o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

CO KUPIĆ DZIEWCZYNIE NA 18-TKE?

1 2 3 4 Strony tematu:
[26.02.2008] 23:57
surykatek
Czekam na Wasze propozycje,jeśli dostaliście jakieś fajne prezenty piszcie o nich Pozdrawiam
[27.02.2008] 09:19
surykatek
EEeeeee noooo,pomóżcie...
[28.02.2008] 10:15
surykatek
Cóż za zainteresowanie tematem...
[28.02.2008] 12:24
angie18
hm to zależy ile możesz przeznaczyć na to kasy i jaka ona jest? ja np. lubię praktyczne prezenty, ja chciałam dostać aparat więc powiedziałam chłopakowi jak mnie zapytał co bym chciała. wspólnie ustalilismy ile on moze na to przeznaczyć ja dołożyłam również od siebie z uzbieranej kasy i dostałam wymarzone cudko http://www.agito.pl/7_mln_pikseli/canon_powe rshot_a570_is.229.39085.html
napisz coś więcej to pomyślimy.
[28.02.2008] 23:33
surykatek
Dzięki za odp.
Powiedziała mi,że uciesz się ze wszystkiego co dostanie...
Ale mimo to chciałbym jej kupić coś fajnego i przydatnego,żeby zapamiętała ten prezencik
No ja niestety nie mam aż tyle kasy Myśle,że tak z 200 zeta skombinuje...
[23.05.2019] 05:52
[03.03.2008] 11:07
surykatek
Poza tym aparat juz ma
[09.03.2008] 00:28
aloesik
szczerze mowiac to: nie wiem
[10.03.2008] 15:53
konrads54
kup wibrator
[15.03.2008] 12:34
nie wierz ekologom
Książke też pewnie już ma? http://www.periodyk.info
[17.03.2008] 10:06
surykatek
A jakies normalne propozycje...?
[17.03.2008] 13:44
ralfina
Porozgladaj sie czlowieku po sieci!! Sklepy internetowe daja teraz taki wybor, ze jej mozesz kupic praktycznie wszystko. W sieci jest taniej, wygodniej i masz duzo duzo wiekszy wybor z jednego miejsca, znaczy sprzed Twojego komputera. Powodzenia!
[17.03.2008] 13:53
rozsądna propozycja
kup jej 3 zgrzewki groszku w puszce
[18.03.2008] 23:34
konicenty
no jak osiemnastka, to chyba coś mocniejszego może? pamiętacie może taką reklamę jeszcze jak wtk soplica? hehe to były czasy. to świetny prezent, bo ładnie wygląda i do tego można bez problemu wygrać parę rzeczy. ja już mam kieliszki
[19.03.2008] 17:38
surykatek
Haha,wtedy i ja mialbym z tego pozytek
Ale pytam o powazne propozycje,bo jestem normalnie zielony...
[19.03.2008] 18:18
Nick Cave
Kup jej nowy telefon, gwarantuję ze trafisz z pomysłem i będzie zawsze miała prezent przy sobie
Oczywiście jeżeli twoje finanse na to pozwolą
[19.03.2008] 18:37
Nick Cave
surykatek (08.02.28 23:33):
Dzięki za odp.
Powiedziała mi,że uciesz się ze wszystkiego co dostanie...
Ale mimo to chciałbym jej kupić coś fajnego i przydatnego,żeby zapamiętała ten prezencik
No ja niestety nie mam aż tyle kasy Myśle,że tak z 200 zeta skombinuje...

Sorry, nie spojrzałem na tego posta i się wygłupiłem
Sądzę, że niegłupim pomysłem jest wspólna kolacja w dobrej resteuracji, z pewnością będzie to pamiętała. Ewentualnie odtwarzacz MP3, nowy ciuszek, zwłaszcza ten bliżej ciała
Tak czy inaczej życzę Wam końcowej satysfakcji z prezentu, pozdrawiam
[19.03.2008] 23:29
Moretti
konicenty (08.03.18 23:34):
no jak osiemnastka, to chyba coś mocniejszego może? pamiętacie może taką reklamę jeszcze jak wtk soplica? hehe to były czasy. to świetny prezent, bo ładnie wygląda i do tego można bez problemu wygrać parę rzeczy. ja już mam kieliszki

Zdecydowanie popieram kolegę. Za moich czasów WTK był zdecydowanie na Topie, a na osiemnasteczkę zawsze to trafny prezent, pasuje zdecydowanie. Co do kieliszeczkow to szczegoly sa na soplica.pl Zdecydowanie ciekawy motyw.
[26.03.2008] 10:43
surykatek
Co do tej kolacji,to fajniutki pomysl,napewno by sie ucieszyla
Ostatnio myslalem tez o jakiejs bransoletce ze zlota...hm?
[28.03.2008] 12:26
avonek777
ja dostałam co prawda nie na osiemnastkę a na rocznicę łańcuszek-srebny(bo złota nie lubię)z zawieszką.banalne?może trochę ale zawsze będzie o tobie pamiętała nosząc go, a i pamiątka na długie lata poza tym można kupić tanio i ładne pozdro600 żyjemy teraz w separacji tęsknią za mną wasi sprzedawcy
[31.03.2008] 10:02
surykatek
avonek777 (08.03.28 12:26):
ja dostałam co prawda nie na osiemnastkę a na rocznicę łańcuszek-srebny(bo złota nie lubię)z zawieszką.banalne?może trochę ale zawsze będzie o tobie pamiętała nosząc go, a i pamiątka na długie lata poza tym można kupić tanio i ładne pozdro600
Hmm... ciekawy pomysł Do łańcuszka dodać jeszcze pierwszą literke jej imienia i gituś Dzięki
[30.09.2009] 03:44
girl with no name
Kup jej czerwoną, koronkową bieliznę
Pomysł zabawny no, niesamowicie praktyczny no i z pewnością o nim nie zapomni
Chyba, że jej chłopak wybije jej go z głowy. Twój los zależy od Twoich nawyków.
[30.09.2009] 15:00
nieborak81
Alkohol dla dziewczyny to chyba średni pomysł - bielizna albo biżuteria jest dużo lepszym rozwiązaniem. Jeśli ma aparat, to może pomyśl o innym sprzęcie - w tej cenie mógłbyś kupić dyktafon (byłem w klasie dziennikarskiej i takie prezenty były bardzo popularne), odtwarzacz dvd, czy zestaw kina domowego. Ja np. korzystam z hiperokazja.pl i znajdziesz tam w/w rzeczy w cenie, którą podałeś - mają mnóstwo fajnych promocji...a może jakieś urządzenia bardziej dla kobiet? Nie wiem czy bardziej chcesz żeby to był praktyczny prezent, czy coś jednorazowego - kolacja przy świecach albo cygańska kapela i róże
[30.09.2009] 18:45
SPERNZA
Możesz kupić coś grzecznego np. elegancki kieliszek z napisem "18"

http://www.rudefood.pl/Prezenty/Wytworne-kie liszki.html

lub coś bardziej hardocore np. jadalnego penisa z żelków:

http://www.rudefood.pl/Prezenty/Sprosne-lako cie/Gigantyczny-zelek-penis-8211-jadalny.html
[16.10.2009] 15:03
phoebe82_82
ja od chłopaka dostałam nawigację do samochodu wiem, że to mało romantyczny prezent, ale bardzo praktyczny, a ja o takim wynalazku myślałam już od jakiegoś czasu, więc jak najbardziej wstrzelił się w moje urodzinowe życzenia jakbyś był zainteresowany jakąś elektroniką, to zaglądnij do sklep-palmtopy, mają w ofercie wszystko, od telefonów, przez nawigacje, aż do zestawów słuchawkowych czy akumulatorków.
[23.10.2009] 11:17
cisza_nocna_85
Ja dostałam dość nietypowy prezent (wprawdzie nie na 18. urodziny, ale na kolejną rocznicę osiemnastki ;P)Świnkę skarbonkę z życzeniami zapisanymi na małych karteczkach, wrzuconymi do środka, jeszcze ich nie odczytałam, bo świnka nie jest pełna, ale wiem, że gdzieś tam są Ciekawe modele mają na myin.pl. Zmieścisz się w planowanej kwocie i jeszcze trochę zostanie na jakiś dodatek. Ostatnio zamawiałam tam prezent dla kolezanki, bardzo szybko go przysłali.
[01.11.2009] 16:56
beniaminka25
Możesz jej kupić ramkę cyfrową i wrzucić tam jakieś Wasze wspólne zdjęcie, myślę, że z takiego prezenty by się ucieszyła. Tym bardziej, że co jakiś czas te zdjęcia możesz jej podmieniać. Ja kupiłam taka ostatnio mojej siostrze i jej mężowi na rocznicę ślubu i podobał im się prezent, tylko zdjęcie sobie zmienili, bo stwierdzili, że na tym które ja wybrałam nie wyglądają zbyt korzystnie a ja specjalnie znalazłam stare zdjęcie jeszcze z czasów kiedy ze sobą chodzili i zeskanowałam, żeby móc je wrzucić do tej ramki.
[12.11.2009] 16:32
Kryspina
Ja myślę, że na 18 nadaję się na prezent biżuteria. To dobra pamiątka na lata, jeżeli dziewczyna lubi oczywiście świecidełka... Dobrym rozwiązaniem jest też zegarek My kiedyś z koleżankami naszej przyjaciółce kupiłyśmy zegarek Locmana, bardzo elegancki włoski styl. Oczywiście zegarek wcale nie musi kosztować fortuny. Zajrzyj na minuta.pl tam masz cały przegląd zegarków najróżniejszych producentów.
[19.11.2009] 10:19
girl with no name
Perfumy to dobry pomysł tylko nigdy nie wiadomo czy zapach się spodoba i czy będzie wystarczająco trwały.
A może fotokalendarz z jej zdjeciami? To bardzo uroczy prezent i nie drogi, bo w superfoto.pl możesz zamówić taki gadżet za niecałe 8 czy 9 zł. Z pewnością będzie to coś bardziej oryginalnego od perfum, których co najmniej dwa flakoniki od znajomych dostanie Twój los zależy od Twoich nawyków.
[17.12.2009] 12:27
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
Jeżeli zrobiła, bądź zamierza zrobić prawo jazdy, to może kup jej nawigację. Teraz to żaden luksus, ale norma. Nikt już nie wyjeżdża za miasto bez nawigacji, a skoro ceny lecą w dół na http://nawigacje-gps.pl/ to chyba nie ma się nad czym za długo zastanawiać
[25.01.2010] 05:46
tt33
http://leidis.pl
[26.01.2010] 13:33
oreczka12
juz chyba nie aktualne ale jesli ktos tutaj jeszcze trafi
tak jak ja to moze kup jakas bizuterie , pełno jest tego w necie np.
http://leidis.pl

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat