o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

WSEiT w Poznaniu!

1 2 3 4 Strony tematu:
[19.03.2017] 16:12
rebl
Na tej uczelni to nawet warunek z praktyk mozesz dostać ;/;/;// a to tylko ze jak poszedłeś pierwszego dnia po dzienniczek to alurat Pani w dziekanacie nie było, kolejnego razu Piły sobie kawkę i miały przerwe
Innego razu dziekanat był ' zamknięty ' a jak przyszedłeś po ukończeniu praktyk to dowiedziałeś sie ze masz warunek :/ śmiech na sali :[
[19.03.2017] 16:17
pisz po polsku i z sensem
I bez tych idiotycznych znaków.
[19.03.2017] 18:11
warunek
też miałam waruna z praktyk :/ 300 zł ale na szczęście ani razu nie zawaliłam roku ^^ chociaż nieźle tam w kulki lecą.
[19.03.2017] 18:57
kasiulaaaa
... nerwy mam zszarpane przez tą szkołę nie myślą jak układają plan w ogóle a później siedzisz po 6 h na jednym przedmiocie jakby nie można było porozkładać po mniejszej liczbie i częściej. Dużo wyjazdów na własny koszt, np. w piątek zajęcia do 22 a na rano do szpitala na 8 , dla pracujących i dojeżdżających to jest koszmar i zjazdy co tydzień!! wykończyć się można, za dużo niepotrzebnych zajęć a za mało konkretnych potrzebnych w zawodzie!!!!!!!!!!! Może na dziennych jest inaczej ale na zaocznych można się psychicznie wykończyć..... Nie wspomnę o kasie jaką zdzierają za wszystko. Już drugi raz bym tam na pewno nie poszła. Każdy ma prawo do własnej opinii a moja jest właśnie taka.
[21.03.2017] 12:32
Sebixx2892
Nie polecam! Dlaczego?
- I rok, typowa selekcja, ale niema problemu zdać jak się uczysz lub dobrze ściągniesz bo naprawdę wymagają
- II rok, tu się zaczyna hardcore! Wykłady niby nie obowiązkowe, ale jak nie przyjdziesz to uwalony rok masz na 100%
- III rok jeśli raz nie zdałeś to przygotuj się, ze kolejnego też nie zdasz, ale szkoda przecież zrezygnować skoro już tyle pieniędzy w to wtopiłeś
- Czy czegoś się nauczysz? owszem ale tylko na praktykach i ćwiczeniach
- Wykłady totalna porażka! Wykładowcy potrafią przepisać książkę na slajdy i czytać z prezentacji i to Ci profesorzy
- Kto uwala najbardziej? Wykładowcy z AWF! Nie ważne ile się uczysz! Nawet jak masz wszystko zerżnięte z książki to i tak ledwo zdajesz! a nieraz wystarczy prawie nic nie napisać i zdajesz..
- Wykładowcy z UM są wymagający, zaliczenie zazwyczaj ustne, ale jak się nauczysz to naprawdę zdasz i oni potrafią Ciebie nauczyć, niby strach bo zdajesz ustnie i troche masz do nauczenia ale uczą Cię konkretów i pokazują sposoby żeby to zapamiętać, a nie szczegółów które Ci się w życiu nie przydadzą tak jak wymagają co niektórzy profesorzy na wykładach.
- Wgląd do pracy? zapomnij! Niema takiego prawa w regulaminie.. A jak dostajesz wgląd to tylko od uczciwych wykładowców którzy z dobrej woli Ci pokażą pracę i nawet wytłumaczą gdzie popełniłeś błąd!
- Organizacja? Tragedia! Plan tak ustawiony, że nieraz przez 6h musisz siedzieć na wykładzie i patrzeć jak profesor czyta slajdy!
- Zajęcia poza Poznaniem, dojazd na własny koszt, więc niedość że płacisz dużo za uczelnie to jeszcze musisz pojechać do Kościana czy Kiekrza i za sponsorować sobie dodatkowo podróż w tą i z powrotem.
- Pieniądze? Uczelnia jak już inni pisali nastawiona przede wszystkim na ZYSK! Im więcej studentów tym więcej Kasy! Im więcej uwalą tym więcej poprawek i warunków za które trzeba płacić.
- Nie pojawienie się na jednych zajęciach w Kiekrzu, Kościanie czy w Szpitalu na terenie Poznania - koszt 50 zł za jedne zajęcia plus musisz je odrobić
- Egzamin Komisyjny --> NIE ZDAJESZ --> bo przecież podważasz profesora autorytet i wszystko jest ustawione! A Profesorzy na pierwszym roku informują Ciebie o tym, ze lepiej nie brać u nich egzaminu Komisyjnego bo i tak Cie uwalą!
- Jakby można było cofać czas to nigdy nie wybrałbym tej uczelni! No chyba że zmienili by prawa studenta i przestali uwalać mimo, ze umiesz!
- Panie w dziekanacie? Mi się jeszcze nic nie przytrafiło, ale większość się skarży na brak szacunku do studenta i okropne traktowanie.. Nawet do osób starszych (rodziców/ opiekunów studenta)
- Opiekun roku? Nic Ci nie pomoże, gdyby pojawiły się problemy to nie masz na co liczyć!
- Stypendium? Potrafią się spóźniać z zapłatą, ale jak Ty się spóźnisz z zapłaceniem za czesne to Ci odsetki naliczają..
- Dziekan? Radosny i uśmiechnięty, wydaje się, że mozna na niego liczyc ale gdy przyjdzie co do czego to umywa ręce.
- Osobiście nie polecam! Lepiej poprawcie maturę i idźcie od razu na inną uczelnie państwową gdzie chociaż masz lepsze prawa studenta! Osobiście polecam Uniwersytet Medyczny. Fakt trzeba na wszystko chodzić ale jest 1000 x lepiej niż na WSEiT. Żałuję, ze tak późno się obudziłem. Ale człowiek uczy się na błędach
- Jeśli chcesz nabyć nerwicy, depresji i zbankrutować to idź na WSEiT! Bo poza ćwiczeniami i praktykami nic dobrego Cie tu nie spotka.
[05.04.2020] 11:38
[22.03.2017] 09:49
xxxxxxxxxxxx
Nie polecam tej szkoły. Nie dość, że dużo hajsu trzeba płacić to i tak nic z tego nie masz. Bufet? Zapomnij! Masz tylko sklepik, gdzie jedyny ciepłym "posilkiem" jest odmrażana zapiekanka czy hotdog, które nie mało kosztują. Już bardziej opłaca się zjeść hotdoga z Żabki... Jeżeli chodzi o komis to masz zagwarantowane jak w banku, że go nie zdasz, bo w końcu poważasz autorytet wykładowcy. Kiedyś nawet sam dziekan tak powiedział. Wykłady są beznadziejnie nudne, więcej rzeczy dowiesz się na ćwiczeniach i praktykach, których jest dużo i zaczynają się już w pierwszym roku. Już nawet nie wspomnę, że w tej szkole jest zimno jakurat cholera. Zimą na korytarzu siedzimy w kurtkach.
Mogłabym tak wymieniać i wymieniać... Generalnie szkoda hajsu i nerwów. Pójście do tej szkoły to jest największy mój błąd. Teraz jestem na VI semestrze i moja noga juz nigdy tu nie postanie.
[18.09.2017] 14:59
Panera
Mam wrażenie że lepiej będzie postawić na te uczelnie http://www.uczelnie.pl/opinie/wyzsza-szkola- zarzadzania-i-bankowosci-w-poznaniu/224 - przynajmniej masz pewnośc że kadra jest sprawdzona, a sale dobrze wyposażone. Dodatkowo nie musisz obawiać się o swoją przyszłośc po zakończeniu.
[18.09.2017] 15:02
co ty nie powiesz?
Naprawdę, pracowniku sprzedaży?
[22.01.2019] 21:31
Fizjo1234
Proszę o opinię o p. KRUTKIM. Słyszałam same negatywne. Jak to przebrnąć?
[01.03.2019] 08:01
Ziko55
Uczelnia ma dość dobrą opinię i na tym się opiera. Niektóre zajęcia są super. Ale niestety część z nich prowadzą pracownicy awf. Oni powinni mieć zakaz wstępu na uczelnie w całej Polsce. Zajęcia na niskim poziomie, tak jak na awf. Głęboka komuna, od lat te same wykłady( Pani prof. O..., Pan dr K... żenada), a wymagania i traktowanie studentów okropne. Za ciężkie pieniądze, które trzeba płacić za naukę, należy nam się wysoki poziom zajęć i poważne traktowanie.
[01.03.2019] 08:03
Ziko55
Sebixx2892 (17.03.2017.21 12:32):
Nie polecam! Dlaczego?
- I rok, typowa selekcja, ale niema problemu zdać jak się uczysz lub dobrze ściągniesz bo naprawdę wymagają
- II rok, tu się zaczyna hardcore! Wykłady niby nie obowiązkowe, ale jak nie przyjdziesz to uwalony rok masz na 100%
- III rok jeśli raz nie zdałeś to przygotuj się, ze kolejnego też nie zdasz, ale szkoda przecież zrezygnować skoro już tyle pieniędzy w to wtopiłeś
- Czy czegoś się nauczysz? owszem ale tylko na praktykach i ćwiczeniach
- Wykłady totalna porażka! Wykładowcy potrafią przepisać książkę na slajdy i czytać z prezentacji i to Ci profesorzy
- Kto uwala najbardziej? Wykładowcy z AWF! Nie ważne ile się uczysz! Nawet jak masz wszystko zerżnięte z książki to i tak ledwo zdajesz! a nieraz wystarczy prawie nic nie napisać i zdajesz..
- Wykładowcy z UM są wymagający, zaliczenie zazwyczaj ustne, ale jak się nauczysz to naprawdę zdasz i oni potrafią Ciebie nauczyć, niby strach bo zdajesz ustnie i troche masz do nauczenia ale uczą Cię konkretów i pokazują sposoby żeby to zapamiętać, a nie szczegółów które Ci się w życiu nie przydadzą tak jak wymagają co niektórzy profesorzy na wykładach.
- Wgląd do pracy? zapomnij! Niema takiego prawa w regulaminie.. A jak dostajesz wgląd to tylko od uczciwych wykładowców którzy z dobrej woli Ci pokażą pracę i nawet wytłumaczą gdzie popełniłeś błąd!
- Organizacja? Tragedia! Plan tak ustawiony, że nieraz przez 6h musisz siedzieć na wykładzie i patrzeć jak profesor czyta slajdy!
- Zajęcia poza Poznaniem, dojazd na własny koszt, więc niedość że płacisz dużo za uczelnie to jeszcze musisz pojechać do Kościana czy Kiekrza i za sponsorować sobie dodatkowo podróż w tą i z powrotem.
- Pieniądze? Uczelnia jak już inni pisali nastawiona przede wszystkim na ZYSK! Im więcej studentów tym więcej Kasy! Im więcej uwalą tym więcej poprawek i warunków za które trzeba płacić.
- Nie pojawienie się na jednych zajęciach w Kiekrzu, Kościanie czy w Szpitalu na terenie Poznania - koszt 50 zł za jedne zajęcia plus musisz je odrobić
- Egzamin Komisyjny --> NIE ZDAJESZ --> bo przecież podważasz profesora autorytet i wszystko jest ustawione! A Profesorzy na pierwszym roku informują Ciebie o tym, ze lepiej nie brać u nich egzaminu Komisyjnego bo i tak Cie uwalą!
- Jakby można było cofać czas to nigdy nie wybrałbym tej uczelni! No chyba że zmienili by prawa studenta i przestali uwalać mimo, ze umiesz!
- Panie w dziekanacie? Mi się jeszcze nic nie przytrafiło, ale większość się skarży na brak szacunku do studenta i okropne traktowanie.. Nawet do osób starszych (rodziców/ opiekunów studenta)
- Opiekun roku? Nic Ci nie pomoże, gdyby pojawiły się problemy to nie masz na co liczyć!
- Stypendium? Potrafią się spóźniać z zapłatą, ale jak Ty się spóźnisz z zapłaceniem za czesne to Ci odsetki naliczają..
- Dziekan? Radosny i uśmiechnięty, wydaje się, że mozna na niego liczyc ale gdy przyjdzie co do czego to umywa ręce.
- Osobiście nie polecam! Lepiej poprawcie maturę i idźcie od razu na inną uczelnie państwową gdzie chociaż masz lepsze prawa studenta! Osobiście polecam Uniwersytet Medyczny. Fakt trzeba na wszystko chodzić ale jest 1000 x lepiej niż na WSEiT. Żałuję, ze tak późno się obudziłem. Ale człowiek uczy się na błędach
- Jeśli chcesz nabyć nerwicy, depresji i zbankrutować to idź na WSEiT! Bo poza ćwiczeniami i praktykami nic dobrego Cie tu nie spotka.

Popieram wykładowcy z awf okropni.
[01.03.2019] 11:46
No ale
czemu cytujesz w całości tasiemcową wypowiedź, śmiecąc?
[21.11.2019] 10:38
Max121
Świetna uczelnia dająca możliwość rozwinięcia. Przyjeżdżam tu na kursy, które już mi bardzo w życiu pomogły. Pracuje już w zawodzie, więc jestem wdzięczna.
