o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

szukam tytułu bajki o robotach

1 2
[14.04.2008] 10:23
neohrabia
Na początku lat 90 oglądałem taką bajkę, grupa ludzi przybyła na planetę, gdzie były jak zwykle dwie frakcje robotów, dobra i zła, ludzie mogli do nich wchodzić oczywiście i pomagać, nie pamiętam ale chyba ludzie podzielili się też na złych i dobrych. Pamiętam, że po stronie dobrych był taki biały robot(płci żeńskiej?), z czterema nogami, jakiś inny mógł się zamieniać w tarczę taką która się kręciłą, a może to był właśnie ten biały, jakby ktoś znał tytuł tej bajki proszę o kontakt: pawelwo@poczta.onet.pl.
Dzięki i pozdrawiam
[06.05.2008] 21:16
qqs
Elo
Nie wiem kiedy powstał ten post, ale ja też szukam tej bajki.
Z tego co pamiętam ten biały robot, płci żeńskiej miał na imię LALA.

Może ktoś pamięta jak ta bajka się nazywała.

Pozdrawiam
[07.05.2008] 08:42
neohrabia
bajka nazywa sie ROBOTIX
pozdrawiam
[07.05.2008] 09:20
qqs
Witam,

Wielkie dzięki!!

Normalnie nie widziałem tej bajki chyba z 15 lat.
Z przyjemnością jej poszuka i obejrzę.

Serdecznie pozdrawiam.
[01.07.2009] 22:18
bikerboy22
witam ja tez szukam bajki leciala niegdys na RTL7 a nieznam jej tytulu byla o mehah kierowanych przez pilotow i walczacych z kosmitami tytol kojarzy mi sie egzo sqad ale niemoge za holere niczego znalezc prosze o pomoc byc moze sie myle a chetnie bym sobie obejrzal po latach pozdrawiam piszcie gg 104 406 8
[15.09.2019] 08:11
[10.11.2009] 17:30
hfgfhg
nie wiem kiedy pisałeś tego posta ale nazwa była inna "exo squad"

pozdrawaim
[13.06.2010] 00:54
Etier
ja również szukam tytułu pewnej bajki o robotach jej głównym bohaterem był taki żółty robot z takim białym paskiem pośrodku ciała
[17.10.2010] 09:47
kreskówkaszzz
Beast Wars
[24.10.2010] 18:27
zibi13
tez szukam pewnej bajki o robotach zaczynało sie ja dzieci spały w namiocie i pozniej jakas nauczycielke porwali ze szkoły i tym dziecią sie sniło ze wsiadaj do robotów i walcza ze złymi robotami i pozniej dzieciaki budza sie i sie bawia tymi modelami robotów -p0mozcie jakos ta bajka ma z 15 lat i nigdzie nie moge tego znalesc
[20.01.2011] 12:38
Barek88
Pamiętam tą bajkę. Świetna była Może puls zacznie ją emitować. Widzę po tej platformie że dobra czasem bajki też puszcza. http://www.dyskrecja.pl/
[07.02.2011] 18:12
miki 1
ludzie mieli takie małe roboty który strzelały kulkami.Nie wiem jak się ta bajka nazywa
[09.02.2011] 14:17
taxiii
Dzieki za tytul robotix;p dobrze sobie przypomniec stare dobre bajki raz za czas;P
[27.04.2011] 21:46
REEDOO
ja tez szukam bajki z tego co pamiętam byle roboty o nazwie: turbo skuter, lider one, kraszer i robot przypominający dinozaura ZOR czy jakoś tak
[16.11.2011] 01:36
chmurka126p
heja. Mam nadzieje ze mi pomozecie .. szukam bajki od dawna i mam problem z jej znalezieniem. Pamietam kiedys leciala na rtl7 albo poloni1 wiem ze byla o robotach tylko te roboty byly podobne do zwierzat i chyba tam panda nawet byla nie pamietam dokladnie. Bardzo prosze o pomoc.
[13.12.2011] 22:36
metweo
szukam bajki która kiedyś leciała na Cartoon Network kiedyś ją oglądałem
tylko nie pamientam nazwy tej bajki jak ktoś pamięta to proszę o nazwe było jeden chlopiec co znalazł w magazynie robota tylko on był zepsuty
ten chłopiec postanowi go naprawić więc go naprawił potem był tak ten robot w stał i mug się z menić w pojazd jak to dalej leciał tego nie weim
[06.01.2012] 18:08
Mijej
o ile pamiętam ta bajka nazywała się cubix
[07.01.2012] 18:58
jonash
tez szukam tytulu bajki/filmu animowanego w ktorym roboty byly czrne z swiecacymi na czerwono swiatlami na piersi. Przechodzily przez brame na plazy... tyle pamietam
[03.02.2012] 20:36
Pani Dulska
A ja szukach bajki o nierobach
[07.04.2012] 16:56
nocnywyspiarz
mam pytanko szukam dwoch bajek z lat 80/90 a tytulow nie znam. Jednyne co pamietam to ze w pierwszej byl robot taki jak w transformersach tylko robil za woz strazacki i chyba dwojka dzieci go znalazla i chyba do niego weszli a druga bajka zaczyna sie w sposob ze jakis koles rozmawia z zielonym smokiem bac dinozarlem w jaskini ktory zieje ogniem na sciane i sie napis ukazal i nakazal mu znalesc jakies kamieni chyba ich bylo 7 ktore nie moga wpasc w rece zlych ludzi. po rozmowie z tym potworem 1 kamien mi dal i musial uciekac bo zli ludzie sie zjawili. tylko tyle pamietam. pomizecie??
[23.04.2012] 14:16
wiwa
Szukam nazwy bajki gdzie ludzie wchodzili do takich pojazdów żółtych. Jedno z tych pojazdów miał wiertło, drugi coś jak łyżka od koparki. Bajka gdzieś z początku lat 90. Pamiętam, że oglądałem ją i robotix. Pozdro.
[26.07.2012] 20:22
Tomekd3wd
Ja szukam takiej bajki nie pamietam dokladnie ale byla fajna pamietam ze ludzie walczyli z robotami ukrywali sie po jakichs jaskiniach byly w niej mutanty np kobieta z 3 piersiami bajka jest gdzies z lat 90 pamietam ze te roboty wygladaly jak zbroje bez niczego w srodku cos je przecinalo jakby szczypcami i one tak chrupaly xD
[21.11.2012] 12:25
scareguy
nocnywyspiarz (12.04.07 16:56):
mam pytanko szukam dwoch bajek z lat 80/90 a tytulow nie znam. Jednyne co pamietam to ze w pierwszej byl robot taki jak w transformersach tylko robil za woz strazacki i chyba dwojka dzieci go znalazla i chyba do niego weszli ....

Też tego szukałem bo zapadło mi to w pamięć z lat dzieciństwa, nie dałem za wygraną i przypadkiem trafiłem to jest Defenders of the space (King phoenix 1984)
[04.12.2012] 20:42
llllwewww
exo squad jest git
[20.01.2013] 13:13
owa
hej, tez szukam jednej bajki/kreskówki
poczatek lat 90
jest jakis swiat, ktorm panuje oczywiscie jakis zly koles,
i jest tez ta druga strona/rebelia, mutanci przegnani przez tego zlego
rebelia przewodzi kobieta, lysa, ktora ma skrzyła u głowy.
tez jest glowny bohater, chyba blondyn, taki the choose one
i grupka innych muantów, koles ktory ma tylo rece itp
opis moze niezbyt szczgolowy, ale tylko tyle pamietam
a meczy mnie to juz od jakiegos czasu
pozdr
[27.01.2013] 20:50
czesiu88
witam tez szukam bajki z lat 90 ale ona nie jest chyba o robotach tylko o ludziach (rycerzach, wojownikach czy coś takiego) którzy na środku zbroi mieli narysowane zwierzęta i potrafili się w nie zamieniać. Chyba nawet po morzach pływali i walczyli ze sobą. Chyba też mieli jakieś magiczne kamienie czy pierścienie nie pamiętam zbytnio. Nie wiem czy leciała ona w jakiejś telewizji, ja ją oglądałem na kasecie wideo było tego kilka odcinków
[30.06.2013] 07:49
Piotrusiek997
Siema szukam bajki tylko o robotach chyba, jej tytuł na 90% to "Potwory myśli" Była ona na vhs, nie pamiętam dokładnie szczegółów, ale wiem że były tam roboty różne i o coś walczyły.
[06.07.2013] 23:01
ziombelek
siema a ja szukam bajki w ktorej na jakiejs obcej planecie chyba byl taki wielki robot o kulistym ksztalcie z glowka taka w ktorej bylo wielkie laserowe oko niepamietam dokladnie fabuly tylko obrazy mi switaja jak ten robot przez skaly sie przedzieral one chyba w ogole jak by wstawaly z ziemi taki mam flashback z tego ze lewitowaly nad ziemia i kamieniez nich spadaly ciezka zagwostke mam heeeelpppppp
[10.08.2013] 06:29
Dritzz
owa (13.01.20 13:13):
hej, tez szukam jednej bajki/kreskówki
poczatek lat 90
jest jakis swiat, ktorm panuje oczywiscie jakis zly koles,
i jest tez ta druga strona/rebelia, mutanci przegnani przez tego zlego
rebelia przewodzi kobieta, lysa, ktora ma skrzyła u głowy.
tez jest glowny bohater, chyba blondyn, taki the choose one
i grupka innych muantów, koles ktory ma tylo rece itp
opis moze niezbyt szczgolowy, ale tylko tyle pamietam
a meczy mnie to juz od jakiegos czasu
pozdr
[10.08.2013] 06:31
Dritzz
Tomekd3wd (12.07.26 20:22):
Ja szukam takiej bajki nie pamietam dokladnie ale byla fajna pamietam ze ludzie walczyli z robotami ukrywali sie po jakichs jaskiniach byly w niej mutanty np kobieta z 3 piersiami bajka jest gdzies z lat 90 pamietam ze te roboty wygladaly jak zbroje bez niczego w srodku cos je przecinalo jakby szczypcami i one tak chrupaly xD

Szukasz może "gandahar"
[10.08.2013] 06:32
Dritzz
Szukasz może "gandahar"
[22.09.2013] 12:30
KrystynaC7342
Korzystaliscie z preparatu co sie nazywa Sterolea? Bo wyszukiwalam opinii na temat tego leku i nie wiem co myslec. Moze mozecie cokolwiek powiedziec mi o tym prepearacie? Jest sens go kupowac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Na tej stronie jest troche informacji o Sterolea: http://www.listalekow.pl/sterolea/ - uwazacie, ze to prawdziwe komentarze? Nie chcialabym sie rozczarowac i wydac bezsensownie kaske, dlatego licze na Wasze sugestie. Dzieki za wszelkie porady.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat