06.2018] 20:19
robgaw
Najbardziej interesuje mnie badanie per rectum

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat