o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Udręka obcokrajowców w Polsce

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[31.10.2013] 12:55
moim zdaniem jest tak
olek_26 (10.11.12 14:28):
Z tą udręką obcokrajowców to nie jest tak do końca. Nie tylko pomagają im organizacje rządowe ale i pozarządowe. Nie jeden polak nie ma takiego wsparcia!!! Przykładowo w Częstochowie jest takie Stowarzyszenie Emigrant i oni tam nie dość że kształcą to jeszcze kursy robią jakieś na temat naszej kultury, wiz czy też rozwoju własnego biznesu! W ten sposób kształcą nam niemałą konkurencje na rynku pracy bo któż by nie chciał mieć w biurze atrakcyjnej Portugalki Więc jak się natkniecie na nich:www.emigrant.net to wiedzcie kto przyczynił się do tego że ta lala ukradła prace waszej żonie.

Jest sporo organizacji, które pomagają cudzoziemcom, ja znam na przykład agencje pracy EuropeOffice w Warszawie. Problem w tym że dużo osób przyjeżdżających do naszego kraju nie wie gdzie szukać pomocy czy porady prawnej. Zazwyczaj zdani są tylko na siebie i na znajomości, o ile je mają. Nie przesadzałbym jednak że cudzoziemcy kradną pracę Polakom. Zauważ, że wielu z nich pracuje w sektorach, w których Polacy jakoś nie chcą działać. Zresztą jestem zdania, że jeśli ktoś jest dobry w tym co robi, to znajdzie robotę, bez względu na to czy jest Polakiem, czy Ukraińcem...
[12.06.2014] 14:25
Alih
Jest dużo agencji to prawda, tylko jak ktoś nie zna języka to ciężko do nich trafic. Ja z polecenia byłem w firmie Apatris i oni kompleksowo obsluguja obcokrajowcow, takze prawnie wszystko zalatwiaja.
[09.01.2020] 13:52
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat