o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

WSEiT w Poznaniu!

1 2 3 4 Strony tematu:
[28.06.2012] 06:57
K.M
HEJ
Miałabym prozbę czy mogłabyś co nieco powiedzieć o tym kierunku studiów?Jaki jest poziom w tej szkole itp???ja się wybieram zaocznie,ale od marca bo jest drugi nabór! proszę o odpowiedz pozdrawiam
[08.07.2012] 12:42
Patiaaa
Na WSEiT będzie drugi nabór w marcu? Nie słyszałam...
[11.08.2012] 23:16
piotrek_77_21
Cześć wszystkim , wybieram się na tą uczelnie, ale nie jestem pewien co sobą ta szkoła reprezentuje i czy jeszcze jest teraz możliwość złożenia papierów, ale zadzwonie i się dowiem. zdania są podzielone co do opini szkoły, wierzę każdemu z was co piszę, jednak jeżeli jeszcze mnie przyjmą na ten rok to będę mógł cokolwiek powiedzieć póki co... myślę że warto spróbować
pozdrawiam
[12.08.2012] 14:09
kaasieekk
dziara666 (09.08.17 14:43):
witam a czy ktoś idzie na kosmetologie w WSEiT ?
ja ide zaocznie
[12.08.2012] 16:15
sylaaa
Cześć idzie ktoś na fizjoterapię dzienną 2012/13 ??
[08.04.2020] 04:30
[18.08.2012] 20:48
piotrek_77_21
sylaaa (12.08.12 16:15):
Cześć idzie ktoś na fizjoterapię dzienną 2012/13 ??
Tak ja się wybieram, już jestem przyjęty.
[26.08.2012] 01:27
mac
Siemka, jest tu ktoś może z inżynierii materiałowej 12/13?
[30.08.2012] 11:56
Aga1027
czesc, ja takze wybieram sie na fizjoterapie, wytlumaczcie mi jesli mozecie czy oplate za oc i nnw moge zaplacic w szkole czy musze teraz jakos na czasie przeslac im na konto indywidualne ktore mi podali?
[04.09.2012] 17:25
alexandra
Witam wybiera się ktoś na kosmetologię dzienną 2012/2013 ?
[26.10.2012] 12:39
agaaaa1991
polecam wseit w poznaniu... studiuje tam i wszystko jest ok oprócz (i tutaj radze te slowa wziać sobie do serca!!!!!) w dziekanacie jest jakiś dramat !!!!!!!!!! Za boga sie tam nie dogadacie !!!!! przynajmniej nie z jedna baba !!! jakas katastrofa... traktuje ludzi jak szmaty!!! a kim ona jest zeby tak sie zachowywac...nikim tak naprawde !!!!! chcecie dostawac stypendium socjalne lub inne??? to przygotujcie sie na WALKE, OSTRA WALKE z wstrętnym babsztylem w dziekanacie !!!!! tak to powinno wyglądać???? dziekanat powinien być przyjazny studentom i pomocny a tam można się rozryczeć z niemocy !!! życzę wam powodzenia, dość często moim zdaniem będziecie musieli witać dziekanat także nastawcie się psychicznie na poniżanie chociaż wy bądzcie mili, skoro panie w dziekanacie nie potrafią to chociaż wy miejcie tą klase i zachowujcie się jak należy bo na nie to akurat ręcę opadają !!! bywałam w różnych urzędach itd, babki potrafią być bardzo niemiłe ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z aż tak szyderczym zachowaniem urzędniczki jak w dziekanacie WSEiT !!! Mam nadzieję, że szybko straci prace bo nie jest jej godna !!! Pozdrawiam wszystkich
[05.03.2013] 15:04
ahahahahahaha
Szkoła natawiona jest tylko i wyłacznie na pieniadze!!!!!!
[23.03.2013] 11:36
Tomek WSEiT mgr fizjoterapia
Witam wszystkich. Chciałem odpowiedzieć na Wasze wątpliwości. Dużo się żalicie na temat opłat za oddanie indeksu czy poprawki. Zauważcie, że wybierając uczelnie prywatną zgadzacie się na płacenie za studiowanie. Na państwowych uczelniach również płaci się za takie rzeczy. Za warunek na AWFie płaci się (nie wiem czy nadal, ale pare lat temu ja płaciłem) 600zł. Jeżeli natomiast chodzi o Panie z dziekanatu to są wspaniałe i naprawdę można się z nimi dogadać (studiowałem na AWFie i mam porównanie). Oczywiście, że jak wchodzi się z krzykiem do dziekanatu i od progu żąda się dostania np. zaliczenia, stypendium czy czegokolwiek innego (a samemu nawet nie przeczyta się jakie dokumenty czy wpisy były wymagane)to nie spotka się z miłym nastawieniem. Ponadto jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni to wcześniej zadzwońmy albo przyjdźmy zapytać się o wskazówkę jak rozwiązać problem a nie przychodźmy na ostatnią chwile z krzykiem. To, że płacimy za tą uczelnie nie robi z nas właścicieli. Zrezygnowałem ze studiowania na Państwowej uczelni i od 4 lat studiuje na WSEiT i ani razu nie miałem problemów z Paniami z dziekanatu. Powiem więcej: Panie z dziekanatu bardzo chętnie pomogą Wam załatwić wiele spraw na uczelni. Wiele razy ratowały mnie i kolegów z kłopotów (pozdrawiamy Pani Natalio .
A teraz może z innej beczki. Nikt nie zauważył jak wiele kursów, szkoleń i BEZPŁATNYCH warsztatów organizuje uczelnia. Uczestniczyłem już w kilku kursach na naszej uczelni i muszę powiedzieć, że coraz więcej osób (magistrów, doktorów fizjoterapii) przyjeżdża do nas się szkolić. Rozmawiałem ostatnio z doktorantką z UM, która powiedziała mi, że WSEiT zdobywa coraz większą renomę a my jako studenci poziomem umiejętności nie odbiegamy od studentów AWFu czy UM. Uważam, że jeżeli ktoś chce się dobrze wykształcić w tym zawodzie to WSEiT naprawdę daje możliwości. A koszty (czesne, kursy, szkolenia, studia podyplomowe) przez Was poniesione bardzo szybko się zwrócą.
Pozdrawiam Tomek
[28.05.2013] 09:16
Fizjoterapeuta
Zapraszamy na forum poświęcone fizjoterapii gdzie również znajdziecie informacje o studiach fizjoterapeutycznych http://e-fizjoterapia.pl
[01.07.2013] 18:15
agaaa1991
Tomek WSEiT mgr fizjoterapia: nie wiem kim jesteś ale najwidoczniej masz przecudowny wpływ na Panie w dziekanacie naprawde to jakiś cud bo na moim roku wszystkich traktują jak natrętów i jakoś nikt nie wchodzi tam z krzykiem bo jesteśmy kulturalnymi ludźmi. Przychodzimy tam z grzecznym i spokojnym nastawieniem. Ja przynajmniej z takim nastawieniem przyszłam do dziekanatu w sprawie stypendium i zaznaczam, że przyszłam tam z mamą ! tak, z MAMĄ, która od szanownej Pani w dziekanacie jest starsza o dobre 15-20 lat a ona nawet moją mame potraktowała jak gó*no ! stąd moja bardzo negatywna opinia! mnie mogły traktować jak chciały i robić ze mnie pośmiewisko, proszę bardzo, skoro to im daje radość, ale moją mame ???! tak więc kompletnie nie zgadzam się z Twoją opinią, nie okłamuj ludzi bo w dziekanacie jest bardzo ciężko się dogadać! może dziekanat pomylił Ci się z recepcją ??? ale widzę, że pozdrawiasz Panią Natalie (czyli dział praktyk), owszem tam może nie ma aż takich problemów ale liczmy się z tym, że nie tylko do Pani Natalii studenci będą chodzić pracują tam też inne osoby, o wiele wiele gorsze nawet w zwykłej rozmowie! tak więc drodzy studenci, WSEiT jest naprawde bardzo dobrą uczelnią, nauki nie ma mało, moim zdaniem będziecie świetnie wykształceni, wszystko ok OPRÓCZ dziekanatu! zaznaczam to kolejny raz i to zdanie będę podtrzymywać do samego końca powodzenia !
[04.08.2013] 00:46
grahame
Ehh... Jeśli na tej uczelni jest wysoki poziom ... Matko ludzie jeśli macie wybrac tam fizjoterapie to lepiej żebyście wogóle na studia nie szli. Poziom waszej wiedzy po skończeniu lica będzie beznadziejny i jedyne co w sumie jako tako będzie umieli robić to masaże. Praktycznie żadna lepsza klinika zajmujaca się rehabilitacją was nie przyjmie, odpadniecie w przedbiegach. Ktoś się zapyta skąd wiem? Hmm 3 fizjo w rodzinie w tym 2 po wyższej szkole. Trzeci po medycznej i jako jedyny znalazł fajną pracę gdzie nie tylko masuje ludzi. Zresztą tak samo wygląda wśród znajomych. Sam zresztą tez po fizjo na medycznej. Jak nie chcecie się dużo uczyć to idzcie na AWF bo po tym też jest mega spoko ze wszystkim. Po WSEIT nie macie nic. Kompletnie zmarnujecie czas i stracicie pieniądze.
[27.09.2013] 10:16
Lay
Witajcie Ja wybieram się na fizjoterapię, stacjonarnie, tyle że w Szczecinie. Czy ktoś z 2, czy 3 roku mógłby mi powiedzieć jakie książki mieliscie? Czy tam lektury czy co? I czy ew. mogłabym jakieś u was nabyć?
[16.02.2014] 13:33
januszek
beznadziejna uczelnia ... szczerze odradzam!!!!... uczelnia a raczej szkółka z nastawieniem tylko na ZYSKI... fatalny budynek, brak miejsc do siedzenia podczas przerw, wąskie korytarze, toalety rodem z komuny(muszla na środku kabiny - trudno usiąść) zaparkowanie pod szkołą graniczy z cudem w dodatku uczelnia współpracuje ze strażą miejska, która chętnie zakłada blokady. Nic nie działa, a jeśli działa jest ograniczone... Student nie ma żadnych praw o czym dowiaduje się na drzwiach od pseudodziekanatu, gdzie pracują obrażone panie. Odpłatności tylko na czas. Jeśli wpłyną po terminie naliczane są odsetki, które rosną nawet gdy się nadpłaci !!!!( to chyba jest przestępstwo). Płaci się na okrągło cały rok i nawet miesiąc w tył o czym dowiesz się po podpisaniu umowy. Co do wykładowców to różnie ale nie myślcie sobie, że będzie tanio bo niektórzy z nich celowo układają testy i egzaminy aby wprowadzić w błąd i wyciągnąć parę stówek ekstra dla uczelni.
[16.02.2014] 14:09
pitbull :)
Odradzam!!!! Najgorsza z możliwych decyzji jaką możecie podjąć! Beznadziejna szkoła z mottem:"więcej studentów=WIĘCEJ KASY!". uczelnia w której sprawdzenie 80 pisemnych prac i wpisanie ocen na wd zajmuję godzinę! ( oceny są wstawiane na zasadzie wyliczanki).brak wgladow w pracę zaliczeniowe. Dziekanat?!-parodia. Zbiór wrednych larw, ktore robią łaskę ze w ogóle pracują. Student traktowany jest jak źródło kasy więc uwalaja na wszystkim żeby płacić za poprawki! Przedluzanie sesji! Wybór fakultetow?- kilka sekund, po czasie zmiana oczywiście płatna! Miejsca do siedzenia może dla 50 osób na korytarzach. Wc? Porażka na dworcach lepszy stan! Wyglad szkoły ogólny jest gorszy niż przytulku! Blaszany barak!!!! Wseit- najgorsza uczelnia!!!!!! Nie pakujcie się w ten gnoj!
[16.02.2014] 17:43
porażka
Co tu dużo mówić, poprzednie dwie opinie jak najbardziej trafione. Studiuje tam i nie popełniłabym drugi raz takiego błędu. O warunkach może nie będę opowiadać, bo poprzednicy już powiedzieli co trzeba. Niestety problem polega na tym, że wpłacając nie małe czesne co miesiąc nikt nie wycofa się z tej uczelni, bo szkoda pieniędzy które się już tam zostawiło, a zmienić też nie jest ją łatwo, bo przecież jest kara pieniężna za zerwanie umowy. Trzepią kasę na czym tylko się da, a szkole jest problem nawet ze skserowaniem kartki, bo "akurat nie ma Pani od ksera" a żadna inna nie potrafi się posługiwać maszyną, nie mówiąc już o wydrukowaniu czegokolwiek, bo takich szans w ogóle nie ma. Dziekanat? Masakra- zawsze jakiegoś świstka brakuje, lub nie idzie załatwić bo widnieje zadłużenie (odsetki) w wysokości 2 zł na wd. Nie wiem co robią z tymi pieniędzmi, bo w bufecie nie ma nawet krzesła żeby spokojnie coś zjeść. Wykładowcy (nie wszyscy lecz jest ich kilku) z góry zakładają, ze 3/4 roku będzie miało z danego przedmiotu płatne egzaminy poprawkowe i rzeczywiście dopełniają obietnice sprawdzając koło 100 prac w godzinę. Niektórzy natomiast oceny niedostateczne wstawiają już po egzaminie poprawkowym uniemożliwiając bezpłatną poprawę studentom. Nie najlepiej świadczy o uczelni fakt ze jeden wykładowca drugiemu podważa autorytet, w końcu to szkoła ich zatrudnia. Sami wykładowcy wolą załatwiać sale egzaminacyjne np.na AWFie tłumacząc się, ze pod WSEiTem nie ma gdzie zaparkować. Dużo niepotrzebnych przedmiotów stanowiących zapchajdziurę w planie, a dodatkowo bardzo długie praktyki, których przeciętny student nie jest w stanie w całości zrealizować nie rezygnując z pracy lub biorąc niepłatny urlop. NIE POLECAM!
[16.02.2014] 18:54
michu212
Potwierdzam i zgadzam sie z postami moich kolegow. Szkola ktora wybralam z pasja stala sie totalnym koszmarem. Wykladowcy od niektorych przedmiotow chyba sami nie wiedza o czym mowia i po co. Trudno jest mi ich oskarzac o brak wiedzy, bo napewno tak nie jest ale to chyba jakis uklad z wladzami uczelni, ktora narzuca im swoj tok myslenia. Zmowa czy o co tu chodzi? Czy jako studenci jestesmy tak malo inteligentni ze praoste egzaminy (wyklady) robia z nas debili. Bo co myslec skoro co niektorzy wykladowcy juz na pierwszym spotkaniu twierdza ze i tak w 80% egzamin bedzie niezdany, krytykujac tym samym wykladowcow z cwiczen ze nie potrafia nauczac i przekazac wiedzy. Oni sa tu gora i potwierdzaja swoja waznosc i zapewnienia oblewajac 85% studentow, za co trzeba placic. A studiowanie w tej uczeni nie nalezy do tanich przyjemnosci. Ludzie!!! nie polecam tej szkoly, kwoty nie z tej ziemi! brak miejsca, aby usiac, brak miejsca aby zaparkowac auto, a jak juz sie uda to straz miejska moze zrobic nalot. Kiedy potrzebna jest interwencja policji, bo kradzieze przed uczelnia sie zdarzaja to szkola nie ma kamer aby to sprawdzic. Panie w dziekanacie? no coz... pracuja jak na pkp. Niestety wykladowcy ci od wykladow powinni grubo sie zastanowic czy rola pedagoga lezy w ich kompetencjach i czy sa stworzeni do pracy ze studentami
[08.04.2014] 11:36
Czarna28
Hej, planuję rozpocząc naukę na kierunku Fizjoterapia zaoczna na WSEiT oddział w Szczecinie. Proszę o kilka cennych informacji, wyposażenie, wykładowcy itp.
Pozdrawiam
[22.11.2014] 10:04
Daver
Ja polecam Open School. Jak dla mnie to najlepsza szkoła językowa.
[22.11.2014] 10:09
Daver
http://www.allegro-szablon.pl
[28.11.2014] 14:59
Robsonn
Daver (14.11.2014.22 10:04):
Ja polecam Open School. Jak dla mnie to najlepsza szkoła językowa.

Korzystałem nie raz - świetnie uczą, 3 miesiące i nadrobiłem sporo zaległości!
[11.02.2015] 09:45
Bronekyyyy
Shit jakich mało.....idzcie głąby nabijać kasę ,a w zawodzie Fizjoterapety żadnych szans na pracę i tak nie macie hahahh.A te szkoły tzn.WSM i WSEiT to porażkaaaa największe nieporozumienie w kraju!!!!!!!
[22.03.2015] 10:30
student AWFu
Część.
Jestem studenkom fizjoterapii na AWFie i przeprowadzam badania na temat porównania postaw studentów fizjoterapii poznańskich uczelni wyższych. Proszę o zgłosznie się przez studentów ostatniego roku fizjoterapii WSEiTu, chcących pomóc w badaniach pod adres: panna_as@o2.pl. W odpowiedzi wysle anonimową ankietę.
Pozdrawiam
[26.05.2015] 21:34
Juliett
Wybiera sie ktos na kosmetologie zaoczna w tym roku?
[19.08.2016] 16:16
MoniQa1992
Hej , wybiera się ktoś na fizjoterapię zaoczną na WSEIT do Szczecina ?
[19.03.2017] 15:48
kryśka92
UWAGA! Odradzam każdemu!! Ludzie nie popełniajcie tego błędu. Studiowałam tam i wiecie co wam powiem?
- uczelnia ta jest wymagająca, można się nauczyć ale tylko co do ćwiczeń i praktyk.
- wykłady i wykładowcy? Totalna porażka! Nic nie uczą, przepisują czyjeś książki na slajdy i puszczają prezentacje, a nieraz potrafią z nich czytać.
- Wykładowcy zwłaszcza z Biofizyki, Biomechaniki i Kinezjologii, Fizjologii, Terapii Manualnej, Fizykoterapii upierdzielają co rok studentów. Potrafią uwalić 90% ludzi tak długo, aż skończą się terminy i trzeba wziąć albo komisa albo warunek, za który trzeba płacić.. Przy czym NIEMA WGLĄDU DO PRACY!
- wykładowcy uwalają z wykładów aby się wzbogacić na pieniadzach studentów i ich rodzin, a póżniej na wykładach opowiadają, jakie to wille mają pod Poznaniem z naszych pieniędzy.
- Z wykładowcami z AWF, którzy uczą na tej uczelni niema szans się dogadać! Ani wgladu do pracy, ani możliwość spytania ustnie.
- nie potrafią uczyć, wyświetlają tylko slajdy.
- Prace pisane na egzaminie są sprawdzane piorunem i oceny potrafią się pojawić już po godzinie, dwóch.. gdzie pisało około 60-100 ludzi.
- Na egzaminach i poprawkach ludzie nie mieszczą się w salach, a niektórzy wykładowcy życzą sobie aby przyjść na poprawkę na AWF bo tam mają większe sale przy czym sala i tak jest wypełniona po brzegi
- UCZELNIA pazerna na kasę!
- naliczają odsetki za byle co
- Egzamin komisyjny? Bez szans! wszystko z góry ustalone, po egzaminie nawet niema narady czy człowiek zda czy nie bo od rauz stwierdzaja ze nie!
- Uczelnia niby w Poznaniu a trzeba jeździć do Kościana, Kiekrza itp. za własne pieniadze!
- Nie polecam!
[19.03.2017] 16:07
Lukasek98
Hahahahahahaha mój kolega z roku Michał dopiero po 6 latach zdał te studia z ukończeniem licencjatu...!! Kto wie co to by było jakby na magisterskie poszedł..! Ciezko ciezko powiem wam. Jak chcecie tracić kasę to smialo idźcie

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat