o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Rozbieranie u lekarza - fetysz medyczny

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
[07.12.2013] 17:39
ajlavju1989
fascynatka medycyny (13.12.05 21:41):
Mnie tez to podnieca wiec kto jeszcze nie czytal to powinno mu sie spodobac jak i mnie www.jaimojapielegniarka.blogspot.com/2013/10 /seks-w-szpitalu.html
lubie sie rozbierac przy lekarzu i myslec ze mnie dotyka pod majtkami.lubie chodzic do ginekologa bo mnie tam dotyka

napisz mi o tym ajlavju24091989@0.pl
[14.12.2013] 23:39
nonnnas
DorisSz (13.02.09 14:26):
Kto jest chętny poklikać o tamacie przygody u lekarza, fetysz medyczny?!? Nie chcę produkować się publicznie, mój mail doris.szajek@gmail.com

------dziewczyno(?)-po co [piszesz jakiej propozycje skoro adresu mailowego jaki podalas po prostu nie ma?To sie nazywa trolowanie.Tylko po co,na co i do czego?Nudzi ci sie?
[14.12.2013] 23:42
nonnnas
IZKA!-a moze napiszesz i poklikamy na temat ktory mnie tez bardzo kreci?
strapiony@o2.pl
[15.12.2013] 00:01
czemu nie,,,
malwinkaaaa
Takie bajki, to opisujcie na forum opowiadania i fantazje, a nie z poważnymi lekarzami, co niby ich podnieca. Jak by tak było, to nie byli
by lekarzami, a takie zabawy w doktorka to do piaskownicy maluchy.
-----------------"na swiecie sa takie rzeczy co sie fizolofom nie snilo"--jak mawia Ferdek.A tak na powaznie-mozesz wierzyc albo i nie.Twoja sprawa.Mozesz sie jednak przekonac umawiajac sie ze mna i wtedy zobaczysz czy sie bede wstydzil i czy Tobie pokaze co bedziesz chciala.....Poza tym-myslisz naprawde ze lekarze to juz nie ludzie?Ale chyba jednak oni tez "miewaja dzieci".Skoro Ty sama nie trafilas-bo chyba nie szukalas-to skad mozesz w ogole wiedziec a skoro nie wiesz to po co sie wypowiadasz w temacie?Jeszcze powiem ci dla scislosci i byc moze dla zaspokojenia Twojej ciekawosci ze tak ok.jedna na piec pan doktor po zarzuceniu hasla ktore ja uzywam jako pretekst-kaze sie rozebrac do naga mowiac najczesciej"ja musze to zobaczyc".Dalej juz chyba wiesz co sie dzieje...
[16.01.2014] 07:43
doktormedpoznan
Bardzo chętnie przebadałbym dokładnie jakąś młodą dziewczynę.
Istnieje również możliwość dokładnego przebadania mnie
Napisz również jeśli chcesz po prostu pogadać o badaniach
Teren: CAŁA POLSKA
Chętne panie zapraszam do kontaktu na mail doktormedpoznan@wp.pl
[06.12.2019] 02:37
[16.01.2014] 19:20
Marta*
Mnie ostatnio coś takiego kręci. Chciałabym jednak z prawdziwym lekarzem. U mnie na rejonie od niedawna jest nowy lekarz ma około 30-tki. Jak byłam to do badania zdjełam stanik. Aż mi się gorąco zrobiło i mokro. Tak sobie myślę żeby coś zasymolować by mnie badał nago. Nic jednak mi nie przychodzi do głowy. Ma ktoś jakiś pomysł?
[16.01.2014] 19:34
michuk85
Są osoby mające od dzieciństwa problemy z jelitami, sam do nich należę. Są też rodzice którzy bez zastanowienia stosują lewatywę nie zdając sobie sprawy co robią. Przeżyłem swoje, nie protestowałem tylko dusiłem wszystko w sobie. Z czasem przekonałem się, że jest coś takiego jak fetysz medyczny. Jak ktoś ma czas, chęć, ochotę na wymianędoświadczeń, opowiedzenie swoich historii, mój mail michuk1985@gmail.com
[19.01.2014] 18:29
Abdul
Marta* (14.01.16 19:20):
Mnie ostatnio coś takiego kręci. Chciałabym jednak z prawdziwym lekarzem. U mnie na rejonie od niedawna jest nowy lekarz ma około 30-tki. Jak byłam to do badania zdjełam stanik. Aż mi się gorąco zrobiło i mokro. Tak sobie myślę żeby coś zasymolować by mnie badał nago. Nic jednak mi nie przychodzi do głowy. Ma ktoś jakiś pomysł?

Spróbuj ostry ból w dole brzucha.
[27.01.2014] 21:43
młody medyk
Nie jestem lekarzem ale mam pewną wiedzę i umiejętności w zakresie badań medycznych. Jeśli jakaś pani chciałaby zostać przeze mnie przebadana to serdecznie zapraszam do kontaktu na mail szpadel6@wp.pl.
Chodzi wyłącznie o badania medyczne. Sex mnie nie interesuje. Gwarantuję pełną dyskrecję i profesjonalne podejście do sprawy
Także panie piszcie śmiało!
Mail: szpadel6@wp.pl
[28.01.2014] 06:55
szalonaatka
ja raz specjalnie będąc w szpitalu mówiłam ze nie mogę się załatwić . Po jakimś czasie musiałam iść do gabinetu pielegniarki, zdiąć majtki położyć się na kozetce i wypiąć pupę . Powiedziała ze włoży mi czopek. Kiedy smarowała mi odbyt maścią to parłam żeby widziała i czuła ruchy mojej pupki . Potem wsunęła czopek i palec do środka. A jak już mam na prawdę chociaż najmniejszy problem z zaparciem to idę do przychodni na lewatywę
[09.02.2014] 20:22
lekarzmed
Szukam Pani, która przebadałaby się sama (może być oczywiście badanie w domowych warunkach), a następnie wysłała mi film bądź zdjęcia ze swojego badania Możliwa drobna zapłata Mogę również wykonać takie samo badanie na sobie w ramach rozliczenia
Chodzi mi o ogólne badanie - ciśnienie, temperatura, osłuchanie, obejrzenie oczu, uszu, nosa i gardła za pomocą szpatułki, łyżki itp...
Zainteresowane Panie proszę o kontakt: szpadel6@wp.pl bądź gg 49774575
Serdecznie zapraszam do współpracy!!!
[13.02.2014] 20:12
babia333
uwielbiam zabawę w lekarza
[14.02.2014] 14:04
pawko
babia333 ja też uwielbiam zabawę w lekarza i to bardzo uwielbiam
[23.02.2014] 22:08
doktor amator
Jestem osiemnastolatkiem. Szukam młodej pani, która chciałaby zostać zarówno dokładnie, jak i delikatnie przebadana Dowolna dziedzina medycyny Jeśli jakaś pani jest zainteresowana tematem to zapraszam do kontaktu na mail doktoramator@wp.pl
Gwarantowana pełna dyskrecja i delikatność
Jeszcze raz zapraszam do skontaktowania się ze mną
doktoramator@wp.pl !!!
[07.04.2014] 17:37
lekarz medycyny
Ludzie.. ale wy się ośmieszacie..
[19.06.2014] 03:16
quti84
zwale konia przez te fantazje
[19.06.2014] 23:30
lekmedpoznan
Jeżeli jakaś Pani chciałaby zostać bardzo dokładnie, ale również delikatnie przebadana przez młodego chłopaka z pasją medyczną, to serdecznie zapraszam do kontaktu na lekmedpoznan@onet.pl Gwarantuję pełną delikatność, zróznicowanie badań, wspaniały klimat, świetną atmosferę oraz pełną dokładność
Drogie Panie, piszcie na lekmedpoznan@onet.pl!
[25.07.2014] 11:46
optimal7
Bardzo lubię te tematy. Ktoś chętny na rozmowę, spotkanie - pisać benio7777@o2.pl
[02.08.2014] 18:47
antrodom123
Mam i miałam poważne kłopoty z kręgosłupem i z tym wiąże się najabrdziej pamiętne badanie powiązane z rozbieraniem. Parę razy byłam u różnych lekarzy, ale raz - w wieku 17 lat - zostałam skierowana do akademii medycznej, dokąd pojechałam w towarzystwie mamy. Zwykle musiałam do badania ściągać całą górę, co w tym czasie było dla mnie mega trudne. Trochę później dojrzewałam i moje piersi były małe i chociaż lekarze interesowali się zwykle plecami, to jednak było to dla mnie bardzo zawstydzające. Badanie w akademii miało zadecydować o ewentualnej operacji. Już przy podpisywaniu koniecznych papierów poinformowano nas, że przy badaniu mogą być obecni studenci. Wtedy jeszcze się tak nie przejęłam. Znalazłam się sama z bardzo miłą pielęgniarką w rodzaju przedsionku i po chwili zaprowadziła mnie ona do właściwego gabinetu. Był bardzo duży, za stolikiem siedział lekarz, który wydawal mi się bardzo stary, a z boku pod scianą siedziały jeszcze trzy osoby - dwie kobiety i chlopak. Bardzo młodzi. Jedna z tych studentek miała bardzo ciemną skórę - tak jakby gdzieś z Indii była. Spojrzałam na ich i zalała mnie fala wstydu, że za chwilę zobaczą moje małe sterczące piersi. Lekarz zadał mi parę pytań, ale głównie czytał papiery o mnie, które przyniosła pielęgniarka. W końcu kazał mi wstać, rozebrać się - także zdjąć spodnie. Zostałam więc w samych obszernych, luźnych majtkach wobec nich wszystkich! Kazano mi się odwrócic do wszytkich tyłem i wtedy lekarz trochę mnie pochylał do przodu, do tyłu, trochę na boki, ręce w górę, ręce na boki, dotykał mnie i naciskał po plecach, tłumaczył na czym polega problem... że cały układ kostny się wypacza i takie tam... czułam, ze moja twarz jest cała czerwona, ale najgorsze miało dopiero nadejść. Lekarz poprosił, abym zdjęła też majtki! Pielęgniarka podeszła i je ode mnie odebrała, położyła z innymi rzeczami na łóżku przy fotelu i tak oto zostałam zupełnie naga! Co więcej - miałam się przejść w kierunku okna, aby było dobrze widać jak pracują moje kości. Fakt, byłam wtedy bardzo chuda, więc taki chodzący kościotrup z krzywym kręgosłupem musiał być piękną pomocą naukową. Doszłam pod okno, stałam tam, ręce zdłuż ciała, lekarz coś tam mówił studentom, ale ja już nic nie słyszałam ze wstydu. Po chwili wracałam na miejsce, gdzie zostawiłam ubranie - musiałam więc odwrócić się do nich wszystkich. Zasłaniajac dwiema rękami bujne wtedy włosy łonowe doszłam do fotela, na którym wcześniej siedziałam i wtedy - widząc przecież moje totalne zażenowanie - jedna ze studentek, ta biała, poprosiła lekarza-profesora, czy bym nie mogła się przejśc raz jeszcze, bo chce coś tam raz jeszcze zobaczyć! I raz jeszcze miałam kilkumetrowy spacere@@@ w tę i z powrotem. Straszne. Po wszystkim wzięłąm moje ciuchy i ubierałam się w przedsionku przy pielęgniarce, która objęła mnie i powiedziała, że byłam dzielna i żebym na drugi raz jakies obcisle majtki wzięłą, to nie trzeba by było ściągać. Nigdy, nawet później u ginekologa - nie czułam się bardziej naga.
[02.08.2014] 22:17
eni
witam chciałabym być dokładnie przebadania czyli badanie nosa uszy gardło odruchy stawów oczy słuch badanie brzucha palcami potem opukiwanie osłuchiwanie stetoskopem 51226726 gg lub eni_88@o2.pl lub eni15@poczta.onet.pl moje meile
[16.08.2014] 21:30
IZA5
Marta* (14.01.2014.16 19:20):

Ja mam parę pomysłów juz zrealizowanych, mogę podpowiedzieć, pozdrawiam
[16.08.2014] 21:32
IZA5
antrodom123 (14.08.2014.02 18:47):
Mam i miałam poważne kłopoty z kręgosłupem i z tym wiąże się najabrdziej pamiętne badanie powiązane z rozbieraniem. Parę razy byłam u różnych lekarzy, ale raz - w wieku 17 lat - zostałam skierowana do akademii medycznej, dokąd pojechałam w towarzystwie mamy. Zwykle musiałam do badania ściągać całą górę, co w tym czasie było dla mnie mega trudne. Trochę później dojrzewałam i moje piersi były małe i chociaż lekarze interesowali się zwykle plecami, to jednak było to dla mnie bardzo zawstydzające. Badanie w akademii miało zadecydować o ewentualnej operacji. Już przy podpisywaniu koniecznych papierów poinformowano nas, że przy badaniu mogą być obecni studenci. Wtedy jeszcze się tak nie przejęłam. Znalazłam się sama z bardzo miłą pielęgniarką w rodzaju przedsionku i po chwili zaprowadziła mnie ona do właściwego gabinetu. Był bardzo duży, za stolikiem siedział lekarz, który wydawal mi się bardzo stary, a z boku pod scianą siedziały jeszcze trzy osoby - dwie kobiety i chlopak. Bardzo młodzi. Jedna z tych studentek miała bardzo ciemną skórę - tak jakby gdzieś z Indii była. Spojrzałam na ich i zalała mnie fala wstydu, że za chwilę zobaczą moje małe sterczące piersi. Lekarz zadał mi parę pytań, ale głównie czytał papiery o mnie, które przyniosła pielęgniarka. W końcu kazał mi wstać, rozebrać się - także zdjąć spodnie. Zostałam więc w samych obszernych, luźnych majtkach wobec nich wszystkich! Kazano mi się odwrócic do wszytkich tyłem i wtedy lekarz trochę mnie pochylał do przodu, do tyłu, trochę na boki, ręce w górę, ręce na boki, dotykał mnie i naciskał po plecach, tłumaczył na czym polega problem... że cały układ kostny się wypacza i takie tam... czułam, ze moja twarz jest cała czerwona, ale najgorsze miało dopiero nadejść. Lekarz poprosił, abym zdjęła też majtki! Pielęgniarka podeszła i je ode mnie odebrała, położyła z innymi rzeczami na łóżku przy fotelu i tak oto zostałam zupełnie naga! Co więcej - miałam się przejść w kierunku okna, aby było dobrze widać jak pracują moje kości. Fakt, byłam wtedy bardzo chuda, więc taki chodzący kościotrup z krzywym kręgosłupem musiał być piękną pomocą naukową. Doszłam pod okno, stałam tam, ręce zdłuż ciała, lekarz coś tam mówił studentom, ale ja już nic nie słyszałam ze wstydu. Po chwili wracałam na miejsce, gdzie zostawiłam ubranie - musiałam więc odwrócić się do nich wszystkich. Zasłaniajac dwiema rękami bujne wtedy włosy łonowe doszłam do fotela, na którym wcześniej siedziałam i wtedy - widząc przecież moje totalne zażenowanie - jedna ze studentek, ta biała, poprosiła lekarza-profesora, czy bym nie mogła się przejśc raz jeszcze, bo chce coś tam raz jeszcze zobaczyć! I raz jeszcze miałam kilkumetrowy spacere@@@ w tę i z powrotem. Straszne. Po wszystkim wzięłąm moje ciuchy i ubierałam się w przedsionku przy pielęgniarce, która objęła mnie i powiedziała, że byłam dzielna i żebym na drugi raz jakies obcisle majtki wzięłą, to nie trzeba by było ściągać. Nigdy, nawet później u ginekologa - nie czułam się bardziej naga.

Witam, ja pierwszy raz ze studentami prawie nie zemdlałam, ale szybko to polubiłam. Chętnie popiszę na ten temat, pozdrawiam Iza
[03.09.2014] 21:52
LEKARZ DELIKATNY
panie chętne do zabawy w lekarza (różne gatunki badań), które chcą zostać dokładnie przebadane zapraszam do kontaktu na szpadel6@wp.pl. Piszcie śmiało
[28.10.2014] 13:40
tadeuszm
przebadam dokładnie i szczególowo kobiety w wieku od 15 lat aż do............ moje GG 51314572
[28.10.2014] 18:45
antrodom123
No to Iza5 opisz coś ze swoich doświadczeń.
[18.11.2014] 22:44
Najgorszy Bilans w Życiu
W zeszłym roku gdy miałem 15 lat mama(jest pielęgniarka) postanowiła zrobić bilans mój i całego mojego rodzeństwa brat 14 lat i 2 siostry 12 i 13 lat.Do pomocy wzięła swoją najlepsza przyjaciółkę a z mieszkania obok Panią Anie Wezwała nas do dużego pokoju gdzie ustawiła wagę i przeczepiła do ściany centymetr.Kazała nam wszystkim rozebrać się do bielizny i ustawić się w kolejce kolejno ja z bratem a potem 2 siostry.podszedłem do mamy która osłuchała mnie najpierw z przodu potem z tyłu zmierzyła ciśnienie sprawdziła włosy oraz płaskostopie a następnie zakala zrobi 3 przysiady i ponownie zmierzyła ciśnienie.W tym czasie Pani Ania wszystko zapisywała.Kolejno podchodzili wszyscy z rodzeństwa i wykonywali te same czynności.I wtedy nastąpiło najgorsze Mama stwierdziła nie wiadomo z jakiego powodu ze nie może nas ważyć i sprawdzić postawy w bieliźnie i mamy szybciutko rozebrać się do naga jak nas pan Bóg stworzył.Cała nasza 4 stanowczo zaprotestowała jak to rozebrać się przed rodzeństwem płci przeciwnej mama i jej najlepsza koleżanka o nie, ale mama była nie ugięta i cóż było robić.Rozebraliśmy się zasłaniając się jak tylko się można.Na pierwszy ogień poszedłem ja niestety kiedy stanąłem na wagę mama kazał stanąć na baczność i cóż było robić musiałem odsłonić swojego na wpół stojącego penisa siostry uśmiechnęły się a Pani Ania jakoś dziwnie nie mogła oderwać od niego wzroku.wzroku. Następnie schodząc z wagi i ponownie się zasłaniając stanąłem przy centymetrze i niestety znowu musiałem odsłonić swoją męskość tym razem stojącą już na baczność.Kiedy myślałem ze to koniec i będę mógł nareszcie chociaż założyć majtki mama powiedziała żebym odwrócił się tyłem i wyprostował bo chce sprawdzić moja postawę.Po tym cały upokarzającym badaniu mam kazał mi usiać na fotel gdy spytałem czy mogę się ubrać stanowczo zaprzeczyła ponieważ jak to określiła musi jeszcze mi i bratu zbadać siusiaczki> następnie takie samo badanie przeszedł brat którego Penis także stanął na baczność ku radości Pani Ani oraz Sióstr które jak na razie skutecznie zasłaniały swoją nagość lecz nie na długo teraz nadeszła ich kolej. Każda z nich musiała stanąć na baczność na wadze w trakcie ważenia i mierzenia okazując swoje małe piersi oraz sikorkę a następnie stanąć do nas tyłem przy badaniu postawy ukazując swoje pupy w pełnej krasie.Po całym tym Badaniu mogły ubrać się i usiąść na fotelach oglądać dalsza część przedstawienia ze mną i bratem w roli głównej.Mam kazał na stanc przed nią w lekkim rozkroku tak ma by moszna swobodnie zwisała a następnie złapała mnie za za jądra długo je ugniatając i pytając czy nic nie boli a następnie kilkanaście razy odciągała i naściągała mi napletek aż mój penis zrobił się twardy i na wpół stojący.Następnie poprosiła Panią Anie o centymetr i zmierzyła jego długość i obwód.Kiedy mogłem się ubrać przyszła kolej mojego brata któremu z trudem schodził napletek.Mama stwierdziła ze to wczesne stadium stulejki które przy codziennej kąpieli ma ćwiczyć suwanie napletka a ona co Niedziela wieczorem będzie sprawdzać Efekty i zdecydować co Ewentualnie dalej.Kiedy brat się ubrał rozdała nam karty z bilansami które mieliśmy zanieść do szkoły i zarządziła kolejny bilans za pól roku aż się boje...
[27.11.2014] 19:14
eni
witam szukam lekarza ktory by mnie przebadal miedzy innymi chodzi o badanie brzucha nosa gardla uszu opukiwanie bardzo dokladne osluchiwanie 51226726 eni_88@o2.pl
[28.11.2014] 22:00
okopoko
Najgorszy Bilans w Życiu (14.11.2014.18 22:44):
W zeszłym roku gdy miałem 15 lat mama(jest pielęgniarka) postanowiła zrobić bilans mój i całego mojego rodzeństwa brat 14 lat i 2 siostry 12 i 13 lat.Do pomocy wzięła swoją najlepsza przyjaciółkę a z mieszkania obok Panią Anie Wezwała nas do dużego pokoju gdzie ustawiła wagę i przeczepiła do ściany centymetr.Kazała nam wszystkim rozebrać się do bielizny i ustawić się w kolejce kolejno ja z bratem a potem 2 siostry.podszedłem do mamy która osłuchała mnie najpierw z przodu potem z tyłu zmierzyła ciśnienie sprawdziła włosy oraz płaskostopie a następnie zakala zrobi 3 przysiady i ponownie zmierzyła ciśnienie.W tym czasie Pani Ania wszystko zapisywała.Kolejno podchodzili wszyscy z rodzeństwa i wykonywali te same czynności.I wtedy nastąpiło najgorsze Mama stwierdziła nie wiadomo z jakiego powodu ze nie może nas ważyć i sprawdzić postawy w bieliźnie i mamy szybciutko rozebrać się do naga jak nas pan Bóg stworzył.Cała nasza 4 stanowczo zaprotestowała jak to rozebrać się przed rodzeństwem płci przeciwnej mama i jej najlepsza koleżanka o nie, ale mama była nie ugięta i cóż było robić.Rozebraliśmy się zasłaniając się jak tylko się można.Na pierwszy ogień poszedłem ja niestety kiedy stanąłem na wagę mama kazał stanąć na baczność i cóż było robić musiałem odsłonić swojego na wpół stojącego penisa siostry uśmiechnęły się a Pani Ania jakoś dziwnie nie mogła oderwać od niego wzroku.wzroku. Następnie schodząc z wagi i ponownie się zasłaniając stanąłem przy centymetrze i niestety znowu musiałem odsłonić swoją męskość tym razem stojącą już na baczność.Kiedy myślałem ze to koniec i będę mógł nareszcie chociaż założyć majtki mama powiedziała żebym odwrócił się tyłem i wyprostował bo chce sprawdzić moja postawę.Po tym cały upokarzającym badaniu mam kazał mi usiać na fotel gdy spytałem czy mogę się ubrać stanowczo zaprzeczyła ponieważ jak to określiła musi jeszcze mi i bratu zbadać siusiaczki> następnie takie samo badanie przeszedł brat którego Penis także stanął na baczność ku radości Pani Ani oraz Sióstr które jak na razie skutecznie zasłaniały swoją nagość lecz nie na długo teraz nadeszła ich kolej. Każda z nich musiała stanąć na baczność na wadze w trakcie ważenia i mierzenia okazując swoje małe piersi oraz sikorkę a następnie stanąć do nas tyłem przy badaniu postawy ukazując swoje pupy w pełnej krasie.Po całym tym Badaniu mogły ubrać się i usiąść na fotelach oglądać dalsza część przedstawienia ze mną i bratem w roli głównej.Mam kazał na stanc przed nią w lekkim rozkroku tak ma by moszna swobodnie zwisała a następnie złapała mnie za za jądra długo je ugniatając i pytając czy nic nie boli a następnie kilkanaście razy odciągała i naściągała mi napletek aż mój penis zrobił się twardy i na wpół stojący.Następnie poprosiła Panią Anie o centymetr i zmierzyła jego długość i obwód.Kiedy mogłem się ubrać przyszła kolej mojego brata któremu z trudem schodził napletek.Mama stwierdziła ze to wczesne stadium stulejki które przy codziennej kąpieli ma ćwiczyć suwanie napletka a ona co Niedziela wieczorem będzie sprawdzać Efekty i zdecydować co Ewentualnie dalej.Kiedy brat się ubrał rozdała nam karty z bilansami które mieliśmy zanieść do szkoły i zarządziła kolejny bilans za pól roku aż się boje...

nie czytasz regulaminu?
[03.12.2014] 01:14
eni
okopoko (14.11.2014.28 21:59):
eni (14.11.2014.27 19:14):
witam szukam lekarza ktory by mnie przebadal miedzy innymi chodzi o badanie brzucha nosa gardla uszu opukiwanie bardzo dokladne osluchiwanie 51226726 eni_88@o2.pl

to forum dla pelnoletnich osób

mam 26 lat
[07.12.2014] 23:24
doktoramator
Chętne Panie na badania - piszcie śmiało! szpadel6@wp.pl

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat