o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Facet Bi

1 «   125 126 127 128 129 Strony tematu:
[26.03.2019] 07:52
johny04181
Michał_N (17.03.2017.09 11:33):
Marek_1 (17.03.2017.09 08:01):
A może ty Michale byś zostawił swoje namiary, to więcej z nas by skorzystało?
Powiem ci szczerze, że ja po kilkunastu latach małżeństwa nie raz musze sobie ulżyć ręcznie, bo inaczej bym ześwirował. Małżeństwo nie rozwiązuje wszystkich problemów, ba - nawet niektóre generuje.
Nie wierzę, że jako młody zdrowy chłopak nie masz tzw. pełnych jaj i bólu jąder. Podejrzewam, że nie masz jeszcze żony. A więc jak zaspokajasz swoje potrzeby? Owszem - 2 miesiące dałeś radę. To i tak dużo. Ale i tak to wróci do Ciebie.
Kiedyś ktoś nawet powiedział, że jeśli jakiś facet ci mówi, że się nigdy nie masturbował, to po prostu kłamie.
To co? Podasz swój namiar?

Widzisz. Ja tak samo myślałem ,że to niemożliwe. Dostałem duży temperament i miałem problem z masturbacją. Jest to jednak możliwe. Bój jest potężny i możemy dostać taką łaskę. Oczywiście przychodzą złe myśli typu: " wez sprawdz czy może ci popęd spadł" albo chwilowe jakieś podpowiedzi aby wejść w jakąś nieczystą myśl. Teraz jest łatwiej, bo powiem w myśli "precz szatanie" albo poproszę Jezusa o to aby zabrał te myśli i przechodzi. Miałem tak, że aż mnie bolało bo nie robiłem nic dawno ale to przebolałem. Wiem, że te myśli nie wrócą jeśli będę dalej blisko Boga. Poza tym, że się pozbyłem masturbacji to jestem teraz bardziej radosny, nie przeklinam, nie gniewam się aż tak często. Pokusy będą zawsze ale będąc bliżej Boga łatwiej sobie z nimi radzimy.
Podaję mój kontakt: michal_nnn@wp.pl
ja chetny
johny0417@yahoo.com
513047471 pozdrawiam robert
168/58/57/41/21
[26.03.2019] 07:57
johny04181
Kolo-bi (16.10.2016.27 09:51):
Z tym zapinaniem to nie ma opcji z udziałem mojej kobiety. Wolałbym już m-m-m
W kwestii doświadczeń nie mówiłem o wymówkach tylko o drodze od macanek do szukania męskiego punktu. Tak znakomicie opisałeś kolejne etapy przez jakie może przejść ciekawski gość, że pomyślałem iż wspominasz swoje początki przygód. A jeśli można spytać dlaczego u ciebie było aż tak źle?
Co do narkotyku to chodzi o nieco analogiczny sposób działania i to, że jednak wpływa na nas negatywnie. Sex m-m wciąga bo fascynuje, bo jesteśmy żądni nowych i mocnych wrażeń, silnego podniecenia i spełnienia, napięcia z towarzyszącym mu poczuciem ryzyka, a niszczy bo w przypadku panów bi może mocno zaburzyć ich życie hetero. Owoc zakazany smakuje bardziej i w takim sensie o tym pisałem jak o narkotyku.

ja chetny
johny0417@yahoo.com
168/58/57/41/21
[26.03.2019] 12:23
ktoś na lublinku?

[04.04.2019] 09:10
Adrian37
Kumpla na onan. Dąbrowa górnicza. Pisać onpolos@wp.pl
[04.04.2019] 11:38
ktoś teraz, natychmiast!?

[20.08.2019] 05:51
[09.04.2019] 07:32
Marky klon
marky (19.01.2019.01 11:36):
Mam 43 lata, extra żonę,dzieciaki , i odkryłem ostatnio wstydliwą dla mnie rzecz. Otóż podniecił mnie bardzo fakt iż obcy facet oglądał moje zdjęcie na którym byłem pół nagi , po kilku słowach jaki to jestem ach i ech tak się wkręciłem że wysłałem mu zdjęcia swojego penisa. Potem poprosił o zdjęcie tyłka i to też wysłałem. Wstydzę się tego ale jednocześnie tak bardzo podniecam myślą ,że mógłby chcieć oglądać i dotykać mnie w realu ,że mam @@@isty wzwód . Nie wiem czy jestem jakiś lekko @@@nięty czy to przejdzie. Czy to w jakiś sposób minie samo? Mam wyrzuty sumienia , nie pociągają mnie faceci ,jak się któryś przy mnie w szatni rozbiera nie porównuje sprzętu , czuję nawet odrazę gdyby mnie miał dotykać. A nieraz dopada mnie myśl że fajnie by było się wypiąć i poczuć kutasa w środku.

Hej.
Czytając to co napisałeś czuję jakbym to ja pisał. Moje odczucia są identyczne jak twoje. Jestem ciut starszy od ciebie i również mam własną super rodzinkę. No i tą przypadłość, przez którą mam wyrzuty sumienia i moralnego kaca.
Chciałbym poznać kogoś właśnie takiego jak ty. Kogoś kto wie o co mi chodzi i doskonale mnie rozumie, a ja rozumiem jego.
Jeśli to czytasz odezwij się proszę.
[09.04.2019] 12:46
mynalgo
Wchodźcie na mynalgo! Perturbujcie się!
[12.04.2019] 09:14
Makry odp.
Marky klon (19.04.2019.09 07:32):
marky (19.01.2019.01 11:36):
Mam 43 lata, extra żonę,dzieciaki , i odkryłem ostatnio wstydliwą dla mnie rzecz. Otóż podniecił mnie bardzo fakt iż obcy facet oglądał moje zdjęcie na którym byłem pół nagi , po kilku słowach jaki to jestem ach i ech tak się wkręciłem że wysłałem mu zdjęcia swojego penisa. Potem poprosił o zdjęcie tyłka i to też wysłałem. Wstydzę się tego ale jednocześnie tak bardzo podniecam myślą ,że mógłby chcieć oglądać i dotykać mnie w realu ,że mam @@@isty wzwód . Nie wiem czy jestem jakiś lekko @@@nięty czy to przejdzie. Czy to w jakiś sposób minie samo? Mam wyrzuty sumienia , nie pociągają mnie faceci ,jak się któryś przy mnie w szatni rozbiera nie porównuje sprzętu , czuję nawet odrazę gdyby mnie miał dotykać. A nieraz dopada mnie myśl że fajnie by było się wypiąć i poczuć kutasa w środku.

Hej.
Czytając to co napisałeś czuję jakbym to ja pisał. Moje odczucia są identyczne jak twoje. Jestem ciut starszy od ciebie i również mam własną super rodzinkę. No i tą przypadłość, przez którą mam wyrzuty sumienia i moralnego kaca.
Chciałbym poznać kogoś właśnie takiego jak ty. Kogoś kto wie o co mi chodzi i doskonale mnie rozumie, a ja rozumiem jego.
Jeśli to czytasz odezwij się proszę.

Nie jestes odosobniony to dziwne odczucie. Ja miałem pewne doswiadczenie, w młodosci miałem laske która lubiła BDSM były kajdanki obcasy przmoc obroźe laska była szalona i zboczona i miała ciekaw urodę, ale wprowadziła strap ona początek był cieźki ale potem poszło.
Miałem orgazmy . Przy tak ostrych jazdach zaproponowałem jej 3 lub wymiankę,
Powiedziała ok jesli spełnie pierwszy jej źyczenie ,chce zobaczyć jak mnie przeleci facet.
Powiedziała ze potem moźe zerżnac ja na moich oczach,
Wiedziałem ze nie zartuje i wymiekłem nie mogłem. Sprawa sie rozeszła bo złapałem ja ze sie stuka z naszym znajomym ale wspominam j dobrze.
Mineło wiele lat mam rodzinę i zostałem na tydzień sam przeglądałem int. Rozpamietywałem jak mi obrabiała tyłek o ciekawych orgazmach.
Zalogowałem sie na portalu pare zdjec. I od razu poszło, umówiłem sie z młodym chłopakiem kulturalnym pojechalismy w nocy do lasu. Najgorzej było sie przemóc do całowania, poprowadził mnie jak po sznurku, ciekawe uczucie byc adorowanym i ,,obmacywanym,,
Znacząco jest różnica miec ŻYWEGO w tyłku i czuć jak sie zaciskaja dłonie na biodrach przy orgaźmie.
Wyrzuty wielkie a ciekawość jeszcze większa i umówiliśmy sie jeszcze kilka razy tylko na ,,robotę,, opur jest ale w trakcie ....warto
Czy bym sie...? Z kims takim tak bez zobowiązań ....
[12.04.2019] 11:19
Lapo
Ja mam podobnie- żona, dzieci, sex dla mnie ok. Ale często fantazjuję, zastanawiam się jak to by było z facetem. Walę wtedy pod filmiki bi, gay, chemale. Po wszystkim kac moralny. Ale chciałbym spróbować...
[12.04.2019] 11:29
Marky klon
Owszem pokusa i ciekawość ogromna. Wyobrażam sobie jak by to było.
Ale Myśleć o tym czy nawet marzyć, a zrobić to, to dla mnie zupełnie co innego..
Zbudowałem super rodzinę. Mam wspaniałą żonę i dzieciaki. Tylko ta koszmarna przypadłość siedzi w mojej głowie.
Nie potrafiłbym tego zrobić. Poczucie winy, wyrzuty sumienia i utrata szacunku dla samego siebie nie pozwolą na to.
Nie mógłbym żonie spojrzeć w oczy. Przez to co zrobiłem swoim bliskim, patrząc w lustro czułbym obrzydzenie dla samego siebie.
Każdy jest trochę inny. Każdy ma inną wrażliwość i inne doświadczenia życiowe. Pewnie komuś innemu przychodzi to łatwiej, innym trudniej.
[12.04.2019] 11:37
Makry odp
Marky klon (19.04.2019.12 11:29):
Owszem pokusa i ciekawość ogromna. Wyobrażam sobie jak by to było.
Ale Myśleć o tym czy nawet marzyć, a zrobić to, to dla mnie zupełnie co innego..
Zbudowałem super rodzinę. Mam wspaniałą żonę i dzieciaki. Tylko ta koszmarna przypadłość siedzi w mojej głowie.
Nie potrafiłbym tego zrobić. Poczucie winy, wyrzuty sumienia i utrata szacunku dla samego siebie nie pozwolą na to.
Nie mógłbym żonie spojrzeć w oczy. Przez to co zrobiłem swoim bliskim, patrząc w lustro czułbym obrzydzenie dla samego siebie.
Każdy jest trochę inny. Każdy ma inną wrażliwość i inne doświadczenia życiowe. Pewnie komuś innemu przychodzi to łatwiej, innym trudniej.

Jest ciezko żołądek podchodzi do gardła wyrzuty są to prawda.
Prześladuje cie to że trzymałeś ku.... w ustach itd.
[12.04.2019] 12:16
Marky klon
A czy po "tym" wszystkim zmieniła się twoja sytuacja rodzinna ???
Jest inaczej ???
Był tylko jeden facet ???
[12.04.2019] 12:43
Marky klon
Sorry że pytałem.
Nie moja sprawa.
[12.04.2019] 12:59
Marky klon
Lapo
A ty myślałeś kiedyś żeby spróbować tego na żywo ?
[12.04.2019] 13:02
Lapo
Ja bym chciał spróbować- lepiej spróbować i żałować, niż żałować że się nie spróbowało.
[12.04.2019] 13:04
Marky klon
A co z moralnym kacem ?
Masz go teraz, a jaki będzie gdy to zrobisz .
[12.04.2019] 13:09
Lapo
Mimo wszystko spróbowałbym...
[12.04.2019] 13:10
Lapo
Może nie tyle kac moralny, co rodzaj jakiegoś wstydu, zażenowania...
[12.04.2019] 13:11
Marky klon
A ja skazany jestem na tą drugą opcję.
[12.04.2019] 13:20
Marky klon
I żebyś źle mnie nie zrozumiał.
Ja nikogo nie oceniam. każdy jest inny i ma inną sytuację, inaczej podchodzi do życia i tych spraw.
Nie mi to oceniać.
[12.04.2019] 13:22
Lapo
Spoko, każdy ma swój punkt widzenia i zasady.
Jakby co, jestem otwarty na propozycje.
[12.04.2019] 13:26
Marky klon
Otwarty na propozycje ???
Jeśli o mnie chodzi to możemy rozmawiać, wymieniać się poglądami.
Ale nie licz że ulegnę twoim wdziękom ha ha ha .
[12.04.2019] 13:29
Lapo
Daj namiary, najlepiej maila.
[12.04.2019] 13:46
Marky klon
Ok. Zobaczymy.
capoddarrut-4155@yopmail.com
[12.04.2019] 15:22
Makry odp
Nic nie szkodzi ze pytasz. Sytuacja rodzinna sie nie zmieniła, facetów było dwóch i nic wiecej. Kac moralny jest i mysli nawracajace teź sa.
[12.04.2019] 15:36
Marky klon
Pewnie z czasem kac staje się coraz mniejszy ?
Ale nadal bardzo silny ?
Przynajmniej tak mi się wydaje .
[12.04.2019] 15:59
Makry odp
Po paru dniach przechodzi i tylko powraca.
Najciekawsza jest euforia po.... to jest inny orgazm.
Jest cos podobnego, tak mi sie wydaje? Jak maja kobiety.
Osoby bi funkconuja normalnie ten studenciak co z nim byłem bez ogrudek mi opowiadał ze w chwili obecnej ,,stuka,, trzech facetów w tym ja i jedna dziewczynę.wszyscy z portalu.bez sętymetów jak nie to nie. Ale z dystansem.
. Ciekawy jest geyoski świat podniet i preferencji.
Nie sa źli czy zboczeni ludzie tacy są,
[12.04.2019] 16:11
johny04181
na ostro jazde bez trymanki. Kajdanki snakers piss lanie po ryju spuszczanie sie do ryja i dupska walenie po ryju z liscia adiki po moddzie i dupie ssanie brudnych i zapoconych sztomporów szczanie i sranie do ryja
Ja ci wylize rowa pale nofi pachy mordke dupcie kutasa i nogi
Ty masz mnieruchac wspolnie z 30cm dido.ja chetny
johny0417@yahoo.com
168/58/57/41/21
[12.04.2019] 16:16
Marky klon
Ja oczywiście rozumiem ciebie jak i tego studencika. Każdy żyje jak chce i ma do tego pełne prawo. I nikomu nic do tego.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Wiem że ciekawski jestem.
Powiedz mi jeszcze, czy po tych spotkaniach w pewnym sensie nie uzależniłeś się od tego ?
[15.04.2019] 08:14
Makry odp
Myslę ze nie, tak samo często myśle o tym z obrzydzeniem co w duchu ciągnie mnie z powrotem.
Najgorsze jest to ze w świecie homo znaleść przygodny sex to jak pstryknąć palcami i to nie zobowiący.
Wystarczy zalogowac sie na portal mieć kilka ostrych zdjęc i być realnym czyli ktoś wiarygodny w środowisku musi potwierdzić ze,,dobrze ciągniesz,, i kolejka drzwiami i oknami.
Potem trudno sie przestawić jesli jestes pass do poklepywania po tyłku całowania sie i ....ciągnięcia . Najlepiej sobie wytłumaczyć w ten sposób ze jak ty zabierasz panienkę do lasu to teraz to twoja rola dziwnę prawda?
Studęciak mi powiedział za pierwszym razem jak przebrniesz to przywykniesz.

1 «   125 126 127 128 129 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat