o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie - PROSZĘ O POMOC !

1 2
[13.12.2018] 11:13
szawełka
Skończyłam kurację z DNP mój wynik to 15 kg.Teraz muszę pracować nad tym aby nie pojawił się efekt ja-jo.Nie po to walczyłam tyle czasu aby to teraz zaprzepaścić.Nie zamierzam rezygnować z biegania bo oprócz tego żę spalam kalorie to znakomicie mnie to odstresowuje.
[15.01.2019] 21:11
vienna28
www.centrumfigury.byethost14.com - adipex, efedryna, meridia, sibutramine
[16.01.2019] 12:22
MisiaSre
Na DNP można schudnąć nawet 7kg miesięcznie, ale wystarczy 5 tak jak u mnie. W sumie to już 3 miesiące i 15kg. Przedtem stosowałam slimceę, duoslim, novoslim, ketony i forverslim. Nie było żadnych pozytywnych skutków poza jajem. Teraz już wiem, że te środki nie działają. Tylko DNP czyli 2,4-Dinitrophenol jest najbardziej efektywnym spalaczem tłuszczu. Nie wierzcie pracownikom firm, których szkoli się, że mają przyjmować w reklamach idiotyczne nicki żeńskie i pisać ile to kg mniej i ile schudły fikcyjne koleżanki.
[30.03.2019] 19:45
Mariolla123
Ja już skończyłam branie Foreverslim,schudłam tyle że wchodzę w spodnie z czasów panieńskich.I efektu jo-jo nie ma i już jestem pewna że go nie będzie.
[31.03.2019] 11:35
uwaga reklamodawca - idiota
Idiota reklamodawczy od Fereverslimu i Slimunoxu to ten sam pracownik firmy!
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów, np. braku spacji po kropce. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką". Ostatnio napisał "wbrew pozorą" i "dzięki tym zmianą". Jak można być takim głąbem?
[20.05.2019] 03:30
[31.03.2019] 16:00
Ksenia.A
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.
[01.04.2019] 12:25
Można to łatwo sprawdzić po stylu pisania i popełnianiu tych samych błędów, np. braku spacji po kropce. Często też używa zwrotu "dzięki tym tabletką". Ostatnio napisał "wbrew pozorą" i "dzięki tym zmianą". Jak można być takim głąbem?
[07.04.2019] 15:44
Brigid.B
Przez ostatnie cztery lata stosowałam różne suplementy diet,jedne kupowałam w aptece inne polecał mi trener na siłowni,ale efekty były mierne.Dopiero przy braniu Slimunox waga zaczęła spadać szybciej.Wiem że nie ma tabletek cud ale odpowiednia dieta plus tabletki dają naprawdę dobre efekty.
[08.04.2019] 11:44
Uwaga nowość: "Pomogło wielu osobą".
[17.04.2019] 21:18
Rybcia
Służe pomocą, ja bym ci polecała Slimunox i dobrze dobrana diete, w moim przypadku to stracone 14kg w 3 miesiace
[18.04.2019] 12:46
Uwaga nowość: "Pomogło wielu osobą".
[18.04.2019] 17:38
Lisa22
Cześć, polecono mi serwis randkowy do prawdziwego seksu, oto jest - http://hotmeet.tk ktoś tam znalazł partnera? Również wiele intymnych zdjęć dziewczyn!

1 2
 » Odpowiedz na ten temat