[21.11.2019] 11:02
Nie chciało mi się
i trafiłem na https://teksty24.com.pl
Szybko się dogadałem i napisali mi licencjat.
Polecam każdemu kto ma mało czasu lub nie wie jak się za to zabrać
By
[27.11.2019] 15:21
Agata122
Ja studiuje właśnie fizjoterapie. Przede mną egzamin technika masażysty. Studia bardzo polecam. Rozwijają, mają wiele godzin praktycznych a pracownicy mają dobre podejście do studentów.
[27.11.2019] 15:40
muriellamag
Tanio i solidnie, rzetelnie i skrupulatnie napiszę Twoją pracę licencjacką czy też magisterską. Jeśli potrzebujesz pomocy, pisz: muriellamag@wp.pl Dodatkowo dostaniesz ode mnie jesli promotor wymaga recenzje pracy. muriellamag@wp.pl
Jako dodatkowe kwalifikację mogę dodać 2 lata służby w w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim gdzie byłam magazynierem prowadząc księgowanie części zamiennych do śmigłowców W3- Sokół co daje mi przewagę w pisaniu prac inżynierskich. Po zakończeniu służby w WP przeniosłam się do Legii Cudzoziemskiej gdzie służyłam swoim ciałem przez 5 lat co dla odmiany pozwoliło mi na nomen omen pogłębienie wiedzy z biologii.
Jeśli potrzebujesz pomocy, pisz: muriellamag@wp.pl
[09.12.2019] 12:19
Wiktoria45
Uczelnia jest świetna, najlepsze lata w życiu. Dużo się nauczyłam i teraz pracuje w zawodzie. Mają dużo godzin praktyki i pomagają też znaleźć praktyki studenckie. Polecam
[09.12.2019] 15:57
rambler
Tylko Rambler. Najlepsze szkolenia i kursy zawodowe. W tym także bhp i ppoż. Odbywają się w całej Polsce. Są profesjonalni. Nie ma lepszej firmy!
http://nova.rambler.ru/search?
[03.01.2020] 10:16
Kacper112
Ja jestem bardzo zadowolony, że studiuję w tym miejscu. Mamy bardzo dużo godzin praktycznych, nie siedzimy tylko nad teorią. Wykładowcy są mili, a atmosfera na uczelni bardzo spoko. Na innych uczelniach wykłady też nie są porywające, ale jest to część studiowania. Ja jestem bardzo zadowolony z uczelni.
[03.01.2020] 12:20
poznakomitsja
Widzę że inni też polecają firmę Rambler, jeśli chodzi o szkolenia i kursy zawodowe. I słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[08.01.2020] 15:25
Studentka stara
Studiuje fizjoterapię na wseit i bardzo polecam. Fajna atmosfera w grupach i na wykładach. Sporo godzin praktycznych.
[08.01.2020] 16:00
Dennison
Tylko Rambler. Najlepsze szkolenia i kursy zawodowe. W tym także bhp i ppoż. Odbywają się w całej Polsce. Są profesjonalni. Nie ma lepszej firmy!
[13.01.2020] 14:53
Damian3k
Chodzę do WSEiT i nie kumam całej tej nagonki. Na innych uczelniach mają mniej godzin praktycznych, gorszy kontakt z wykładowcami i narzekają na swoje grupy. Ja tutaj nie mam takich problemów, a jeśli chodzi płatności, to też nic złego się nie dzieje. Jestem zadowolony i mogę polecać.
[13.01.2020] 16:06
fenoris
Widzę że inni też polecają firmę Rambler, jeśli chodzi o szkolenia i kursy zawodowe. I słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[21.01.2020] 15:25
DawidEK121
Fizjoterapia jest świetna! Bardzo dużo zajęć praktycznych, które przydają się w przyszłości. Po 2 roku jest egzamin na technika masażystę, więc zdobywa się już wtedy papier! Polecam.
[21.01.2020] 15:59
ponceliusz
[29.02.2020] 13:38
Olek92222
Oferuję pracę zdalną polecanie usłuh bankowych, kredytowych i pożyczkowych
Zarabiaj już dziś i zarejestruj się za pomoca linku poniżej
https://panel.money2money.com.pl/register?id Partner=73718
[29.02.2020] 15:42
olek92222
Udzielam lichwy. Dam też pracę zdalną w postaci reklamowania lichwy na forach. 668 810 547

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat