o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie

1 «   51 52 53 54 55   » 69 Strony tematu:
[27.07.2015] 11:50
goska 123456
MonikaWiśniewska (14.01.2014.26 09:18):
Slim Drops dosłownie szczupłe krople, wykonane według pierwotnej ajurwedyjskiej formuły, aby obniżyć wagę ciała ludzkiego przez spalanie kalorii i dodatkowych tłuszczów "... jego skład jest Beeshoney 52%, 40% wyciąg z ananasa, wyciąg z limonki i marakuji 8%. Stosuje się 1 łyżeczkę na 100 ml wody mineralnej na czcczo. Efekty rewelacyjne - 3-4 kg miesięcznie przy normalnym jedzeniu. Jeśli chcecie spróbować to pomogę ściągnąć.
Monika

ja chetnie bym to sprobowała a nie wiem gdzie kupic
[27.07.2015] 13:40
eliza1234
ja chyba przetestowalam wszystko co dostepne na rynku, strasznie sie zrazilam, bo to nie dawalo zadnych efektow i dopiero jak dostalam od meza na urodziny iqgreen to najpierw sie wkurzylam, a potem myslalam, ze jest taki kochany, ze wie na czym najbardziej mi zalezy. I jestem pod koniec pierwszego opakowania juz, powiem szczerze, ze efekty sa (nie 15kg dziennie ) bo tam tez nikt nie obiecuje cudow, zaczelismy chodzic na dluge spacery i obydwoje stosujemy kuracje, ja 6kg a maz 11 kg no i + zmiana diety, obydwoje zyjemy w biegu ale jak przestalismy przynosic prace do domu zrobilo sie troche wiecej czasu i na gotowanie
[27.07.2015] 16:35
olaf trysz
Na naturalnych składnikach http://sieodchudza.pl/
[28.07.2015] 11:33
klaraoww
proponuje zamówić tabletki na odchudzanie slimcea. Mi pomogły schudnąć a wcześniej miałam podobny problem
[29.07.2015] 16:31
klarawa
stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Anoreslim czyli ketony z jeżyn i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.
[17.10.2018] 14:16
[01.08.2015] 06:24
Rank top 3
Skuteczne odchudzanie http://penetratory.pl/
[01.08.2015] 11:42
HANEWA
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.
[12.08.2015] 22:52
winka
Polecam wszystkim zakupienie i stosowanie formuły Green Coffee z zieloną kawą. Kupiłam oczywiście na stronie producenta http://po.st/GreenCoffee5K i jestem niezwykle zadowolona. Schudłam 10 kg w 3 miesiące. Spełniłam moje marzenia i weszłam w rozmiar S.
[13.08.2015] 09:33
HANEWA
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje DNP problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam DNP koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. DNP to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.
[13.08.2015] 22:14
komo23
Jestem osobą która bez sprawdzenia czegoś nie polecałaby tego, ale Foreverslim została przeze mnie przetestowana i mogę z czystym sumieniem napisać, że ten preparat działa po całej 3 miesięcznej kuracji zrzuciłam 15 kilo co jest dla mnie super zrzuceniem wagi, nawet o większej ilości nie myslę, a i przy tym nie miałam żadnych efektów ubocznych
[14.08.2015] 10:19
hania33333
próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.
[14.08.2015] 17:29
adaja
Dieta i sport owszem mogą pomóc. Ale czasem trzeba skorzystać i z innej pomocy. W moim przypadku sprawdziły się tabletki, na które natrafiłam tak naprawdę całkiem przypadkiem. Przeglądałam kiedyś strony i trafiłam na Duoslim . Skorzystałam z porady koleżanki i kupiłam . Stosuję go ponad dwa miesiące i powiem szczerze, że efekty mnie powalają.
[16.08.2015] 08:56
olaf trysz
Ranking skutecznych tabletek odchudzających http://penetratory.pl/
[16.08.2015] 12:26
noska
Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo, który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. 2 tygodnie wybierałam odpowiedni środek i w końcu zdecydowałam się na Anoreslim czyli ketony z kiwi. Nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg na tabletkach Anoreslim więc polecam
[18.08.2015] 20:59
haticze
Jestem kolejną z rzędu kobietą zadowoloną z działania Foreverslimu, dzięki niemu całkowicie zmieniło się moje życie! Schudłam 11 kilogramów i w koncu zainteresował się mną jakiś chłopak! Teraz jestem z nim już 4 miesiące w szczęsliwym związku . Jakby nie patrzeć zawdzięczam to temu że schudłam, a to że schudłam z koleji zawdzięczam Foreverslimowi
[19.08.2015] 17:10
Nati233
Ja mam akurat tewww.ketonyzjezyn.pl. BlackBerry BioR10. Duża paczka, dobra cena. A najważniejsze są dla mnie efekty, które widać, a nie efekt jajo. Kupiłam je, kiedy miałam lekki kryzys i nie chciałam stracić tego co już udało mi się wypracować. To był bardzo dobry pomysł.
[20.08.2015] 11:20
daraiao
Polecam suplement Slimcea. Jeśli chcecie schudnąć na te wakacje. Sama schudłam 12kg
[20.08.2015] 17:18
haticze
Jestem kolejną z rzędu kobietą zadowoloną z działania DNP, dzięki niemu całkowicie zmieniło się moje życie! Schudłam 11 kilogramów i w koncu zainteresował się mną jakiś chłopak! Teraz jestem z nim już 4 miesiące w szczęsliwym związku . Jakby nie patrzeć zawdzięczam to temu że schudłam, a to że schudłam z koleji zawdzięczam DNP
[23.08.2015] 21:31
jonka
Ja właśnie biorę suplement na odchudzanie - Foreverslim. Dodatkowo ćwiczę i jestem na zdrowszej diecie. Chudnę, czuję się dobrze, także wszystkim, którzy są sceptycznie nastawieni do tego typu tabletek, polecam spróbować.
[24.08.2015] 11:48
kommornicka8
Stosuję DNP i wspomagam się Tapeworm Diet. 20 kg mniej bez efektu jajo, a koleżanka 18. Slimcea i foreverslim to placebo reklamodawcze!
[26.08.2015] 21:44
tulimka
No to prawda. Jestem właśnie po jednym opakowaniu Foreverslimu i domawiam więcej schudłam 3,5 kg bez żadnej męczarni trochę ograniczyłam słodycze itd ale generlanie tabletki na duży plus.
[27.08.2015] 12:56
haniaoao
u mnie wybór również padł na DNP. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.
[28.08.2015] 12:13
Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo.
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia
Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie.
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product for Slimming.
[28.08.2015] 16:58
EdytaGg
Polecam dietę Tapeworm Diet i do tego jakieś naturalne środki jako uzupełnienie diety typu DNP.
[28.08.2015] 23:09
madejka66
Szukałam czegoś po sieci i często właśnie czytałam o Foreverslimie wiec spróbowałam i się nie zawiodłam. Suplement warty każdej złotówki. Odkąd stosuje schudłam 11kg a jeszcze nie ukończyłam kuracji.
[28.08.2015] 23:33
seba567
a nie lepiej stosować jakieś zioła? ja zamawiam z mojazielarnia
[29.08.2015] 18:07
izdebna
W sumie straciłam 13 kg na Duoslimie. Dużo pracy wykonałam, jestem 2 miesiące po kuracji, można powiedzieć, że odwróciłam sobie życie do góry nogami, ale największe znaczenie ma dla mnie to, że jestem już całkiem inną osobą. Inne podejście do diety, inne podejście do ruchu... I tak ma być
[31.08.2015] 19:13
Allla12
Generalnie jestem przeciwniczką stosowania tabletek. Zdecydowanie bardziej wolę naturalne sposoby odchudzania np ruch fizyczny oraz picie ziółek np zielonej kawy. Moja mama stosuje za to Green Coffee 5K. Brzuszek juz straciła więc może jednak warto?
[31.08.2015] 20:11
doriska23
Nie ma bata na to że coś lub ktoś za nas schudnie samemu trzeba to wypracować, nasze ciało nasze zmartwienie Dla mnie rozwiązaniem okazała się dieta i Anoreslim (ketony z kiwi), waga spadłą szybko i bezproblemowo, skóra się polepszyła, o nastroju już nawet nie wspomne.
[01.09.2015] 09:05
abbaaba
według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki SLIMCEA. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

1 «   51 52 53 54 55   » 69 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat