o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Ile trwa prawdziwa miłość?

1 «   13 14 15 Strony tematu:
[25.02.2009] 12:02
Warsztaty
W dniach 14 i 15 marca 2009 na UW odbędzie się konferencja psychologii międzykulturowej, w ramach której można wziąć udział w jednym z następujących warsztatów:

1) Miłość, płeć, kultura - warsztaty doświadczeniowe
2) Magiczny świat kultur Bliskiego Wschodu - warsztat komunikacji
3) Uchodźcy w Polsce -kim są, przez co przechodzą, jak im pomóc?
4) W głąb Indii ku sobie – od tworzenia portretu psychologicznego Hindusów do odkrywania i kształtowania własnych kompetencji międzykulturowych
5) Praca w projekcie międzykulturowym � jak skutecznie współpracować?

Zapisy do 26 lutego 2009 pod adresem: miedzykulturowewarsztaty@gmail.com

Więcej informacji na stronie: http://www.ip.amu.edu.pl/beyondborders/
[11.04.2009] 22:41
matumina
mialam meza sadyste i narkomana 3 lat chodzenia 10 malzenstwa koszmar..ale nie potrafilam odejsc poznalam wspanialego czlowieka rok walczylam zeby uwolnic sie od starych wiezow...udalo mi sie dzieki milosci jestesmy razem 7 lat kocham go jak za pierwszym razem kiedy to poczulam a on jest dalej najwspanialszym czlowiekiem na swiecie ....seks no coz coraz rzadziej ale porcja przytulania rano w ciagu dnia i wieczorem obowiazkowa zaufanie iszacunek...to podstawa
[09.05.2009] 23:41
Iosa
Jeśli kto nie ma wyobraźni i związek jest monotonią, to pewnie trwa 4lata albo i krócej, z drugiej strony pary powinny się dobierać według podobnego systemu warości, podobnej inteligencji czyli ogólnie partnerzy powinni być na równym poziomie rozwoju - wtedy jest dopasowanie !!!
[10.05.2009] 20:52
Profesorek
wszystko na temat miłosci zawarte jest na tym forum
http://www.gangsters.pl/index.php?polec=4838
[22.06.2009] 21:09
123ADAN111
moja miłosc ta pierwsza prawdziwa trwa ponad 20 lat .chodz nie jest ta kobieta moją małżonką ,los mnie tak docenił ze kocham teraz 2 kobiety,nigdy w to niewierzyłem , a jest tak a nie inaczej i jest to dosyc ciezkie dlamnie i jej ,ale to jest silniejsze od nas ,
[31.03.2020] 18:12
[23.06.2009] 02:56
zulujjj
http://change.menelgame.pl/change_please/4270895/
[08.07.2009] 20:43
elkakobietakot
Witaj wiem że to jest ciężkie ale miłość nie wybiera ja już 3 i pół roku kocham mojego męża kilka spraw się zmieniło ale to jest wciąż ten sam facet którego poznałam ma wady jak każdy ale i zalety wygląda bosko dla mnie jest moim afrodyzjakiem i to jest cudowne ważne żeby kochać a to w burzliwym związku jest trudne ale nie wyobrażam sobie innego mężczyzny na jego miejscu bo to jest ten jedyny prędzej została bym sama pozdrawiam
[13.07.2009] 09:46
kejuśka
Jestem z moim chlopakiem 2 lata, wiele przeszlismy i rostania najlepiej dzialaja na uczucie. A co do tematu to po co ktos chce uzyskac odpowiedz, najlepiej poddać się samemu temu przeżyciu
Pozdrawiam
[05.12.2009] 00:53
almassimo
gdkghkjf (08.02.29 08:50):
Motodawca (08.02.29 01:43):
takig (08.02.29 01:25):
Motodawca (08.02.29 01:22):
ojej to znaczy ze rodzice juz mnie nie kochaja :.(
co za bzdety tu pisza prawda jest ze jest 70% rozwodow w niektorych krajach ale nie powiesz mi ze milosc trwa 4 lata ja juz jestem zakochany od 6 lat w mojej zonie i nadal ja uwielbiam a jutro mam ja odebrac z ltniska, nie widzielismy sie 3mc i strasnie sie denerwuje jak na 1 randce

Ciekawe ilu tam ją sypało i ile qtasów miała w japie Nie zastanawiałeś się nad tym?

Pewnego dnia obudzisz sie z ręka w nocniku a dupe bedzie posuwał już jakiś arab

Niezłą akcję masz chłopie

To mi nie przeszkadza, miłość jest ślepa

slepy to jesteś ty i lepiej zrób jej testy na hifa, kiłe, wszy łonowe i co tam jeszcze sie da

Dupa sie puszcza za pięć euro z murzynami a koleś po nią na lotnisko wyjeżdża To jest prawdziwa miłość czy głupota ?
Natura ludzka: osądzanie bez znajomości szczegółów; Ale się tej partnerce dostało !
Może tak być , ale w cale nie musi;
Ja swojego partnera nigdy bym nie zdradziła - wiernośc jest u mnie podstawą związku.
+ inny aspekt: on jest "mną" - brzmi to dziwnie, ale chodzi mi o to , że jeśli bym go zdradziła, oznaczałoby to , że nie szanuję nie tylko mojego ukochanego, ale i siebie.
"Jest mną" >> mimo, że tak go czuję , nie traktuję go przedmiotowo = mamy czas na realizację własnych pasji i darzymy się zaufaniem. Nasz związek opiera się troszkę na zasadzie : iść razem przez całe życie , pielęgnować miłość i czerpać z naszej miłości jak najwięcej szczęścia i sił, by brać z życia pełnymi garściami + efekt synergii.
Dla mnie zdrada oznacza koniec związku. A jeśli chodzi o popęd seksualny - dla mnie nie istnieje seks , tylko kochanie się, a więc tylko z moim partnerem (pierwszym , ostatnim , jedynym)...
[15.12.2011] 14:04
Paula1919
jestem z chlopakiem prawie 2 lata ...Między nami jest bardzo dobrze dogadujemy się rozumiemy się bez slow on zrobil by dla mnie wszystko.
Problem jest taki ze ja mam watpliwości czy go kocham często na jego widok mam nerwy czuje ze moje uczuje osłablo coraz mniej o nim myśle.A sa takie dni kiedy czuje ze to jest ten i ze kocham go nie mam żadnych wątpliwości .
od pol roku mam nerwice lękową i od czego czasu zaczeły się wątpliwości

Nie wiem co mam zrobić raz go zostawiłam to nerwica sie nasiliła było gorzej ;(
Czy to może być przez nerwice????
[15.12.2011] 21:24
Plastelina
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś innego niż są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz. Odwiedź nas nawww.sexycity.pl/polecam/37
[16.01.2013] 21:05
wkod1
Azzazelllo (08.02.29 00:34):
matko co za płytki, słabiutki i powalający swym poziomem artykuł.. Żenua! Autora tego gniota nie nazwałabym nawet "dziennikarzem", powinien pisać newsy do super expressu, boże skąd wy tych ludzi bierzecie do tej swojej ekhm "redakcji".
Ps - i przydałoby się zatrudnić korektora drogie odwa, literówki w oficynowych artykułach, a fe!

Ale zalecialo twoim smrodem ci z podklawiatury... a fe..
[16.01.2013] 22:17
wkod1
ludzie zrozumcie ze milosc to karmienie naszego ego naszymi upodobaniami zaopatrujac sie w te cechy u partnera. Doskonalcie sami siebie , wzrastajcie w pelnie a zwiekszycie szanse na spotkanie i przezycie pelniejszej milosci... Oddzielcie serce od waszych upodoban, a nie bedziecie cierpiec przez milosc...
[25.02.2013] 06:41
PkRvGKWI  ZlxTCElaICud@tlen.pl
Mam nadzieję że Maria szkybo pozbiera się po śmierci męża.Dziwne że scenarzyści zapomnieli o zwykłej ludzkiej opiekuńczości ,a konkretniej ,Zduńscy synowie.Puścili synf3w na głęboką wodę,OK,Maria zawsze była gotowa płacić długi męża,a jej dzieci ,zwłaszcza Paweł potrzebowały wsparcia ..pozostawię to bez komentarza.
[26.02.2013] 00:26
XTApfSfWZ  vebnmLRqtdCEvwUG@tlen.pl
This is a neat summary. Thanks for sahring!
[01.03.2013] 14:29
YtjzcppKxS  IdlrIjAuoeYAnRL@tlen.pl
yX4TZF <a href="http://neflsokfmsuz.com/&quot ;>neflsokfmsuz</a>
[02.03.2020] 10:30
tomekpapcio44
Szukacie roślin do ogrod zagladnijcie sobie na https://www.zgarden.pl/ posiadaja duzy wybor roslin ogrodowych i nie tylko w niskich cenach

1 «   13 14 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat