o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Rozbieranie u lekarza - fetysz medyczny

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[21.03.2019] 13:23
onpuszysty
kreci mnie i spróbowałbym wizyt u lekarza ktory bedzie mnei dotyal wszedzie lub podglądacza lubie nagosc napsiz bidczak@interia.com
[05.05.2019] 07:50
Diapers boy
W piątek pojechałem z mama do lakarza w sprawie urologicznej ja(15 lat)Czekam na swoja kolejke w końcu mnie wywoluja wchodzę do gabinetu z mamą.Mama przedstawia lekarzowi moja dolegliwość on opusc spodnei wiec je opuscilem do kolan spojzal spod okularow ,rajtuzy również,z ociąganiem powoli zaczolem opuszczać ,lekazr zaczol stukac o biurko dlugoisem w koncy się odzywa długo mamczekac pacjenci na poczekalni czekaja mama podeszla do mnie pociahgla za gume rajtuz i lekazr znowy pampersa tez dziweciaaku ile mam czekac mama znowu do mnie ppociagnale za pampersy i w jednej chwili stoje z gola pupa zakryłem dlonmi siusiaka lekarz mowi podejdz do mnie zalozyl gumowe rękawiczki i zaczol mnie dotykać siusiaka poigniatal zaczoelm czuc ze za chwile mi stanie mowi nachyl się wsadzil paluch w pupe pomieszal w niej az mnie zabolało na koniec klepnol w gola pupe lekarz do mamy ma otarcia odbytu i do mnie spotykasz się z kims czerwony jak burak się zrobiłem on na mnie się gapi i stuka długopisem mama podchodzi do mnie i sru siarczystego klapsa na dupsko odpowiadaj jak pan doktor pyta ,milcze jak zaklęty.On do mamy wychodzi z tego ze musi się z kims sppotykac znaczy się z jakiś=ms mezczyzna bo wszystko swiadczy o tym ze miał stosunek z mezczyzna albo zabawia się czyms .Mmausia widze ze jeszcze chwila a pasa wyciągnie lekarz do niej ma lekko uszkodzone zwieracze tak z ew dalszym ciągu niech nosi pampersy z wiadomych celów i za miesiąc do kontroli i niech sam przyjdzie bez pani bo widze ze się chlopiec stresuej mamaic d niego jak wrucimy do domu to ja się zestresuje tak po dupie pasem dostanie .Wracajac autem do domu po drodze mama zakupila mi 4 paczki pampersow jak tylko dojechaliśmy do domu mama do mnie widze cie za chwile w salonie w samych rajtuzach mam z toba do pogadania .Oj pogadala ze ,na jeszcze mnie pupa boli .Pytala kto to jest co siie z toba zabawia milcze ponownie lapie za pas i leje pupe mam cala w krwawych grubych pregach alemilcze bo co mampowiedziec nieznam ich stojąc na okazje do miasta co rano zawsze jakiś się zaczyma i mnie zabiera a po drodze roznie bywa przewznie ajk wracam na stopa do domu maja więcej czasu i zjezdaja na parking lesny i co nieco się odwdzięczam za podwiezienie bla czasami pupa po tym ale nie tak jak od pasa.Caly dzień z pampersem chodze spie roowneiz do szkloy tez z pielucha fakt z eniewidac ale sa tacy spece ze zauwaza to zgrubienie w moim kroku i pare razy na przerwach moje spodnie znienacka opuszczaly się do kolan ukazując rajtuzy i pampersy mam z tego powodu przechlapane ale nic na to nieporadze .Dzis niedziela wiec od rana w samych rajtuzach już chodze przed godzina wrocilem od cioci w ciągu dnai zrobie kilak kursow do ciotki paradując przez wies cale szczęście z e tutaj nikt mi niedokucza oprócz mnie z dzieciakow jest tylko pięcioro w roznym wieku dwoje 5,6 latkow tez nosza jeszcze pampersy ale to patologiczna rodzinka mamusia niema czasu zajmować se bachorami jak mowi i co roku jakiś nowy przybywa .Koncze bo slysze z dolu wolanie ppewnie znowu szykuje się dla mnie wyjście z ciaste do cioci
[05.05.2019] 09:42
kolejny analfabeta
Ostro zwaliłeś pod rajtuzy i pampersy?
[05.05.2019] 19:35
pinks
Bardzo to lubie.Chce moze jakas Pani o tym pogadac? GG68214390
[06.05.2019] 09:55
tu nie ma pań

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat