o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Cypr - orgie na statkach wycieczkowych

[30.04.2008] 14:46
KochamCypr
Stróże prawa w cywilu sfilmowali ukrytą kamerą „zbiorową orgię seksualną”, do której doszło na pokładzie statku wycieczkowego „Ayia Napa Queen”. Te sceny są wprost niewyobrażalne. Mówimy o pełnej rozpuście – oburzał się zastępca komendanta cypryjskiej policji, Soteris Charalambous. W ekscesach uczestniczyło ok. setki turystów w wieku 18-30 lat, przeważnie Brytyjczyków, wśród których była garstka Skandynawów.

Kiedy policyjne zdjęcia pokazała telewizja Mega, prawosławne społeczeństwo greckiej części wyspy doznało szoku, jak ujął to minister turystyki i handlu, Giorgos Lalikas. Kapitan statku, 51-letni Christos Kremastos, jego syn Loucas oraz organizator imprezy, Yiannis Ioannou, trafili za kratki. Sąd okręgu Famagusty oskarżył całą trójkę o sianie zgorszenia publicznego, za co grozi do dwóch lat więzienia i 5 tys. funtów cypryjskich grzywny. Prawie wszyscy uczestnicy rejsu zdążyli uciec do ojczyzny, policja ma więc niewielu świadków.

Cypr, Wyspa Afrodyty, bogini miłości, żyje z turystyki. Władze w Nikozji pragną jednak, aby przyjeżdżali tu urlopowicze na poziomie, zdolni do podziwiania zabytków wielu cywilizacji i wspaniałych kultur wyspy. Niestety, wielu przybyszów nie interesuje się zamkami ani ruinami z czasów Ryszarda Lwie Serce, lecz spieszy prosto do Ayia Napy. Ta niewielka początkowo wioska rybacka w ostatnich latach zyskała sławę najbardziej imprezowego ośrodka nad Morzem Śródziemnym.

http://kochamyseks.blox.pl/2008/04/Seksturys tyka-Europa-Cypr-wyspa-bogini-milosci.html
[09.07.2017] 09:09
lekyd66
Zdecydowanie polecam wakacje na Cyprze. Miałam wycieczkę objazdową z biurem podróży Yobboo - https://yobboo.pl/cypr/
[09.07.2017] 12:21
zmieniaj, zmieniaj nicki
głąbie reklamodawczy z biura bez gwarancji.

 » Odpowiedz na ten temat