o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Rozbieranie u lekarza - fetysz medyczny

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[24.06.2008] 07:04
the galileus
Czy ktoś lubi fetysz medyczny tzn. np dziewczynę w stroju pielęgniarki, zabawę w lekarza albo prawdziwe badania u lekarza do których trzeba się rozebrać. Piszcie o waszych doświadczeniach i fantazjach.
[24.06.2008] 11:16
Pora umierać
http://www.youtube.com/watch?v=AaLMUkvy8To

http://www.youtube.com/watch?v=CMmty_a59KE
[24.06.2008] 13:37
MS Mi
Ja uwielbiam badania, zwłaszcze kiedy mój mężczyzna zabawia się w ginekologa.
[07.08.2009] 16:07
joziak01  joziak01@tlen.pl
A kto nie lubi tak:
http://img269.imageshack.us/img269/7047/115w ze.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/7952/110w mr.jpg
http://img195.imageshack.us/img195/2613/092q ct.jpg
http://img83.imageshack.us/img83/5347/054v.j pg
http://img132.imageshack.us/img132/2905/kira 024.jpg
[09.08.2009] 01:10
nie ukrywam sie
Ja wprost uwielbiam sie rozbierac do naga przed pania doktor czy pielegniarka.Robie to naprawde czesto.
[24.09.2019] 11:22
[12.10.2009] 13:42
anonimowy_71
całkiem ciekawa opcja.
zapraszam na forum,które mam w podpisie - najlepsze forum fetyszy http://uzywanabielizna.pl/
[12.10.2009] 15:07
joziak01
anonimowy_71 a jakim dziale na tym forum najlepiej założyć taki temat, albo go poszukać
[12.10.2009] 16:11
joziak01
anonimowy_71 założyłem na podanym przez ciebie forum temat w dziale Różne Fetysze » Fetysz medyczny - badanie dziewczyn przez lekarzy. Powiadomić możesz osoby zainteresowane tym tematem
[02.12.2009] 11:20
NIKT T
nikt nie ma problemów z tym tematem. To nie możliwe wiem po sobie jak to jest
[10.01.2010] 17:08
gruszeczka
ja rozbierania do naga u lekarza w ogole sie nie wstydze. wrecz sprawia mi przyjemnosc jak obcy mężczyzna sie na mnie patrzy. ostatnio byłam u lekarza medycyny pracy. ma 25lat, a pan doktor byl po 50tce. ledwo weszlam a on do mnie zaraz 'prosze rozebrac sie do naga' w gabinecie nie było parawanu i kazała mi się rozbierac tuz pod jego biurkiem co było jeszcze bardziej podniecające. czym predzej sciagnelam bielizne. kazal mi stanac tuz przed soba. pztrzyl sie na mnie gola i zadawal intymne pytania dotyczace miesiaczek, czy juz wspolzylam itp. potem kazal mi chodzic nago po gabinecie tam iz powrotem bo badal moja postawe. dumnie wypinalam piersi. widzialamusmieszek na jego twarzy kiedy patrzyl na moja gola sikorke. mam bardzo obfity biust i widzialm ze na niego tez sie lampil. potem badal mi piersi. stalam bardzo blisko niego a on mnie macal po ssutkach. potem kazal mi sie poloyc na kozetce i rozchylic nogi. powiedział 'prosze rzochylic uda i pokazac siusiaczke'. zrobilam to bez zadnego skrepowania. badal mnie tam dlugo palcami. dotykal lechtaczki, warg sromowych, grzebal w pochwie. potem powiedzial 'a teraz czeka pania njabrdziej wtydliwe badanie' kazal mi pryzkleknac na krzesle przoem do oparcia, wypiac mocno tylek i rozchylic posladki. wkladal mi palce do tylka. potem klepnal mnie w tylek i kazal sie ubrac.
[12.01.2010] 01:53
czemu nie
gruszeczka (10.01.10 17:08):
ja rozbierania do naga u lekarza w ogole sie nie wstydze. wrecz sprawia mi przyjemnosc jak obcy mężczyzna sie na mnie patrzy. ostatnio byłam u lekarza medycyny pracy. ma 25lat, a pan doktor byl po 50tce. ledwo weszlam a on do mnie zaraz \'prosze rozebrac sie do naga\' w gabinecie nie było parawanu i kazała mi się rozbierac tuz pod jego biurkiem co było jeszcze bardziej podniecające. czym predzej sciagnelam bielizne. kazal mi stanac tuz przed soba. pztrzyl sie na mnie gola i zadawal intymne pytania dotyczace miesiaczek, czy juz wspolzylam itp. potem kazal mi chodzic nago po gabinecie tam iz powrotem bo badal moja postawe. dumnie wypinalam piersi. widzialamusmieszek na jego twarzy kiedy patrzyl na moja gola sikorke. mam bardzo obfity biust i widzialm ze na niego tez sie lampil. potem badal mi piersi. stalam bardzo blisko niego a on mnie macal po ssutkach. potem kazal mi sie poloyc na kozetce i rozchylic nogi. powiedział \'prosze rzochylic uda i pokazac siusiaczke\'. zrobilam to bez zadnego skrepowania. badal mnie tam dlugo palcami. dotykal lechtaczki, warg sromowych, grzebal w pochwie. potem powiedzial \'a teraz czeka pania njabrdziej wtydliwe badanie\' kazal mi pryzkleknac na krzesle przoem do oparcia, wypiac mocno tylek i rozchylic posladki. wkladal mi palce do tylka. potem klepnal mnie w tylek i kazal sie ubrac.

Walilbym konia patrzac na ciebie-GG 12870692
[24.01.2010] 19:38
gruszeczka
kiedys jak bylam mloda to bardzo wstydzilam sie rozbierania przy obcych. opisze pierwszy raz jka musialam sie rozebrac publicznie.
dostalam jakies wysypki w ieku 17lat na calym ciele. z racji tego ze wujek mial jednego bliskiego znajomego lekarza zaproponowal mi ze mnie umowi na wizyte prywatnie i zawiezie.
weszlam do gabinetu sama i wytlumaczylam o co chodzi. lekaz zaraz zawolal mojego wujka do gabinetu. powiedzial ze przy badaniu niepelnoletniej musi byc obecna sooba trzecia - ktos zrodziny. troszke mi bylo glupio ale pomyslalam sobie ze lekarz tylko karze brzuszek pokazac i bedzi epo sprawie. ku mojemu zaskoczenia z ust lekarza padla komenda: "rozebrac sie do naga." argumentowal to tym ze wysypke mam na calym ciele i ze musi obejzec zmiany skorne na cycach i siusiaczce. bardzo sie wstydzilam. wujek i lekarz byli w wieku ok 40lat. strasznie sie krepowalam. wujek powiedzial: "no rozbieraj sie. nie masz sie czego wstydzic. jak tego grzecznie nie zrobisz to cie zaprowadze na jeszcze bardziej wtydliwe badania." w koncu zdjelam staniczek i majtusie. w poczatu zaslanialam wstydliwe wtedy dla mnie czesci ciala ale lekarz kazal mi dac rece wzdloz tlowia. moj wujek byl rozbawiony cala sytuacje i caly czas gapil sie na moja sikorke i dojki ktore mialam wtedy juz bardzod uze (miseczka d). skomentowal tak: "ale mam dorodna siostrzenice. az chcialbym pomacac taka mloda cipe" bylam zawstydzona ale rownoczesnie tez strasznie podniecona szczegolnie kiedy lekarz mnie badal i dotykal moich ssuteczkow i sikoreczki. potem kazano mi sie polozyc na lezance i rozchylic nogi bo na cipulince tez mialam wysypke. obaj lekarz i wujek sobie tam zagladali. musialam tez przykleknac na podlodze i wypiac posladki. lekaez grzebal mi tez w dupce a wujek dal mi solidnego klapsa. potem pozwolono mi sie ubac a wujek podawal mi ielizne. od czasu tego doswiadczenia uwielbiam pokazywac facetom moje wdzieki. od tego czasu minelo kilka lat. jak jestem u wujka to on zawsze wchodzi do pokoju jak sie przebieram. kiedys nawet zaczal mnie macac po cycuszkach.
macie podobne podniecajace przezycia?
[24.01.2010] 20:56
picu picu...
gruszeczka (10.01.24 19:38):
kiedys jak bylam mloda to bardzo wstydzilam sie rozbierania przy obcych. opisze pierwszy raz jka musialam sie rozebrac publicznie.
dostalam jakies wysypki w ieku 17lat na calym ciele. z racji tego ze wujek mial jednego bliskiego znajomego lekarza zaproponowal mi ze mnie umowi na wizyte prywatnie i zawiezie.
weszlam do gabinetu sama i wytlumaczylam o co chodzi. lekaz zaraz zawolal mojego wujka do gabinetu. powiedzial ze przy badaniu niepelnoletniej musi byc obecna sooba trzecia - ktos zrodziny. troszke mi bylo glupio ale pomyslalam sobie ze lekarz tylko karze brzuszek pokazac i bedzi epo sprawie. ku mojemu zaskoczenia z ust lekarza padla komenda: \"rozebrac sie do naga.\" argumentowal to tym ze wysypke mam na calym ciele i ze musi obejzec zmiany skorne na cycach i siusiaczce. bardzo sie wstydzilam. wujek i lekarz byli w wieku ok 40lat. strasznie sie krepowalam. wujek powiedzial: \"no rozbieraj sie. nie masz sie czego wstydzic. jak tego grzecznie nie zrobisz to cie zaprowadze na jeszcze bardziej wtydliwe badania.\" w koncu zdjelam staniczek i majtusie. w poczatu zaslanialam wstydliwe wtedy dla mnie czesci ciala ale lekarz kazal mi dac rece wzdloz tlowia. moj wujek byl rozbawiony cala sytuacje i caly czas gapil sie na moja sikorke i dojki ktore mialam wtedy juz bardzod uze (miseczka d). skomentowal tak: \"ale mam dorodna siostrzenice. az chcialbym pomacac taka mloda cipe\" bylam zawstydzona ale rownoczesnie tez strasznie podniecona szczegolnie kiedy lekarz mnie badal i dotykal moich ssuteczkow i sikoreczki. potem kazano mi sie polozyc na lezance i rozchylic nogi bo na cipulince tez mialam wysypke. obaj lekarz i wujek sobie tam zagladali. musialam tez przykleknac na podlodze i wypiac posladki. lekaez grzebal mi tez w dupce a wujek dal mi solidnego klapsa. potem pozwolono mi sie ubac a wujek podawal mi ielizne. od czasu tego doswiadczenia uwielbiam pokazywac facetom moje wdzieki. od tego czasu minelo kilka lat. jak jestem u wujka to on zawsze wchodzi do pokoju jak sie przebieram. kiedys nawet zaczal mnie macac po cycuszkach.
macie podobne podniecajace przezycia?
To już dziecino opisałaś swoje fantazje w i innym temacie o 10 lat starszych i tam byłaś skrępowana, a tu opisujesz, że lubisz. Ten temat, to opisuj w fantazjach i opowiadaniach fantazjooooo.
[30.01.2010] 23:32
Jasiek890
Jakie teksty bądź sztuczki wymyślacie aby rozebrać się do naga przed panią doktor?
[13.02.2010] 10:50
20latka
ja ostatnio milam bardzo fajna przygode podczas przeswitlenia. bardzo lubie pokazywac moje wdzieki lekarzom. przychodze na rtg a tam technik w wieku ok 35lat w dodatku znjaomy moich rodzicow kazal mi sie rozebrac do naga bo niby przy przeswitleniu mateial czasem pogarsza jakosc zdjecia. zdjelam wszystko i stanelam przed nim nago. facet gapi sie z usmieszkiem na moje cycki i sikore. powiedzial mi nawet 'nie wiedzialem ze az taka ladna ma pani cipulinke'. potem ustawial mnie do zdjecia i niby przypadkowo przejechal mi reka po ssustku i posladku. bardzo mnie to podniecilo.
[13.02.2010] 21:40
O-
20latka (10.02.13 10:50):
ja ostatnio milam bardzo fajna przygode podczas przeswitlenia. bardzo lubie pokazywac moje wdzieki lekarzom. przychodze na rtg a tam technik w wieku ok 35lat w dodatku znjaomy moich rodzicow kazal mi sie rozebrac do naga bo niby przy przeswitleniu mateial czasem pogarsza jakosc zdjecia. zdjelam wszystko i stanelam przed nim nago. facet gapi sie z usmieszkiem na moje cycki i sikore. powiedzial mi nawet 'nie wiedzialem ze az taka ladna ma pani cipulinke'. potem ustawial mnie do zdjecia i niby przypadkowo przejechal mi reka po ssustku i posladku. bardzo mnie to podniecilo.
A, co Ci ten technik rtg prześwietlał, że musiałaś się nago rozbierać. Nie bałaś się, że Cię może wyruchać widząc ładną cipulinkę.
Przed każdym medykiem się do naga rozbierasz? Napisz coś ciekawego, bo ładnie fantazjujesz. Może być na forum Fantazje i opowiadania, bo to temat nadaje się na to forum.
[14.02.2010] 22:40
czemu nie
Ja rozbieram sie czesto przed pania doktor a musze sie przyznac ze bardzo to lubie.Wyczulem pania doktor ze chyba to tez lubi i poszedlem po raz ktorys do niej z niby bolacym jadrem.Pani doktor po krotkim namysle-a ja musze to zobaczyc...wstydzi sie pan co?Ja na to-wcale nie..zupelnie odwrotnie...Poluzowalem pasek,odpialem guzik,pozniej rozsunalem zamek i opuscilem spodnie do kolan.Pani doktor patrzala kilka minut.Pozniej kazala podniesc penisa i znow patrzala.Trwalo to moze z 1o minut.Moj maly zaczal lekko sztywniec i widzialem ze sie pani doktor moj maly podoba.Ja bylem tak podniecony ze czulem jak mi krew pulsuje w glowie.Suuuper.
Od tamtego czasu czesto do niej chodze.Juz od...kilku lat...na kontrole.Onanizuje sie przed nia regularnie i oboje nas to jara.caly czas stwarzamy jednak pozory...badania...
[18.02.2010] 17:45
111111111
ostatnio miałem badane jądra u urologa, Pani Doktor. Jak mi kazała ściągnąc spodnie i majtki poczułem ze mi staje ale nie stanął do końca. TRoche wstydliwe ale podniecające. Chyba do niej wróce żeby jeszcze raz ściągnąc gatki.
[19.02.2010] 07:33
kolmed
Mnie bardzo podnieca kobieta lekarz. Zaczęło się to wszystko od badania w szkolnym gabinecie na badaniach bilansowych w wieku 14 lat. Badanie na którym byłem tak mnie doświadczyło, że nie mogłem go długo zapomnieć. Masturbowałem się a w podświadomości widziałem ją jak naciąga mi napletek i łapie za jądra. Długo sie z tym kryłem w końcu poznałem Beatę która jak się okazało jest córką pielęgniarki. Będąc u Beaty w domu zobaczyłem słuchawki lekarskie wziołem je w ręce i zapytałem czyje. Beata uśmiechnęła się i zapytała czy może mnie zbadać. Zgodziłem się ściągnąłem koszulkę a ona osłuchiwała moje serce i płuca zachowywała się jak prawdziwy lekarz. Powiedziałem jej o tym, a ona że wybiera się na studia medyczne. Rozmawialiśmy o tym że te studia są długie itd itp aż w końcy opowiedziałem je, że miałem badanie bilansowejakieś czrtery lata temu na którym musiałem się rozebrać do naga i lekarka badała mi ... . Beata zapytała czy ona mogła by spróbować na początku odmawiałem, ale w końcu uległem jej sugestiom. Zaczeło się jak na prawdziwym badaniu od osłuchania serca po który poprosiła mnie abym opuściła spodenki złapała za jądra a późnie naciągnęłą napletek. Beata od razu zobaczyła że mnie to podnieciło. Nasza znajomość trwa od około roku ale "zabawa
w lekarza" jeszcze nas nie znudziła dszło do tego że Beata kocha się ze mną w słuchawkach lekarskich. Odczuwamy z tego powodu duże zadowolenie.
[19.02.2010] 08:32
malwinkaaaa
Takie bajki, to opisujcie na forum opowiadania i fantazje, a nie z poważnymi lekarzami, co niby ich podnieca. Jak by tak było, to nie byli
by lekarzami, a takie zabawy w doktorka to do piaskownicy maluchy.
[22.02.2010] 16:22
anka 85op.pl
Ja też częśto prowokuje nagie sytuacje u lekarza i lubię się rozbierać. Ostatnio byłam na badaniach bo się przeziębiłam i lekarz wiedziałam, że będę obsłuchiwana to celowo nie założyłam stanika (w sumie to i tak go rzadko nosze) Więc lekarz miał na co popatrzeć a mi sprawiło to dużą przyjemność bo jest młody i przystojny
[01.03.2010] 16:28
Mariooola
kolmed (10.02.19 07:33):
Mnie bardzo podnieca kobieta lekarz. Zaczęło się to wszystko od badania w szkolnym gabinecie na badaniach bilansowych w wieku 14 lat. Badanie na którym byłem tak mnie doświadczyło, że nie mogłem go długo zapomnieć. Masturbowałem się a w podświadomości widziałem ją jak naciąga mi napletek i łapie za jądra. Długo sie z tym kryłem w końcu poznałem Beatę która jak się okazało jest córką pielęgniarki. Będąc u Beaty w domu zobaczyłem słuchawki lekarskie wziołem je w ręce i zapytałem czyje. Beata uśmiechnęła się i zapytała czy może mnie zbadać. Zgodziłem się ściągnąłem koszulkę a ona osłuchiwała moje serce i płuca zachowywała się jak prawdziwy lekarz. Powiedziałem jej o tym, a ona że wybiera się na studia medyczne. Rozmawialiśmy o tym że te studia są długie itd itp aż w końcy opowiedziałem je, że miałem badanie bilansowejakieś czrtery lata temu na którym musiałem się rozebrać do naga i lekarka badała mi ... . Beata zapytała czy ona mogła by spróbować na początku odmawiałem, ale w końcu uległem jej sugestiom. Zaczeło się jak na prawdziwym badaniu od osłuchania serca po który poprosiła mnie abym opuściła spodenki złapała za jądra a późnie naciągnęłą napletek. Beata od razu zobaczyła że mnie to podnieciło. Nasza znajomość trwa od około roku ale "zabawa
w lekarza" jeszcze nas nie znudziła dszło do tego że Beata kocha się ze mną w słuchawkach lekarskich. Odczuwamy z tego powodu duże zadowolenie.

Też bym tak chciała spróbować czuję że mnie to kręci. Może są chętni to się pobadamy. Mariola
[27.07.2010] 00:09
tanisexshop
a może coś z zabaw medycznych w przebraniu pielęgniarki ??
http://sklepsexshop.pl/default.php?id=shop&a mp ;cat=167746&item=177320
http://sklepsexshop.pl/default.php?id=shop&a mp ;cat=167746&item=934243
[31.12.2010] 23:14
Dokładny Lekarz  lekarzdokladny@tlen.pl
Witam serdecznie
Po wielu rozmowach i konsultacjach doszliśmy do wniosku, że jest wiele osób zainteresowanych tematem prowadzenia badań lekarskich ładnych młodych dziewczyn przez lekarzy, o czy zaświadczają chociażby czeskie strony: gyno-x lub exclisiveclub.com. Są to jednak strony poświęcone w większości badaniom ginekologicznym. My jednak zdecydowaliśmy się po licznych konsultacjach z internautami oraz osobami faktycznie zainteresowanymi tematem na stworzenie projektu w ramach, którego powstałaby strona internetowa z zamieszczonymi fotografiami oraz filmami z badań lekarskich u lekarza ogólnego, kardiologa, lekarza medycyny pracy. Mamy już lekarzy, sprzęt i pierwsze pacjentki. Badania będą jak najbardziej realne i co najważniejsze pacjentki będą rozebrane do badania zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej czyli do samych majtek. Słyszalne będzie też bicie serca na filmach przez nas przygotowanych. Naszymi konsultantami będą prawdziwi lekarze.
Jako że projekt jest w początkowej fazie realizacji, już teraz rozsyłamy maila, celem wysondowania zainteresowania. Zdecydowaliśmy się na ten projekt, jako że wiele osób jest zainteresowanych nie tylko badaniami ginekologicznymi, ale jest ciekawych co dzieje się za zamkniętymi drzwiami gabinetu lekarskiego, kiedy ich żona, koleżanka, przyjaciółka, znajoma z pracy, dziewczyna jest poddawana badaniu przez lekarza z racji przeziębienia, skierowania na EKG, czy też uzyskania zaświadczenia do pracy, na studia, do szkoły albo do prawa jazdy. U nas to wszystko będzie jak najbliżej realności. Przewidujemy też stowarzenie takiego forum.
Prywatnie jako współautor pomysłu posiadam bardzo spory zbiór fotografii, filmów i różnych doświadczeń z którymi gotów jestem się podzielić, dlatego też osoby zainteresowane tematem proszę o kontakt:
e-mail: lekarzstetprojekt@gmail.com
GG: 32518455
Z poważaniem
DOKŁADNY LEKARZ Dziewczyny powinne być osłuchiwane przez lekarza zawsze bez stanika
[08.01.2011] 14:59
jj25
Mariooola (10.03.01 16:28):
<cytat>kolmed (10.02.19 07:33):
</cytat>
Też bym tak chciała spróbować czuję że mnie to kręci. Może są chętni to się pobadamy. Mariola

Mariooola chetnie Cie poznam. moj adres jh2511@o2.pl
[01.08.2011] 20:05
feej
do mnie często przychodzi lekarz jak jestem chora. ostatnio miałam jakieś przeziębienie połączone z dziwną wysypka na ciele wiec rodzice zadzwonili po doktora. wszedł do mojego pokoju i od razu prosto z mostu kazał sie rozebrac do naga. no to ja oczywiscie troche zawstydzona, zdejmuje po kolei wszystkie czesci garderoby. lekarz kazał mi sie połozyc na lózku, obejrzał dokładnie moje plecy, nogi, pupę, piersi, przeczesał włosy lonowe zeby sprawdzic czy na sikorce tez mam wysypke... poźniej kazał mi przyniesc małą łyżeczkę do zbadania gardla no to ja oczywiscie grzecznie poszłam. oczywiscie jak weszłam golutka do kuchni wszyscy byli trochę zdziwieni ale mniejsza o to. wziełam tę łyzeczkę i wracam do pokoju, mam duze piersi i one bardzo wtedy podskakiwały. lekarz sprawdził gardło, jeszcze troche ze mną pogadał i poszedł a ja dopiero się ubrałam. od tamtej pory zawsze gdy ten lekarz przychodzi jestem już goluśka i gotowa do badania. do osłuchania zdejmuje nie tylko stanik ale tez majteczki, np pod pretekstem ze dopiero co wyszłam z kapieli i wtedy leze z goła pupą na łózku a lekarz zadaje mi pytania (oczywiscie odnośnie choroby). czasami prosze też o sprawdzenie stanu futrzaczka. moze to głupie ale polubilam chorowac.
[01.08.2011] 20:56
wioleta m1989
Witam, mnie natomiast spotkała bardzo krępująca sytuacja podczas ostatniej wizyty u ginekologa. Chodzę do przychodni państwowej w małym miasteczku, więc jak łatwo się domyśleć nigdy nie było szału. Jednak zawsze wiedziałem na co mam być przygotowana tzn. wywiad, rozebrać się od pasa w dół ( na oczach ok 55-letniego lekarza), krótkie badanie na fotelu, ubrać się i po wizycie. Jednak tym razem było inaczej. Na początku zarejestrowałam się i oczekiwałam na swą kolej. Po wejściu do gabinetu ujrzałam ok. 30-letniego lekarza.
-Dzień Dobry - powiedziałam,
- Witam Panią, nazywam się Tomasz ***** i zastępuję dzisiaj Pana Henryka, który obecnie przebywa na urlopie, w czym mogę Pani pomóc ?
- Przyszłam po tabletki antykoncepcyjne,
Wtedy rozpoczął ze mną standardowy wywiad w którym mnie dokładnie wypytał o miesiączki itp sprawy.Po przeprowadzonym wywiadzie powiedział; "Proszę się rozebrać".
Było to dla mnie szczególnie krępujące, gdyż gabinet był tak urządzony, że parawan zasłaniał tylko przed wzrokiem innych pacjentek w przypadku wejścia do gabinetu pielęgniarki.Więc musiałam rozbierać się na oczach lekarza. Dodatkowo krępujące było to, że nie mam idealnej sylwetki, moja figura to raczej "rubbensowskie kształty" tzn m.in sporej wielkości piersi. Ale wracając do tematu; najpierw zdjęłam sandały, później spodnie, a na końcu majtki ( lekarz cały czas mnie obserwował), po zdjęciu dołu usłyszałam tonem nieznąszącym sprzeciwu; "Proszę zdjąć jeszcze górę zbadam Pani piersi" -byłam tak zdenerwowana, że bez słowa zdjęłam najpierw t-shirt, a następnie stanik. Jako, że stałam boso na podłodze, na efekty nie trzeba było długo czekać w postaci sterczących sutków i wtedy rozpoczęło się badanie.
- Dobrze Pani Wioleto,zapraszam na fotel.
Usiadłam na fotel iwwtedy lekarz mnie poprawił,
- Proszę pupę niżej, niżej i jeszcze trochę niżej i nogi szerzej świetnie. Wtedy mnie zbadał bardzo delikatnie rozpoczynając na badaniu palpacyjnym, poprzez badanie wziernikiem, a na pobraniu cytologii kończąc.
- Tutaj wygląda wszystko w porządku, proszę wstać z fotela.
Wstałam z fotela i tylko czekałam, aż zabierze się za moje piersi.
- Proszę do mnie podejść, rączki za głowę, zbadam Pani CYCUCHY
i zaczął macać moje piersi na końcu szczypiąc mnie w sutki, później poinstruował mnie jak zrobić samobadanie piersi, następnie kazał mi się położyć na kozetkę i na kozetce wymacał moje piersi, na końcu kazał mi wstać się pochylić obejrzał piersi i powiedział, z piersiami też jest wszystko w porządku jeszcze proszę wejść na wagę. waga stała w drugim koncie gabinetu więc byłam zmuszona do spaceru na golasa czułam wzrok doktora na mojej gołej pupie.Po zważeniu usłyszałam.
- Może się Pani już ubrać.
-Po 15 minutach ekspozycji swojego ciała ubrałam się w ekspresowym tempie.
- Pani Wioleto tu jest dla Pani recepta, na najbliższą wizytę zapraszam za 6-miesięcy, czy ma Pani do mnie jeszcze jakieś pytania.
-Nie, dziękuję, Do Widzenia
- Do Widzenia
[06.08.2011] 19:20
u
Ja uwielbiam się rozbierać u lekarza.
Jestem facetem, więc najczęściej chodzę do lekarek.
Tylko czasem mi fiut staje i mam wstyd.
Kiedyś 15 minut przed jedną lekareczką stałem w stroju Adama, a ona mi się przyglądała i przyglądała.
Miałem wrażenie, zę patrzyła od pasa w dół
[09.08.2011] 22:05
kolega ginekologa
witam, ostatnio rozmawiałem z moim dobrym kolegą ginekologiem, i właśnie zapytałem się jak to jest z tą nagością w gabinecie lekarskim, powiedział mi szczerze, że o ile w gabinetach prywatnych gabinetach ginekolodzy, którzy chcą zarobić muszą dbać o komfort pacjentki w czasie badania,o tyle w przypadku gabinetów państwowych już takiej potrzeby nie ma. On sam pracuje jako jedyny ginekolog w niewielkiej gminie i powiedział, że to jak się rozbiera pacjentka zależy tylko i wyłącznie od jego nastroju. Jeżeli chce pacjentka rozbiera się na golaska, jeżeli nie chce mu się badać piersi, ściąga tylko dół, a czasami pozwoli ubrać dół przed badaniem piersi. Duży wpływ na pewno ma to, że pacjentki które do niego przychodzą nie koniecznie mają pieniądze i często brakuje im pewności siebie, a wyboru ginekologa również nie mają dużego. Kiedy zapytałem się czy w trakcie badania bardziej jest lekarzem, czy facetem, odpowiedział, że oczywiście potrafi się skupić np na badaniu narządów rodnych, czy też piersi, ale nie może powiedzieć, że widok gołej dwudziestolatki jest mu obojętny. Jednak najbardziej mnie zaciekawiło jak opowiadał o swoich koleżankach z pracy = pacjentkach, którymi są de facto 23-letnia recepcjonistka i 39-letnia pielęgniarka, które oczywiście wierzą, że lekarz nie ma płci. Oczywiście każdą z koleżanek bada systematycznie co pół roku kompleksowo (góra+dół) zachowując maksimum intymności (bez rozbierania od razu pacjentki do rosołu).
[12.08.2011] 18:14
spryciarz4747
ja swojego czasu sprowadzałem do Niemiec polskich pracowników. Przez większość czasu ściągałem wraz ze znajomym kobiety do pracy w ogrodnictwie ( każdy z innego rejonu Polski). Panie tak naprawdę pracowały powiedzmy na umowę zlecenie więc nie było konieczności przeprowadzania badań lekarskich przed podjęciem pracy. Lecz my tylko informowaliśmy pracownice, że praca jest legalna i przed podjęciem pracy trzeba oczywiście przejść badania wstępne, które my możemy załatwić u polskiego lekarza pracującego na stałe w Niemczech. Oczywiście tymi lekarzami byłem ja na zmianę z moim wspólnikiem. Ja badałem jego klientki, natomiast on moje. Gabinet urządziliśmy w jednym z naszych domów. Przedpokój zaimprowizowaliśmy na poczekalnię, natomiast jeden z pokoi na gabinet lekarski. tj; biurko, kozetkę, wagę, stetoskop, ciśnieniomierz itp urządzenia. Podłogę wyłożyliśmy kafelkami, natomiast jedyne czego zabrakło to parawanu. Badania przeprowadzałem przez około 4 lata i mogę spokojnie powiedzieć, że wszystkie Panie odważne są tylko na forum. W gabinecie nie zdarzyło mi się, żeby chociaż jedna pacjentka zaprotestowała przed rozebraniem się, a rozbierały się do stroju Ewy, bo przecież musiały być dokładnie zbadane. Zdarzały się też przypadki, że Panie które przyjeżdżały kilka razy, za każdym razem musiały przechodzić badania. Przy trzecim podejściu wystarczyło powiedzieć proszę się rozebrać, a już widziały, że muszą się rozbierać na golasa.
[13.08.2011] 15:45
stefan stefanowski stefański
spryciarz4747 (11.08.12 18:14):
ja swojego czasu sprowadzałem do Niemiec polskich pracowników. Przez większość czasu ściągałem wraz ze znajomym kobiety do pracy w ogrodnictwie ( każdy z innego rejonu Polski). Panie tak naprawdę pracowały powiedzmy na umowę zlecenie więc nie było konieczności przeprowadzania badań lekarskich przed podjęciem pracy. Lecz my tylko informowaliśmy pracownice, że praca jest legalna i przed podjęciem pracy trzeba oczywiście przejść badania wstępne, które my możemy załatwić u polskiego lekarza pracującego na stałe w Niemczech. Oczywiście tymi lekarzami byłem ja na zmianę z moim wspólnikiem. Ja badałem jego klientki, natomiast on moje. Gabinet urządziliśmy w jednym z naszych domów. Przedpokój zaimprowizowaliśmy na poczekalnię, natomiast jeden z pokoi na gabinet lekarski. tj; biurko, kozetkę, wagę, stetoskop, ciśnieniomierz itp urządzenia. Podłogę wyłożyliśmy kafelkami, natomiast jedyne czego zabrakło to parawanu. Badania przeprowadzałem przez około 4 lata i mogę spokojnie powiedzieć, że wszystkie Panie odważne są tylko na forum. W gabinecie nie zdarzyło mi się, żeby chociaż jedna pacjentka zaprotestowała przed rozebraniem się, a rozbierały się do stroju Ewy, bo przecież musiały być dokładnie zbadane. Zdarzały się też przypadki, że Panie które przyjeżdżały kilka razy, za każdym razem musiały przechodzić badania. Przy trzecim podejściu wystarczyło powiedzieć proszę się rozebrać, a już widziały, że muszą się rozbierać na golasa.

Mam pytanie: czy baliście te panie również ginekologicznie, bo ciężko mi to sobie wyobrazić żeby nie protestowały?

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat