o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Człowiek - insulina

1 2
[22.06.2008] 19:22
gosiaaak

nie zryj tyle grubasie to nie bedziesz mial klopotow z przemiana materii

choroba to skutek niezdrowego stylu zycia i ostrzezenie by go zmienic

Ciekawe co mają powiedzieć dzieci które chorują na cukrzyce, albo te co się z nią rodzą?? Nie masz pojęcia wogóle o tej chorobie, jakie sa rodzaje i skąd się ona bierze!!! Słyszałeś o cukrzycy ciążowej?? O cukrzycy typu 1 i 2 ?? To że leczy się nią odpowiednią dietą nie znaczy że tylko zła dieta ją powoduje!!! NIE ODZYWAJ SIĘ JAK NIE MASZ WIEDZY W TYM TEMACIE!!!
[22.06.2008] 20:03
do Pawełqqqqq
PawelQQQQQ (08.06.22 01:27):
Smiec mordowal psy - taki czlowiek myslal o sukcesie naukowym nie zas o ratowaniu ludzi

A ja i mój syn od kilku lat mamy cukrzycę-wiesz, jak to jest, gdy umiera na twoich rekach twoje dziecko? "Syty głodnego nie zrozumie" i tyle. Myślisz, że kiedyś i ty nie zachorujesz? Życzę ci z całego serca, ale wiedz, że los bywa złośliwy...
Bardzo lubię psy, zresztą wszystkie zwierzęta, ale prawie sto lat temu nie było innej możliwości prowadzenia badań. Właśnie dzięki tym psom dzisiaj moje dziecko i ja żyjemy normalnie.
[22.06.2008] 20:06
marioll

[22.06.2008] 20:17
najpierw było do pawełqqqq
1234565656565 (08.06.22 18:36):
kicia79 (08.06.22 17:56):
szkoda że osoby które nie maja bladego pojęcia o temacie wypowiadaja sie na temat cukrzycy... biedne pieski..ojojoj a ludzie którzy umieraja na cukrzyce to co?? nie zal ich...
dzięki temu ze tyle testów jest przeprowadzanych żyją ludzie.. nie wyobrażam sobie że małe dziecko rodzące się z cukrzyca nie dostałoby teraz insuliny...koszmar i średniowiecze...

Ja i mój syn nie mamy cukrzycy z "przeżarcia" (chamie niedouczony), ale na skutek długotrwałego stresu w wyniku życia z chamem. Oboje jesteśmy bardzo szczupli. Chorzy na cukrzycę typu II często mają nadwagę (niekoniecznie z przeżarcia - cukrzyca starcza) , chorzy na cukrzycę typu I-insulinozależną są zazwyczaj bardzo szczupli, wręcz chudzi. Pierwszym objawem tej odmiany jest brak łaknienia i gwałtowny spadek masy ciała.
Na cukrzycę można zachorować na skutek dziedziczenia, kontaktu z toksynami, długotrwałego stresu, złego odżywiania. Przyczyn może być bardzo dużo. A co powiesz o noworodku, który przyszedł na świat z cukrzyca? Tez się obżerał?
[22.06.2008] 20:42
123456798
jak żresz tłuste i miesne rzeczy to mozesz nawet i chudnąc ale chorowac z przezarcia na cukrzyce wlasnie ta nabyta

kiedys ludzie jedli malo miesa to nie chorowali na cukrzyce takze dziisaj w krajach Afryki Azji gdzie jedza malo miesa lub wcale cukrzyca jest nieznana

cukrzyca to choroba ludzi z bogatych krajów pólnocy a nie biednych

kilka osób które znam wczesniej zazerało sie golonkami smalcem a teraz jeden ma nawet gnijaca stope cukrzycowa tzn. grozi mu amputacja nogi kłopoty z krazeniem skleroza itp.

najpierw było do pawełqqqq (08.06.22 20:17):
1234565656565 (08.06.22 18:36):
kicia79 (08.06.22 17:56):
szkoda że osoby które nie maja bladego pojęcia o temacie wypowiadaja sie na temat cukrzycy... biedne pieski..ojojoj a ludzie którzy umieraja na cukrzyce to co?? nie zal ich...
dzięki temu ze tyle testów jest przeprowadzanych żyją ludzie.. nie wyobrażam sobie że małe dziecko rodzące się z cukrzyca nie dostałoby teraz insuliny...koszmar i średniowiecze...

Ja i mój syn nie mamy cukrzycy z \"przeżarcia\" (chamie niedouczony), ale na skutek długotrwałego stresu w wyniku życia z chamem. Oboje jesteśmy bardzo szczupli. Chorzy na cukrzycę typu II często mają nadwagę (niekoniecznie z przeżarcia - cukrzyca starcza) , chorzy na cukrzycę typu I-insulinozależną są zazwyczaj bardzo szczupli, wręcz chudzi. Pierwszym objawem tej odmiany jest brak łaknienia i gwałtowny spadek masy ciała.
Na cukrzycę można zachorować na skutek dziedziczenia, kontaktu z toksynami, długotrwałego stresu, złego odżywiania. Przyczyn może być bardzo dużo. A co powiesz o noworodku, który przyszedł na świat z cukrzyca? Tez się obżerał?

[31.03.2020] 19:00
[22.06.2008] 20:58
enkidu
123456798 (08.06.22 20:42):
jak żresz tłuste i miesne rzeczy to mozesz nawet i chudnąc ale chorowac z przezarcia na cukrzyce wlasnie ta nabyta

kiedys ludzie jedli malo miesa to nie chorowali na cukrzyce takze dziisaj w krajach Afryki Azji gdzie jedza malo miesa lub wcale cukrzyca jest nieznana

kilka osób które znam wczesniej zazerało sie golonkami smalcem a teraz jeden ma nawet gnijaca stope cukrzycowa tzn. grozi mu amputacja nogi kłopoty z krazeniem skleroza itp.

głupoty gadasz... W Afryce i Azji nie jada się mięsa? a co niby jedzą "ludy koczownicze" wyspecjalizowane w polowaniu na zwierzynę? korzonki?
[22.06.2008] 21:36
xczxczxczxczdega
Edytuj awatary
reklama
Edytuj wizytówkę
moicano o sobie
moje tagi

Ostatnia aktywność: przed chwilą

Wpisz tekst powitalny
Zapisz Anuluj
Okno Widoczne dla:
Zapisz
Edytuj Widoczność

Liczba wpisów: 1
Dodaj wpis do bloga
0
PlusMinus
Zarobek przez internet
Przed chwilą

1. Wchodzimy na paypal.pl , wciskamy \"Załóż konto\". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy \"Anuluj\"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.
2. Wchodzimy na http://bux.to/?r=moicano666 i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:
Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola:
* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login - może być ten z metina ale nie musi
* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)
* Confirm Password- Potwierdzenie hasła
* Email Address- Adres E-mail
* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam
* PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal.
* Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz.
* Referrer (if any)- Wpisujecie tutaj moj nick: zdzichu123a , dzieki temu dostaniecie 0,20$ na start (jest juz co mnozyc )
* Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy)
* Security code-przepisujemy kod z obrazka
I wciskamy Register
Logowanie się:
Klikamy Login w prawym górnym rogu.
Username (Twoja nazwa):
Password (Hasło):
Security Code: (Kod zabezpieczający, który widzisz na obrazku)
A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce:
Wciskamy Surf Ads
Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link.
(I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną)
*Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność.
Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats
Najważniejsze jest:
Balance Information
Tam podają ile $ aktualnie posiadasz. Jeżeli będzie powyżej 10$ to możesz je przerzucić na paypal wciskając cashout.
Pokazalem tutaj przyklad na co mozna wydac zarobione pieniadze jednakze mozecie je przeznaczyc na wszystko za co mozecie zaplacic za posrednictwem paypala.
Sposob ten jest calkowicie legalny, jezeli sie boicie ze jest to jakis \"keylogger\" zalogujcie sie na innym kompie np. u kolegi lub sprawdzcie swojego kompa wszystkimi dostepnymi antyvirami.
Moja dniowka wynosi 2$, czyli po 5 dniach mam 10 dolcow
FoxCash to program PTC, czyli dostajemy pieniądze za klikanie w
reklamy. Pewnie uważasz, że 0,02$ to bardzo mało i się nie opłaca, ale
zawsze możesz podwoić swoje zyski!
Wystarczy zaprosić jednego użytkownika, a zwiększasz swoje zarobki o
0,20$ codziennie ! Zbierzesz 10 użytkowników zarabiasz 2$! Na początek to nie dużo, ale gdy będziemy mieli już 50 użytkowników to 50$ codziennie!
Zarejestrujcie się z linka http://bux.to/?r=moicano666 i nie zapomnijcie wpisać moicano666 wpolu referera.
rejstracja jest taka sama jak na bux.to
username - login
Password - hasło
Confirm Password - powtórz hasło
Email Address - email
Alertpay E-mail Address For Payments - email który masz w paypalu
Your Country - kraj
Referrer - polecający WPISZ moicano666, dostaniesz 20 centów na start
NA TEJ STRONCE ZARABIASZ 2 RAZY WIĘCEJ NIŻ NA BUX.TO
[22.06.2008] 22:14
trl
WSZYSCY WALCZĄCY O PRAWA ZWIERZĄT I WEGETARIANIE, którzy sa cukrzykami nie powinni brac insuliny, bo sa hipokrytami!! Została odkryta przez zabicie tylu niewinnych stworzeń!!!
[22.06.2008] 23:54
Largo Winch

Ty głupi niedouczony matole bez podstawówki...
Żeby coś mówić o jakiejś chorobie trzeba coś o niej wiedzieć... Ja mam cukrzycę 20 lat...
Gdyby nie te pieski to już dawno by mnie nie było... mnie i wielu innych ludzi...
Nie mam nadwagi jaki i wielu cukrzyków a mój brat ma ją od urodzenia...

Ale jak czytam to co piszesz to cieszę się że mam cukrzycę a nie chroniczny brak mózgu jak ty... Powodzenia dla Wszystkich którzy starają się znaleźć prawdziwy lek...
Wierzymy że to możliwe... czekamy...
[23.06.2008] 08:33
Largo Winch
EARTH FIRST (08.06.23 00:10):
IM SZYBCIEJ UMRZESZ TYM MNIEJ NIEWINNYCH ZWIERZAT ZJESZ I ZABIJESZ

Largo Winch (08.06.22 23:54):

Ty głupi niedouczony matole bez podstawówki...
Żeby coś mówić o jakiejś chorobie trzeba coś o niej wiedzieć... Ja mam cukrzycę 20 lat...
Gdyby nie te pieski to już dawno by mnie nie było... mnie i wielu innych ludzi...
Nie mam nadwagi jaki i wielu cukrzyków a mój brat ma ją od urodzenia...

Ale jak czytam to co piszesz to cieszę się że mam cukrzycę a nie chroniczny brak mózgu jak ty...

Powodzenia dla Wszystkich którzy starają się znaleźć prawdziwy lek...
Wierzymy że to możliwe... czekamy...

To jesteś niezłym baranem bo insulinę teraz otrzymuje się syntetycznie*...

* tłum. dla takich baranów bez szkoły jak ty... :
syntetycznie znaczy przez syntezę laboratoryjną bez ingerencji w żaden żywy organizm za pomocą specjalnie rekombinowanych genetycznie drożdży

brak wykształcenia = brak wiedzy = brak głosu

im szybciej ty umrzesz tym mniej ludzie usłyszą takich idiotycznych tekstów...
[23.06.2008] 09:55
Ryy
Darexx (08.06.22 11:09):
Tak sie składa ze choruje na cukrzyce juz 15 lat.Chwała tym lekarzom którzy wymyslili insulinę.Lek na całkowite wyleczenie cukrzycy juz jest dawno tylko blikują to wielkie koncerny farmakologiczne bo dla nich jest to ogromna kasa.Potem kase biją tez na innych lekach które potrzebne sa do leczenia nastepstw cukrzycy.Szkoda ze cierpimy na tym MY po to zeby inni mogli latac sobie po swiecie i miec wszystko i wszystkich w d...
Tak jest nie tylko z lekiem na cukrzycę. Wiele innych chorób również bardziej opłaca się leczyć niż wyleczyć. Na takim świecie widać żyjemy :/
[23.06.2008] 22:04
KOOLI
Jakim prostakiem i ignorantem trzeba być żeby nazwać śmieciem człowieka który uratował od strasznej śmierci miliony ludzi.Ciekawe co by powiedział ten pseudo intelektualista gdyby choć przez tydzień musiał żyć bez insuliny.Po pierwszym dniu zacząłby się dusić potem słabłby z godziny na godzinę i po 2 dniach nie mógłby już wstać z łóżka , a potem śpiączka i śmierć.Ale na głupcach to nie robi wrażenia dla nich ważniejsze jest miłosierdzie dla zwierząt.
Pawleqqqqq współczuję głupoty i życzę zdrowia.
[08.08.2009] 09:02
andrzejxx
Mam pytanie:
czy przeprowadzono NIEZALEŻNE badania statystystyczne, jaki jest faktyczny wpływ DŁUGOTERMINOWY brania insuliny na poziom cukru?

Biorę insulinę od kilku lat i zauważyłem, że zwiększenie dawki insuliny powoduje zmniejszenie poziomu cukru i znaczne zwiększenie tempa wzrostu poziomu cukru. Gdy zacząłem \\\"leczenie\\\" insuliną, miałem 140. Wzrost 100=>140 trwał ok. 10 lat (od 35 do 45 roku życia). Po ośmiu latach z insuliną, osiągnąłem ok. 400 jednostek mimo (a może właśnie dlatego), że biorę dziś już ponad 120 j. insuliny dziennie. Zmajomi, którzy mieli 10 lat temu ponad 170 cukru i nie zgodzili się na branie insuliny mają dziś nie więcej niż 200. Znam wiele przypadków wzrostu poziomu cukru ok. 3 - 4 jednostek na rok - bez insuliny i diety oraz wiele przypadków wzrostu ok. 20, a nawet 30 /rok (mimo początkowego, znacznego spadku) u osób biorących insulinę i stosujących dietę.
Wszystkie badania, o których słyszałem, przeprowadzone były przez lub na zlecenie firm farmaceutycznych a wyniki były \\\"rewelacyjne\\\".
O niezależnych badaniach nigdy nie słyszałem.
pozdrawiam andrzej
[13.11.2010] 23:30
Anastazja SHAR, Łódź
INDEKS ŻYWIENIOWY, to tak. Cukrzyca typu 2, OTYŁOŚĆ; nie !!
BH.56.
MOTTO: IŻ produktu. Przy problemach z odżywianiem, przy zwalczaniu otyłości, również cukrzycy typu 2, niezmiernie pomocne są tabele z produktami odpowiednio prozdrowotnie, odchudzająco i antycukrzycowo sklasyfikowanymi wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. Tabele te opracowali naukowcy z krakowskiego instytutu naukowego o nazwie: IRL KRAKÓW. Spróbuj tak jeść, choćby kilka dni, a poczujesz się lżej i zdrowiej. Jemy niskotłuszczowo, 0% zatruwających toksyn, energetyczne tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu. Pokarmy o właściwym doborze białek, oraz co niezmiernie istotne, nie zawierające toksyn spowalniających i zatruwających nasze organizmy. Skuteczne, zdrowe i warto !! Dostosowanie się do tabel ZALECANE i DOZWOLONE pozwala w 2-3 DNI ustabilizować poziom cukru we krwi i NIE jest to TRUDNE !! KONKLUZJA finalna:
Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB typu KR-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk/24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie. R E F L E K S J A:
INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze.
IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody. IG; to marketing, obłuda i biznes.

Zobacz też; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW.
Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
Rozdział R33 zawiera zestaw ćwiczeń na MIĘŚNIE OKOŁOKRĘGOSŁUPOWE, które w praktycznej, indywidualnej realizacji, finalnie rozwiązują problem bólów kręgosłupa u człowieka. Autor: INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie.
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe INSTYTUTU IRL KRAKÓW **
Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/
[21.02.2011] 20:41
Geri_a
Tak to już na świecie jest, póki co trzeba się cieszyć, że insuliny refundują bo i jeszcze kiedyś to może się skończyć. Ja tam biorę teraz dobre insuliny naszej produkcji (gensulin) i wszystko jest OK, musiałam niedawno zmienić bo te które były pierwsze nie działały jak powinny moim zdaniem, zbyt cukier się wahał. Poza tym plusem jest refundacja mimo wszystko i gensulin wykupuję w płockiej aptece za grosze po 1 groszu, a to dla cukrzyka duże ułatwienie finansowe. Czy lek już jest, pewnie na wiele chorób są, ale wiadomo, wyleczenie przez jednorazowe podanie leku zmniejsza ilość klientów, więc po co prawda...
[31.03.2012] 21:29
Mikroprocesor
O insulinie ciekawy artykuł odnalazłem i tu:
http://dbajozdrowie.blogspot.com/2012/03/ins ulina.html
[09.01.2020] 12:21
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 2
 » Odpowiedz na ten temat